Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Ženy věnují svému vzhledu velké množství času. Moderní kosmetika jim v tom pomáhá a činí ji krásnější. Nicméně, vykonávání jejich funkce v make-upu, mohou také ublížit. Například neustálé používání řasenky vede k křehkosti řas a v důsledku toho k nutnosti jejich obnovy.

Co je to Botox řasy

Každá žena sní o zachování své krásy ve své původní podobě, ale s každodenní aplikací kosmetiky, sny jsou rozbité o drsné realitě. Je-li kosmetika také nekvalitní, je pravděpodobné, že se objeví poškození. Botox řasy - to je postup, který vám umožní vypořádat se s účinky nadměrné vášně pro make-up nebo zranění, které by mohly být vystaveny vlasovému folikulu.

Když vyvstane otázka, co je Botox pro řasy, většina krás vidí podobný postup pro kůži. Takové srovnání však není zcela správné: postup se provádí bez injekcí. Přesněji řečeno, navrácení poškozených chlupů nastává v důsledku expozice botulotoxinu. Kromě této složky zahrnuje složení redukčního séra: \ t

 • tokoferol - zpomaluje proces stárnutí;
 • arganový olej - příznivě ovlivňuje stravitelnost tokoferolu;
 • kyselina hyaluronová - je zodpovědná za regeneraci řasnatých vlasů;
 • kyselina citrónová - potřebná k udržení požadované kyselosti;
 • keratin - vede k zahuštění chlupů, poskytuje větší sílu;
 • kolagen - poskytuje pružnost, chrání před vnějším vlivem;
 • Panthenol - nasycuje vitaminem B, změkčuje řasinky.

Co se liší od botoxů botoxu

Salonní procedury, které nelze provádět doma, jsou často podobné, především díky svému efektu. Botox a laminace řas jim dávají větší tloušťku, posilují, činí je objemnými, tmavšími. Po prvním zasedání jednoho z těchto postupů si můžete všimnout výsledku. Některé dívky dokonce na chvíli odmítají použít řasenku, protože to není nutné.

Rozdíl mezi botoxem a laminací je v průběhu postupu. V prvním případě to bude trvat asi 2 hodiny a ve druhém - ne déle než 45 minut. To však není jediný rozdíl mezi inovativními samoobslužnými ošetřeními. Laminační řasinka dává přinejmenším viditelný, ale krátkodobý výsledek. Sérum použité ve druhé službě obsahuje další komponenty, které umožňují, aby počáteční účinek trval déle. Kompozice je také odlišná: pro laminování je méně široká.

Jak udělat Botox řasy

Pro dosažení žádoucího efektu je lepší postupovat se zkušeným mistrem s použitím přírodních, vysoce kvalitních materiálů. Botox Lashes (Botox Lachaise) - populární služba dostupná ve většině salonů. Klient během procedury leží na gauči, všechno se děje bezbolestně. Chcete-li udělat Botox řasy ve třech fázích:

 1. Kroucení. S pomocí válce a speciálním složením chlupů.
 2. Zbarvení. Profesionální barvivo se aplikuje, aby vaše řasy dosáhly požadované barvy.
 3. Aplikace séra. Je navržen tak, aby upevnil výsledek curlingu a barvení a obnovil strukturu.

Botox řasy - kontraindikace

Bezpečnost postupu je dána nejen kvalitou přípravků, ale i individuálními reakcemi na ně. Skutečnost, že jedna osoba nezpůsobí žádné negativní důsledky, druhá může způsobit katastrofální následky. Před zahájením zákroku je nutné věnovat pozornost kontraindikacím Botoxových řas. Jsou následující:

 • alergie na složky séra;
 • nadměrné trhání;
 • chirurgie v oku a očních víčkách;
 • těhotenství;
 • přecitlivělost na kůži;
 • jakékoli oční infekce nebo nedávné zranění.

Botox pro řasy - důsledky

Mezi výsledky řasnatého botoxu převažují. Zdravý a krásný vzhled je na prvních řádcích seznamu účinků procedury. Botoxové řasy však nemají příliš příjemné účinky:

 • zarudnutí očních víček;
 • vyrážka;
 • svědění;
 • vypadávání vlasů.

Botox řasy - foto před a po

Zrakový efekt je u žen často cennější než postupné posilování a stimulace růstu řas. Zevně je řasinka dlouhá, krásně zakřivená a tmavá, mírně připomínající prodloužené. Podle recenzí je také příjemný pocit po zákroku: jemnost a lehkost. Na fotografii před a po Botox řasách, můžete okamžitě vidět výsledek.

Cena botoxových řas

Sérum botulotoxinu aplikujte pouze v kabině. K jeho výběru by se mělo přistupovat velmi opatrně. Přečtěte si několik hodnocení zákazníků, hodnotit ceník. Příliš vysoké ceny ne vždy znamenají dobrou kvalitu, ale je třeba upozornit na podezřele nízkou cenu. Mírně levnější služby můžete získat v méně známých salonech umístěných na okraji města. Velitel musí vždy předvést uzavřenou ampulku se složením a zobrazit seznam složek. Ceny se mohou lišit v závislosti na postupu:

Pouze sérum

1800 rublů

Klasický třífázový postup (mávání + malování + sérum)

3500 rublů

Video: Botox pro řasy - Botox Lashes

Recenze

Evgenia, 21 let

Vždycky jsem snil o krásných řasách, ale moje nikdy nebyly moc silné. Vybrala si mezi laminací a léčbou botulotoxinem, ale upřednostnila druhý postup. Bylo to velmi dlouhé, ale cítil jsem se dobře. Výsledek byl okamžitě viditelný: řasy byly delší a silnější, jako kdyby byly zvětšeny.

Anastasia, 28 let

Přítel předložil certifikát pro nový postup pro ciliární botox. Díval jsem se na fotografii na internetu a očekával stejný efekt. Zpočátku mi udělali perm a malovanou řasenku. Po celou dobu jsem ležel na gauči a poslouchal pána. Pak jsem si nechal hlavní část. Ihned na očních víčkách jsem cítil brnění a pak pálivý pocit. Po zákroku byla oční víčka červená a svědivá.

Anna, 31 let

Šel jsem na dovolenou na moře a neplánoval jsem si s sebou spoustu kosmetiky. Výhodou ciliárního botoxu pro mě byla doba jeho působení: účinek trval 1, 5-2 měsíce. Šel jsem do salonu a po odchodu jsem se v zrcadle nepoznal. Oči byly výrazné a na dotek byly řasy velmi měkké. Poté jsem začal dělat tento postup často.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: