Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Finanční instituce dělají vše, aby se jejich klienti cítili dobře. Jedním ze způsobů, jak zjednodušit život dlužníků je, aby systém vymáhání pohledávek byl co nejpohodlnější. Tuto operaci lze spustit bez opuštění bytu, stačí mít připojení k internetu. Jak zaplatit úvěr prostřednictvím Sberbank online a ne stát v řadě? Tato instituce nabízí několik možností, které jsou k dispozici všem, a to i okamžik rozloučení s penězi příjemnou událostí. Také se naučíte, jak splácet hypotéku, protože způsoby provádění plateb jsou stejné.

Způsoby, jak splácet úvěr prostřednictvím Sberbank online

Abyste mohli tuto službu používat, musíte otevřít osobní přístup do elektronického systému. Chcete-li to provést, přejděte se svým pasem a identifikačním kódem do kterékoli pobočky banky, kde aktivujete službu "Sberbank online", obdržíte přihlašovací jméno a heslo. Pokud jste již vydali bankovní kartu, můžete k ní získat uživatelské jméno a heslo prostřednictvím bankomatu.

Vložte kartu do zařízení, vyberte "Připojit Sberbank Online a mobilní banka." Objeví se okno, ve kterém musíte vybrat "Print ID and Password". ATM vydá účtenku s osobními údaji (systém ji sám vygeneruje). Dalším způsobem, jak získat informace, je poslat SMS na číslo 900 s obsahem Parol N … N nebo Password N … N, kde N … N jsou poslední 4 číslice bankovní karty. Data přijdou na vaše číslo s heslem a telefonním číslem, na které je třeba zavolat, abyste zjistili přihlašovací údaje. Operátor bude požadovat řídicí data na bankovní kartě a diktovat identifikátor.

Převod peněz na kreditní kartu

Pokud jste obdrželi osobní údaje pro přístup do systému, můžete úvěr Sberbank zaplatit prostřednictvím Sberbank online. Výběr bude proveden z výplatní karty, jiné bankovní karty nebo z vkladového účtu u Sberbank. Chcete-li postup implementovat, musíte postupovat podle tohoto algoritmu:

 1. Přihlaste se do systému: zadejte své přihlašovací jméno a heslo.
 2. Zadejte kartu "Platby", pak v záhlaví "Úvěr". Vyberte půjčku, kterou potřebujete.
 3. Otevře se pole, ve kterém musíte zadat číslo vaší kreditní karty nebo číslo smlouvy, výši splátek. Systém vám poskytne rady, abyste rychle navigovali.
 4. Poslední fáze - klikněte na tlačítko Zaplatit. Zadlužení částečně nebo plně kompenzováno.

Platba podle čísla smlouvy o úvěru

Tento způsob splácení dluhu je vhodný pro ty zákazníky, kteří vydali několik úvěrů. Číslo konkrétní smlouvy o úvěru neumožňuje učinit chybu a provést platbu na jiný účet. V záložce „Kredity“ se zobrazí aktivní úvěrové operace. Zaměřením se na částku platby klikněte na příslušnou sekci. Pole s jeho popisem se rozbalí a uvidíte „Číslo úvěrového účtu“. Potřebuješ ho.

Dále vyberte kartu „Přenos mezi účty a kartami“. Vyberte, kde bude debet proveden a kde (uveďte číslo úvěrového účtu). Poté zadejte částku převodu, klikněte na tlačítko „Transfer“, pak na „Confirm“ - heslo se objeví na vašem mobilním telefonu. Tento měsíc jste splnili své povinnosti. Pokud si přejete, můžete si dohodnout částečné předčasné splacení úvěru u Sberbank, ale dříve než budete muset pečlivě posoudit smlouvu o sankcích, pokud změníte výši jednorázové platby.

Automatická platba

Jak platit půjčky prostřednictvím Sberbank online, aniž byste se obtěžovali manuálními postupy převodu prostředků? Máte právo aktivovat službu "Autopayment". To je výhodné v přítomnosti trvalého příjmu na platu nebo pravidelné karty pro platby. Metoda se liší od ostatních tím, že odstraňuje méně provizí a informuje dlužníka o platbě prostřednictvím SMS do telefonu.

Postup akcí je následující:

 1. Přejděte na stránku Sberbank Online.
 2. V osobním menu klikněte na záložku „Moje platby za auto“. Otevře se menu s různými položkami, musíte zvolit „Připojit automatickou platbu“.
 3. Klikněte na položku „Přenos mezi kartami“ nebo „Převod na klienta Sberbank“ (volba závisí na konkrétním úvěru).
 4. Uveďte údaje o příjemci (kde budou peníze zaslány) a debetní kartou.
 5. Otevře se okno, kde musíte nastavit následující parametry: jak často bude převod proveden (jednou měsíčně), datum příští transakce a částka. Můžete napsat komentář jako „zaplacení úvěru“.
 6. Klikněte na tlačítko "Potvrdit SMS". Zadejte číselný kód zadaný ve zprávě. Operace je dokončena.

Zjistěte, co je zákon o omezení úvěru.

Pokyny pro zaplacení úvěru přes internet z bankovní karty

Hlavní body o tom, jak platit půjčky prostřednictvím Sberbank online, jste již četli výše. Jediné, co musíte pečlivě vybrat, která bankovní karta nebo vklad budou odebrány peníze. Přečtěte si smlouvu dobře, protože výše platby také záleží - pokud je nižší nebo vyšší než částka napsaná na papíře, může vám být účtována pokuta nebo úrok.

Naučte se, jak vrátit pojištění na úvěr Sberbank.

Splácení půjčky přijaté v Sberbank

Existují tři hlavní způsoby, jak zaplatit půjčku online: převod z vaší mzdové karty, převod ze spořicího účtu nebo transakce pomocí elektronického platebního systému Yandex.Money. Sberbank Ruska vyžaduje splácení úvěru ve stejných částech, jak je stanoveno ve smlouvě. Chcete-li předčasně zavřít úvěr, je třeba kontaktovat kancelář vyřešit nuance. Dlužník může provést předčasný vklad alespoň 15 000 rublů, a to až po 4 měsících používání úvěru.

Platba půjčky přijaté v jiné bance

Stále se lidé zajímají o otázku, je možné zaplatit úvěr od jiné banky prostřednictvím Sberbank online? Rozhodně ano. Vstupte do elektronického platebního systému a postupujte podle podrobných pokynů:

 1. Vyberte kartu, ze které budete přenášet. Klikněte na štítek „Operace“ (vpravo), poté v kontextovém menu „Platit“.
 2. Otevře se okno, aktivuje se položka "Splácení úvěru v jiné bance."
 3. Klikněte na hypertextový odkaz „Credits / Transfers to other bank by BIC“ a vyberte požadovanou oblast.
 4. Na stránce, která se otevře, zadejte údaje o bankovním účtu příjemce, klikněte na štítek „Pokračovat“.
 5. Zadejte číslo účtu příjemce. To lze nalézt v úvěrové smlouvě.
 6. Dále budete muset správně vyplnit pole „Celé jméno držitele účtu zcela“ - osobu, pro kterou je úvěr vydán.
 7. Zadejte číslo smlouvy o úvěru, kontaktní telefonní číslo.
 8. Označte výši platby, klikněte na titulek "Pokračovat".
 9. Zobrazí se stránka se všemi informacemi, které jste zadali. Pečlivě to zkontrolujte.
 10. Klikněte na "Potvrdit SMS", zadejte kód do zobrazeného okna. Mezibankovní platba bude provedena do tří dnů. K zaplacení včasného úvěru z jiné banky prostřednictvím Sberbank online proveďte operaci 10 dnů před datem splatnosti měsíční splátky.

Naučte se, jak získat půjčku od Sberbank.

Video: jak používat službu Sberbank online

Jaké je využití služby „internetového bankovnictví“? Autor níže uvedeného videa informuje o jeho nejzřetelnějších výhodách. Tento způsob služeb zákazníkům nabízejí různé banky: Home, OTP, Tinkoff, Alfa Bank, Renaissance, Russian Standard a Sberbank. Uvidíte, jak vypadá stránka webu, seznamte se s volnými výhodnými podmínkami a možnostmi systému.

Zjistěte, jaká automatická platba je a jak vypnout automatickou platbu Sberbank.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: