Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Pohyblivé výrazy obličeje, kožní změny související s věkem jsou hlavními příčinami vzniku vrásky na ženském obličeji. Nasolabiální záhyby jsou starší ženy. Ve snaze o věčné mládí se ženy pečlivě starají o jemnou pokožku obličeje, leží pod chirurgovým nožem, používají mnoho kosmetických přípravků. Jak odstranit vrásky nad horním rtem? Salonní postupy pomáhají radikálně řešit problém - mezoterapii, biorevitalizaci, loupání. Gymnastika pro obličej, domácí recepty na masky a křoviny by také neměly být zlevněny.

Jak se zbavit vrásek kolem úst doma

Kolagenová vlákna podporující kostru kůže se postupně ztenčují. Tenká, jemná kůže na obličeji je náchylná k nedostatku tekutin, tabákovému kouři, ekologii, změnám souvisejícím s věkem. Kosmetologové věnují zvláštní pozornost klientům, kteří překročili třicet pětileté známky péče o obličej v okolí úst. Suchá, oslabená kůže nad horním rtem vyžaduje pečlivé zacházení. Masky a křoviny, kosmetické výplně, zvedací krémy - minimální arzenál nástrojů, které pomáhají odstraňovat vrásky.

Kosmetické výrobky

Pohybující se výrazy obličeje, odrážející emoce, zážitky, se často stávají příčinou vzhledu hlubokých a ne příliš složitých nad horním rtem. Aby se zabránilo jejich vzhledu pomůže kosmetický krém doma z vrásek:

 1. Hydratační. Přemýšlíte, jak odstranit vrásky na obličeji přes horní ret, ženy zapomínají na potřebu obnovit vodní rovnováhu kůže, a to nejen zevnitř, pít až dva litry tekutiny, ale také venku. Vyberte si vhodný hydratační krém, který obsahuje vitamíny B, E, antioxidanty.
 2. Vytáhněte nahoru Tyto prostředky obsahují kyselinu hyaluronovou, která po 40 letech tráví tělo ve zrychleném režimu. Denní použití pomůže snížit hloubku nasolabiální záhyby, ale očekávat okamžitý a trvalý účinek, který může odstranit vrásky na horním rtu, z použití zvedání krémy nestojí za to.
 3. Výplň Tyto speciální látky snižující objem jsou vyráběny farmaceutickými společnostmi specializujícími se na krásu pokožky a aplikují se tenkým nástrojem (jehla bez špičaté špičky) přímo do oblasti vrásek. Naplnění záhybu, elastinu a kolagenu, které jsou součástí plnidel, proniká do horních vrstev epidermy. "Posouvání" kůže zevnitř, pomáhají odstraňovat vrásky na tváři z úst.

Před nanesením krémů nebude postup čištění kůže odumřelé částice kůže pomocí křovin zbytečný. Pro jemnou oblast nad horním rtem je vhodný kávový peeling s medem, pivovarské kvasnice a vitamín B. Taková korekční metoda jako maska pomůže zbavit se vrásky na obličeji. Připravená tkanina se zdvihací impregnací, domácí, na bázi přírodních surovin, pomáhají obnovit rovnováhu vody, zlepšují pružnost pleti, dokonce i pleť.

Cvičení

Speciální obličejová gymnastika je skvělou možností, jak posílit svaly nasolabiální zóny, vyhladit vrásky a omladit pokožku. Kromě toho, Facebook pomůže zpřísnit bradu, snížit "vynikající" tváře. Jak odstranit vrásky kočičky na horním rtu, provedení souboru cvičení? Posílení svalů na periferii obličeje potrvá nejméně 3-5 měsíců. Pro dosažení udržitelného výsledku opakujte gymnastiku pro zdvihání dvakrát denně v intervalu 3-4 dnů:

 1. Natáhněte rty, jako by jste chtěli vyslovit zvuk "y". Zatlačte prsty pevně na rty. Pokuste se překonat tlak paže a přitom pokračovat v používání nasolabiálních svalů. Odstraňte ruku, vydechněte vzduch ústy, aniž byste změnili polohu rtů. Opakujte pohyb nejméně 15krát.
 2. Roztáhněte rohy úst bez otevření zubů. Spusťte dolní ret tak, abyste otevřeli řadu zubů, dásní. Když se provádí správně, svaly brady dobře napjaté, což vám umožní odstranit vrásky nad horní ret, a utáhnout ovál obličeje, jak se zbavit druhého brady.
 3. Vyšroubujte horní houbu a ponechte dolní čelist nepohyblivou, dopředu. Snažte se napínat svaly horní čelisti. Proveďte cvičení až 10 krát s krátkým odpočinkem.

Efektivní lidové prostředky

Domácí masky a křoviny budou pomáhat ženám, které preferují přírodní složky péče o obličej. Bílá a modrá hlína, aloe, med, okurka, jahoda mají zpřísňující vlastnosti, dokonale hydratují pokožku, zabraňují tvorbě vrásek na horním rtu. Účinné pro boj s nasolabiálními záhyby budou masky pomocí:

 1. Hrách, ovesné vločky, med a mléko. Smíchejte dvě části nasekané ovesné vločky, jeden díl jemně mletého hrachu, půl porce moučkového mléka a medu. Směs rozprostřete rovnoměrně přes horní ret a šikmo od úst do křídel nosu. Nechte zcela vyschnout. Opatrně odstraňte vlhkou houbu.
 2. Med a aloe. Mleté listy rostliny (2 ks) Zkombinujte s lžící medu, zahřátého na pokojovou teplotu. Použijte hydratační masku by měla být lehce pohybující prsty od rohů horního rtu k nosu. Po 10 minutách opláchněte studenou vodou.
 3. Kosmetická jíl, vejce, esenciální olej. Míchejte rozšlehané vejce s 2 lžičkami. S lžičkami modré nebo bílé hlíny přidejte do směsi 5-6 kapek grapefruitového oleje. Namazat nasolabiální část obličeje tenkou vrstvou. Tato maska má výborný liftingový efekt, pomáhá zmenšovat vrásky na horním rtu.

Jaké postupy nabízí kosmetologie?

Salón / léčebné procedury - kosmetické injekce, leštění / loupání obličeje, biorevitalizace, chirurgický zákrok plastických chirurgů - jsou účinnější než domácí léky. Mezi výhody patří trvání účinku (od několika měsíců do několika let), omlazení kůže, stabilní výsledek.

Nezapomeňte však na nepředvídatelné individuální reakce, kontraindikace. Při rozhodování o kosmetické klinice nebo salonu absolvujte předběžnou zkoušku kvalifikovanými odborníky - dermatologem, chirurgem. Jaké metody nabízí moderní kosmetologie k odstranění vrásek nad horní ret:

 1. Botox (injekce). Zavedení této látky s injekcemi do subkutánních vrstev způsobuje částečnou atrofii svalů kolem nosu a úst. Výraz obličeje se stává méně pohyblivým, kůže je vyhlazená. „Nepříjemným“ efektem je efekt „masky“, proto se vyplatí uchýlit se k této metodě v případě hlubokých čistých vrásek po 45 letech.
 2. Mezoterapie. Do povrchových vrstev epidermis se zavádí bohatý koktejl stabilizující vitamin. Obsahuje ve složení kolagenu, vitamíny "mládí" skupiny B, stopové prvky. Trvalého výsledku snížení vrásek nad horní ret je dosaženo ve třech až pěti postupech.
 3. Parafínová terapie. Obnovuje rovnováhu vody a elektrolytů v kůži. Zahřátí epidermis, parafín zlepšuje metabolické funkce, odstraňuje toxiny, nasycuje se užitečnými mikroelementy. Účinně pomáhá odstraňovat mělké vrásky kolem rtů a nosu: stimuluje kožní turgor, parafínová terapie dělá obličej hladkým a tónovaným.
 4. Biorevitalizace. Mikroskopické dávky kyseliny hyaluronové, podávané injekcemi s tenkými jehlami pod kůží, stimulují vlastní „produkci“ této látky. Zavedení hydrokoloidu spouští syntézu kolagenních vláken, elastinu, který je zodpovědný za elastickou pokožku a nedostatek vrásek nad horním rtem, pomáhá odstraňovat nasolabiální vrásky po jednorázovém použití, ale podpůrný účinek netrvá dlouho (3 až 10 měsíců).
 5. Laserové a chemické peelingy. Hluboké leštění kůže pomocí léků nebo laserového záření je zaměřeno na "odstranění" horní vrstvy epidermy kolem rtů a křídel nosu. Vyhlazování nepravidelností, drsnost, loupání snižuje výskyt vrásek na obličeji.
 6. Plastická chirurgie Tento kardinální způsob, jak se zbavit vrásek nad horní ret je založen na zavedení speciálních gelů do hlubokých vrstev kůže. V tomto případě se obrysový plast používá k vyplnění vrásek: výsledkem je, že pokožka na obličeji je „vyhlazena“ a pomáhá ženě vizuálně vypadat o 10-15 let mladší.

Prevence vzniku kožních vrásek

Nevyhnutelnost vzniku vrásek bradavky nad horním rtem může být odložena včas. První příznaky vzniku nasolabiálních záhybů se projevují po 25 letech a po 40. letech se tvoří výrazné vrásky. Preventivní metody jsou schopny zabránit jejich předčasnému vzhledu:

 1. Vyhněte se alkoholu, živočišných tuků, rychlých sacharidů.
 2. Upravte dietu a zvyšte denní dávku rostlinné vlákniny.
 3. Otřete obličejovou plochu přes horní ret ledovými kostkami bylinného odvarů, čajové růže.
 4. Použijte noční masku s vitaminem E, přidejte několik kapek do hydratačního nebo výživného krému.
 5. Účinně odstranit první projevy nasolabiální záhyby pomáhá okurka krém, denní hydratační maska s okurkou, aloe, kvasinky.

Doporučujeme seznámit se s metodami odstraňování vrásek pod očima.

Video: jak odstranit vrásky kolem úst

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: