Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Nejoblíbenější jsou získávání jemných odstínů a obrazů v manikúru. Jedna z primárních barev trendu je bílá, která je považována za univerzální. Je vhodný pro jakýkoliv styl oblečení, bude vhodný v kanceláři, na dovolené a na rande v restauraci. Odstíny se pohybují od studených po teplé tóny, takže každá žena módy, která se rozhodla udělat manikúru v bílém, si může vybrat tu správnou.

Nail art s bílým lakem

Bílá lak manikúra má mnoho možností. Můžete to udělat bez dalších podrobností, monochromaticky, nebo použít jako základ pro návrh. V druhém případě bude konečný obraz záviset na fantazii: ženy módy dělají manikúru jin jang, napodobování šachovnice, kreslení geometrických obrazců, mřížku, použití techniky craquelure (vytváří efekt prasklého laku). V tomto případě by měla být nehtová deska dokonale vyleštěná, protože design bílého nehtu vystavuje i malé nedokonalosti, které poškozují celkový obraz.

Barevná kombinace

Pro bílé nátěry je lepší zvolit šelak, který učiní odstín a design výraznějším ve srovnání s běžným lakem. Je užitečné znát úspěšné barevné kombinace, které dobře ladí s hlavním pozadím:

  • Se zlatem. To je považováno za slavnostní možnost. Díky brilanci je vhodný pro zaostření na 1-2 prsty.
  • S černou. Tento tandem je prostor pro představivost. Můžete použít kontrastní, asymetrické pruhy chaotickým způsobem, nakreslit geometrické tvary, pruhy, puntíky a hieroglyfy, vyrobit francouzský plášť, zakrývající okraj nehtu černým lakem.
  • S modrou. Barva je vhodná pro obrazy se sochařstvím s květinovým ornamentem, pro zimní, mořský nebo prostorový design (například obrázek skořápky), pro ruský gželský vzor.
  • S růžovou. Obě barvy mohou být základní. Pro růžový podklad je vhodný design se dvěma bílými měsíčky. Pro kombinaci vhodného francouzského nebo krajkového vzoru. S bílou základnou můžete vytvořit gradient na všech nebo několika nehtech.
  • S červenou. Světlý, poutavý design, použitý v některých případech, například na Nový rok. Často používané techniky jsou skandinávské páření kombinované s červeným gamutem.

Pro jaký obrázek

Bílý lak na nehty je univerzální, ale měli byste věnovat pozornost významu návrhů v různých situacích. Pokud je dívka neustále pracuje v kanceláři, diskrétní manikúra s černými čarami, bílý mramor, matný povlak, a ne hojnost kamínky a zlaté barvy bude dělat. Zástupci kreativních profesí si mohou dovolit minimalistické kresby, světlé akcenty. Na svatbě nebo jiné oficiální svátky, můžete si vytvořit sako servis s vložkou design nebo bílý písek.

Nápady bílé manikúry

Množství variací manikúry s bílým lakem poskytuje příležitost experimentovat se stínem, výkresy, designem a technikami provedení. Každý design se hodí pro konkrétní příležitost a oblečení a někdy i roční období. Takže, skandinávské pletení není obvyklé nosit v létě, a během novoročních svátků to bude vhodné. Každá verze manikúry má své vlastní zvláštnosti a nuance techniky.

Monochromatický

Manikúra, která se skládá z monochromatického nátěru bez provedení, se nazývá monochromatický. Vypadá dobře na krátkých a dlouhých nehtech, vhodných pro jakékoliv roční období: v létě vyniká na opáleném těle a v zimě se vejde do šatníku s teplým svetrem v barvě světle béžové nebo ecru. Pro dosažení krásného černobílého obrazu by měla být deska nehtů dobře obroušena a měl by být vybrán hustý drahý lak, který vyžaduje nátěr 2-3 vrstev.

Měsíc

Technika provádění měsíční manikúry zahrnuje výběr kořenového otvoru nehtu. Existují dvě možnosti provedení. První je bílá základna a bezbarvá nebo vícebarevná díra. Druhá možnost je opačná. Design, provedený v této technice, je považován za klasický na par s francouzštinou, proto je vhodný pro přísné obchodní oblékání nebo pomůže diverzifikovat svatební design nehtů.

S výkresem

Vzory s minimalistickými vzory mají 1-2 nehty. Technika se provádí speciálním tenkým kartáčem. Nejvhodnější z nich odborníci považují za "vlasy". Na bílém pozadí, obraz vyniká dobře, takže dívky ukazují představivost: kreslí květiny, zvířata a ptáky (například sovy), magické atributy. V závislosti na obrázku je manikúra vhodná v každém ročním období, ale je pravděpodobnější, že bude vyhovovat profesím bez oblečení a těm, kteří nemají rádi kancelářský styl oblečení.

Bílý mramor

Manikúra, prováděná v této technice, připomíná texturu přírodního kamene. Pro jeho provedení se na bílý podklad nanese základna nebo horní část a skvrny se vyrobí černým lakem, který se rozšíří a vytvoří požadovaný efekt. Neutralita barev umožňuje nosit jakýkoliv styl oblečení s manikúrou. Místo černé můžete experimentovat a aplikovat další odstíny.

S bílým pískem

Třpytivý prášek nebo písek je technika, kdy je gelová barva navrstvena na hlavní barvu, sypaná akrylovým práškem a zasílaná pod lampu. Po vytvrzení se přebytek nehtu odstraní měkkým kartáčkem. Manikúra nevypadá chytlavě, je vhodná pro každodenní nošení a pro jakýkoliv typ oblečení. Namísto kreslení můžete zcela zakrýt jeden hřebík práškem.

Se zlatem a stříbrem

Slavnostní a elegantní vypadá jako kombinace bílé a stříbrné nebo zlaté. Povlak můžete provádět v několika technikách: proveďte otvory na měsíční manikúru nebo na špičkách nehtů ve francouzském lesklém světle. Zlatá barva vypadá luxusně ve formě craquelure na bílém pozadí a stříbro je vhodné pro akcent na jeden z nehtů. Zajímavá kombinace těchto barev a matného provedení.

S kamínky a samolepky

Laconicism bílé barvy je zředěn dekorativními prvky - kamínky, které mohou být položeny na kůžičku nebo vyloženy ve formě obrazu. Monochromatické nebo barevné oblázky jsou vyloženy ve tvaru na gelu, po kterém se hřebík dostane pod lampu. Více možností každodenní výzdoby jsou samolepky - kresby, které jsou položeny na hřebík, položeny na horní čirý lak a sušeny.

Jak provést manikúru v bílé barvě

Chcete-li získat pěkný, dokonce bílý povrch, musíte postupovat podle několika jednoduchých tipů. Tajemství pro výběr a aplikaci laku:

  • Lak by měl být vybrán nákladně a kvalitně, jinak bude nátěr vypadat nedbalý.
  • Hřebíky by měly být dokonale ploché bez ohledu na délku.
  • Před použitím bílý lak by měl být aplikován bezbarvý, což pomůže vyrovnat malé nepravidelnosti nehtu.
  • Použití šelaku prodlouží dlouhodobé pokrytí. Při použití běžného laku je třeba si uvědomit, že odlupování nehtů je lepší, aby se zcela natřeli.
  • Matný nátěr by měl být prováděn velmi pečlivě: na rozdíl od lesklého, nebude skrývat nedokonalosti, ale pouze zdůraznit.

Video

Foto manikúra s bílým lakem

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: