Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Každá malá holčička nebo teenager chce vypadat stylově a módní, a to i v běžné školní uniformě. Na pomoc v tomto bude možné jednoduché účesy pro dlouhé vlasy do školy, které lze měnit každý den, bez obav z pohledu nevhodného ve formálním prostředí. Dobře upravený vzhled dívky dá lehké copánky, svazky, zajímavé tkaní a neobvyklé ocasy.

Představuje účesy pro dlouhé vlasy do školy

Dlouhé vlasy dívky musí strávit mnohem více času v ranní přípravě na školu. Vzdělávací instituce vyžadují nošení úhledných sbíraných účesů, jejichž tvorba někdy trvá déle než zaneprázdněné matky. Styl školy musí splňovat požadavky:

  • Nejdůležitějším ukazatelem je přesnost. Pokládání by mělo odpovídat školní uniformě a nemělo by zasahovat do třídy.
  • Skromnost - dívka ve škole by neměla nosit obtížnou babetty, která není vhodná pro obchodní vzdělávání.
  • Jednoduchost - dívka může opakovat nastavení školy vhodné pro situaci mezi lekcemi bez velkého množství cvočků, stylingových výrobků a triků.
  • Trvanlivost - styling by měl vydržet všechny lekce a změny a do konce dne nevypadat neuspořádaný.
  • Nedostatek stylingu - stylingové produkty vyžadují dodatečné náklady a mohou zkazit vlasy školaček.

Nesmíme zapomenout, že ani ta nejkrásnější, ale přísná pokládka nemusí být jako školačka. Při vytváření obrazu školy nezapomeňte zvážit touhu a osobní styl teenagera. Kromě toho je důležité si uvědomit, že školní účes by neměl dítě velmi dospělý: dobrý styl školy vypadá svěží, měkký a hravý, v souladu s věkem školačky.

Při vytváření účesů pro mladší a střední školačky, měli byste se vzdát spotřebiče pro horký účes. Každé takové zařízení má nepříznivý vliv na strukturu kudrlinek a péče o poškozené vlasy vyžaduje velké množství času a peněz. Mnohem lépe nechat styling s velkými kadeřemi curling nebo žehlení kadeře pro svátky a narozeniny.

Rychlý účes do školy pro dlouhé vlasy

Stylový účes pro školu by měl být krásný, elegantní a jednoduchý, rychle proveditelný sám nebo s pomocí rodičů. Nejlepší ze všeho je, pokud může být osvěžen mezi lekcemi, vypadat elegantně po veselé změně nebo třídě tělocvičny. Klasická verze je ocas koně. Vlasy jsou pečlivě vyčesané, sbírané pomocí prstů nebo kartáčku na úrovni spánků nebo mírně vyšší a utažené elastickou páskou, která odpovídá barvě vlasů. Stuhy, luky nebo pramen ovinutý kolem elastického materiálu pomáhají diverzifikovat účes.

Ocas koně se snadno přemění na módní vlnu. Za tímto účelem sbírejte vlasy do ocasu, splétejte prýmek a tvoří svazek v blízkosti základny, upevňující vlásenky nebo těsný, široký elastický pásek. Vyhoďte krátké prameny a zamkněte je neviditelnými nebo roztomilými vlásenkami s korálky. Taková úprava nemusí být vhodná pro vlasy do pasu a níže, protože paprsek je vysoký, těžký a ne příliš čistý.

Nejlepší volba pro dlouhé husté vlasy - copánky. Nejjednodušší varianta - jeden nebo dva copánky, pletené ze tří pramenů. Pro sofistikovanější módy se hodí francouzské copánky, klásky, copánky z pěti pramenů. Zajímavý a neobvyklý účes z copánků - věnec. Chcete-li vytvořit, kravatu dva ocasy přes uši, pletené dva těsné copánky, zabalte je kolem hlavy zezadu a předat je do elastických pásů opačných ocasů. Prýmky by měly být velmi těsné, aby nebyly do konce školního dne rozcuchané.

Pokud vám školní pravidla umožňují nosit volné vlasy, můžete si na nich vybrat zajímavé a elegantní účesy. Takovým stylem může být „malvinka“ nebo půlka. Pro vytvoření takového stylu je horní část kudrlinek oddělena a sbírána do ocasu, upevněna gumou. Výsledná "Malvinka" může být ponechána v této formě, ale můžete si ocas vyzvednout v těsném svazku, upevnit čepy.

Krásné účesy do školy pro dlouhé vlasy

Někdy jiné krásné, ale zároveň snadno proveditelné účesy pomáhají diverzifikovat matnou školní uniformu. Jakýkoliv složitý účes může být vyroben na základě uvedených jednoduchých. Lehké účesy do školy pro dlouhé vlasy vypadají mnohem působivěji než neopatrné svazky. Prýmek zabalený svazek, nebo dva copánky s propíchnutými stuhami pomůže diverzifikovat školní oblečení. Pro školní prázdniny nebo jiné vzdělávací akce si můžete vybrat krásný účes, který trvá pět minut.

Baletní šnek

Úhledný účes, ideální pro školačky mladších nebo středních tříd. Chcete-li vytvořit balet hlemýžď, hřeben prameny a uvázat je v nízkém ocas. Navlékněte na špičku gumičku a vytvořte smyčku. Natočte světlou pásku o tloušťce asi 5 cm. Přišroubujte všechny kadeře na pásku na principu slámy, položte ji na zadní stranu hlavy, kravatu na opačných koncích pásky s lukem.

Drak ocasů

Tento účes zředí obvyklé ocasy, copánky, zatímco ideální pro přísnou školní uniformu. Zpočátku si pečlivě otřete vlasy, sbírejte část horních vlasů v blízkosti čela a utáhněte je do ocasu. Kudrliny z další časové zóny jsou také nataženy do ocasu spolu s ocasem, který se již ukázal. Pokračujte v popsaných činnostech, dokud nebudou všechny vlasy shromážděny v elegantním účesu. Pokud je to žádoucí, ocasy mohou být utaženy světlými gumovými pásy nebo udělat něco jako dva copánky.

Kroucený ocas

Neobvyklá variace nízkého ocasu, který vypadá ve školním každodenním životě skvěle, a dívka si ji bude moci opakovat sama. Za prvé, hladce kartáč si vlasy a sbírat prameny v nízké ocas v zadní části hlavy s těsným gumičkou. Na centimetr snižte gumu a rozdělte ji na dvě části. Ve výsledném otvoru vytáhněte vlasy shora dolů a zajistěte je sponkami nebo gumičkou. Z horní části převráceného ocasu můžete upevnit světlý elegantní vlásenka.

Účesy s tkáním

Na základě copánků, můžete udělat velké množství dalších účesů pro dlouhé vlasy do školy. Dokonce i nejjednodušší culík bude zajímavý, pokud ho zapletete do třípramenného copu a upevníte ho světlou stuhou. Pro statečné dívky se hodí hodně tenkých copánků, splétaných po celé hlavě. Tento účes vypadá módně a neobvykle, ale pokud si přejete, můžete ho učinit skromnějším tím, že vytvoří nízký ocas nebo sběr malých copánků do jednoho velkého nebo svěžího ocasu.

Rybí ocas

Báječná alternativa ke standardnímu plivání je dvouvláknový rybí ocas. Prýmek je snadno a výsledek je velmi působivý. Chcete-li vytvořit fishtail, rozdělte česané vlasy do dvou stejných pramenů. Od vnějšího okraje jedné části vlasů oddělte tenký pramen a přeneste ho přes vrchol na druhou část vlasů. Udělejte totéž z opačné strany. Pokračujte v tkaní až do konce, uchopte rybí ocas tenkou gumičkou. Pro více elegantní vzhled, chmýří malý cop pomocí protažení pramenů, a ocas na straně.

Vodopád

Tento účes může být úspěšně proveden pro školy každý den nebo svátky. Chcete-li začít, hřeben vlasy, vzít tři identické tenké prameny v chrámu a začít tkát obvyklé cop vodorovně od ucha k uchu. Po několika krocích uvolněte spodní pramen tak, aby se stal součástí volných vlasů, a na jeho místě zvedněte nový. Pokračujte v tkaní až do konce, pak zajistěte lano gumičkou. Zbývající vlasy mohou být ponechány tekoucí nebo shromážděné v dobře upraveném světle ocasu.

Nákupní košík

Těsně pletený koš je ideální pro mladší, střední školačky. Vlasy v tomto účesu nezasahují při studiu, vždy vypadají elegantně. Technika tohoto tkaní je velmi jednoduchá. Jemně česané vlasy jsou rozděleny vertikálním dělením na dvě stejné části. Na jedné straně, v zadní části hlavy, vyberte tři prameny a cop z francouzské roviny nebo obráceného copu. Když je cop zapleten do středu čela, začnou na opačnou stranu uvázat prameny. Když jsou všechny kadeře shromážděny, zbývající volný okraj je položen podél koše a zajištěn kolíky.

Prýmek

Tato verze účesu do školy pro dlouhé vlasy vypadá neobvykle a stylově a její tvorba netrvá dlouho. Za prvé, sbírejte vlasy v pevném culíku, hřeben dobře. Zabalte gumovou pásku v šířce centimetru, abyste ji skryli, a zajistěte ji skrytým krytem. Rozdělte ocas svisle do dvou stejných provazců, každý provaz s pevným svazkem v jednom směru - vpravo nebo vlevo. Zvlněné copánky pevně drží, spojují se a zajišťují tenkou gumičkou, která odpovídá barvě vlasů.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: