Nyní je snadné najít majitele smartphonu, protože mnoho velkých mobilních operátorů nabízí službu pro vyhledání místa zájmu. S pomocí SIM karty je určeno přesné umístění účastníka.

Mohu najít telefon na kartě SIM

Mobilní komunikace jsou mnoho rádiových vysílačů. Jakákoli telefonní sada je nutně umístěna v oblasti pokrytí kterékoli z nich. Je snadné odpovědět na otázku, zda je možné najít telefon pomocí SIM karty, protože rádiový vysílač určuje polohu mobilního zařízení s vysokou přesností i v hustě obydlených megalopolisech. Tuto službu můžete aktivovat u libovolného mobilního operátora, avšak tato funkce není podobná GPS - přesnost je mnohem vyšší.

Jak najít telefon na megafonu SIM karty

Funkce pro určování polohy uživatelů sítě se v Megafonu objevila již dávno - bylo možné nainstalovat aplikaci s mapami na každém mobilním zařízení, aby bylo možné určit její umístění. Nicméně, mnoho lidí se zajímalo o to, jak najít telefon na SIM kartě Megafon jiné osoby. Mobilní operátor uvedl možnost "Locator", která určuje smartphony účastníků, kteří s tím souhlasili a nevypnuli telefon.

Umístění obsluhy může být nalezeno základnovými stanicemi operátora, proto je v městských podmínkách přesnost až 50 metrů a mimo město - až 100. Pro aktivaci funkce musíte provést požadavek pomocí USSD * 148 * number # call. Požadovaného účastníka byste měli přidat odesláním zprávy a po dohodě bude služba aktivována. To není volná volba. Náklady na žádost je 6 rublů, a určení umístění je 5 rublů. Pohyb na mapě je také účtován - 1 rubl za každý pohyb (nová souřadnice).

Jak najít telefon na kartě SIM MTS

Uživatel služby MTS můžete sledovat po aktivaci služby "Locator". Zdroje této mobilní sítě poskytují vynikající příležitost pro výpočet souřadnic (přibližných) osoby okamžitě. I když je zařízení vypnuto, lokátor odešle poslední místo zájmu. Největší výhodou této služby je, že lze snadno sledovat i souřadnice uživatelů Beeline a Megafonu. Jak najít telefon pomocí SIM karty MTS? Pro zahájení procesu je nutný souhlas účastníka k určení jeho umístění.

Měli byste poslat SMS na číslo 667 ve formátu příkazu „NAME NUMBER“. Funkce se automaticky připojí. Následně bude požadavek od operátora přiveden k odběrateli a po souhlasu s vámi přijdou souřadnice na SIM kartu. Služba "Locator" zaplatil - 100 rublů za měsíc. Je možné určit polohu na SIM kartě bez souhlasu účastníka? Jediný způsob, jak to udělat, je plížit se od osoby, aby potvrdil jeho žádost svým smartphonem.

Jak najít telefon pomocí SIM karty Tele2

Společnost Tele2 nabízí svým zákazníkům službu "Geopoisk". Není zahrnuta v základní sadě služeb, takže se platí - 2 rubly / den. Jak najít telefon pomocí SIM karty Tele2? Po aktivaci funkce "Geopoisk" můžete sledovat osobu. K tomu potřebujete:

  • provést požadavek USSD podle čísla * 119 * 01 # volání;
  • po aktivaci vytočte * 119 #, načež se na displeji zobrazí interaktivní menu, ve kterém musíte přidat čísla zájemců;
  • žádost o sledování se provádí pomocí kombinace čísel * 119 * číslo # volání;
  • zpráva bude odeslána na uvedené číslo, aby se potvrdilo poskytnutí informací;
  • po povolení účastníka se zobrazí jeho poloha.

Jak najít telefon na SIM kartě Beeline

S pomocí placeného zdroje „Beeline Coordinates“ společnost nabízí příležitost nejen sledovat jiného účastníka, ale také najít ztracený nebo odcizený mobilní telefon. Pokud mobilní zařízení chybí, služba vám umožní určit jeho polohu přesně na ulici. Nezáleží na tom, zda se jedná o smartphone nebo zastaralé zařízení. Jak najít telefon na SIM kartě Beeline?

Aktivujte službu a spravujte ji prostřednictvím aplikace pro tablety a smartphony na platformě Android. K tomu zašlete SMS na číslo 5166, po kterém bude odeslán odkaz na požadovaný program. Tento nástroj poskytuje nejlepší příležitost k určení souřadnic požadované osoby. Data se okamžitě zobrazí na mapě města. Pokud však účastník vypnul mobilní zařízení, nebude možné určit jeho umístění. Poplatek za předplatné - 3 rublů za den.

Naučte se, jak najít telefonní číslo.

Video: jak vyhledat telefon podle čísla SIM karty

Kategorie: