Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

V průběhu času, kůže v některých oblastech těla mají tendenci ztvrdnout, a to zejména v patách. Suché nohy začínají vyžadovat zvýšenou pozornost a zvýšenou péči. Můžete si ho nechat doma, aniž byste se odvolávali na pedikúru. K tomu byly vynalezeny pily pro ošetření kůže na patách.

Elektrický nožní soubor

V pedikúrach můžete vidět zařízení pro odstraňování hrubých částic kůže, které pracují z elektřiny. Takový pilník na nehty je tak snadno použitelný, že nevyžaduje žádné dovednosti vůbec. Elektrický soubor pro paty může nejen zpracovávat hrubé oblasti kůže, ale také pomocí speciálních trysek bojovat proti vrůstání nehtů a kuřích. Čištění probíhá jemně, nezpůsobuje nepohodlí. Kromě toho nemusíte vyvíjet velké úsilí.

Použití profesionálního řezání není omezeno pouze na ty kroky, které jsou uvedeny v návodu. Existuje vhodný algoritmus, po kterém získáte dobrý výsledek:

 1. Umyjte si nohy, ale nepařujte. Otřete do sucha a chvíli vyčkejte, až se zbytek vlhkosti odpaří.
 2. Procházka zařízení na patách.
 3. Osušte nohy měkkým hadříkem.
 4. Použijte speciální kartáč.
 5. Opět si umyjte nohy a osušte je.
 6. Použijte hydratační krém.

Soubor laserových stop

Všechny kosmetické a lékařské postupy spojené s laserem jsou samozřejmě považovány za obtížné a účinné. Nicméně, laserový soubor pro paty nemá tento název, protože vliv na oblast nohou s odumřelé kůže, ale z důvodu technologie používané v jeho vývoji. Nejznámější značky takových souborů - Butterfly a Singer, ale tam jsou analoga. Myšlenkou je mít na povrchu malé špičaté bubliny, které podle recenzí dělají svou práci lépe než obvyklý pemza. Cena těchto modelů je přijatelná a samotný soubor je kompaktní a pohodlný.

Mechanický soubor pro paty

Je chybou si myslet, že pro nákladné domácí pedikúru mohou být vhodná pouze nákladná objemná zařízení. S ne příliš suchou a poškozenou pokožkou nohou se bude zacházet s ručním souborem pro paty. Má mnoho odrůd, ale význam je stejný - k dosažení efektu, musíte ručně otřít nohu, dělat úsilí. Existují následující typy:

 • Keramické. Nejrozsáhlejší stěrka na nohy je vhodná pouze pro malou hrubost.
 • S diamantovou zrnitostí. Tato škrabka je velmi tvrdá, ale může se pochlubit dobrým výsledkem své práce a její trvanlivosti.
 • Dřevěné. Bude se vyrovnat s problémy, které se objevily na jeho nohou, například s mozoly a kuří oka.
 • Sklo. To netrvá dlouho, ale dává znatelný účinek.
 • Minerální Krytina z přírodních minerálů umožňuje dobře odlupovat hrubozrnné části kůže.

Scholl elektrický soubor

Když se nástroj nebo zařízení používané pro kosmetické účely často objevuje na televizních obrazovkách a propagačních fotografiích, děláte si z toho něco, co vás baví. Opasek s náramkem Scholl Velvet Smooth získal bezprecedentní popularitu. Tato značka bliká nejen v reklamě, ale také v recenzích bloggerů, kteří ji aktivně doporučují. Výrobce slibuje vašim nohám takovou měkkost, že zapomenete na kosmetické salony a vždy budete používat pouze tento soubor.

Sholl - elektrický válečkový soubor, který automaticky provádí leštění kůže, jemně odstraňuje mrtvé částice. Stroj se skládá z rukojeti, válečku a baterie, bez kterých nebude práce možná. Konstrukce je tak pohodlná, že se ukáže, že zpracovává všechny potřebné oblasti nohou, zatímco se dotýká jednoho místa po dobu delší než 4 sekundy. Po použití musí být nástroj rozebrán a otřen. Válečkový soubor je k dispozici v klasické modré a růžové barvě.

Jak vybrat soubor nohy

Stěrka na paty by měla v první řadě vykonávat svůj přímý úkol odstranit ztvrdlé částice kůže. Kvalita souboru často nezávisí na jeho kvalitě: můžete si koupit známou značku a produkt vás zklamá. Při nákupu není nutné cenu považovat za železný argument, protože stupeň poškození kůže je pro každého jiný a vyžaduje se individuální přístup. Kupující by měl zvážit:

 • Citlivost kůže. Hrubé abrazivní materiály ho mohou ještě více poškodit popraskáním.
 • Přítomnost poškození. Ne všechny rošty jsou určeny pro ošetření kuřích a kuřích.
 • Kompaktnost. Pokud máte v plánu vzít soubor do cesty, pak objemné možnost nebude pracovat pro vás.
 • Snadné použití. Soubor by neměl vklouznout do vašich rukou.

Foot File Cena

Náklady na pilníky na paty se liší nejen v závislosti na funkcích, ale také na obchodní značce. Někdy si můžete koupit běžnou škrabku na nohy za vyšší cenu než válečkový soubor. Významnou roli hraje skutečnost, zda je přístroj originální nebo falešný. Tabulka zobrazuje přibližné rozložení ceny originálního zboží:

Jméno

Typ

Cena

Camillen

Dřevěné

120 r.

Solinberg TM-5610

Keramické

250 r.

FOOT BUFFER

Minerální

300 r.

BOHEMIA

Sklo

300 r.

Solinberg FMF-8105

Diamond

350 r.

Zinger

Laser

800 r.

Vitek VT-2204

Elektrické

1800 r.

Scholl Velvet hladká

Elektrický válec

2300 r.

Video: Broušení souborů

Recenze

Evgenia, 29 let

Nikdy předtím nevěnoval pozornost patám, ale marně. Po přečtení recenzí na internetu jsem si začal vybírat speciální soubor. Zpočátku můj pohled padl na jednoduchý dřevěný, ale na nohy to nestačilo. Musel jsem si od Vitka koupit manikúru a pedikúru. Udělal mi měkké paty ve dvou účtech. I když s ním velmi spokojeni!

Julia, 34 let

V televizi neustále krouží reklama o souboru Scholl a většina mých přátel to má. Když jsem se rozhodl, že potřebuji soubor pedikúry, pak se přístroj této společnosti ukázal být na vrcholu mého hodnocení. Koupil jsem si Scholl Velvet Smooth, ale po několika použitích jsem našel praskliny na patách, které tam předtím nebyly.

Jekatěrina, 27 let

Začal jsem používat soubory pro zpracování kůže nohou před dvěma lety. Pak jsem nebyl závislý na reklamách různých elektrických strojů a získal jsem nejběžnější mechanickou škrabku s diamantovým povlakem. A nebyl jsem zklamán jeho činy. Ano, musíš se snažit dobře otřít patu, ale pokud to budeš zpracovávat pravidelně, bude to snazší.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: