Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Moderní děti mají k dispozici spoustu zábavy, například populární je malování na obličej dětí. Tento typ umění těla je bezpečný díky speciálnímu složení barev a je velmi žádaný u dětských večírků. Většina kreseb tváří v tvář rodičům si může vytvořit své vlastní, ale je třeba znát pravidla použití nátěrů a rysů této techniky.

Kresby obličeje

Někteří rodiče pletou akvakulturu s aqua make-upem. Jedná se však o dvě různé technologie. Udělejte si kresby na obličej pro děti na novoroční svátky, narozeniny a jiné události. Barva se používá se speciální bezpečnou vodou založenou směsí, proto nezpůsobuje alergie a neupchává se v pórech na kůži. Kromě toho je kompozice velmi elastická, nepraská, když je suchá. Vysoce kvalitní nátěr by měl rychle schnout a ne rozmazat v procesu vodního make-upu. Tvář umění pro děti je populární: kresby neztrácejí svůj vzhled na dlouhou dobu a jsou snadno smýt mýdlem a vodou.

Než začnete tento postup doma, musíte si koupit všechny materiály a nástroje pro akvagrim. Cena barev a sad je přijatelná. Vše si můžete koupit v internetovém obchodě nebo supermarketu, kde je speciální oddělení zboží pro kreativitu. Chcete-li kreslit na obličej pro děti a dospělé, budete potřebovat následující:

 • barvy různých barev;
 • houba;
 • houba;
 • Kartáče z přírodního materiálu;
 • tužky nebo pastelky.

Technologie Aqua make je jednoduchá i pro začátečníky. Před lakováním obličeje svého milovaného dítěte však zvažte následující kontraindikace:

 • věk do 3 let;
 • individuální intolerance;
 • škrábance, poškození obličeje;
 • kožních onemocnění.

To, co lze na obličej namalovat, závisí na věku a pohlaví dítěte. Dívky, zpravidla jako obrazy květin, náhubky koťat nebo lišek, obrazy víly, sněhové vločky nebo princezny. Chlapci jsou vhodnější make-up superman, pirát, vlk nebo spiderman. V každém případě musíte vzít v úvahu přání dítěte a dát obrázek, který má rád. Je důležité vzít v úvahu věk dítěte a ne aby byl obraz příliš děsivý, aby vaše dítě nevyděsilo. Před zákrokem se doporučuje použít suchý štětec na obličej dítěte, aby byl zvyklý na nové pocity.

Jak malovat děti na obličej? Níže jsou uvedeny základní kroky a pravidla pro začátečníky:

 1. Podklad musí být aplikován z vlasové linie houbou nebo houbou. Zvláštní pozornost je věnována nasolabálním záhybům, oblasti kolem očí, obočí.
 2. S pomocí širokého kartáčku ošetřete oční víčka.
 3. Obočí nakreslí speciální tužku.
 4. Použijte kreslení ve fázích: na tvářích, rtech, bradě.
 5. Vypracujte obrysy a drobné detaily.

Halloween malování na obličej

Jedním ze specifických svátků, které dospělí a děti v uplynulých letech aktivně oslavují, je Halloween. Obraz v tento den musí být zvláštní, takže make-up pro děti, které je promění v zombie, upíry, čarodějnice a ghouly by bylo velmi vhodné. Nicméně, make-up dítěte by se měl lišit od dospělého. Barva by měla být kontrolována na alergeny a samotný obraz by neměl být příliš děsivý.

Malování na obličej pro dívky

Je důležité, aby byly nejkrásnější malé módní ženy v každém věku. Kresby na obličeji pro dívky by měly být vybrány s přihlédnutím k události. Mohou to být:

 • včela;
 • ryby;
 • královna sněhu;
 • kočička;
 • motýl;
 • liška;
 • pták;
 • princezna;
 • anděla

Chlapci tvář malování

Když si vyberete obrázek pro chlapce, měli byste zvážit jeho věk. Pokud je dítě malé, pak je lepší nahradit neškodnou kreslenou postavičku, kotě, ježka nebo jiné roztomilé zvíře. Doporučuje se, aby se dítě zeptal, co chce být. Obrazy na obličeji pro chlapce ve školním věku mohou být ve formě obrazů superhrdinů, pirátů, koshcheev, želvy ninja, draků.

Novoroční tvář malování

Jeden z nejvíce dlouho očekávaných prázdnin pro všechny kluky je Nový rok. Při této příležitosti jsou na tuto příležitost často pozváni mistři umění tváří, kteří levně a rychle kreslí všechny přítomné v pohádkových postavách nebo roztomilých zvířatech. Profesionálové vždy s sebou nesou katalog s fotografiemi, kde si můžete vybrat obrázek pro sebe. Pokud se rodiče rozhodnou udělat novoroční tvář pro samotné děti, pak můžete vylíčit:

 • sněhové vločky;
 • princezna;
 • víla;
 • tučňák;
 • sněhulák;
 • mrazivý vzor;
 • královna sněhu.

Malování na obličej Kat

Aby se vaše dítě stalo vtipnou kočkou, potřebujete speciální barvy, štětce, houbu, vodu a bavlněné tampony. Níže je průvodce s fotografií, jak nakreslit kočku na obličej:

 1. Sponzhem dal bílou základnu (obočí, bradu, nos).
 2. Růžová barva kreslí uši nad obočím.
 3. Tenký štětec vytváří černý obrys uší.
 4. Nakreslete nos a knír.
 5. Přidat růžové vlasy na tvářích a bradě.

Motýlek motýlů

Jeden z populárních snímků pro dívky všech věkových kategorií jsou krásné motýly. Nicméně, než kreslí takový obraz k dítěti, to stojí za to ukázat její fotografie vzorků, protože ne všechny dívky budou chtít takový aqua make-up. Pokud je model připraven, postupujte podle níže uvedených pokynů, jak nakreslit motýl na obličej:

 1. Naneste základ s bílým make-upem (čelo, lícní kosti).
 2. Nakreslete obrys křídel černě pomocí tenkého kartáče.
 3. Pomocí většího štětce vytvořte další obrys jasnějšího odstínu.
 4. Přidat efektní vzory v jasných barvách.
 5. Na nose dítěte nakreslit tělo motýla s knírkem.
 6. Přidejte barevné pruhy na tělo motýla.
 7. V případě potřeby můžete přidat jiskry.

Tiger malování na obličej

Tato volba je vhodná pro děti různého věku. Tygr na tváři bude působit na téměř každou dovolenou. K tomu je potřeba oranžová, černá a bílá barva, kartáče různých průměrů, houba. Níže jsou uvedeny kroky k vytvoření obrázku na obličej dítěte:

 1. Bílá barva pro nátěr obličeje kreslí výtok a tváře budoucího tygřího mládě.
 2. Zobrazte horní víčko, obrysy obličeje, brady.
 3. Oranžová barva se nanáší rovnoměrně na zbytek obličeje dítěte.
 4. Černá barva kreslí detaily: vousy, pruhy, nos, ústa.

Malování na obličej Spiderman

Mnozí chlapci dávají přednost tomuto obrazu na prázdniny. Obličejová maska pavouka musí být zálohována oblekem. Dokonce i nezkušení umělci budou moci nakreslit obrázek na obličej dítěte. Je nutné připravit červenou a černou barvu pro akvagrim, kartáče různých tlouštěk, mokré ubrousky, vatované samice. Fáze, jak zabarvit obličej:

 1. Naneste červenou základnu na obličej dítěte.
 2. Nakreslete obrysy brýlí a podélných pruhů v černé barvě.
 3. Nakreslete čáry, podtrhněte detaily.

Malování na obličej Doggie

Tvář vašeho dítěte můžete ozdobit čenichem roztomilého pejska před návštěvou novoročního svátku, Halloweenu nebo jiných tematických akcí. Existuje mnoho možností pro obraz tohoto zvířete. Chcete-li nakreslit psa podle níže uvedených pokynů, budete potřebovat barvy pro make-up hnědé, bílé, růžové, černé barvy. V případě potřeby můžete přidat žlutý odstín. Jak nakreslit psa s obrazem na obličeji:

 1. Od obočí po tváře dítěte nakreslete uši štěně bílou barvou.
 2. Naneste bílé skvrny v oblasti brady nad rty.
 3. Malovat jazyk psa v rohu úst růžovou a bílou barvou.
 4. Nakreslete kontury a malé detaily v černé barvě.
 5. Pokud je pes namalován na dívku, pak se třpytky přidají podle přání.
 6. Stínování obličeje.

Líčení na obličej

Každá dívka chce být alespoň jednou záludná liška. V takovém případě můžete vyzkoušet malování na obličej s odpovídajícím oblekem. Níže je uveden podrobný návod, jak namalovat obličej, abyste získali obrázek fox:

 1. Umístěte základ světle žlutého nebo bílého odstínu.
 2. Nakreslete obočí, šipky na očích, zvýrazněte nos.
 3. Na bude kreslit kníry, ale je možné udělat bez nich.
 4. Od nosu až po lícní kosti dal oranžovou barvu pro akvagrim.
 5. K liščí srsti se zdálo, že je načechraný, na okrajích položte několik tahů žluté a bílé.

Pirát na obličej

Tato možnost bude vyhrávat na každé dovolené dětí. Jak udělat dětský pirátský make-up:

 1. Nakreslete červenou bandanu se svazkem a závěsnými hroty.
 2. Jedno oko je zakroužkované a zobrazuje pirátský obvaz.
 3. Nakreslete knír a vousy.
 4. Bandana je zdobena bílým hráškem.

Malování na obličej Medvěd

Tato možnost tvář umění bude vyhovovat dětem v každém věku. Pokud chcete ozdobit dívčí tvář, může být medvěd zobrazen s lukem. Postup bude vyžadovat standardní sadu materiálů, bílou, hnědou, černou barvou. Jak je kresba na obličeji medvědího obličeje dítěte popsána níže:

 1. Na čele, bradě, u uší dítěte nakreslete obrys hlavy medvěda.
 2. Na čele zobrazují uši.
 3. Plocha úst a nosu je kreslena světlejší hnědou barvou, zbytek je tmavý.
 4. Nakreslete obličej nese černou barvu.
 5. Líce vyzařují světlou barvu.

Tvář malování princezna

Prakticky každá dívka bude tímto obrazem potěšena pro nový rok nebo jinou událost. Zvláště relevantní obličejová malba Princezna bude pro opravdové módy, kteří zbožňují nadýchané šaty a flitry. Fáze vytváření obrázku:

 1. S růžovou barvou na nátěr nakreslete na čelo dítěte kontury budoucí koruny.
 2. Houba nebo houba barva přes korunu v růžové.
 3. Zvýrazněte konturu černým nátěrem pomocí tenkého štětce.
 4. Flitry zobrazují diamant ve středu koruny.
 5. Bílá barva mezi obočí malování suspenze.
 6. Na horní víčko nakreslete dlouhou řasenku černou barvou pro malování na obličej.
 7. Zvýrazněte vrcholy rtů v šarlatové.

Tvář lva

Další úspěšnou možností pro vytvoření dětí je obraz lva. Chlapci obzvláště tuto možnost. Chcete-li vytvořit svůj vlastní obraz obličeje Lev, je třeba připravit kontejner s vodou, štětce, houby a barvy černé, hnědé, oranžové, žluté barvy. Fáze vytváření obrázku:

 1. Podklad se nanáší žlutou barvou.
 2. Obrys lví kožešiny je kreslen v oranžové barvě.
 3. Bílá barva vylučuje ústa a okolí kolem očí dítěte.
 4. Tmavá barva kreslit obočí a kočičí oči.
 5. Nad rty zobrazují bílý knír.
 6. Hnědá barva přechází v blízkosti očí a úst.

Cena za malování na obličej

Malování na obličej si můžete objednat u profesionálního vizážistky. Různé služby nabízejí tuto službu za hodinovou cenu. Cena závisí na počtu dětí a konkrétním regionu. Kolik je malování na obličej od profesionálů? Cena se může pohybovat od 800 do 2500 rublů za hodinu. Další možností pro rodiče je koupit kartáče s barvami a ozdobit děti samotné. Cena závisí na konfiguraci. V průměru budete muset zaplatit od 600 do 3000 rublů. Pro tužky a pastelky, cena byla stanovena na 150-400 rublů za sadu.

Video: lekce pro děti

Recenze

Maria, 33 let

Dcery daly soubor barev pro malování na obličej, musel jsem vyzdobit všechny hosty s opicemi, zajíci a kundičky. Děti jako make-up chůze. Kompozice je hypoalergenní, snadno opláchnutelná vodou. V sadě je hlavní třída se schématy pro tvorbu kreseb a fotografií. Můžete si koupit takový soubor pro asi 2500 rublů v internetových obchodech.

Anna, 29 let

Narozeniny mého synovce v kavárně se konaly s animátorem a profesionálním vizážistou. Všechny byly krásně vymalovány, make-up je lehký, nezpůsobuje nepříjemné pocity nebo podráždění, byl doma bez jakýchkoliv problémů omýván mýdlem a vodou. Takovou službu si můžete objednat u nás ve městě za cenu 1, 5 tisíce rublů za hodinu, jsou zde omezení počtu hostů, kteří je třeba malovat.

Elizaveta, 36 let

Moje dcera ji požádala, aby si koupila pastelky na vodní make-up, aby se pro novoroční hostinu vytvořila krásná tvář. Cena za ně je 320 rublů. I začátečníci mohou kreslit pastelkami. Vzorec je snadno aplikovatelný, neteče a nepoškozuje, nezpůsobuje žádné podráždění. Má dcera je potěšena: na její tváři se třpytila krajkou. Ukázalo se to efektivně a jasně.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: