Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Plochý žaludek a krásné křivky těla nebyly vždy považovány za standard krásy, ale nyní se mnoho lidí snaží dosáhnout takové oblíbené sportovní formy. Móda dělá ženy a muže přemýšlet o tom, jak snížit pas. K řešení tohoto problému je třeba přistupovat komplexně: sport, správná výživa, kosmetické procedury pro utažení kůže.

Jak snížit pas

Můžete dosáhnout elegantních kontur těla a doma. Jak udělat pasu tenčí a odstranit žaludek, pokud nemáte sílu, čas, touha jít do posilovny? Vytváření ideálních proporcí těla se skládá ze tří kroků: ztráta hmotnosti celého těla, posilování břišních svalů, práce na bocích. Univerzální doporučení pro dívky a kluky, jak snížit velikost pasu:

 • Vytvořte nedostatek příchozích kalorií: utratte o 10% více energie, než je požíváno s jídlem. Denní cvičení, více se pohybujte na vlastních dvou, provádějte cvičení ke snížení pasu. Taková zátěž umožní během měsíce zhubnout a utáhnout tělo.
 • Jezte zdravé potraviny: vyvážená strava pomůže neztratit se. Nevynechávejte snídani. Pijte vodu - to je nezbytné pro obnovu buněk a udržení zdraví.
 • Pravidelně dělejte gymnastiku, fyzicky zatěžujte tělo. Vaši asistenti při vytváření aspenového pasu jsou kardio trénink, otáčení obruče, kroucení, lamel, ohýbání, zvedání nohou.
 • Každý den si můžete udržet své držení těla hladké, táhnout v žaludku, cvičit břišní dýchání, zkusit něco nového pro dosažení svého cíle (tanec, sport, silový trénink).

Jak udělat úzký pas dívka

Rozhodujícím faktorem v této věci jsou genetická data. Pokud je dívka sama o sobě bruslař, pak musí jen organizovat správný proces hubnutí. Vytváření krásných křivek v jejich přirozené nepřítomnosti je obtížnější, ale možné. Chcete-li vizuálně snížit pasu dívka, musíte zvýšit hýždě a boky. S tímto úkolem pomůže doma dřepy se širokým rozmístěním nohou, útoky, dřepy. Po týdnu tréninku kněz a boky dohoní a po chvíli poroste svalová hmota.

Jak snížit pas muže

Kromě dodržování výše uvedených obecných doporučení musí zástupci silnějšího pohlaví strávit hodně času v posilovně. Pánský pas vypadá krásněji na fotografii a ve skutečnosti, pokud je vyvinut ramenní pletenec. Široké záda a přečerpané hýždě, nohy hrají zásadní roli ve vizuální zúžení břišní oblasti. Máte-li představu o tom, jak vytvořit tenký pas rozšířením ramen a zad, nezapomeňte na cvičení:

 • pull-up;
 • tah tyče na bradu;
 • rozmnožování činek na bocích;
 • činka lavice / činka v postavení / posezení.

Cvičení pro tenký pas

Zlepšení obrázku 40-50 minut denně. Cvičení pasu lze rozdělit do několika bloků:

 1. Kardio: jogging, chůze, cyklistika, skákání. Energický tanec k hudbě také pomůže rychle spálit přebytečnou tukovou hmotu.
 2. Cvičení pro tenký pas doma v tisku, tvorba silného svalového systému:
  • vzestup horní části trupu;
  • zvedání nohou z polohy na břiše;
  • kroucení na šikmých břišních svalech;
  • popruh;
  • hyperextenze.
 3. Rotace hulahupa (obruč). Účinné cvičení, které pomůže snížit břicho o 1-2 cm a posílí svaly pobřišnice. Začněte od 10 minut denně, trénujte až 30 minut.
 4. Dechová cvičení. Chcete-li snížit žaludek, jak jste vdechnout, vyboulit břišní stěny co nejvíce vpřed, jak budete vydechovat, kreslit co nejvíce, snaží se tlačit žaludek pod žebry. Jak zúžit pas tímto způsobem? Cvičení provádějte každý den ve 3-4 sadách 8-10 krát.
 5. Další pomocná cvičení pro úzký pas a ploché břicho:
 • svahy dolů ke každé noze;
 • tělo se otočí doprava a doleva;
 • vzestup nohou se ohnul na kolenou, nad břichem.

Dieta pro tenký pas

Vaším hlavním úkolem při vytváření os se stává: snížení objemu žaludku (časté krmení v malých porcích pomůže), odstranění toxinů ze střev, odstranění přebytečné tekutiny z tkání. Dieta pro snížení pasu a hubnutí břicha je podobná standardní zdravé stravě, ale s některými nuancemi:

 • Poměr proteinů, sacharidů a tuků ve stravě (v procentech) je 50-40-10. Tato kombinace je nejúčinnější pro hubnutí a hubnutí břicha.
 • Podle recenzí je možné snížit množství strusek prostřednictvím následujících produktů: kefír, ovesné vločky, otruby. Zahrnout je do snídaně.
 • Správná strava se skládá z obilovin, vajec, nízkotučné mléčné výrobky, nízkotučné maso, zelenina, ovoce, ořechy. Jíst během dne, pak nebudete chtít snížit obsah chladničky ve večerních hodinách.
 • Nepřátelé štíhlé postavy a ploché břicho - mouka, sladké, polotovary, soda, uzená, tuk, alkohol. Během období aktivního hubnutí nemohou být konzumovány, časem se můžete nechat hýčkat a nechat trochu ublížit.
 • Nápoje jsou povoleny šťávy, kompoty, ovocné nápoje, želé, zelený a bylinkový čaj. Použijte 1, 5-2 litry vody.

Jak vizuálně snížit pas

Tenké lidi ani nemusí vymýšlet nic s oblečením, aby vypadaly atraktivně. Na nich vypadá jakýkoliv oděv skvěle. Muži a ženy s chybami postav by měli jít na nějaké triky. Vizuálně snížit pas, můžete s pomocí monochromatických tmavé oblečení polo-fit střihu. Skrývá 1-2 cm, lehké šaty s tmavými vložkami v oblasti břicha také příznivě zdůrazňují křivky těla.

Přátelé vosu pasu a krásné břicho - svislé pruhy, diagonální pruhy, rybí kosti, V-neck, oblečení s důrazem na ramena nebo boky. Experimentujte s siluety, možná budete chtít šaty s nižším nebo vyšším pasem. Široký pás, skládané sukně / rozšířené až na dno, výškové džíny, krátká bunda nebo sako vám pomohou vizuálně snížit břicho. Muži by měli zdůraznit šířku ramen: nosit bundy s ramenními vycpávkami, oděv s krkem na lodi, kalhoty s páskem na bocích.

Video: jak snížit pas doma

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: