Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Dokončovací škola je pro každého absolventa jak svátkem, tak stresem. Kromě zkušenostních zkoušek existují rušivé myšlenky o tom, jak vypadat perfektně v jednom z nejdůležitějších dnů. Účesy pro dívky na ples pro celkový obraz neznamenají nic menšího než šaty, boty nebo make-up. Existuje mnoho možností, z nichž si můžete vybrat několik vhodných, které můžete snadno udělat i doma.

Výběr účesu pro ples v závislosti na tvaru obličeje

Nějaký styl vypadá skvěle na fotografii, ale ne skutečnost, že to bude vypadat stejně ve skutečnosti, i když budete dělat všechno správně. Je to proto, že každá dívka má svůj tvar obličeje, a to, co vyhovuje, nebude nutně zdůrazňovat ctnosti druhé. Základní pravidla pro výběr účesů pro ples pro střední vlasy:

Majitelé oválné tváře

Téměř všechno jde

Trojúhelníkový (špičatý)

Je nutné se zaměřit na oči a lícní kosti, pro tento vhodný nízký asymetrický styl, dlouhé rány, kudrlinky, stočené kolem středu hlavy.

Kolo

Je třeba se vyvarovat přímého dělení a hladkého vzhledu, ale vlasy lze uvolnit nebo česat, navíc dobře fungují účesy.

Náměstí

Volné vlasy se doporučují, mohou být zvlněné, narovnané nebo nedbalé styling, přidáním trochu objemu, který bude odvrátit pozornost od velkých funkcí.

Účesy s tkáním

Problémem konečného vzhledu je, že musíte vypadat nádherně a zároveň se nestarat po celou dobu, bez ohledu na to, jak se váš účes rozpadá a promění v „rampouchy“. Jedním ze způsobů, jak tento problém vyřešit, je tkaní. Takové konečné účesy pro střední vlasy jsou trvanlivé a udržují se dobře, zatímco vypadají elegantní a krásné. Nejjednodušší tkaní je cop, ale pro slavnostní akci se doporučuje více elegantních možností:

 • Spikelet. Vypadá dobře a slavnostně na středně dlouhých vlasech, pouze pokud je tlustý - potom je prýmek silný. Klíček je tkaný na stranu nebo za, těsný, ale pak je lehce zmačkaný špičkou hřebenu, aby vypadal přirozeně. Plášť zdobený květinami, kamínky nebo doplňky. K účes nevypadal velmi přísně, přední prameny jsou ponechány volné, umístěny v okrajích, nebo udělat hromadu.
 • Volný francouzský cop. Jedna z možností pro pokládku lidového tkaní, které začíná v zadní části hlavy a končí tradičním kláskem. Takový pigtail je možné upevnit elastickým páskem a pro dosažení nedbalého účinku lze některé prameny vytáhnout. Pokud jsou vaše vlasy tenké ve struktuře, vytvořte hromadu před tkáním. Kromě toho, účesy z několika francouzských copánků, takzvaný phishing styl, byli populární pro více než jednu sezónu.
 • Trsy copánků. Promoce účes pro střední vlasy může vypadat krásně, ale být zcela nepraktické. Prýmky z prýmků nemají takovou vadu. Oni jsou velmi dobře hodí pro dovolenou v horkém období, protože nechávají krk otevřený. Aby byl svazek objemnější, použije se překryvný koblih a hotový styl je fixován kolíky nebo vlásenkami neviditelnými.
 • Asymetrický uzel. Hladký účes, který je vyroben na základě francouzského prýmku a upevněn na boku kolíky. Aby uzel vypadal slavnostně, dělají make-up s důrazem na oči a styling je doplněn o vlasové doplňky - oblékají si obruč nebo diadém. Také s tímto účesem vypadají velké velké náušnice.
 • Řecké tkaní. Tento cop je ve tvaru prstence, který obklopuje celou hlavu absolventa. Velmi populární verze posledních ročních období. V řeckém copu, můžete splétat všechny přední prameny, otevřít čelo, nebo zvolit tuto možnost účes pro promoce s rány. Taková paleta typů prokládání vám umožní, aby se stali majiteli všech tvarů obličeje. Vyzdobte tento styl s kameny, kamínky nebo květiny - v závislosti na konečném obrazu.
 • Luk To je velmi zajímavý účes, ideální pro ples. To se provádí snadno, ale to dopadne pouze na tlusté střední vlasy. Chcete-li vytvořit luk, kravatu vysoký ocas, pak rozdělit na dvě části - tlustší a tenčí. První je znovu natažena gumičkou, zatímco druhá je vlevo. Výsledný nový ocas je rozdělen do dvou částí a můstek luku je pokryt tenkým pramenem. Oči neviditelné.

Spit Crown

Velmi romantický a ženský účes se provádí během několika minut. Zároveň to vypadá sváteční a lákavé. Nenačítá se to příliš těsně. Krok za krokem instrukce pro tkaní rožnice:

 1. Připravte si potřebné materiály a nástroje: hřeben, stealth a dvě průhledné elastické pásky.
 2. Rozdělte všechny chlupy na korunce na dvě části s rovným dělením. Pro tento účel je vhodné použít ostrý hrot hřebene.
 3. Pohybující se od krku směrem k čelu, začněte provazovat obvyklé copánky z jedné strany a pak opakujte stejnou akci od druhé. Zajistěte si vlasy čistými gumovými pásky.
 4. Spit by měl dostat trochu divné, příliš blízko k obličeji - nesnažte se, aby byly "normální" a zarovnat.
 5. Vezměte si jeden cop a otočte kolem hlavy. Dej na to druhou. Neopírejte vlasy okamžitě - podívejte se, který cop bude vypadat zdola, a který - naopak.
 6. Po vyzvednutí ideální polohy upevněte copánky neviditelnými.
 7. Chcete-li účes vypadal neopatrný a vzdušný, vytáhněte pár pramenů z obličeje.
 8. Zajistěte stylingový lak.

Vodopád

Tento účes je tkaný na základě francouzského copu. Nazývá se nejen vodopád, ale i kaskáda. Pokyny pro tkaní krok za krokem:

 1. Pečlivě si vyčistěte hřeben, aby bylo vhodné, aby vaše vlasy a vlasy nebyly zmatené.
 2. Od strany oddělte tři prameny přibližně stejné tloušťky.
 3. Začněte splétat obvyklý cop.
 4. Prýmek tak dvě řady.
 5. Potom ponechte spodní pramen a místo toho vezměte další zbývající vlasovou hmotu.
 6. Opakujte kroky 3-5. Současně nezapomeňte podržet prameny: prsty (pokud děláte účes), ústy nebo kleštěmi (pokud se pletete sami).
 7. Když je prýmek u konce, upevněte jej transparentní gumičkou nebo neviditelnou sponou na vlasy. Ujistěte se, že máte dobrou kondici.
 8. Hotový stylingový lak postříkejte.

Romantické účesy s kadeří a kadeře

Vlasy podobné vlasy dávají obrazu lehkost, což je velmi ženské a romantické. Kromě toho je snadné udělat takový styling a vypadá to ohromující - ideální pro dovolenou. Nejúspěšnější účes pro maturitu pro střední vlasy:

 • Strukturované vlny. Jedná se o ostré klikaté kadeře, které jsou nyní ve výšce módy. Pro jejich použití použijte fólii a železo. Velikost kudrlinek se určuje předem - pak vezměte prameny zvolené tloušťky, všechny o stejné velikosti. Kus fólie by měl být zdvojený. Kousek vlasů je do ní zabalen, složen akordeonem a pak stisknut železem. Při zpracování všech pramenů si rukou třepejte účes tak, aby vypadal živý.
 • Neopatrné vlny. Přirozený styl bude vyhovovat každému absolventovi. Je snadné vytvořit takový účes pomocí kleští: vlasy jsou rozděleny do čtyř částí a navinuty na výrobky až ke kořenům, ale ustupují od konců asi o 4 cm, takže všechny zóny jsou takto ošetřeny.
 • Spirály. Takové kadeře vypadají luxusní a dokonce drahé. Mohou být různých velikostí, ale malé měkké spirály jsou klasické. Vzhledem k velkému počtu kudrnatých pramenů se tento účes liší v objemu. Spirály se doma vyrábějí pomocí speciálních výrobků. Oni neberou tradiční curler-papilotki, a flexibilní tyčinky, který je vhodný k větrným pramenům. Výrobky jsou navinuty do kroužků a na nich jsou navinuty vlasy. Oprava na základně kořenů.
  Pokud jste použili vyhřívané natáčky, ihned po ochlazení odstraňte produkty, pokud používáte běžné, nechte je přes noc.
 • Retro kadeře. Hollywoodský styling, pokud se provádí správně, vypadá luxusně, ale absence bazálního objemu je jeho předpokladem. Pokud máte velmi vysoké čelo a tenké vlasy - retro-kudrlinky s největší pravděpodobností nepůjde. K vytvoření obrazu budete potřebovat vysoušeč vlasů a natáčky na vlasy. Nejdříve omyjte hlavu a bez vysušení vložte pěnu nebo pěnu. Pak je třeba vyschnout malý vysoušeč vlasů (ale ne až do úplného vyschnutí), porazit prameny na kořenech kulatým nebo kosterním kartáčem. Další krok: zvlnění vlasů na koncích natáčky. Na konci přidejte několik pramenů pod objem a výsledek opravte lakem.

Curl Bead

Vyhrazený a rafinovaný styling, se kterým budete vypadat jako princezna, ideální pro promoci. Podrobné pokyny pro vytváření účesů ve formě koše:

 1. Hřeben.
 2. Rozdělte si vlasy na prameny a naviňte je do natáčky, od středu hlavy.
 3. Výrobek vyjměte z hlavy, vlasy si snadno umyjte rukama.
 4. Proveďte boční nebo rovné dělení.
 5. Na každé straně oddělte jeden tlustý pramen a otočte je v půlkruhu směrem k sobě.
 6. Zbývající kadeře vložte do výsledného koše.
 7. Zajistěte výsledek hřeby a lakem.

Babette

Pokládka rodáka z 60. let je univerzální a vyhovuje všem. To může být děláno s třesky a bez, kompletně odstranit vlasy nebo opouštět oddělené prameny. Kromě toho, zaměřit se na zásluhy osoby, upravit velikost hromady. Hlavním rysem babette je vyvýšené vlasy. Tohoto efektu je dosaženo buď jednoduše pomocí hromady nebo pomocí přídavného válce. Vlasy jsou rozděleny na dvě části horizontální linií na zadní straně hlavy (těsně nad ušima), poté ošetřena hřebenem. Zbytek lze pokládat různými způsoby:

 • nechte nepěkný;
 • cop copánky a zabalte je kolem hlavy;
 • udělat vysoký ocas;
 • přidejte k babette luk pramenů.

Postroje

Extra objem dělá vlasy slavnostní. Postroje pomáhají dosáhnout na vlasech jakékoli struktury, dokonce i tenké a vzácné. Jsou alternativou k kosám, ale horší. Aby se účes na plese pro střední vlasy nerozpadl před koncem akce, je nutné splétat prýmky podle všech pravidel:

 1. Začněte tkaní s chrámy. Upevněte část vlasů čelní parietální zóny sponami tak, aby nezasahovaly.
 2. U samého základu chrámů vezměte trojúhelníkový pramen, rozdělte jej na dvě rovné.
 3. Otočte každý kus do svazku a začněte je prolínat dohromady podle principu tkaní francouzského copu.
 4. Aby byla instalace trvanlivá, otočte postroj ve směru opačném než tkaní.
 5. Alternativně, v horní a dolní části, aby nové uchopení vlasů, twist je s prameny.
 6. Na úrovni krku upevněte tkací klip.
 7. Opakujte kroky 2-6 pro parietální zónu a druhou stranu.
 8. Zbývající vlasy jsou rozděleny do dvou částí, zkrouceny do svazků.
 9. Každý z pěti hotových postrojů zajistěte čirými gumovými pásy.
 10. Lehce zatáhněte za prameny a přidejte objem.
 11. Postavte postroje ve formě květu a zajistěte čepy.
 12. Ozdobte hotový styl květinami nebo doplňky.
 13. Nakonec posypeme lakem.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: