Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

V případě porušení venózní cirkulace dochází k dysfunkci celého organismu. Aby se tomu zabránilo, lékař po detailní diagnóze doporučuje léčbu drogami. Abstrakt Detraleks dává jasně najevo, že se jedná o účinný lék, který při správném podání poskytuje dlouhodobý terapeutický účinek a posiluje žíly.

Detraleks - instrukce

Léčivo je dostupné ve formě růžových tablet, určených pro orální podání. Detralekovy instrukce naznačují, že v případě použití léku nejsou věkové hranice specifikovány, navíc je povoleno, i když plod nese. Tablety samotné jsou produktivně absorbovány do systémové cirkulace a aktivní složky jsou distribuovány v oběhovém systému. K procesu rozkladu dochází v játrech a léčivo se podle instrukcí odstraňuje ve formě neaktivních metabolitů tradičně - ledvin.

Detralex - složení

Terapeutický účinek je zajištěn dvěma aktivními složkami syntetického původu, které v komplexu odstraňují stagnaci krve různého původu. Pokud lékař předepsal tento lék, první věc, kterou musíte udělat, je studium složení přípravku Detralex, pochopení principu účinku a farmakologických vlastností ve vztahu k zamýšlenému zdroji patologie. V návodu k použití bylo uvedeno, že:

 1. Diosmin v léku Detralex zpomaluje biosyntézu prostaglandinů, posiluje kardiovaskulární systém, zabraňuje křehkosti cév, vykazuje stabilní angioprotektivní účinek, zatímco cévní stěny vytvářejí plastické a elastické.
 2. Hesperidin, který je díky svým farmakologickým vlastnostem bioflavonoidem, stabilizuje funkčnost křehkých a nepružných kapilár, normalizuje lymfatickou drenáž, ředí krev a přispívá k jejímu normálnímu průtoku krevními cévami.

Detralex - indikace pro použití

S křečovými žilami a venostázou je to ideální lék, ale je žádoucí, aby byl podáván jako součást komplexní léčby, ne naděje na nezávislý terapeutický účinek. Seznam přínosů léku Detralex je obrovský a minimální počet vedlejších účinků činí drogu žádanou pro všechny kategorie pacientů výhradně ze zdravotních důvodů. Vymáhání je okamžité. Hlavní indikace pro použití přípravku Detralex podle pokynů jsou následující:

 • křeče a zvýšený otok dolních končetin;
 • výskyt venózních trofických vředů;
 • bolest a těžkost končetin;
 • trombocytopenie;
 • progresivní prostatitis;
 • únava ranních nohou;
 • poruchy mikrocirkulace kardiovaskulárního systému;
 • pocit těžkosti v nohou;
 • vzhled malé vaskulární sítě na kůži;
 • zvýšená kapilární rezistence;
 • prevence křečových žil;
 • symptomatická léčba akutních hemoroidů.

Jak pít Detraleks

Optimální denní dávka podle návodu - 2 tablety najednou. Použití přípravku Detralex je vhodné pro 2-3 měsíce, ale v této věci je lepší být veden ne instrukcí, ale obecnými doporučeními specialisty. Pokud po uplynutí zadaného časového intervalu nedochází k žádné pozitivní dynamice, je nutné lék změnit a vybrat silnější analog.

Pro normalizaci venózní cirkulace se doporučuje užívat 2 tablety přípravku Detralex ráno a večer, vypít dostatečné množství vody. Je-li vyřešen problém vnitřních hemoroidů, je denní dávka podle návodu k použití 6 tablet, rozdělených do tří dávek. Když je žilní tón stabilizovaný, bolestivý výčnělek uzlu přejde do prodlouženého stadia remise.

Detralex během těhotenství

Při přepravě plodu není charakteristické použití tohoto léčivého přípravku zakázáno, navíc pomáhá rychle řešit takové zdravotní problémy, jako jsou hemoroidy, otoky končetin, zvýšená únava nohou, vzhled cévní sítě na natažené kůži kulatého břicha. Při pronikání placentární bariérou účinné látky přípravku Detralex nepředstavují fetální mutace, předčasné porod. Ale když kojení je lepší upustit od vlastnosti drogy.

Před užitím přípravku Detralex během těhotenství je důležité se poradit se svým lékařem, podle pokynů, jak upravit předepsané denní dávky přípravku. Kromě toho vám odborník poradí, jak tento lék nahradit, pokud se nenachází v lékárně, nebo z jakéhokoli důvodu je kontraindikován pro další léčbu. Analogy s identickými farmakologickými vlastnostmi jsou hojné.

Detralex - kontraindikace

Než si objednáte a zakoupíte tento lék v internetovém obchodě, je důležité si přečíst omezení týkající se jeho používání. V katalogech virtuálních lékáren deklarovaných a náhrad za tento lék, jeho drahé a levné generiky. Nespěchejte však nahradit, protože lékařské kontraindikace přípravku Detralex pokrývají pouze následující klinické snímky a patologické procesy v těle:

 • přecitlivělost na účinné složky léčiva;
 • kojení (kojení).

Detralex - vedlejší účinky

Podle návodu k použití, na samém počátku léčby, nejsou vyloučeny hmatatelné změny v celkové pohodě, které předem neurčil ošetřující lékař. Před úpravou léčebného režimu je důležité kontaktovat svého lékaře, protože vedlejší účinky přípravku Detralex jsou častěji dočasné. Návod k použití říká, že se jedná o:

 • lokální a alergické reakce;
 • závratě, záchvaty migrény;
 • průjem, nevolnost po jídle, nedostatek chuti k jídlu;
 • zjevné známky dyspepsie;
 • obecná slabost.

Detralex - analogy

Pokud se účinek nežádoucích účinků nezastaví během užívání přípravku Detralex - návod k použití vám sděluje, že je nejvyšší čas zvolit generikum, které je stejně účinné ve farmakologických vlastnostech. Vybrané analogy Detralexu by měly mít měkčí, šetrnější, ale cílený a podobný účinek přímo na místě patologie. Existuje několik léků a doplňků stravy s podobnou farmakologickou dynamikou, s INN se doporučuje vzpomenout na následující pozice:

 • Antistax (kapsle);
 • Venarus;
 • Venotonic;
 • Troxevasin (tablety);
 • Venoruton;
 • Anavenol;
 • Diovenor, Daflon, Provins (s hemoroidy).

Cena za Detralex

Náklady na tablety Detralexu jsou hmatatelné, protože v lékárně začíná od 750 rublů. Maloobchodní ceny jsou řádově dražší, takže pacienti musí používat levné tablety Tabletten Detralex. Pokud máte zájem dozvědět se, kolik Detralex stojí od výrobce ve virtuální lékárně, musíte vybrat nejpřístupnější zdroj, určit zemi a město, upřednostňovanou formu vydání a pak pečlivě zkontrolovat sazby.

Video

Detralex - recenze

Marina, 36 let

Zpočátku jsem nemohl rozhodnout o ceně léku, protože existuje významný rozdíl v lékárně a internetu. Pak jsem dlouho studoval, jak užívat Detralex. Dnes si nedokážu představit svůj život bez specifikovaných léků. Každý den ji používám k úlevě od unavených nohou. Sám je šťastný a od kolegů slyším jen pozitivní reakce.

Svetlana, 43 let

Pomohl mi lék Detralex s křečovými žilami. Poslouchal jsem výmluvné recenze lékaře a koupil jsem si tento lék, i když cena je příliš vysoká. Spolu s recepty alternativní medicíny byly změny zřejmé. Přemýšlela jsem o injekcích, abych uzavřela stagnující žíly, ale teď o takové drahé operaci ani nepřemýšlím. Je zde Detralek.

Anna, 45 let

Tablety v balení s návodem k použití jí dali příteli, protože tento lék nepomohl. Opuch, stejně jako na nohou, tak po užití přípravku Detralex nezmizel nikde. Místo toho si v radaru vybrala tablety gelu a troxevasinu. Takové léky jsou levné, rychle působící, poskytují dlouho očekávanou úlevu. Přeplácení nemá smysl.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: