Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Dívky nemohou vždy udržet předmět své adorace inteligencí, přirozenou přitažlivostí nebo hmotným bohatstvím. Kvůli nešťastné lásce se často obracejí na psychiky nebo věštkyně s otázkou, jak okouzlit svého milovaného přítele. Ale můžete udělat osobu zamilovat, aniž by se obrátil na profesionály. Podívejme se, jaké jsou druhy kouzla lásky a jak zůstat navždy s chlapem, aniž by to mělo negativní důsledky.

Je možné oklamat chlapa doma?

Kouzlo člověka bez následků snadno doma. Dívky nacházejí na internetu efektivní kouzla lásky, ve vesnicích mnoha knih o magii nebo jednoduše nasloucháním jejich srdci. Například, milenec potřebuje sedět před zrcadlem ve večerních hodinách, lemovat cop, vizualizovat obraz milence a opakovat slova: „Chci být s mým milovaným (jménem)“ a pak jít do postele s pleteným copem. Kouzla lásky tohoto druhu se snadno provádějí a rychle provádějí.

Efektivní způsoby, jak okouzlit někoho, kdo má rád

Pokud správně provedete techniku milostného kouzla, pak si vyvolený všimne pouze vás. V magii je jedno důležité pravidlo, pokud se dívka rozhodla okouzlit chlapa, musí si během obřadu představit obraz. Čím lépe to dělá, tím silnější je vazba mezi milenci. Výsledky můžete získat, pokud přemýšlíte o předmětu smyslů každý den, a to i bez určitých akcí. Síla myšlenky se dříve nebo později projeví ve skutečnosti.

Použití starověkých rituálů pro lásku kouzlo, hlavní věc je uvědomit si, zda opravdu potřebujete tohoto chlapa, aby nekazil život pro sebe a později. Skutečně, během takového procesu, podvědomý účinek na čakry vůle a sexuality nejen vašeho milovaného, ale i tvého. K rychlému očarování chlapa v magii se používají klasická milostná kouzla:

  • se svíčkami;
  • podle fotografie;
  • měsíčně;
  • se zrcadlem;
  • na hřebenu;
  • s kostkami nebo kartami.

Láska člověka k sobě z fotografie

Jak okouzlit dívku fotkou? Je to snadný, ale silný závazný rituál, který může navždy spojit dva lidi. Fotografie musí být v poslední době, chlap na obrázku musí být sám a v plné výšce. Pokud se po rituálu dívka cítí zpustošená, znamená to, že kouzlo lásky se provádí správně, protože magické činy mají moc síly.

Vezměte si fotku zvoleného, zapálte svíčku kostela a držte fotku chlapa kolem plamene svíčky slovy: „Jako já, (jméno) toužím po mém milovaném (jméno toho chlapa), tak ho nechte dlouho toužit po mně. Nechť každý den v myšlenkách na mne, Božího služebníka (jeho jméno), v srdci (jméno chlapa) blaženosti plyne med. Tak to je! Amen! “Po tom, co je spiknutí vysloveno třikrát, je fotografie spálena a popel je odfouknut ve větru.

Jak okouzlit měsíčně

Jak okouzlit chlapa pomocí menstruace je již dlouho známo. Ale takové milostné kouzlo je jen jeden měsíc, pak pocity vyvoleného oslabují. Není bezpečné opakovat rituál, protože když používáte pravidelné „krmení“ chlapa s menstruační krví, může se váš milovaný člověk stát agresivním, stát se impotentním, nebo mít vážné problémy s gastrointestinálním traktem.

Existují dva způsoby, jak provést takový rituál: milostné kouzlo na dálku nebo přidání měsíční krve člověku k pití. V prvním případě nepotřebujete žádné spiknutí, stačí jen nafouknout krev na fotografii zvoleného a pak ho vypálit. Ve druhém případě se krev přidává k nápoji nebo jídlu se slovy: „Krev ode mne odešla, takže ji nepotřebuju. Potřebuje svého milovaného, služebníka Boha (jméno toho chlapa). Dovolte mi, můj služebník Boží (mé vlastní jméno), po mně toužit, ale jen mé tělo to bude cítit - s žárem lásky to bude vzplanout a podřídit se mi úplně. Amen!

Použití potravin: na jablko, mléko, bonbóny a čaj

Všichni muži rádi jedí. Ženy používaly tuto slabost již od dávných dob a milovaly jídlo, aby si vzaly manžela. Zvažte nejúčinnější spiknutí pro potraviny:

  1. Jablko. Pro milostné kouzlo si vybralo nejkrásnější ovoce bez děr. O půlnoci by měla být rozřezána na dvě části, odstraněna jádro, na kus papíru napsat jména: jeho a přítel. Pak vezměte papír do levé ruky a jablko do pravé ruky a řekněte slova: "Jako jablko schne, tak budete pro mě sušit." Po vložení papíru do středu jablka upevněte poloviny červenou nití, skryjte se na odlehlém místě a nechte uschnout. Odstraněné jádro musí být konzumováno.
  2. Mléko Když už mluvíme o tomto nápoji a dáváme objektu kouzlo lásky k pití: „Stejně jako malé dítě neopustí svou matku, tak mi služebník Boží (jméno chlapce) nesmí opustit (jméno). Když se voda vrací na břehy, krávy jsou přitahovány ke svazkům, takže by mě potřeboval otrok Boží (jméno chlapce).
  3. Candy Je nutné si koupit krabičku s pochoutkou, dát ji na parapet, dát 2 kostelní svíčky. O půlnoci, když se svíčky rozsvítily, zněla následující slova: „Stejně jako matka nemůže žít bez dítěte, holubice bez holubice a špaček nemůže žít bez špaček, takže služebník Boží (jméno chlapce) nemůže žít ani den bez mě. Pouze já, služebník Boží (jeho jméno), bude milovat a bude žít jen se mnou. Amen! “ Svíčky by měly být vyloženy ručně a krabice by měla zůstat přes noc na parapetu. Během týdne po rituálu musí člověk tyto sladkosti jíst.
  4. Čaj Uvařte tento nápoj do svého milovaného, předběžně vyslovte spiknutí a napijte se: „Moje oči jsou voda, zuby jsou mezidiscizony a čelo je lesní les. Veď mě, Pane, do nádvoří - křičím, zavolám tvého služebníka (jméno chlapce), aby zavolal. Přijdete k mému manželovi, podívejte se na svou ženu, nakrmím vás, nakrmím vám čerstvý chléb. Pijte, jedzte, slečno, služebník Boží (vaše jméno), trpíte. “

Použití vody

Je snadné okouzlit chlapa pomocí spiknuté vody, která musí být dána k pití nebo přidat k jídlu nebo pití jeho vybranému. Chcete-li to udělat, nakloňte se nad čistou studnou, přečtěte si spiknutí: "Voda-voda, má sestra, k mému zasnoubenému (jméno mého přítele), položila mi lásku (mé jméno) do mého srdce." Voda by měla být ponechána na 3 noci na parapetu, aby se světlo z měsíce, a pak dát chlap pití.

Při svíčkách

Pokud potřebujete oklamat na dálku, bude to vyžadovat spiknutí na svíčkách. Takové milostné rituály jsou velmi účinné a nevyžadují drahé ani vzácné složky. Chcete-li přilákat lásku chlapa, potřebujete červenou svíčku a kus papíru. Na to musíte napsat jména: vaše a vaše milované. Pak je list zapálen ze svíčky, a když hoří, řekněte následující slova: „Jak plamen svíčky hoří, nechte plamen lásky (jméno chlapce) spálit na mě (vaše jméno). Vypálím list - myšlenky (jméno chlapa) mi posílají. Amen! “Popel rozptýlí vítr.

Na rostlinách

K chlapci se zamiloval, dívka může dokonce použít pokojové rostliny. Kupte si například kvetoucí rostlinu (ibišek, begónie, kalanchoe), říkejte tomu jméno vašeho milovaného a buďte opatrní, dokud rostlina nebude silná a nekvete. Tento rituál bude trvat dlouho, ale výsledek bude dlouhý - pokud bude rostlina žít. Měli byste si koupit květ na nový měsíc nebo rostoucí měsíc, dávat peníze bez kapitulace, a voda je žádoucí se svatou vodou z církve.

Spiknutí v dálce

Jak okouzlit toho, koho milujete na dálku, protože většina milostných rituálů se provádí s fyzickým kontaktem? Tento problém je vyřešen snadno, protože existuje způsob, jak přilákat lásku na dálku pomocí telefonu. Za tím účelem by dívka měla svému milenkovi říct telefonicky: „Od dnešního dne jsi moje navždy. Jenom mě budeš milovat. Jen se mnou můžeš být! “ Měli byste zavolat z neznámého čísla, aby vás nemohl identifikovat.

Snadná láska kouzla miluje bez následků - bílá magie

Bílá láska kouzla - druh milostného rituálu, postaveného na lehkém dopadu, který je založen na modlitbě a vizualizaci. Zvyklý člověk se dívá na autora bílé kouzlo lásky jako na zdroj pozitivních emocí, ale jeho psychická závislost se postupně formuje. Proto nelze říci, že v bílých láskách není vůbec žádný hřích.

Snadné kouzlo na chlapa se provádí na jeho osobní věci: oblečení, hodinky nebo jiný předmět, který je neustále s ním. Vezměte si osobní věc, posypte ji svěcenou vodou, a zatímco milovaný spí, řekněte tato slova: „Jak slzy padají na oblečení, srdce (jméno toho chlapa) nezná mír, chřadnoucí se a rozpadá se, má tendenci se se mnou spojovat (jeho jméno). Květen Svatá Voditsa nám pomůže připojit! Amen!

Pokud je milovaná daleko, a není možné použít věci toho chlapa, pak je na cigaretě vynikající rituál. Dívka musí čekat na rostoucí měsíc a po západu slunce na cigaretu perem, aby napsala slovo symbolizující vztah, například „svatba“ nebo „láska“. Poté byste měli kouřit a dívat se na fotografii svého blízkého, stavět ve svých myšlenkách požadovaný vztah. S kouří cigaretu, sbírat popel v ruce, rozvíjet ve větru.

Co by mohlo být použití černé magie

Než ztělesníte kouzla lásky, je důležité vědět, jaké důsledky to může mít. Vesmír je harmonický a vy, narušujete jeho tok, rozbijte rovnováhu. Kdyby bylo vytvořeno černé kouzlo, pak by ten okouzlující člověk začal rozbít psychiku: chybí okouzlující, touží po intimitě. S láskou zde není nic společného - je to psychologické násilí, které může vést k nezvratným důsledkům pro psychiku chlapa.

Video: love spell plot a jeho důsledky

Účinek opačného působení jakéhokoli kouzla lásky se nazývá zpětný tok, když se energie dopadu vrátí k tomu, kdo ji vytvořil. Pokud má člověk obranu nebo zvoleného, obrátí se o pomoc na psychika, který odstraní váš dopad, pak ve zlomku vteřiny budete cítit všechny „kouzla“ milostného kouzla. Agresivní a brutální energie je absorbována do vaší energie a způsobuje jí velkou škodu.

Neposlouchejte rady přítelkyň, které říkají, že vázání chlapa s láskou je správné rozhodnutí. Vězte, že násilný rituál může být kořistí pro celou vaši rodinu, protože důsledky černého obřadu se mohou snadno rozšířit na blízké. Podívejte se na video, ve kterém slavná jasnovidkyně a profesionální parapsychologka Marina Sugrobová mluví o lásce a jejich důsledcích:

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: