Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Světlana MarkováKrása je jako drahý kámen: čím jednodušší, tím vzácnější!25. prosince 2014

V 90. letech minulého století začal skutečný boom domácího cvičení, vyšlo mnoho tematických video kurzů. Jedním z nejlepších tréninkových videí těch let věnovaných tématu fitness je kurz Cindy Crawford Tajemství dokonalé postavy. Cindy se ukázala jako vizionářka, a tak vyvinula jednoduchý a dostupný program.Komplex vyžaduje minimum vybavení a času, pomáhá ženám jakéhokoli věku cvičit doma a udržovat si krásu.

Jaký je úspěch kurzu "Tajemství dokonalé postavy"

Ještě před vydáním na začátku 90. let se předpovídalo, že kurz bude mít obrovský úspěch, protože v té době byla Cindy Crawford na vrcholu světové slávy. V tréninkovém videu modelka otevřeně říká, že ideální tělo, včetně toho jejího, je výsledkem každodenní dřiny. Taková slova ze rtů jedné z nejkrásnějších žen planety jsou silným podnětem, který vás nutí každý den pracovat na svém vzhledu.

Důležitou výhodou Tajemství ideální postavy je způsob podávání informací: Cindy o účinnosti různých cvičení nemluví, ale sama je dělá. Vzniká tak pocit skupinového cvičení a společný trénink je mnohem zajímavější než o samotě.Tvůrci videa se postarali o rytmický hudební doprovod, díky kterému je lekce živější.

Cviky v kurzu Cindy Crawford jsou rozmanité, což pomáhá procvičit všechny svalové skupiny a při cvičení se nenudí. Všechny prvky jsou jednoduché, ale účinné díky použití malých vah a vícenásobných opakování. Hmotnost činek se volí individuálně v závislosti na fyzické zdatnosti. Začátečníkům se doporučuje začít s činkami o hmotnosti 1 kg.

Cindy Crawford

Tréninkový kurz Cindy Crawford o tajemství ideální postavy nelze jednoznačně přiřadit k žádnému směru fitness. Tréninkový program zahrnuje oblíbené prvky aerobiku, pilates, kalanetiky, silového fitness. Kurz se skládá ze tří tréninků, které se úspěšně střídají a pomáhají zpestřit zátěž.

Workout 1 je mini cvičení pro začátečníky, které zahrnuje cvičení pro všechny svalové skupiny. Po dobu 10 minut lekce diváci spolu s hvězdou provádějí malou rozcvičku, procvičují svaly paží, nohou, hýždí, hrudníku a břicha.Jak sama Cindy říká, desetiminutový komplex je vhodné provést kdykoli. Lekce bude snadná, ale účinná.

Cvičení 2 trvá 40 minut a zahrnuje:

  • rozcvička;
  • cvičení na svaly nohou a hýždí;
  • cvičení na prsní svaly.

Cvičení 3 se zaměřuje na svaly horní části těla a zahrnuje:

  • rozcvička;
  • cvičení na svaly paží a ramenního trupu;
  • cvičení břicha;
  • strečink.

Jak správně udělat program

Kurz Cindy Crawford je rozdělen do tří částí, takže pořadí tříd a jejich kombinaci si určí každý sám. Existují však doporučení, jejichž dodržování pomůže zvýšit účinnost a zabránit přetížení organismu.K provádění cviků je potřeba minimální vybavení: podložka, lehké činky, židle s opěradlem.

Začátečníkům se doporučuje začít se seznamováním s video tutoriály od prvního 10minutového cvičení. Jednoduché, ale intenzivní desetiminutové cvičení zatíží svaly a pomůže připravit tělo na intenzivnější zátěž. Když implementace části č. 1 přestane působit potíže, je přípustné přejít na obtížnější úroveň - k tréninkům č. 2, č. 3.

Druhá a třetí část trvají každý 40 minut, tempo je intenzivní, proto je vhodné provádět pouze jednu z částí komplexu za den. Například věnujte sudé dny práci na spodní části těla a hrudníku s cvičením číslo 2 a procvičte svaly paží, ramen a břišních svalů s lekcí číslo 3 v liché dny. V každém areálu je přípustné zvýšení zátěže včetně dílu č. 1.

" Videolekce kurzu Tajemství dokonalé postavy"

Pravidelné provádění všech tří částí kurzu je klíčem k harmonii, pevnému zdraví.Během tréninku každý dostane vynikající kardio a silovou zátěž, nezbytnou pro zbavení se nadváhy, vytvoření krásné úlevy. Pořadí realizace částí areálu je stanoveno individuálně, Cindy není nastavena podle těchto přísných pravidel.

Část 1

Jednoduché, ale intenzivní desetiminutové cvičení je to, co zaměstnané ženy potřebují. Během krátkého tréninku Cindy Crawford ukazuje cviky na zahřátí, posílení svalů paží a nohou, vytažení hýždí, břicha a hrudníku. Komplex je vhodné provádět jak ráno - jako nálož, tak i večer - pro malé zahřátí po náročném dni.

Cindy Crawford. Dokonalé tělo za 10 minut .

Část 2

Druhá část je zaměřena na formování štíhlých nohou, vytvarovaná ňadra, elastické hýždě. Společně s krásnou Cindy se všichni budou muset během 40 minut vydat na maximum. Komplex není jednoduchý, vyžaduje určitou přípravu. Potřebné vybavení: židle s opěradlem, podložka, činky.

Lekce Tajemství dokonalé postavy 2

Část 3

Lekce č. 3 z cyklu „Tajemství dokonalé postavy“ je věnována cvikům na vytvoření štíhlého pasu, reliéfních břišních svalů, krásných ramen, paží. Pro cvičení svalů rukou budou vyžadovány činky o hmotnosti 1-3 kg. Potřebujete také koberec - k procvičení svalů tisku. Komplex je intenzivní, proto se doporučuje provádět jej pouze pokud se cítíte dobře a máte dostatečnou fyzickou zdatnost.

Fitness video lekce od Cindy Crawford_part 3

Recenze

Yvette, 18 let „Díky lekcím s Cindy Crawford jsem se dokázala zbavit tuku na břiše a celulitidy za pouhé 2 měsíce. Všem doporučuji!" .
Alevtina, 30 „Cindy je moje oblíbená trenérka. Na rozdíl od ostatních netlačí, vždy povzbudí a hodně inspiruje k práci na svém těle. Dělám to více než rok, pro mě je to nejlepší způsob, jak si udržet normální váhu.”
Inna, 26 let „Tajemství dokonalé postavy“ plus dieta rovná se krásné tělo. Během lekce se musíte zapotit, ale tuk taje před očima.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: