Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Nevěsta je symbolem čistoty a nevinnosti, která by měla zdůraznit celý její obraz. Pro to je lepší zvolit účes se závojem. Toto příslušenství dělají dívku tajemnou, romantickou, něžnou. Byly doby, kdy nevěsty upřednostňovaly opuštění závoje, ale nyní se opět stává módním. S tímto doplňkem existuje mnoho skvělých stylů pro dlouhé vlasy.

Jak si vybrat účes a závoj

Svatební doplňky se liší v pompce, typu použitého materiálu, ale hlavním parametrem, kterému je věnována pozornost, je délka. Typy závojů:

 1. Rameno. Vhodné pro většinu stylů svatebních šatů. Bude dobře kombinován s krátkými šaty typu „princezna“ s pevným korzetem a plnou sukní.
 2. K lokti. Univerzální možnost, vhodná pro všechny šaty.
 3. Až na dosah ruky. Pro všechny šaty, kromě krátké.
 4. Dlouho Je vybrán pro šaty s vlakem. Vypadá dobře s bujnou elegantní oblečení.

Nezměnitelné pravidlo - nejprve si vyberte šaty, a pak klobouk s ostříhat. Čím jasnější a bohatší jsou šaty, tím jednodušší je příslušenství pro hlavu. Je důležité, aby se svatební závoj hodil nejen pod šaty, ale také pod typem osoby, postava: pomůže odvrátit pozornost od nedostatků vzhledu a soustředit se na zásluhy. Při výběru účesu a příslušenství postupujte podle těchto tipů:

 1. Kulatý obličej. Nevěsta se doporučuje věnovat pozornost krátký plášť na ramena a sbírat prameny. Použijte diadém, vytvořte svazky, podložku, řecký a asymetrický styl. Svěží příslušenství a volné prameny budou vizuálně zvětšovat obličej a budete ho muset vytáhnout ven.
 2. Náměstí. Pokud máte těžké lícní kosti, vyberte si plášť na ramena nebo lokty v kombinaci s nádherným stylingem. Tvář musí být vizuálně zaoblená a natažená. Vyberte si svatební účesy pro dlouhé vlasy se závojem a volnými kadeřemi, možností s bazální zvlnění. Nechte pár provazců na tváři.
 3. Ve tvaru srdce. Snažte se, aby kudrlinky, které začínají kroutit na úrovni ušní lalůček. Nebojte se experimentovat s rány. Mys na hlavě se nezapíná vysoko. Noste ten, který bude připevněn na zadní straně hlavy a prodloužen k uchu.
 4. Oval. Majitelé této formy vyhovují každému účesu nevěsty se závojem.
 5. Prodloužené. Vyberte si stohování na jedné straně, malé kadeře. Zvyšte hlasitost na bocích. Je žádoucí zvolit plášť, který není dlouhý a připevnit jej na zadní stranu hlavy.

Dobře zvolené příslušenství upraví tvar, vyvažuje siluetu. Pokud chcete vyhladit vyčnívající bříško nebo velká prsa, zkuste na měkkém, dlouhém, lehce tekoucím závoji a podívejte se, jak se proporce mění vizuálně. Nevrlý nevěsta je lepší věnovat pozornost stručným závojům. Majitelé úzkých ramen, malých prsou a objemných boků zapadají do krátkého pláště, ale svěží.

Svatební účesy s dlouhým závojem

Výběr takové ženské příslušenství, nemůžete se starat o styling, protože téměř všechny možnosti budou dělat. Vypadá skvěle elegantní elegantní účesy, originální copánky, komplexní tkaní. Přemýšlejte v obraze a snažte se vyhnout příliš vysokému stylu. Pokrývky hlavy je lepší, aby se ne montovaly na korunu, ale na zadní stranu hlavy. Úspěšné možnosti:

 • volné prameny;
 • romantické měkké kadeře;
 • chomáč na dně, otevírající krk a ramena;
 • krásné svatební účesy se závojem v řeckém stylu;
 • kadeře, shromážděné na jedné straně;
 • styl v retro stylu.

Je důležité vzít v úvahu strukturu vlasů a typ obličeje. Postupujte podle těchto pokynů:

 1. I když je dlouhý plášť z lehkého a beztížného materiálu, bude těžké s ním celý den chodit. Udrží tuto dívku silnými a silnými vlasy.
 2. Pokud máte obličej ve tvaru srdce, připevněte závoj pouze na zadní stranu hlavy. vybrat ne příliš svěží, spíše pokles.
 3. Pod dlouhým pláštěm se vešly všechny volné prameny, narovnané pomocí žehlení a stočené do kudrlinek. Prameny by měly být zdravé, bez štípaných konců, s přirozeným leskem.
 4. Pokud chcete otevřít svou tvář, můžete vytvořit dálkové světlo, zcela hladké nebo s prvky nedbalosti. Pod ním se připevňují pokrývky hlavy. Do tohoto účesu můžete přidat prvky tkaní.
 5. Je žádoucí, aby byl dlouhý plášť odstraněn bez poškození stylu. Na konci oslav můžete být unaveni z dlouhodobého nošení příslušenství.

S krátkým závojem

Takové příslušenství je zpravidla vybráno pro šaty s úplnou sukní a korzetem, aby se vytvořil hravý světlý vzhled. Pod krátkým závojem můžete udělat volné kadeře nebo zvednout vlasy nahoru, a dokonce i pod její perfektní účesy s rány. Vyberte si jemný vzduchový styl s curlingovými prvky a prameny uvolněnými z obličeje. Tipy:

 1. Vzdejte se krátkého načechraného závoje, pokud máte kulatý obličej. Přidá ještě větší objem, což je nežádoucí. Oříznutý mys je zpočátku vhodnější pro tenké dívky s protáhlým obličejem.
 2. Příslušenství malé délky bude vyhovovat dívkám, které nemají příliš silné vlasy. Za prvé, takový plášť neznamená, že styling je těžký, a za druhé, bude vizuálně přidávat chybějící objem.
 3. Máte-li retro vzhled a odpovídající šaty a účes, pak zkuste použít závoj. Dokonale zapadne.
 4. Nepřehánějte to dekoracemi, ale nepoužívejte je.

Výběr účesů pro krátkou čelenku musí být osloven s maximální opatrností. Jaké možnosti jsou vhodné:

 • nízká nebo dálková světla;
 • babette;
 • volné prameny;
 • mušle.

S diadémem a závojem

Kombinace těchto doplňků je mezi nevěstami velmi oblíbená. Diadém by měl zapadnout do obrazu, odpovídat barvě šatů. Pokud je oblečení klasické bílé, pak je lepší vzít stříbrné šperky, a pokud je krém, pak zlato je také vhodné. Pokud jde o vlasy, pak nejkrásnější bude vypadat trochu vysoko. Základem může být přeslička, kadeře, babette, Malvina. Doporučuje se, aby se malé zakrslé kadeře, protože v nich diadém může jen ztratit. Tipy:

 1. Je lepší kombinovat diadém s neprodyšným, maximálně dvouvrstvým pláštěm.
 2. Tiara - skvělá volba pro účesy s rány.
 3. Dávejte pozor, aby byl diadém bezpečně upevněn a nevyvolával nepohodlí.
 4. Pokud jste vysoká dívka, pak dávejte pozor na čelenky bez vyčnívajících částí. Pokud chcete přidat růst vizuálně, pak zkuste trojúhelníkový diadém. Vyčnívající střed vás bude o něco výš.
 5. Majitelé tváře kulatý, srdce-tvarovaný nebo čtvercový tvar fit diadém s velkým prvkem uprostřed. Pokud jsou obrysy blízké obdélníku nebo jsou protáhlé, je lepší vzít diadém nízko, ve formě ráfku, který je rozložen rovnoměrně.
 6. Pod vysokým účesem, například buchta, bude vyhovovat odměrná koruna. Může mít vyčnívající prvky. Pokud jsou vlasy volné, je lepší zvolit miniaturní diadém.
 7. Nejkrásnější ze všech budou vlasy, rozdělené na rovné dělení nebo hladce česané dozadu. Komplikovaný styling bude na místě.
 8. Ujistěte se, že mezi korunou a vlasovou linií necháte třesk nebo pramínek vlasů nejméně 5 cm široký.

Tam jsou některé možnosti, které v kombinaci s diadém a mys bude vypadat nejvýhodnější. Takové balení bude vyhovovat:

 • kadeře a kadeře;
 • boční lem;
 • Francouzské copánky a jiné varianty tkaní;
 • kartáče;
 • malvina;
 • babette;
 • svazek;
 • mušle.

Shromážděné

Připoutaný neviditelnými vlasy bude vypadat krásně s jednovrstvým i vícevrstvým závojem. V prvním případě je lepší zvážit možnosti s vysokými uzly, svěží bouffanty. Je-li plášť dvouvrstvý, pak styling je vhodný přísný, výstižný, bez spousty dekorací či složitých prvků. Pro víceúrovňový doplněk potřebujete objemný a načechraný účes. Neváhejte, aby kadeře, velké nebo malé, používat falešné příčesky. Doporučení:

 1. Máte-li čtvercový obličej, zkuste vytvořit objemný účes a přidejte závoj střední délky. Tím se zmírní úhlové rysy.
 2. Elegantní svazek a dlouhý plášť vyhovují nevěstě s kulatým obličejem.
 3. V současné době jsou velmi populární sbírané účesy v řeckém stylu, které se vyznačují jednoduchostí a elegancí. Závoj k nim může být zvolen libovolnou délkou, se zaměřením na tvar obličeje.
 4. Můžete posbírat pouze poslušné vlasy, aby se styl během dne nerozpadl. Bezpečně jej upevněte pomocí stylingových výrobků.
 5. Zvažte, že složité svatební účesy pro dlouhé vlasy se závojem vlasy vypadají krásnější na blondýnky. Na tmavých pramenech jejich objem není tak znatelné.

Je to spousta sebraných účesů a díky úsilí stylistů jejich počet každým dnem roste. Nejoblíbenější možnosti:

 • svazky;
 • sebrané kadeře;
 • cockleshell;
 • francouzský twist;
 • komplexní tkaní;
 • Řecký styl s obrubou nebo obvazem;
 • variace babetty.

Vysoká

Doporučuje se zvednout vlasy v případě, že šaty otevřou ramena a klíční kost, to bude ideální řešení. Tuto možnost můžete zvážit v případě, že na oděvu je mnoho ozdobných prvků. Pokud plánujete aktivně oslavit svatební oslavu, podívejte se na vysoký styl. Budou schopni vydržet celý den a nebudou se rozpadat. Tipy pro styling:

 1. Vysoký svatební účesy pro dlouhé vlasy se závojem je třeba se vyhnout pro dívky s dlouhými tvářemi. Ale pokud je to kulaté, pak tato volba bude jedním z nejlepších.
 2. Není nutné zdobit styl velkým množstvím dekorací.
 3. Vysoký účes pod závojem pomůže vizuálně zúžit ramena a v případě potřeby prodloužit krk.
 4. Pokud máte zlobivé vlasy, postarejte se o spolehlivý styling, což znamená maximální fixaci.

Široká škála stylů je obrovská, protože jsou vždy populární. Hlavní možnosti:

 • svazek;
 • luk;
 • ocas koně;
 • složité tkaní, zvedl.

Prýmky

Prvky tkaní jsou nyní velmi často používány ve svatebních účesech. Udržují svůj tvar dobře, což osloví majitele nepoddajných vlasů. Na copánky vypadá skvělá většina šperků, ale středně velká. Korálky, malé květy, kamínky budou dělat. Nezapomeňte, že hlavním přízvukem, který přitahuje pozornost, je závoj. Některé nevěsty si vybírají jeden velký cop, jiné zdobí tkané sbírané a dokonce i volné vlasy. Výběr musí být proveden s ohledem na vlastnosti vzhledu:

 1. Chubby fit styl s vertikálním směrem, vizuálně táhnoucí siluetu. Líce mohou být pokryty protáhlými prameny.
 2. Trojúhelník Vypadá to dobrá kombinace dvou nebo tří druhů tkaní.
 3. Obdélník Udělejte takové copánky, kde je velká část vlasů umístěna blíže k uším.

Vlasy vypadají krásně na vlasy s komplexními odstupňovanými skvrnami. Nejoblíbenější možnosti pro svatební pokrývky hlavy:

 • boční copánky;
 • bičík;
 • rybí ocas;
 • Proutěný věnec;
 • cikcak;
 • svazek s malými copánky;
 • had;
 • síťoviny nebo jiné vzory copánků;
 • vodopád

S rány

Výběr účesů je v tomto případě široký. Pokud má nevěsta rovné rány, pak si můžete vyzvednout vlasy a nosit svěží závoj jakékoliv délky, je-li šikmá, zkuste si kudrlinky natáhnout na natáčky nebo kulmu a upevnit je na jednu stranu. Závoj pro tento obraz je lepší zvolit střední délku. Máte-li trojúhelníkový obličej, zkuste udělat šikmé rány, ale ne krátké. Vyhněte se tomuto prvku účes potřeba baculaté. Možnosti vlasů, které vám vyhovují:

 • Francouzský cop;
 • weave-bezel;
 • volné vlasy;
 • vysoký styl;
 • bouffant
 • copánky.

Svatební účesy se závojem a dekorace

Můžete použít širokou škálu příslušenství pro zdobení vašeho stylu. Budou vhodné, pokud je závoj namontován na zadní straně hlavy nebo koruny na sbíraných vlasech, a napomůže tak diverzifikaci stylu. Svatební šperky možnosti: \ t

 • ozdobné špendlíky;
 • živé nebo umělé květiny;
 • čelenky, čelenky, korunky;
 • pásky;
 • závoje;
 • věnce;
 • brože;
 • kamínky;
 • peří;
 • hřebeny;
 • obruče.

Šperky by měly být používány správně, jinak bude hlava vypadat jako šumivé hnízdo. Vlastnosti jejich výběru a použití:

 1. Dlouhé tenké vlasy nevydrží velké zatížení. Zvedněte lehké šperky s tímto vědomím.
 2. Dívky s bujnou srstí je lepší zvolit malé doplňky.
 3. Pokud používáte květinové prvky ve stylu, měly by se překrývat s kyticí nevěsty.
 4. Pokud vaše šaty mají spoustu lesklých detailů, kamínky, jiskry, pak je lepší odmítnout příliš chytlavé šperky. Jinak bude obraz přetížen.
 5. Pamatujte, že vaše hlavní dekorace je závoj. Zbytek příslušenství by měl jen přidávat k tomu, a ne táhnout veškerou pozornost k sobě.
 6. Pokud máte krátký účes, nezdobte jej s velkými detaily. Vyberte si elegantní čepy, obruč.

Ne všechny účesy šperky budou vypadat harmonicky. Jsou vhodné především pro tyto možnosti:

 • styling v retro stylu;
 • Řecký cop;
 • kadeře shromážděné na jedné straně;
 • laterální objemové tkaní;
 • cockleshell;
 • svazku.

S vlajícími vlasy

Ponecháte-li prameny volně plynoucí dozadu a rameny, budete vypadat velmi dojemně a roztomilé. Ve většině případů, nevěsty lehké velké kadeře. Tak, že nevypadají příliš jednoduché, můžete přidat několik vlásenky, dekorativní neviditelné květiny, umělé nebo živé květiny na vlnách. Pro volné vlasy fit závoj-plášť, který bude o něco delší než oni. Chcete-li přidat hlasitost, můžete provést snadné buffant. Tipy:

 1. Pokud máte v plánu rozpouštět vlasy, ujistěte se, že jsou v perfektním stavu.
 2. Dívky se srdcem se vejdou do chaoticky zvlněných zámků, velkých i malých. Pokud jsou vlasy zlobivé, pak se ujistěte, že jsou dobře fixované.
 3. Pokuste se prýmekat pár prýmků a sbírat je na zadní straně hlavy, abyste otevřeli obličej. A zbytek hmoty spadne po zádech světelnými vlnami.
 4. Pokud máte husté vlasy v dobrém stavu, vyrovnejte je při použití žehlení. Volba je vhodná pro čtvercový oválný obličej.

Fotografie svatební účesy se závojem

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: