Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Originální technika ve světě nehtového designu se objevila nedávno, ale již se jí podařilo získat popularitu mnoha módy. Ozdoby připomínající tkaní na pletených oděvech mohou mít různé tvary. Vše záleží na vaší představivosti. Je lepší dělat volumetrické kresby na krátkých nehtech - takže manikúra vypadá hezčí.

Jak udělat pletenou manikúru

Nail art, ve kterém je vzor velmi podobný pletenému svetru aplikován na nehtovou desku, je trend současné sezóny. Tento design nehtů má velmi atraktivní vzhled na krátkých talířích, které osloví především ženy, které nemají možnost chodit s dlouhými nehty. Než uděláte pletenou manikúru sami, získáte potřebné nástroje: nástroje pro ošetření nehtů, gelové leštidla požadovaných odstínů, pilníky na nehty, kartáče a hlavní zařízení - lampu na sušení gelů.

Pletená gelová polská manikúra

Technika tohoto provedení vyžaduje polymeraci za použití ultrafialové nebo LED lampy každé vrstvy a nový detail vzoru. Aby se pletená manikúra šelak, styl je perfektní, a stačí mít alespoň základní znalosti o manikúra podnikání. Pokud jste začátečník, buďte trpěliví, připravte si nástroje a pokračujte:

 1. Proveďte počáteční zpracování nehtové desky: nejprve odstraňte starý nátěr (pokud byl), pak ošetřete kůžičku, dejte požadovaný tvar břitu, pak naneste základní nátěr na připravený povrch.
 2. Zakryjte základnu nehtové desky. Perfektní pastelové odstíny. Naneste dvě vrstvy šelaku, s každou suchou dobře. Po vysušení poslední vrstvy se odstraní lepivá vrstva.
 3. Vyberte vzorek. Jednou z nejjednodušších možností je nakreslit svetr na nehty: i začátečník může pochopit, jak vytvořit dvě propletené linie. Můžete experimentovat a pokusit se reprodukovat vzor se svým zimním vlněným oblečením nebo si vybrat z nabízených fotografií na internetu.
 4. Pomocí tenkého kartáče naneste na nehtovou destičku gel-lak (lépe použijte gel-paint) ornament. Linky by měly být stejné barvy jako základna - pak se manikúra více podobá skutečnému svetru. Naneste další vrstvu, znovu osušte.
 5. Odstraňte lepivou vrstvu z povrchu, zakryjte připravenou krásnou ozdobu neprůhledným fixačním prostředkem.

Pletený manikúrový gelový lak s akrylovým práškem

Masters nail service si nenechte ujít možnost vytvořit nové návrhy, které potěší klienty. Například, nový trend této zimy je dekorace nehtů s cik-cak, copánky, tečky, které v kombinaci, vytvořit vzhled, že každý hřebík je zabalen v teplém pletený svetr, jako jeho majitel. Povrchová úprava nehtové desky může být nejen lesklá, ale také matná nebo se sametovým efektem. K dosažení tohoto cíle pomůže sametový písek nebo akrylový prášek. Chcete-li udělat krásnou "sametovou" manikúru, potřebujete:

 1. Připravte nehtové destičky: odstraňte kůžičku, povrch odmastěte, zakryjte základnu.
 2. Naneste šelak ve dvou vrstvách. Nezapomeňte, že každý z nich je třeba sušit až do sucha.
 3. Nanášejte požadovaný vzor na jeden nebo více měsíčků tenkým štětcem. Po sušení opakujte manipulaci se vzorem ještě jednou 2-3 krát.
 4. Poslední vrstva obrazu, na které zůstává lepivý povlak, je pokryta průhledným akrylem. Stojí za povšimnutí, že to je, jak je gel-lak zesílen akrylovým práškem, protože když je kombinován s gely, stává se velmi silným, což vám umožňuje „nosit“ nehty déle.
 5. Po úplném zaschnutí nátěru zbývající prášek otřete měkkým kartáčkem.

Pletená manikúra doma s běžným lakem

Pokud nevlastníte techniku prodloužení nehtů, ale chcete malovat, můžete nechat nehty krásně a stylově s pomocí běžných laků. Proces vytvoření úžasné ornament bude trvat více času, a tato práce je pracnější, ale výsledek stojí za to. Knit manikúra s běžným lakem by měla být prováděna krok za krokem:

 1. Uklidit nehty, zpracovat kůžičku.
 2. Naneste podklad pod základní barvu, nechte ho zcela vyschnout.
 3. Krycí deska s požadovanou barvou. Pro teplou manikúru jsou vhodné tlusté laky, které nemají ve složení perleť. Počet vrstev, které je třeba udělat, je to, co myšlenka vašeho návrhu poskytuje.
 4. Před použitím obrázku vysušte hlavní barvu, jinak se čáry rozostří.
 5. Použijte požadovanou ozdobu (můžete použít příklad uvedený na fotografii). Vzory nebudou tak objemné jako u gelových prodloužení, ale nehty budou vypadat čistěji a dobře upravené. Je lepší zavést několik vrstev, ale v tomto případě buďte připraveni na to, že déle vysychají.
 6. Všechny vrstvy dobře osušte, poté je natřete fixačním prostředkem.

Jak kreslit copánky

Otázka, jak vytvořit trojrozměrný vzor na nehtech, se obává mnoha začínajících mistrů nehtové služby. Vytvoření konvexní ornament není nic složitého, takže pokud se vám nepodaří poprvé, pak je to jen otázka času. Aby klient získal to, co chce, je nutné provádět jednoduché úkony: po zpracování a vysušení základní vrstvy gelového leštění je třeba malovat vybraný vzor tenkým štětcem, pak ho sušit a vytvořit několik vrstev nahoře. Každá nová vrstva by měla jasně následovat linie předchozí.

Myšlenky pletené manikúry

Mezi navrhovanými modely bude každá dívka schopna najít vhodnou možnost. Pletení nehtů vypadá nejen krásné, ale také velmi jemné, v zimě. Rozhodněte se, zda chcete pořídit stávající fotografii jako ukázku, a podívejte se na oblíbenou pletenou věc svého šatníku. Snažte se opakovat prvek vzoru s svetrem na nehtech. Originální diamanty, copánky, knoflíky, hroty, řetězy nebo svislé čáry budou skvělým nápadem pro neil design v zimě.

Navrhněte svetr na nehty

Vytvoření krásného trojrozměrného vzoru zahrnuje použití speciálního vybavení (například UV lampy) a gelových leštících pastelů. Design svetr je klikatý, pruhy s prokládanými tahy, diamanty, bradavky. Všechny příklady vzorů pro svetr najdete v příkladech hotových prací, nebo si můžete vzít své oblíbené oblečení a pokusit se reprodukovat vazbu pomocí tenkého kartáče.

Zimní pletená manikúra

Takový design udržuje na vrcholu popularity ještě jednu sezónu. Vypadá velmi jemně a teple, protože páření na nehtech v podobě trojrozměrných ozdob z pastelových barev, pokrytých sametovým pískem, se nemůže zahřát v zimě. Nápady pro vytvoření manikúry, můžete zvážit na prezentované fotografie nebo opakovat řádky na pletený svetr, šaty nebo svetr.

Novoroční pletená manikúra

Chcete-li si vybrat nový měsíční design pro nový rok, ale mezi všemi možnými možnostmi, nemůžete se rozhodnout, pak letos vyrobte módní „pletené“ nehty s efektem ombre. Chcete-li získat elegantní nový rok manikúru, kromě základních nástrojů a speciální lampu pro sušení, budete potřebovat 3 více barev gel leštění, pastel prášek a houbu. Proveďte následující akce:

 1. Připravte si nehtovou desku, zakryjte ji základní vrstvou základny, osušte, zakryjte jednou vrstvou primární barvy a znovu ji pod lampu zasuňte.
 2. Naneste lak jiné barvy (zapalovač) na houbu, zatlačte ji proti každému hřebíku, abyste vytvořili krásný přechod. Vysušte, otřete alkoholem.
 3. Nakreslete copík (proveďte mezi nimi paralelní proužky a prokládané tahy) a zakryjte poslední nevysušenou vrstvu práškem nebo pískem. Vysušte v ultrafialové lampě a pak jemným kartáčkem odstraňte zbývající prášek.

Video: Pletené hřebíky - master class

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: