Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Všichni víme, k dosažení krásné postavy, musíte jíst správně, cvičení. Co dělat, když se nedokážete zbavit baculatých tváří, a to ani dodržováním přísné diety? Tam je cesta ven - populární operace mezi hvězdami odstranit tuk na tvářích.

Bisha hrudky - co to je

U malých dětí, s věkem, kdy je obličej natažený, je množství tuků na tvářích jasně viditelné, jejich počet se snižuje. Pokud má člověk nadváhu, nebo existuje genetická predispozice, tuk na tvářích, který se nachází v blízkosti příušní žlázy - mastné hrudky biši jsou výraznější. S věkem, tyto husté tuky pytle mohou být sníženy, takže ovál obličeje není čistý, rozdávat věk a tvoří výraznější nasolabiální záhyby.

Odstranění kousků Bisha

Operace k odbourávání nahromaděných tuků na tvářích je jedním z nejjednodušších v plastické chirurgii, ale navzdory své jednoduchosti existují určité kontraindikace a doporučení pro provádění tohoto postupu. Odstranění Bišiných hrudek se do 25 let nedoporučuje, protože tělo má stále růstové procesy a tuk na tvářích může přirozeně zmizet. Hlavní kontraindikace jsou:

 • nadměrný nebo nedostatečný index tělesné hmotnosti;
 • zánětlivé procesy v ústní dutině;
 • diabetes mellitus;
 • snížení srážlivosti krve;
 • onkologické procesy;
 • dysplazie pojivové tkáně.

Účinek vyříznutí zapouzdřených tukových útvarů na líce je již viditelný za týden: obličej je výrazně omlazen, lícní kosti jsou nataženy a objem tváře se snižuje. Hlavní indikací operace je touha pacienta zbavit se kosmetického defektu. Před operací provádí chirurg podrobné konzultace a lékařské vyšetření pro případné kontraindikace. Postup má následující hlavní výhody:

 • redukce objemu tváře;
 • vytvoření jasného tvaru obličeje;
 • redukce nasolabiálních záhybů;
 • obecné omlazení obličeje.

Odstranění Bishova hrudek - před a po

Pro pochopení toho, co jsou Bishiny hrudky a jaký účinek je dosaženo po jejich vyříznutí, můžete porovnat fotografie obyčejných pacientů před a po odstranění Bishových hrudek. Fotografie jasně ukazuje, jak se ovál mění, obličej se stává protáhlejším, upraveným. U některých se po zákroku výrazněji projeví bukální sval, vytvoří se výrazné lícní kosti a odstraní se nasolabiální záhyby, které zvyšují věk. Ale na všech fotografiích můžete sledovat pozitivní dynamiku a efekt omlazení.

Hvězdy, které odstranily shluky Bish

Vzhled hvězd nás nikdy nepřestane ohromovat, zejména, jak vypadají mladí a chytří. Většina hvězdných dívek, které se mohou pochlubit rafinovanými lícními kostmi, však odstranila Bišinovy pytle v oblasti žvýkacích povrchových svalů obličeje, malých zygomatických a velkých zygomatických svalů. Hvězdy, které odstranily Bishovy hrudky, nebudou moci tuto skutečnost skrýt, protože účinek operace je viditelný pouhým okem, pokud porovnáme vzhled před a po zákroku. Mezi hvězdy, které se omladily odstraněním tukových polštářků v tvářích, patří:

 • Megan Fox;
 • Angelina Jolie;
 • Victoria Beckham;
 • Jennifer Aniston;
 • Kim Kardashian;
 • Polina Gagarina;
 • Alsou a další

Bishova paušální operace

Existují dva způsoby, kterými se provádí operace na redukci tváří: interní intervence pomocí endoskopického vybavení a vnější. Operace k odstranění Bishových hrudek různými metodami se liší následujícím způsobem:

 • když jsou vnitřně odstraněny, Bishovy tašky jsou řezány z vnitřní strany tváře. Řez se provádí laserem a má malou velikost, po odstranění tukových polštářků se aplikují stehy, které není třeba odstraňovat, časem se rozpouštějí a zanechávají jizvy. Samotný zákrok netrvá déle než 30 minut, provádí se v lokální anestezii. Pokud je to žádoucí a podle některých indikací, mohou postup provádět v celkové anestezii;
 • vnější zásah je možný v případě, kdy je redukce líc zahrnuta v komplexu chirurgických zákroků na obličeji. V tomto případě je řez proveden z vnějšku tváře tradiční metodou. Tento postup se provádí v celkové anestezii.

Cena za odstranění Bišiných hrudek

Postup, kterým je Bishova mastná kaše odstraněna, je k dispozici všem. Kolik je tento postup? Ve srovnání s jinými plastickými operacemi má nízkou cenu. Ale není třeba honit nejlepší cenu, volit mezi několika klinik. V případě operací, a to i tak jednoduchých, byste neměli šetřit a vystavovat sebe a svou tvář riziku, protože chyby jsou možné, pokud postup provedl nezkušený chirurg. Cena za odstranění Bišiných hrudek závisí na kvalifikaci lékaře a kliniky, ve které se nachází.

Popis

Cena

Endoskopická operace v lokální anestezii

25-25 tisíc rublů (cena může vzrůst z kvalifikace lékaře a pověsti kliniky)

Externí chirurgie v kombinaci s jinými typy plastů

11, 5-20 tisíc rublů

Bisha hrudky - jak čistit doma

Oponenti operativních zásahů píší na ženských fórech, jak odstranit Bishovy hrudky doma. Při hledání neradikálního řešení děvčata podrobně zkoumají pokyny, jak odstranit Bishovy hrudky bez operace: sedí na dietě, chodí na masáže a provádějí speciální cvičení. To vše vám pomůže odstranit část objemu v tvářích a dotáhnout kůži, ale účinné odstranění líc - pytel tuku bez operace je nemožné: tukové sáčky zůstávají, dietu nelze odstranit.

Odstranění kousků biši - důsledky

Před rozhodnutím o postupu se dívky často neomezují pouze na konzultaci s chirurgem, ale také analyzují recenze na internetu, aby zjistily, zda je bezpečné odstranit takové tukové akumulace v pytlích, jaké jsou komplikace a následky odstranění Bišiných hrudek? Podrobné studium informací vás bude moci chránit v případě kontraindikací a pomůže vám zvážit klady a zápory, protože postup má své nevýhody:

 • zřídka se může objevit zánět sliznice úst;
 • hromadění tuku v pytlích se nesmí zcela nebo asymetricky odstraňovat;
 • po rozřezání váčku v raném věku ve věku 35-40 let může být obličej příliš tenký.

Video: Bishovo odstranění hrudníku

Odstranění hrudek Bisha - recenze

Marina, 35 let

Myšlenka na odstranění Bišiných hrudek přišla ke mně, když si všimla, že se v blízkosti rtů objevily hluboké vrásky, které nejsou skryté ani make-upem. Četl jsem recenze na internetu a poprvé jsem se dozvěděl o tom, co je to tučné sáček v tvářích, odkud pocházelo takové přetížení, a jaké metody s tím souvisí. Budu konzultovat s chirurgem, doufám v výsledek.

Naděžda, 40 let

Postup byl cenově výhodný před 5 lety, kdy nebyl tak populární. Byl jsem ohromen okamžikem fotografie, kterou mi lékař při konzultaci ukázal a okamžitě jsem souhlasil s jejím smazáním. Operace, jak odstranit kousky Biši, byla úspěšná, teď to nelituji, ale jsem rád, že jsem se rozhodl a udělal všechno včas.

Margarita, 45 let

Moje přítelkyně provedla resekci obličeje, protože chirurg řekl, že obvyklé odstranění hrudek není dostačující. Přirozeně měla vždy baculatou tvář, ale s věkem začala vytvářet další vrásky. Obávám se, že ani volání všech postupů, protože se blížila k omlazení komplexu. Bylo by to jiné, kdyby včas odstranila hrudky.

Alina, 32 let

Chci udělat postup, jak odstranit objem tváří, ale mnoho mě odradí a obává se následků. Když jsem studoval všechny recenze na internetu, mluvil s lékařem, pak všechny mé pochybnosti zmizely. Indikace a touha po jídle, neexistují žádné kontraindikace, takže je lepší, pokud máte takový problém teď - odstraňte, nestáhněte, takže nemusíte chodit pod nůž, odstraňovat hluboké vrásky.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: