Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Obyvatelé mnoha zemí světa milují sladké a slané knedlíky. Můžete vařit s jiným obsahem. Je však mnohem důležitější řádně vařit polotovary, protože mohou vařit měkké, ztrácejí vzhled a chuť během procesu vaření.

Jak vařit knedlíky

Toto jídlo patří k ukrajinské kuchyni a může být připraveno s různými náplněmi. Kolik knedlíků se vaří? Záleží především na obsahu. Používá maso, ryby, bramborovou kaší, bobule, fazole, houby a další. Je třeba poznamenat, že doba přípravy výrobků s hotovými a surovými náplněmi se může výrazně lišit. Toto jídlo se vaří v pánvi, vaří v pomalém sporáku, mikrovlnné troubě nebo troubě po dobu 5-30 minut. Přesná doba přípravy závisí především na plnění polotovarů.

S bramborami

Oblíbené pro mnoho dětí a dospělých se staly výrobky s bramborovou kaší. Příprava jídla doma není obtížná, pokud máte vejce, mouku, sůl na těsto a brambory na náplň. Kolik vařených knedlíků s bramborami? Doporučuje se po varu vody, počkejte 2-3 minuty a připravte se. Podáváme s máslem a smaženou cibulkou.

S tvarohem

Velmi často se v obchodech nacházejí polotovary s tvarohem. Mnohé ženy v domácnosti jsou rádi připravují takové produkty doma s cukrem, ředkvičkami nebo zelení. K přípravě polotovarů se voda předvaří, vaří. Produkt ponořte do kapaliny a chvíli vyčkejte. Kolik minut vaří knedlíky s tvarohem? Proces trvá asi 3-5 minut, dokud se těsto nevaří. Některé ženy v domácnosti si produkt vyndají, jakmile přijdou. Lazy knedlíky mohou být také vařeny s tvarohem, vaří tyto přípravky po varu ne více než 1 minutu.

S třešničkou

Sladké výrobky s ovocem se připravují podle speciálního receptu. Těsto v tomto případě je třeba vyvinout silnější než u jiných druhů. Lahodné domácí knedlíky lze připravit z jakýchkoliv surovin: ovoce, zeleniny nebo bobulí. Kolik knedlíků se vaří s třešněmi závisí na tom, zda jsou polotovary používány nebo čerstvé. Je důležité nalít do nádoby více než polovinu vody a přidat trochu soli. Před kapalinou vaří, zalijeme 1 lžičku oleje. Hrnec není zakryt víkem. Výrobky s třešněmi a cukrem by měly být vařeny asi 7-8 minut po varu (2-4 po výstupu).

S bramborami a houbami

Chutné a voňavé produkty s brambory a houbami jsou mezi Rusy velmi oblíbené. Pro vaření použijte syrové nebo předvařené ingredience. Na tom, jak připravené polotovary, závisí na době vaření. Důležitá je velikost výrobků, náplň (kromě brambor). Neméně důležité, zakoupené nebo domácí knedlíky se syrovými bramborami nebo bramborovou kaší. Můžete vařit produkty s kořením, bobkový list. Kolik knedlíků se vaří s brambory a houbami:

 • s hotovou náplní (vařené brambory, smažené houby) 3-5 minut po varu;
 • s přísadami (vepřové sádlo, cibule, houby, brambory) - minimálně 7 minut.

Se zelím

Velmi užitečné, chutné a nízkokalorické potraviny jsou zelí. Pro recept může být zelenina použita čerstvá nebo smažená (dušená). Z toho bude záležet na tom, kolik knedlíků se vaří se zelím. Nejdříve přiveďte vodu do varu, předlitek se hodí do pánve. Pokud je zelí syrové, pak v době, kdy se polotovary vaří 5-8 minut. S hotovou náplní - je snížena na 3-6 minut.

Se syrovými bramborami

Doporučujeme vařit polotovary se syrovými bramborami, které nejsou v pánvi na ohni, ale v páře nebo v mikrovlnné troubě. Nicméně, některé ženy v domácnosti dávají přednost tradičnímu způsobu. Je důležité zvážit použité zmrazené předlisky nebo čerstvě tvarované. Dušená vareniki se syrovými bramborami se zpracovává po dobu 10-15 minut. Po varu v pánvi se polotovary vaří 10-12 minut.

Jak vařit knedlíky

Pokud je otázka, jak připravit polotovary, vyřešena jednoduše: vyrobí těsto z mouky, vajec a soli, potřebnou nádivku, formy polotovarů. Že potíže s tepelným ošetřením často straší mladé ženy v domácnosti. Prázdný může být vařený měkký, pokud nechcete sledovat čas a místo čistých výrobků na talíři bude děsivá kaše z těsta a sypké náplně. Jaký druh vody vařit knedlíky? Ujistěte se, že solené, zatímco jeho objem by neměl být menší než 2/3 pánve.

Neměli byste dávat spoustu polotovarů do vroucí vody, protože jsou připraveni rychle a s velkými množstvími se mohou držet pohromadě. Zakrytí pánve není uzavřeno, takže kapalina neprochází přes okraj. Nezapomeňte pečlivě, aby se těsto nerozbilo, promíchejte obsah, protože obrobek se může nalepit na pánev nebo na sebe. Po 10-15 minutách odstraňte hotový výrobek drážkovanou lžící, napojenou máslem. V závislosti na náplni podáváme pokrm se zelení, smaženou cibulí, marmeládou nebo zakysanou smetanou.

V pomalém hrnci

Chcete-li připravit vynikající pokrm na oběd nebo večeři, polotovary lze vařit v pomalém vařiči:

 1. Smear mísu s rostlinným olejem.
 2. Nalijte vodu, přiveďte k varu.
 3. Snižují polotovary, zavírají víko, zapínají režim „kalení“.
 4. Vytáhněte po 3-5 minutách.

K vaření vařených knedlíků v pomalém hrnci potřebujete:

 1. Nalijte horkou vodu do mísy (3-4 sklenice).
 2. Vezměte si košík na zpracování polotovarů pro pár, namažte olejem.
 3. Vařte s víčkem zavřeným po dobu 15 minut (pokud je těsto vyválcováno v tenké vrstvě, postačí 10 minut).

V mikrovlnné troubě

Velmi rychle můžete vařit polotovary v mikrovlnné troubě. Nicméně, polotovary s berry výplně nejsou vhodné pro tuto metodu, protože mohou prasknout, a náplň bude barvit troubu zevnitř. Polotovary se umísťují do nádoby, naplněné vodou, vaří se při plném výkonu po dobu 5 minut, pak se sníží výkon a vaří se 6-7 minut. Kromě vody můžete namísto vody použít zakysanou smetanu, smetanu nebo vývar.

Existuje také recept, jak vařit knedlíky v mikrovlnné troubě bez vody:

 1. Do nádoby přidejte trochu oleje.
 2. Každý produkt se ponoří do oleje.
 3. Nalijte jednu vrstvu na talíř.
 4. Přidejte koření, sůl.
 5. Desku přikryjte víčkem, vložte do mikrovlnné trouby.
 6. Připravte se na plný výkon po dobu 6 minut.

Jak vařit knedlíky po varu

Polotovary během vaření mohou být měkké, pokud nepozorujete čas nebo naopak nezpracováváte. Aby byly polotovary krásné, chutné a chutné, musíte postupovat podle pokynů. Kolik vaří knedlíky po vroucí vodě? Když se produkty vznášejí na hladinu a kapalina se vaří, musíte počkat ne více než 3-5 minut. Je důležité míchat obsah pánve.

Zmrazené

Potažené polotovary mohou být zmrazeny pro budoucí použití. Kromě toho si můžete koupit polotovary v každém supermarketu. Zmrazte jako čerstvý předlitek: ponořte do vroucí vody po dobu 7-10 minut. Je však důležité zvážit nejen to, kolik knedlíků vařit. Voda pro takový postup, budete potřebovat více (nebo méně výrobků položit). Faktem je, že zmrazené potraviny se během vaření velmi lepí.

Jak vařit knedlíky tak, aby nevařily měkké

Chcete-li tepelné zpracování nepokazí polotovary, je třeba zvážit řadu pravidel. Jak vařit knedlíky tak, aby nevařily:

 1. Vyberte si malý, značný hrnec.
 2. Nalijte vodu nejvýše 2/3 objemu nádrže.
 3. Dokonce i když potřebujete vařit polotovary se sladkou náplní, musíte trochu soli. To zlepší chuť hotových výrobků, zabrání lepení.
 4. Na pánvi není nutné klást velký počet polotovarů. Je důležité, aby každý výrobek měl po výstupu dostatek místa.
 5. Před vařením knedlíků můžete do vody přidat malé množství oleje. Tím se zabrání slepování polotovarů mezi sebou.
 6. Pokud byla náplň polotovarů předtím podrobena tepelnému ošetření, pak trvá trochu času (asi 3 minuty), aby se vařilo, takže se těsto vaří.
 7. Je nutné slanou vodu, když je ještě studená, což urychlí proces varu.
 8. Polotovary těsta ležely pouze ve vroucí vodě, takže kulhají.
 9. Zakoupené polotovary strojního modelování se mohou otevřít během vaření, takže je nemůžete přehánět.

Jak vařit domácí knedlíky

Když přemýšlíte o tom, jak připravit plnohodnotnou misku ze zmrazeného nebo čerstvého sochoru, měli byste zvážit typ potravin určených pro domácí spotřebu: domácí nebo zakoupené. Obchody by měly být podrobeny tepelnému ošetření déle vzhledem k povaze přípravy polotovarů. Postup vaření domácích knedlíků není nijak zvlášť odlišný. Voda je předem nasolená. Ve vroucí vodě leželo předlitky a počkejte asi 3-15 minut. Přesný čas závisí na plnění polotovarů. Připravené (zelí, bramborová kaše) - ne více než 5 minut, a polotovary se syrovými bramborami, cibulí, houbami 12-15 minut.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: