Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kancelářské románky jsou již dlouho skutečností. Pozorná manželka si podle řady známek všimne, že její manžel podvádí s kolegyní. To je usnadněno pozorováním nových momentů, které se ve vztahu objevily. Jak můžete pochopit hrozbu, abyste se pokusili zachránit manželství před rozpadem.

Tráví spoustu času v práci

Je možné, že manžel tvrdě pracuje a chce se posunout na kariérním žebříčku. Ve většině případů zpoždění v práci znamená možný románek s kolegou.

Často jezdí na služební cestyPodezření způsobuje cestu do neobvyklé oblasti, například tam, kde je blízko moře. Služební cesta může být příležitostí, jak si užít minidovolenou s novou láskou. Časté absence pod rouškou práce by měly vzbudit podezření.

Nezve tě na kancelářské večírkyBoj, jestli jeho kolegové půjdou na večírek se svými manželkami. Snad každý o aféře ví a manžel se snaží vyhnout odhalení.

Snaha dostat se do formyNáhlý zájem o sport, touha navštívit bazén, běhat by měla ženu přimět k zamyšlení nad situací. Je možné, že manžel chtěl shodit přebytečná kila, odstranit břicho, aby potěšil svého kolegu.

Najednou změní vzhledPokud se muž rozhodne obarvit si vlasy, nechat se módně ostříhat, koupit si oblečení, které nikdy předtím nenosil, je to pro jeho ženu červená vlajka. Je možné, že chce zapůsobit na novou lásku.

Skrývá svůj telefon nebo notebook

Když manžel neustále opouští místnost, aby přijal hovor, je možné, že mluví se svým milencem a nevede obchodní jednání. Když se objeví jeho žena, zavře karty na obrazovce nebo vypne notebook.

Provádí změny v sexuálním životěMůže to úplně odeznít, pokud muž uspokojuje své potřeby na straně. Se svou ženou se v posteli nudí. Někdy je pozorována opačná situace. Manžel projevuje zvýšenou sexuální aktivitu, nabízí vyzkoušení nových technik, pohybů a postojů.

Změní postoj k manželcePokud člověk lituje své nevěry, může to napravit dárky, pomocí v domácnosti a s dětmi. Je také možná opačná situace - úplné zanedbávání manžela, nezájem o komunikaci, protože dostává emoce na straně.

Není k dispozici na telefonuKdyž manžel podvádí s kolegou, není neobvyklé, že používá gadget pro dvě SIM karty nebo funkci přesměrování hovorů. Být dlouhodobě nedostupný, nárokovat si žádné připojení, vybitá baterie, to jsou červené vlajky zrady.

Objevuje nové chutě a koníčky

Mohou se drasticky lišit od toho, co bývaly. Například se strachem z výšek se člověk začne zapojovat do horolezectví. Fanoušek rockové hudby najednou projeví zájem o balet nebo operu.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: