Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Většina velkých bank nabízí svým klientům hotovostní úvěry, ale sazby a podmínky pro jejich vydávání jsou odlišné. Situace na finančním trhu se denně mění, plátce se může potýkat s tím, že úvěr platí za irelevantní sazby nebo za nepříznivých podmínek, jako řešení můžete požádat o refinancování ve Sberbank.

Co je refinancování úvěrů v Sberbank

Opětovné připsání je typ úvěrové transakce, v níž věřitel splácí dluhy klienta jiné organizaci a může jich být několik. Nuance:

 1. Refinancování úvěrů v Sberbank je prováděno tak, aby dlužník splatil současný dluh, a pak zaplatil jednu částku za nižší sazby, s delší splatností.
 2. Transakce se často stává spasením pro spotřebitele, kteří nevypočítali poměr příjmů a smluvních podmínek s přijatou částkou.
 3. Re-úvěrování je používáno jednotlivci splácet spotřebitelské půjčky, re-vykonat hypotéku dohodu, platit za a prodloužit auto úvěry. Služba je k dispozici také pro firemní úvěry na rozvoj podnikání.

Pro jednotlivce

Sberbank je spolehlivá organizace, která si získala reputaci již mnoho let. Instituce poskytuje různé typy služeb za podmínek přijatelných pro obyvatelstvo, půjčky nejsou výjimkou. Zákaznická základna roste: stále více lidí chce žádat o refinancování a tato banka je největším poskytovatelem služeb. Klienti kontaktují z následujících důvodů:

 • Lidé jsou přitahováni různými programy, transparentností transakcí, relativně nízkými sazbami.
 • Opětovné připsání pohledávek jednotlivců je populární: po uzavření nepříznivé smlouvy chtějí lidé rychleji ukončit a pokračovat ve spolupráci se spolehlivým věřitelem.

Sberbank - refinanční úvěry od jiných bank

Refinancování ve Sberbank je často důležité, pokud se vyskytnou problémy s výplatou běžného úvěru. Mezi nejrozumnější důvody - prudký nárůst hodnoty cizí měny nebo příliš velké částky na krátkou dobu, která je obtížné vrátit. Jednotlivci mohou žádat o refinancování úvěrů od jiných bank, i když existuje několik: umožňuje vám zaplatit úvěr jednomu věřiteli za pevnou sazbu.

Půjčka po splatnosti

Nikdo nechce zkazit svou úvěrovou historii, ale někdy se finanční zátěž stane nesnesitelnou, existuje riziko zpoždění. Sberbank není zapojena do refinancování úvěrů po splatnosti jiných bank, s výjimkou zoufalých situací, kdy věřitel nechce měnit smlouvu s klientem. Pokud jste si půjčili v Sberbank, pak pokud máte problémy, najdete kompromis s věřitelem. Každý může požádat o refinancování úvěrů Sberbank u Sberbank, aby optimalizoval smlouvu o svých příležitostech. Opětovné vyjednání podmínek pomůže vypořádat se s půjčkou.

Refinancování spotřebitelských úvěrů

Spotřebitelské úvěry jsou mezi obyvatelstvem nejoblíbenější, jejich dokončení trvá jen málo času, potřebují minimální soubor dokumentů. I když výše těchto úvěrů nepřesáhne 90 tisíc rublů, mohou s nimi vzniknout problémy. To se stane, pokud plátce přijal několik takových úvěrů a doba splácení se krátí. Opětovné připsání spotřebitelských úvěrů umožní jejich zaplacení, převedení všech pohledávek na jednu částku, na delší období a nižší úroky.

Hypoteční úvěr v Sberbank

Výstavba nových domů učinila z hypoték populární. Taková smlouva poskytuje příležitost mladým rodinám získat si bydlení, přičemž postupně platí své náklady. Jde o otázku velkých součtů a termínů, a proto je každá nuance při započítávání velkých částek důležitá. Spotřebitelé jsou schopni refinancovat hypotéky v Sberbank. Systém je následující: Sberbank platí věřiteli celou hodnotu nemovitosti, vypracovává smlouvu s majitelem za nejlepších podmínek a prodlužuje se na 30 let. Často i rozdíl ve výši 1% dává rozdíl ve výši.

Auto úvěr

Osobní doprava přestává být luxusem. Každá druhá rodina má auto. S nárůstem poptávky vzrostl počet půjček na auta. Prodejci automobilů je nabízejí všem, ale podmínky nemusí hrát do rukou kupujícího. Pokud jste smlouvu pečlivě nezkoumali a podepsali nepříznivou smlouvu, můžete tento problém vyřešit refinancováním úvěru v Sberbank. To je výhodné, pokud výše běžných splátek nepřesáhla 50%. Důvod - dodatečné náklady na obnovu: nemusí jít k zákazníkovi se ztrátou.

Jak refinancovat úvěr v Sberbank

Chcete-li zahájit spolupráci, musíte podat žádost. Bude přezkoumán během několika dnů, o tomto rozhodnutí budete informováni. Při poskytování verdiktu se banka zaměřuje na úvěrovou historii, požaduje seznam potřebných dokumentů a vypočítává rentabilitu transakce. Banka nebude jednat na zasedání, pokud dojde ke zpoždění nebo absenci stabilního příjmu od dlužníka. Musí předem předvídat všechny aspekty a vědět, jak refinancovat na Sberbank.

Online žádost o refinancování úvěru v Sberbank

Pro pohodlí spotřebitele je možné podat žádost na internetu bez opuštění bytu. Služba šetří čas a snižuje tok návštěvníků do kanceláří. Online žádost o refinancování je formulář na webu, musí být vyplněn a odeslán. Úředník půjčky tyto informace zpracuje, oznámí vám po přijetí rozhodnutí voláním nebo zápisem do elektronické schránky. S pozitivním výsledkem budete pozváni do nejbližší pobočky, abyste projednali podmínky a podepsali smlouvu.

Dokumenty k zapůjčení

Pro co nejrychlejší odezvu potřebujete shromáždit plný balíček papírů. O to by se mělo postarat předem. Dokumenty potvrzují Vaši platební schopnost a spolehlivost jako potenciálního zákazníka. Pokud má dlužník nevyřízené půjčky, pohledávky od jiných finančních institucí, může Sberbank požadovat vysvětlení důvodů - klient bude muset prokázat, že nebylo možné se s věřitelem dohodnout a problém vyřešit bez problémů.

Jaké dokumenty jsou potřebné pro zapůjčení:

 • občanský pas;
 • Kód TIN;
 • potvrzení o běžném příjmu;
 • potvrzení o manželství, porod;
 • záznam o zaměstnanosti;
 • notářsky ověřené posouzení zastaveného majetku;
 • vojenské ID;
 • úvěrové dokumenty, které chcete znovu vydat (smlouva, potvrzení o platbě, pokuty, delikvence).

Recenze úvěrové historie

Velmi důležitá je absence problémů s plátcem s předchozími věřiteli. Aby se chránil před nespolehlivými dlužníky, provádí zvláštní oddělení přezkum úvěrové historie. Pokud jste dříve úspěšně zaplatili své dluhy, splnili termíny a výši plateb, banka vás bude považovat za hodnotného zákazníka, bez prodlení rozhodne o spolupráci. Ještě lépe, pokud je vaše úvěrová historie spojena se Sberbank: organizace má větší důvěru v důvěryhodné zákazníky a je ochotnější je splnit.

Podmínky refinancování

Obecné parametry pro refinancování úvěru v Sberbank jsou následující: věkové hranice od 21 do 65 let, pracovní praxe od 1 roku a od 6 měsíců. poslední příspěvek. Současný úvěr musí být vydán před více než šesti měsíci, doba do úplného splacení musí být delší než 3 měsíce, maximální povolená výše splácení je až 5 kreditů. Program funguje výhradně pro občany Ruska. Pro banky a důchodce jsou poskytovány výhody - nižší sazby. Částka je účtována pouze v národní měně.

Sberbank úvěr refinancování sazba

Podíl je pozorován: čím menší částka a termín - tím nižší úroky ze strany banky. Ti, kteří jsou v zákaznické základně, a lidé v důchodovém věku dostávají slevu - 1%. Dodatečné poplatky se neúčtují, mezi podmínkami neexistuje doložka o povinné dostupnosti pojištění. Minimální výše úvěrů v Moskvě je 45 tisíc, v jiných regionech - 15 tisíc, maximum můžete získat až jeden milion.

Míra refinancování úvěru:

 • U úvěrů s limitem do 150 tisíc, do 12 měsíců - 17% ročně.
 • Po dobu 12 až 24 měsíců. míra je 20-24%.
 • Půjčky od 2 do 5 let budou vyžadovat přeplatek ve výši 21-25% ročně.

Hypoteční sazba

Statisticky jsou nejprodávanější úvěry úvěry na hypoteční úvěry. Většina zákazníků, kteří o takovou záležitost žádají, obdrží kladné rozhodnutí. Peněžní úvěr lze vydat jak na nákup obytného prostoru, který je již připraven k bydlení, tak na výstavbu. Maximální doba splácení je 30 let, přičemž celková platba s hotovými sazbami by měla být nižší než 80% tržní hodnoty bytu, jinak bude klientovi zaručeno, že bude odmítnut.

Aktuální sazby pro refinancování hypoték:

 • od 1 do 10 let - 12, 25%;
 • pro období od 11 do 20 let - 12, 5%;
 • od 21 do 30 let - 12, 75%.

Naučte se, jak vrátit pojištění na úvěr Sberbank.

Video

Recenze

Lida, 42 let

Znovu vydala hypotéku, zaplatila v Sberbank. Byli jsme potěšeni významným rozdílem v sazbách, téměř o 3% méně, než tomu bylo u předchozího věřitele. Podle našich výpočtů, prodloužení platební lhůty, spolupráce s touto bankou nám ušetří 120 tis. Doporučuji každému přepočítat své dluhy a zvážit možnost recidivy, je to opravdu ziskové!

Maxim, 39 let

Vzal jsem několik půjček na rozvoj podnikání, byl jsem zachycen finanční krizí, banky začaly rozdrtit. Slyšel jsem recenze refinancování, podal online aplikaci. Rychle - za den - jsem získal pozitivní výsledek a udělal dohodu. Úvěr platím bezpečně, jsem spokojen se sazbou a absencí provizí. Spolupráce se Sberbank je výhodná.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: