Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Každá dívka se může změnit a dostat hravé pihy a světlé, krásné červené vlasy, které chcete alespoň jednou ve svém životě téměř každý. S prvními věcmi jsou složitější, ale druhá se může změnit. Jen ne všechno je tak jednoduché, jak se může zdát, protože odstíny rudých vlasů jsou nespočetné a je třeba je pečlivě vybírat. Několik užitečných tipů vám pomůže najít červenou barvu.

Kdo je červená barva vlasů

Červené vlasy jsou vhodné pro téměř všechny, ale vzhledem k obrovskému množství tónů můžete udělat velkou chybu a zkazit váš obraz. Pokud se chcete opravdu změnit, pak je nejlepší kontaktovat odborníka na pomoc. Kadeřnice vám pomůže vybrat odstín, který se blíží přirozeným tónům (pokud si to přejete), vysoce kvalitní nátěr a svou práci vykonáte bezpečným způsobem. Pokud jste odhodláni malovat sami, pak se nejprve naučíte, jak si vybrat tón pro sebe.

Světle červená

Vlasy zlatých odstínů vyhovují přírodním blondýnkám. Často jsou ovládány spravedlivou kůží, šedým nebo modrýma očima. Jasné, červené prameny budou zbytečné. Majitelé blonďatých vlasů by měli být opatrní: červený pigment žere velmi mnoho a téměř se nevymyje, takže v případě chyby při volbě tónu nebude možné jej opravit. Světle červená barva vlasů bude vyhovovat dívkám s bílou kůží a jemným rysům.

Auburn

Tento tón je vhodný pouze pro majitele jasných rysů obličeje, hnědých očí, tmavé pleti. Dosáhnout kaštanových odstínů může být i za pomoci přírodních barviv, například henny. Je nežádoucí, aby byly překresleny tmavým tónem pro blondýnky, dívky se slušnou pokožkou, protože účes od vás odnáší veškerou pozornost a buď budete muset změnit svůj šatník na něco jasnějšího, nebo udělat ženský make-up „upír“. Auburn barva vlasů může být bezpečně provedena pro krátký účes, průměrná délka je také vhodná, ale nejprve je lepší rozhodnout o účes.

Ohnivé červené

Pro ty, kteří se nebojí vyčnívat z davu, vhodné ohnivě zbarvené červené vlasy. Takové rudovlasé krásy s ohnivou barvou lze vidět z dálky, takže buďte připraveni na zvýšenou pozornost. Dívky všech typů (zima, jaro, léto, podzim) ocení pomerančový květ: s tímto odstínem jsou kombinovány všechny obrazy a životní styl. Dokonale odstartuje olivovou kůži, ztmavne na tmavou pleť a světlé dívky s ním vypadají jako vrčící školačky.

Zbarvení červené vlasy

Pokud se majitelé ohnivých odstínů vlasů chtějí zbavit takové zvýšené pozornosti, je postup barvení pro ně obtížnější. Červený, zejména tmavý pigment, je velmi obtížné překreslit v jiném tónu. Než se pustíme do samotného postupu, stojí za to pečlivě vybírat novou barvu, stejně jako samotný nátěr a výrobce, protože jsou nesmírně odlišné. Nejlepší ze všeho je, pokud požádáte o pomoc odborníka nebo se přihlásíte k malování v salonu krásy.

Vezměte prosím na vědomí, že ne každá rusovlasá dívka se bude moci stát blonďatou, hnědovlasou ženou nebo mít světle hnědé vlasy. Ne všechny barvy harmonicky leží na sobě, mnoho z nich je v konfliktu a vytváří zcela neočekávané výsledky při barvení, včetně zelené barvy při použití basmy. Malované v tomto případě je nejlepší pro profesionály.

Barvení vlasů v odstínech červené

Získat stejnou červenou barvu nebo se stát vlastníkem ohnivých pramenů může každý. Dokonce i mezi přírodními brunetkami, tam jsou ti, kteří úspěšně maloval přes tmavý pigment v zájmu červené prameny. Pokud dívky s blond vlasy mohou bezpečně barvit s hennou a získat odstíny rudých vlasů, pak tmavovlasý bude muset hledat spolehlivější barviva, která v úsporném režimu nejprve odlehčí vlákna a pak je namalovají v požadované barvě.

Mějte na paměti, že v průběhu času se barva umyje a zlatý lesk ne vždy potěší oko. Při použití vysoce kvalitní kosmetiky na prameny, speciální šampony a dabingové výrobky však bude slunečná hlava vlasů mnohem delší. V obchodech najdete speciální sérii pro červené prameny, která pomůže udržet zdravý, zlatý lesk a hladkost.

Paleta červených odstínů

Nemůžete jen chtít malovat a v červené barvě. Rozmanitost tónů je tak obrovská, že je velmi těžké si vybrat jeden. Cihla, s narůžovělým nádechem, měděným tónem, Titianem … To je jen malý seznam toho, co může být na vaší hlavě. Každý z nich je ideální pro jednoho a vypadá velmi špatně pro druhého, takže si vyberte teplý nebo studený odstín, bez spěchu, s ohledem na bledou nebo naopak tmavou barvu pleti, styl oblečení a oblíbené barevné schéma.

Ombre

Pro ty, kteří nechtějí drasticky měnit a překreslovat, je barvení ombre dokonalé. Průvodce přidává k vašemu obrazu sluneční clony s jemným přechodem, takže kořeny zůstanou neporušené. Taková varianta barvení je dobrá, protože je snadnější jej opravit v případě poruchy a špičky lze odříznout. V závislosti na délce vašeho masteru si zvolí perfektní gradient. Ombre vždy vypadá jasně a velmi stylově, není to jen to, že většina celebrit preferuje tento styl zbarvení.

Zbarvení v červených tónech

Dalším způsobem, jak porazit účes, je zbarvení, protože měděně zbarvené prameny úspěšně zapadnou do téměř každého obrazu. Tento přístup je ideální pro kadeře nebo rovné prameny, vlnité kadeře, dlouhé a krátké vlasy. Barvení umožňuje míchat barvy teplých tónů se zimou, přidávat černou nebo slámu. S pomocí tohoto stylu barvení můžete zdůraznit svou individualitu. Udělejte to výhradně v kabině a po zákroku používejte speciální ošetřovací prostředky.

Zvýraznění

Dobrý vzhled zvýrazňuje teplé odstíny. Světle zbarvené dívky najdou své zbarvení se zlatavou červenou a brunetky, naopak, s ušlechtilou červenou. Zvýraznění, téměř jako zbarvení, zředí monotónnost vašeho účesu a dodá obrazu novou náladu pomocí červených pigmentů. Po tomto zbarvení se můžete bezpečně připočítat do rudovlasých šelem!

Jak si vybrat barvivo na vlasy

Pokud v důsledku barvení chcete získat to, o čem sníte, pak nejprve pečlivě prostudujte sortiment barev na vlasy, které jsou dnes tak četné, že se můžete zmást. Pokud jste blondýnka, pak barvy tmavých odstínů vás nebude mít rudovlasou krásu: existuje riziko, že se vaše vlasy obrátí na zem. Buďte opatrní a pozorní při výběru barvy!

Neužívejte příliš levné možnosti, protože v budoucnu budete také potřebovat vlasy, takže si vyberte známé značky s dobrou pověstí: Estel, L'Oreal, Wella, Garnier. Každý z nich nabízí jinou řadu barev od levných až po drahé. Před nákupem se poraďte se svým kadeřníkem, abyste se rozhodli správně, a získejte stejnou červenou barvu vlasů, o které jste dlouho snili.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: