Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Zlobivé dítě může způsobit, že se rodiče obávají, když jsou mimo dům sám. Vzhledem k tomu, že i první grejdři jsou nyní vybaveni multifunkčními smartphony, nebude těžké vystopovat fidget. Pokud účastník neodpoví na volání, můžete se uchýlit ke speciálním prostředkům k určení jeho polohy.

Je možné najít osobu podle telefonního čísla

První věc se uchýlil k lidem, kteří se snaží vypočítat polohu majitele telefonu - vyhledávání na internetu. Bohužel, drtivá část odkazů nebude poskytovat přesné vysvětlení, jak zjistit polohu podle telefonního čísla. Pravidelně můžete sledovat pouze město, ve kterém je osoba umístěna zdarma, ale často se tato informace shoduje s informacemi poskytnutými při registraci SIM karty. Pokud chcete vědět, zda můžete telefon sledovat podle čísla, budete muset použít speciální programy nebo stránky operátorů mobilních sítí.

Jak zjistit polohu osoby podle telefonního čísla

Žárlivý manžel nebo manželka má často nápad uspořádat dohled nad druhou polovinou a najít místo podle telefonního čísla druhé poloviny. Kontaktování telekomunikačního operátora však znamená vydávat se za vydavatelství, protože většina společností si může objednat zprávu pouze se souhlasem klienta. V závislosti na tom, zda smartphony pracují na operačním systému Android nebo na systému iOS, lze polohu majitele vypočítat pomocí speciálních aplikací.

Jak sledovat umístění telefonu Android

V některých případech, například při odcizení zařízení, je nutné najít "sebe". Je nepravděpodobné, že by zloděj souhlasil s dobrovolným potvrzením sledování, takže se můžete chránit instalací programu na svém smartphonu. Zjistěte si umístění Androidu podle telefonního čísla a pomůžete následujícím aplikacím, které lze stáhnout z Play.Market:

 • Friend Locator;
 • Family Tracker;
 • Lokátor od Russia.ms.

Najděte iPhone na mapě podle telefonního čísla

Majitelé drahých smartphonů jsou vyzváni k instalaci speciálních programů v případě ztráty nebo krádeže. Než se dozvíte, kde je osoba v iPhone, zkontrolujte, zda má v mobilním zařízení nainstalovaný jeden z programů:

 • Najděte iPhone. Tato aplikace je ve výchozím nastavení nainstalována ve všech zařízeních s operačním systémem iOS, takže byste ji měli nejprve vyzkoušet.
 • Tracker Plus. Výhodou tohoto programu je rychlejší zobrazení pohybů požadovaného objektu, to znamená, že bude snazší najít osobu. Instalovat jej však může pouze uživatel.

Geolokace podle telefonního čísla

Nejjednodušším způsobem, jak někoho najít, je kontaktovat společnost, jejíž zaměstnanci vám pomohou telefonicky se dostat přes lokalitu. To se děje snadno, ale často bez souhlasu jiné osoby nebude fungovat. I když pohodlí je, že souhlas majitele lze získat pouze jednou a v budoucnu tuto možnost používat neustále. Tato geolokace podle čísla je vhodná pro rodiče, kteří chtějí sledovat pohyb dětí, když jsou sami. Sledování probíhá nepřetržitě, takže kontrola, kde je dítě v určitém okamžiku, není obtížná.

Služba Megaphone Navigator

Volné speciální služby mobilních operátorů pomáhají sledovat danou osobu nebo objasnit polohu v tuto chvíli. Megafon vyvinul pro tento účel možnost nazvanou Radar. Se svým geolocatorem můžete na mapě vidět místo, kde se objekt nachází. Navigátor na megafonu vám pomůže sledovat polohu osoby podle telefonního čísla, pokud budete postupovat podle pokynů:

 1. Vyberte typ služby. Radar Light je volný, ale neumožňuje sledovat více než jednoho účastníka. Můžete zvýšit počet sledovaných klientů sítě na pět lidí za 3 rublů denně.
 2. Zadejte kombinaci ussd. Pro světelný radar * 566 * 56 # nebo pro standardní radarovou službu * 566 #. Aktivujte tlačítko volání.
 3. Stáhněte si speciální aplikaci do svého smartphonu. Přihlásit se.
 4. Přidejte požadované předplatitele a aktivujte vyhledávání.

Jak určit umístění účastníka Beeline

Pokud hovoříme o spravedlivé dohodě, pak jsou služby tohoto druhu vhodné pro blízké. Lokátor Beeline nebude pracovat online bez souhlasu účastníka, budete však muset službu aktivovat pouze jednou. Službu můžete použít na členění webu operátora zvaného lokátor. Připojení je zdarma, ale budete muset zaplatit 7 rublů za den pro použití. Nicméně, Beeline umožňuje začátečníkům používat tuto možnost zdarma. Práce se službou by měla být následující:

 1. Zadejte krátký kód 0783 a stiskněte tlačítko Volat. Úspěšné spojení je signalizováno SMS.
 2. Nainstalujte speciálně vyvinutou aplikaci Locator. Registrace a přihlášení.
 3. Vytočte číslo odběratele, jehož umístění chcete zjistit. Obdrží oznámení, musí poslat SMS se souhlasem. Poté můžete osobu kdykoli sledovat.

Lokátor z MTS

Mobile TeleSystems přišel s jedním z nejpohodlnějších způsobů výpočtu polohy osoby bez aplikace. Hledání milovaných s jejich souhlasem je možné pomocí SMS, i když není k dispozici internet. 100 žádostí bude stát 100 rublů a první dva týdny pro začátečníky jsou zdarma. Než zjistíte, kde se nachází účastník služby MTS, měla by být tato možnost připojena následujícím způsobem:

 1. Odešlete zprávu na telefon 6677 s názvem osoby, kterou chcete vypočítat, a číslem.
 2. Zadaný účastník MTS musí potvrdit svolení ke sledování.
 3. Pokaždé před sledováním polohy osoby podle telefonního čísla napište do SMS slovo "Kde" a jméno.
Naučte se z videa o další službě MTS.

Jak zjistit umístění účastníka Tele2

Funkce Geopoisk Tele2 umožňuje vyhledání účastníka prostřednictvím satelitu mobilního operátora podle čísla s vypnutým systémem GPS. Chcete-li povolit možnost, musíte vytočit * 119 * 01 #. První 3 dny budete mít možnost systém zdarma otestovat a poté budou z vašeho účtu denně odebrány 3 rubly. Klienta Tele2 pro vyhledávání můžete přidat zadáním kombinace * 119 * 1 * (ze 7 # číslice).

Jak sledovat osobu podle telefonního čísla přes počítač

Použití počítače k vyhledání podle telefonního čísla je výhodnější, i když v tomto případě nelze bez souhlasu sledované osoby dělat. Neměli byste používat stránky třetích stran, které požadují báječné peníze za informace, jejichž přesnost není zaručena. Umístění podle telefonního čísla můžete najít online na speciálních stránkách stránek všech mobilních operátorů nebo na webové stránce programu lokátoru.

Program pro určení polohy mobilního telefonu online

Zjistěte přesné souřadnice osoby, aniž byste ho o tom mohli informovat pouze speciální služby. Program pro určení polohy mobilního telefonu, o kterém mluví mnoho amatérů, je jen mýtem. Mobilní operátoři mají podobné programy pro smartphony, ale zároveň musí být uživatel, jehož geografické umístění bude určeno, informován a požádán o povolení. Kromě toho existují programy (například Flexispy), které fungují pouze při zapnutém systému GPS.

Naučte se, jak najít telefonní číslo.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: