Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Olya LichachevaKrása je jako drahý kámen: čím jednodušší, tím vzácnější :)21. října 2016

Každá žena se vždy snaží stát se ještě krásnější. Existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout, jedním z nich je tetování mezi řasami. Díky němu můžete ušetřit na make-upu, vypadat svěží a atraktivní. Výhodou zákroku je stabilita změn a výraznost očí, ale měli byste si být vědomi složitosti a důsledků zákroků.

Co je tetování řas

Permanentní neboli interciliární tetování oka je komplexní zákrok, který je založen na vpravování barvících pigmentů pod kůži. V důsledku zavedení barvy mezi řasy se vytváří efekt silnějších řas, pohled se stává otevřeným a široce otevřeným. Zároveň je obličeji poskytnuta přirozená svěžest, není pozorován žádný nepřirozený efekt. Existuje několik možností tetování - od tenké opeřené linky po světlé oční linky.

Tenké šipky na očích

Variantou tetování meziciliárního prostoru je technika kreslení tenké malé šipky, která je navržena tak, aby oko vizuálně pozvedla, protáhlo a bylo pravidelného tvaru. Šipka je sotva znatelná. Zakřivený proužek vede striktně podél linie řas v podobě přesné linie mezi chloupky. Šipka dokáže dodat šmrnc dennímu i večernímu líčení.

Světlé oční linky

Taková odvážná možnost není vhodná pro každého, ale pouze pro ty dívky, které si jsou jisti, že je neomrzí chodit stále se stejným make-upem. Šipka je vyrobena s jasnou tlustou čarou, někdy může být současně na horních a dolních víčkách. Výhodou této možnosti je efekt namalovaných očí, takže nemůžete strávit dlouhou dobu nad make-upem.

Tetování očních víček se stínováním

Efekt stínů s šipkou je tetování očí se stínováním. Vztahuje se k dekorativnímu efektu, lze jej provést černým nebo barevným pigmentem. Šipka a stínování mohou mít jakýkoli tvar, který vizuálně koriguje řez očí, mění jejich tvar, zvedá vnější rohy pro liftingový efekt. To platí zejména pro stárnoucí pleť.

Jak tetování řas

Než uděláte tetování řas, měli byste se seznámit s portfoliem a životopisem mistra, ujistit se, že jsou dodržovány hygienické normy kosmetického salonu a že specialista má náležité vzdělání.Před zákrokem stojí za to obarvit obočí tak, aby jejich tvar byl v souladu s budoucími šípy. Pokud byla trvalá na řasách provedena před méně než 2 dny, měli byste proceduru odmítnout.

Při návštěvě mistra se vyplatí vzít si s sebou brýle, pokud klient špatně vidí, aby se upravil tvar šipky a zastínění v souladu s dioptriemi. Je lepší provést postup o víkendu, aby další den nebyl pracovní. Chcete-li skrýt zarudnutí a jasný pigment, měli byste si s sebou vzít sluneční nebo tónovaná skla. Tetování trvá asi hodinu.

Vlastnosti postupu tetování

Před schůzkou si klienti udělají náčrt, dohodnou se, dozvědí se o kontraindikacích a lécích. Stojí za to říct pánovi o požadovaném efektu, barvě a stylu make-upu. Stojí za to poslouchat rady odborníka, aby byl vzhled ještě výraznější a nelitoval ukvapených činů.Po schválení všech nuancí pokračujte k tetování. Zahrnuje následující kroky:

 1. Ošetření pokožky očních víček antiseptikem, anestezie krémem nebo injekcí.
 2. Procedury se provádějí jednorázovými jehlami, mistr si nasadí obvaz a rukavice. Zadávání pigmentu se provádí speciálním nástrojem - dermopigmentátorem, tvarem podobným kuličkovému peru.
 3. Barva se nanáší bodově tahem očního víčka, počínaje vnitřním koutkem k vnějšímu.
 4. Po zákroku mistr aplikuje dezinfekci, kape do očí kapky a poradí chladivé regenerační prostředky ve formě mastí nebo krémů, antiseptika pro domácí ošetření.

Užitečné tipy od umělců tetování:

 • procedura v čočkách neprovedete;
 • pokud pacient dělá botox, pak mezi jeho injekcí a tetováním musí uplynout alespoň 2 týdny;
 • před zákrokem je potřeba odstranit prodloužení řas a trvalou řasenku;
 • měsíc po tetování můžete zvětšit řasy, trvalou, obarvit řasy barvou.

Obnova kůže očních víček

Během prvního dne budou oči otékat, ale to by mělo odeznít samo. Nenechte se překvapit příliš světlým pigmentem v prvních dnech, protože pigment bude postupně méně výrazný. Týden po tetování bude poznamenán tvorbou krust, které samy odpadnou. Pro rychlé hojení a obnovu pokožky byste měli pravidelně otírat oblast aplikace pigmentu antiseptikem a předepsanými přípravky.

Jaké jsou důsledky tetování řas

Nejen krásou a úsporou času na líčení se pyšní tetování řas. Možné nepříjemné důsledky vznikají v důsledku nízké způsobilosti mistra, ostrých a negramotných pohybů a použití nekvalitních barev.Mezi nechtěnými "výsledky" poznámka:

 • dlouhé otoky;
 • poškození sliznice oka;
 • rozmazaný obrys;
 • alergie;
 • blednutí, změna barvy;
 • konjunktivitida.

Kontraindikace pro tetování

Nemůžete se nechat tetovat v následujících případech:

 • pro všechny oční choroby;
 • alergie na barvicí pigmenty;
 • tělesná intolerance na anestetika;
 • těhotenství, kojení;
 • porucha krvácení;
 • kardiovaskulární onemocnění;
 • duševní poruchy;
 • nízký práh bolesti.

Jak dlouho vydrží tetování očních víček

Trvalost tetování řas závisí na mnoha faktorech, ale průměrná doba je 2 roky. Minimální doba trvání - rok, maximální - 3 roky. Je třeba mít na paměti, že na suché mladé kůži vydrží tetování pomocí tmavého pigmentu déle než na mastné pleti s použitím světlých kosmetických pigmentů. Trvanlivost je ovlivněna návyky v hygieně, každodenním životě, například:

 • nanášení krémů;
 • nanášení make-upu;
 • provádění salonních procedur;
 • tan;
 • individuální vlastnosti člověka.

Cena tetování řas

Cena procedury má mnoho ovlivňujících faktorů. Cena se odvíjí od úrovně salonu, použitého vybavení, výběru typu tetování. Šíp s opeřením bude stát dražší než jednoduchá propletená šňůra.Cena v kosmetických salonech za tetování začíná od 4 000 rublů a končí na 8 000. Nepovedené tetování lze opravit - v tomto případě bude cena od 1 500 rublů.

Tetování mezi řasami - foto před a po

Efekt provedeného interciliárního tetování oka je vidět na fotkách dívek pořízených před a po zákroku. Na snímcích "před" je vidět bezvýrazný pohled, únava a zarudnutí. Na snímcích po procedurách je zdůrazněn vzhled, i obnažená tvář působí svěže, nejeví známky únavy a otoku. I po malém spánku vypadají dívky s permanentním nalíčením řas na fotce dobře.

Video: permanentní make-up prostoru mezi řasami

Tetování Vek. Doporučení pro permanentní make-up. Kontrola praxe. Říká EXPERT /Říká Expert/

Recenze

Veru, 23 let Už mě nebaví trávit ráno hodně času nad líčením očí, tak jsem se rozhodl vytetovat prostor mezi řasami na dostupná cena.Mezi řasinkami jsem udělala jednoduchou tenkou černou linku, která mi okamžitě pomohla zvýraznit obličej bez make-upu. Mohu dokonce vyjít z domu bez make-upu a stále vypadám skvěle.
Julia, 30 let Vždycky jsem chtěla vypadat krásně, dokonce i ráno, a tak jsem se rozhodla pro tetování víček. Vybral jsem šípy za malou cenu. Výsledek mě prvních šest měsíců potěšil, ale pak mě efekt omrzel a nešlo to smazat. Každý den jsem maloval nenáviděné šípy a sotva jsem čekal, až vyblednou. Už nebudu takhle experimentovat.
Ulyana, 28 Jako mnoho mých kolegů jsem vždycky chtěla vypadat ráno v práci dobře. Když jsem se rozhodl udělat tetování očních víček, nemyslel jsem si, že to přinese tolik problémů. Neodborným zpracováním nástrojů mi zánět spojivek 2 měsíce neustoupil a když jsem se ho zbavil, ukázalo se, že se obrys jedné šipky posunul na její stranu. Kopu se za nepromyšlené rozhodnutí.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: