Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Dokonce i před 20-30 lety mohli být vyžínačky vidět pouze v rukou profesionála. Čas a pokrok se pohybují a mnoho rodin má zařízení, která neumožňují ztrácet čas a peníze na kadeřnictví. Na kterém modelu a výrobci je třeba dbát - můžete zjistit, že jste se seznámili s vlastnostmi zařízení

Zastřihovače vlasů - Hodnocení

Nejoblíbenější výrobci kadeřnických nástrojů jsou Philips, Moser, Panasonic, Oster, Wahl, Rowenta, Remington, Scarlett a Braun. Každá ze společností vyráběného sortimentu má velký výběr různých modelů, které splňují všechny možné potřeby a požadavky: od nejjednoduššího rozpočtu až po multifunkční zařízení používané v profesionální práci.

Chcete-li usnadnit volbu při nákupu, musíte se seznámit s hodnocením a vybrat nejlepší strojky na vlasy pro uvedené parametry. Konzultanti nebo manažeři obchodů při online nakupování na internetu vám pomohou vybrat si, doporučují vhodnější kadeřnické zařízení pro domácí nebo salonní použití.

  • za jakou cenu je kupující zaměřen;
  • za jakým účelem je výrobek zakoupen.

Philips

Světově proslulá značka vyrábí nejen velké domácí spotřebiče. Zastřihovač vlasů Phillips se etabloval jako spolehlivé zařízení. Nová technologie DualCut v řadě Philips (model NS5440) pomáhá snižovat součinitel tření během provozu a dvojité ostření řezného bloku nožů s titanovými lopatkami urychluje dobu řezání dvakrát, přičemž délku stříhaných vlasů nastavíte na 0, 5-23 mm. Za cenu, taková zařízení nejsou levné, což je neznamená, že jsou široce dostupné.

Moser

Při výběru zařízení pro domácí použití je třeba zvážit, že zastřihovač vlasů Moser je výkonnější, nabíjecí, s odnímatelnými noži nebo cenově dostupnější - bez velkého vibračního efektu. Volba značky Moser, prezentovaná v jakémkoliv katalogu online obchodů, je docela slušná. Široká nabídka modelů Moser uspokojí všechny potřeby:

  1. V internetovém obchodě si můžete objednat a koupit mini zařízení určené pro každodenní použití (1411-0052) nebo profesionální model (1591-0067).
  2. Rotační Moser určený pro profesionální uživatele, za cenu, že jsou dvakrát dražší než baterie.

Oster

S jinou sadou přístrojů může zastřihovač vlasů Oster obsahovat dvě výměnné trysky a další. Délka vlasů je nastavitelná od 0, 1 do 3, 0 mm, model lze použít pro holení. Nevýhodou je, že při dlouhé práci jsou nože velmi horké. Je nutné s drátem zacházet velmi jemně, Osterova „nemoc“ je ohybem drátu. K pohodlnému seříznutí takového zařízení, které má účelné zařízení pro tělo, se pohodlně vejde do dlaně.

Wahle

Lehký (asi 280 g) zastřihovač vlasů Wahl se snadno používá a má indikátor nabíjení. Na hlavních kopiích výrobce je pohodlná smyčka pro zavěšení zařízení na háček. Velkým plusem je, že zařízení pracuje jak přímo z elektřiny, tak s pomocí dobíjecí baterie - nabití trvá hodinu a půl práce. Drahé za cenu, kterou zařízení Wahl prokázalo jako spolehlivé zařízení pro tvorbu krátkých kadeřnic.

Roventa

Zastřihovač vlasů Rowenta je pro domácí použití dobrou volbou. Cena zařízení této značky je považována za cenově dostupnou s dobrou kvalitou a pozitivní zpětnou vazbou. Schopnost mokrého čištění nožů nerezovým povlakem jim pomůže udržet je v čistotě. Některé modely v konfiguraci mají další příslušenství - hřeben a nůžky (TN-1110), ale mohou pracovat pouze ze sítě, což není vždy vhodné.

Remington

Další zástupce cenově dostupné značky - Remington. Zastřihovač vlasů Remington se osvědčil nejen jako produkt dostupný v době nákupu, ale také spolehlivě při správném použití. Každý model má několik nastavitelných trysek, které pomáhají zanechat požadovanou délku vlasů. V prezentované řadě najdete speciální zařízení s velkým počtem trysek pro stříhání vousů, obočí, ale tato zařízení jsou mnohem dražší. Na čepelí se používá titanový povlak.

Scarlet

Scarlett, velmi ekonomický zastřihovač vlasů, již dlouho našla své obdivovatele. Pozitivní hodnocení zákazníků nedává pochybnosti o kvalitě zakoupených modelů. Hlavní část souprav doplňují potřebná zařízení (nůžky, hřeben), což činí nákup ještě příjemnějším. Napájení může být buď z elektrické zásuvky nebo z baterie, je zde nabíjecí stojan, adaptér. Různé modely mají 4 až 14 poloh instalace délky řezaných vlasů.

Braun

Lídrem v počtu navrhovaných instalací pro změnu délky trysek je zastřihovač hnědých vlasů od 8 do 20. Za relativně nízkou cenu je řada levných přístrojů Braun reprezentována modely pro řezání pokožky hlavy, hraničního pásma a vousů, uší a nosu. To je velmi důležité pro některé muže, kteří zanechávají po zakoupení psacího stroje Braun pozitivní zpětnou vazbu. Různé trysky pomohou při řezání měkkých dětských vlasů.

Jak si vybrat zastřihovač vlasů

Klasifikace modelů je velmi univerzální a konečný výběr strojků na vlasy závisí pouze na osobních preferencích budoucího uživatele. Pozitivně osvědčení výrobci, známé značky pečou o obraz. Všechny modely podléhají záruční opravě s řádným provozem. Trimry se dělí podle typu napájení: baterie, síť, hybrid. Mobilnější jsou ty, které nevyžadují elektrickou síť.

Modely napájené bateriemi jsou ideální pro lidi, kteří často cestují, i když existují omezení funkčnosti s malým počtem režimů. Jejich nevýhodou je krátká životnost baterie bez náboje, zhoršení výkonu při vybití baterie. Modely napájené ze sítě jsou lehčí a menší. Nevyžadují použití baterie, která zvyšuje hmotnost, mohou pracovat v režimu nepřetržitého nepřetržitého provozu. Nevýhodou může být délka šňůry, což rozhodně stojí za zastavení při výběru nákupu.

Hybridní zařízení mohou pracovat jak z elektřiny, tak autonomně. To je ideální, pokud jde o rozhodování, který model koupit. Hlavním materiálem nožů je nerezová ocel. Jako přídavek se používá titan nebo pokovování diamantem. Nezapomeňte na péči o řezné plochy. Jak se optimálně starat o nože a udržet je v provozuschopném stavu je podrobně popsáno v návodu přiloženém ke každému mechanismu.

Kotouče se mohou během provozu zahřát. Keramické nože jsou zbaveny této nevýhody, ale mají křehkost materiálu v případě náhodného pádu nebo nárazu, takže by měly být používány s maximální opatrností. Při používání se ztrácí řezné vlastnosti, je třeba je vyměnit. Alternativní dobrou volbou by bylo zařízení se samoostřenými noži. Jejich umístění pomáhá při ostření ostří břitů navzájem.

Trysky mohou být vyjímatelné nebo teleskopické, jejich počet a funkčnost závisí na úrovni zařízení. Významnou část modelů na trhu lze využít nejen ke zkrácení vlasů na hlavě, ale také jako zastřihovač pro péči o vousy, obočí a uši. Trysky určují minimální a maximální délku vlasů. Minimum je asi 1 mm, maximum může dosáhnout 20-30 mm nebo více. Pohodlné odnímatelné trysky jsou v tom, že se prakticky neupchávají, snadno se čistí a dokonce i umývají pod tekoucí vodou.

Podle typu použitého motoru jsou modely rozděleny na rotor a vibrace. Při nákupu věnujte zvláštní pozornost tomuto. Rotační vlasový stroj má velkou sílu, nevyvolává nepříjemné pocity při řezání, což je spojeno s nepřítomností vibrací a hlasitým zvukem. Zvýšené rozměry a hmotnost nepříznivě ovlivňují únavu při dlouhodobém používání. Vibrační elektromotory se používají v hlavních modelech řady internetových obchodů. Nízká cena a nízká hmotnost překrývají nevýhody ve formě rychlého ohřevu.

Cena

Než si koupíte svůj oblíbený kadeřnický nástroj, musíte se rozhodnout, kolik stojí zastřihovač vlasů pro model zájmu. Tabulka poskytuje přehled odhadovaných cen za prodej od různých výrobců:

Obchodní značka

Model

Cena, rublů

Philips

NS5440

4000-5000

Philips

NS3400

1350-2400

Philips

QG3371

3900-5700

Panasonic

ER508

2250-2750

Panasonic

ER131

1800-2550

Panasonic

ERGC51

5100-6600

Moser

1411-0052

1800-2100

Moser

1591-0067

5000-5300

Oster

616-91

6800-7000

Oster

76070-010

2600-2800

Wahle

9864-016

11650-11850

Wahle

4219-0470

7400-7700

Rowenta

TN-1110

1500-2500

Rowenta

TN-2300

2100-3000

Remington

NS5400

2700-2900

Remington

RG-6045

4000-4500

Scarlet

SC-263

1200-2100

Scarlet

SC-НС63С06

650-1150

Scarlet

SC-160

690-1250

Braun

W-5050

4000-4700

Braun

EN-10

1000-1350

Péče o stříhání vlasů

Kompletní sada společně se zařízením je prováděna prostřednictvím své péče. Minimálně obsahují jeden nebo více kartáčů pro mechanické čištění pracovních uzlů a trysek ucpaných během provozu. Pak zastřihovač vlasů namažte podle návodu k použití. Zařízení některých výrobců takovou péči nepotřebují. Ostatní modely mohou být vybaveny olejem pro mazání nožové jednotky a dalších dílů. Chcete-li prodloužit životnost získaného mechanismu, musíte se o něj řádně starat:

  1. Čištění a mazání nožů po každém použití sníží opotřebení a teplo během provozu.
  2. Ignorování péče vytváří dodatečné zatížení v jakémkoli režimu, který může vyvolat vyhoření motoru nebo zkrátit optimální životnost baterie.
  3. Po pečlivém namazání částí nožů ve vyjmutém tvaru jsou tyto namontovány zpět, pak musí být zařízení zapnuto tak, aby byl olej rozložen v rovnoměrné tenké vrstvě po celém řezném povrchu.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: