Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Sociální sítě zavedly do jazyka mnoho pojmů, jedním z nich byl ChSV. Je těžké zjistit, co to znamená a kde se aplikuje, pokud člověk neví o dekódování a nikdo mu neřekne. Internetový slang používá zkratku ČSV pouze k označení nadměrného významu soupeře.

Co znamená ČSV a jak je dešifrováno

Kombinace ChSV se poprvé objevila v rusky mluvícím internetu mezi obdivovateli Carlose Castanedy - španělského esoterika a mystika. V knihách popsal morální povznesení nad jinou osobou v řeči, ne v činech. Zajímá vás zkratka ChSV - co znamená zkratka? Tyto tři písmena jsou odhalena jako „smysl pro sebevědomí“. Jinak může být CSW nazýván hodnocením sebe sama, což je těžké se zbavit.

Vzhledem k tomu, že člověk neustále hodnotí svůj význam a důstojnost, trvá mnoho času, brání střízlivému pohledu na situaci a rozhodování. Podle ezoterických knih je negativní pocit vlastní důležitosti, je nutné se ho zbavit, protože zahrnuje spoustu energie a ponechává jen sílu dodržovat společenské předpisy a konvence.

Předražené ChSV v sociálních sítích

Často je použití fráze СCV nalezeno na sociálních sítích, kde se můžete schovat za fotografii avatara a mít význam na úkor druhých. Analogií zkratky jsou termíny arogance, arogance a pýcha. Lidé se smyslem pro sebe-význam neustále předávají ostatním své zásluhy. Zanedbání jejich zásluh také ukazuje přehnaný smysl sebehodnocení.

Další možností, kde se můžete setkat s termínem - online hry. Zde se používá odlišně - v různých typech her, často se však zmiňuje v kontextu podobném sociálním sítím. Hráč s megalomanií, přeceňující sebe sama a své schopnosti, aroganci a narcismus, si zaslouží "odměňování" tohoto popisu. Od on-line charakteristika jde do života, projevující se jako chvála a ambice. Zbavit se ho je těžké.

Co znamená CSV VKontakte

Ne všichni lidé vědí, co je to CSV ve VK. O tomto pocitu, zvláštním pro člověka, se můžete dozvědět následujícími projevy:

  • člověk je na sebe pyšný, považuje se za důležitého, vyjadřuje se nad slovy ostatních;
  • marnost, ambice, nadměrný pocit důstojnosti;
  • člověk není schopen slyšet kritiku;
  • nemůže rozumět lidem normálně, mluvit s ním je obtížné;
  • požaduje maximální respekt k sobě, a to i v případě, že neexistují skutečné případy;
  • neustále upozorňuje na svůj účet - komentuje se pro sebe, má rád své poznámky, píše mnoho článků, opouští spoiler ve filmových recenzích, aniž by respektoval přání a názory jiných lidí.

Kdo je takový DotA?

Pokud se vám líbí konkurenční hra Dota 2, pak by to nebolelo vědět lépe: CHSV - co to znamená při komunikaci s ostatními uživateli? Všichni hráči dosahují různých úrovní dovedností, což může způsobit konflikty v chatování mezi nejlepšími a těmi, kteří jsou horší. Většina vítězů se může pochlubit neuvěřitelnou úrovní mistrovství a mohou být obviňováni za nadměrné.

Smysl pro sebevědomí znamená, že člověk značně zveličuje a vyzdvihuje jeho důležitost nebo dovednost, což předvádí ostatním kolem neexistujících talentů. Hráč má agresi na nějaká slova nebo činy, protože ve skutečnosti se také považuje za podřadného. Osoba s nadhodnoceným smyslem důležitosti v DotA je příliš závislá na názorech druhých, dává mu velkou pozornost, a proto je marná.

Co je to temný věk?

Další populární hra - Dark Age - v sekci populárních otázek odpovídá na CSW - co tento termín znamená. To znamená počet věcí. Každý hráč má sloty - věci, které zvyšují význam hry a úroveň ochrany. Mezi významné kategorie patří věci samé, ostření, drahokamy. Čím více takových slotů na hráče, tím vyšší je jeho síla. Více o těchto termínech se můžete dozvědět přímo na stránkách Dark Age MMORPG.

Množství věcí moc je vyjádřeno kvantitativně, se rovnat součtu všech dostupných položek. Oblečení, kameny, dovednosti, předměty, které mohou mít zvířata a koně. Číslo parametru mocnosti je přímo závislé na počtu získaných nebo přijatých amuletů, magických předmětů. Můžete zvýšit jejich úroveň oostřením, zdobení drahokamy a kameny, přetavování.

Video: nebezpečí sebevědomí

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: