Plánování jít na jakoukoli oslavu, dívka musí postarat o vytvoření vhodného obrazu. Chcete-li vypadat krásně, měli byste si vybrat nejen šaty, šperky, make-up, ale také účes. Majitelé středně dlouhých vlasů mají mnoho možností. Účesy jsou jednoduché v provedení, vypadají velkolepé a budou se držet po celou dobu akce, pokud se provedou správně.

Výběr večerních účesů pro střední vlasy

Obraz dívky, která se zúčastní slavnostní události, by měl být harmonický. To znamená, že účes by měl být vybrán s přihlédnutím nejen k tvaru obličeje, ale také k typu oděvu:

 1. Šaty s otevřenými zády. Pod takovou výbavou se volné vlasy určitě nehodí, je lepší je sbírat ve vysokém ocase. Vrcholem šatů je pikantní střih, díky němuž je viditelný krásný ohyb zad.
 2. Oblečení s uzavřeným krkem. V tomto případě se hodí jen vysoké vlasy, například elegantní drdol na zadní straně hlavy. Pokud necháte vlasy dolů, krk se bude zdát krátký.
 3. Šaty s výstřihem. Tento obrázek se nejlépe hodí kudrlinky.
 4. Šaty s jedním otevřeným ramenem. Na straně, kde není rukáv ani popruhy, sejměte nosník, ocas nebo cop. Můžete také udělat Hollywood kadeře a hřeben je na volné straně.
 5. Šaty s holými rameny. Pod tímto oblečením se vejde každý účes. Pokud chcete nosit krásné náušnice a náhrdelníky, je lepší sbírat vlasy.

Pro neformální akce si můžete vybrat nekomplikovaný, ale elegantní styl. Komplexnější možnosti, skládající se z několika prvků (například perm a tkaní), jsou vhodné pro významné oslavy: svatby, plesy, společenské akce. Pokud váš obraz poskytuje jasný nebo vícevrstvý outfit, pak si vlasy utajte. Pokud jsou šaty jednoduché, pak můžete experimentovat se stylem, ale neměla by táhnout veškerou pozornost k sobě. Co dělat večerní účesy pro střední vlasy vlastníma rukama, s ohledem na tvar obličeje:

 1. Oval Majitelé takové tváře měli ze všeho nejvíc štěstí, protože jim vyhovoval naprosto každý večerní účes. Výběr, je lepší stavět na formátu události a vlastnosti oblečení: styl, barva. Oválný obličej je považován za univerzální z hlediska provedení účesů.
 2. Kruh V této situaci to bude vhodné kadeře, skrývání širokých lícních kostí a vysoké vlasy s prameny obličeje.
 3. Obdélník Pokud máte protáhlou tvář, pak se zaměřte na svěží účesy a pokuste se zakrýt čelo s třeskem nebo samostatnými zámky. Vyhněte se vysoké bouffant, který bude protahovat obličej silnější.

Bridget Bardot Hairstyle

Pokládání, které bylo vizitkou slavné herečky, je poměrně snadné. Pokud si vyzvednete večerní účesy pro střední vlasy s rány, zkuste další. Vypadá působivě, dělá obraz velmi ženský a lehce koketní. Provádí se podle těchto pokynů:

 1. Umyjte si vlasy a osušte. Ošetřete velkým množstvím pěny nebo pěny. Pokud prameny nemají dostatečnou tloušťku, pak můžete dodatečně aplikovat sprej nebo speciální prášek, který dodá texturu.
 2. Kroucení pramenů na horkých válcích nebo kleštích, ale neotáčejte je ke kořenům.
 3. Udělejte vysoký vzteklý tón na zadní straně hlavy. Fix lak.
 4. Udělejte par ve středu. Sestavte přední prameny, upevněte pod fleece stealth nebo vlásenkou.

Weave

Účesy s copánky vypadají velmi elegantní, perfektně zapadají do večerního vzhledu. Překvapivě jsou v souladu s omezeným a odvážným oděvem. Čisté tkaní a neopatrné, vyrobené jako ve spěchu, jsou nyní stejně populární. Možnosti opletení ve střední délce:

 • klasické;
 • rybí ocas;
 • napůl vlasy;
 • vodopád;
 • Boho;
 • standardní a reverzní francouzština;
 • Řečtina

Chcete-li udělat krásný styl s tkáním sami, zkuste následující. Večerní účes pro střední vlasy se provádí následujícím způsobem:

 1. Pečlivě opatrně.
 2. Oddělte tři malé prameny z levé horní části hlavy.
 3. Weave volný (ne těsný) francouzský cop. Veďte jej zleva doprava.
 4. Konec pigtailu zajistěte průhledným gumovým páskem. Vytáhněte několik pramenů tak, aby vypadaly tlustší.
 5. Můžete nechat cop, aby se zavěsil nebo otočil jeho konec do role a opravit to pomocí stealth zbraní.
 6. Fixní lak.

Hollywood kudrlinky

Vlny - jeden z nejpopulárnějších dnešních layoutů. Kadeře se rozprostírají na zádech a ramenou, nebo připevněné tak, aby padaly na jednu stranu. Můžete zvlnit objemové kadeře nebo vytvořit hladké, jako jsou leštěné vlny. Podrobný návod k některému z možností účesu:

 1. Vlasy ošetřete a ošetřete speciálními prostředky pro tepelnou ochranu. Rozdělte na tři části horizontální oddíly. Dvě horní.
 2. Spodní část je rozdělena na stejné prameny. Zabalte každou kulmu z kořenů.
 3. Pokud se kroutí v jednom směru, pak vlny se objeví. Pokud se otočíte v různých směrech, pak se objeví objemové kadeře.
 4. Zkroucení uprostřed a pak horní prameny.
 5. Otočte kadeře vpředu „z obličeje“.
 6. Proveďte boční dělení.
 7. Projděte si kadeře prsty nebo hřeben se vzácnými zuby, aby jim přirozený vzhled.
 8. Nechte kadeře volné nebo bodné neviditelné na jedné straně tak, aby ležely na jednom rameni.

Babette

Tento vysoký styling získal popularitu v šedesátých letech, vypadá velmi elegantně, otevírá výstřih a ramena a přitahuje k nim pozornost. Vhodné pro téměř jakékoliv oblečení. Pokud vaše vlasy nejsou příliš tlusté, pak Babette bude muset použít speciální váleček. Takový snadno lze zakoupit v každém kadeřnictví. Jak udělat Babette:

 1. Rozdělte vlasy na dvě stejné části s horizontálním dělením (od levého ucha k pravému uchu).
 2. Opatrně. Z ní vytvořte půlkruh a upevněte ho na dně kolíky.
 3. Pokud nemáte příliš husté vlasy, položte pod hromadu váleček, který byl zmíněn výše.
 4. Spodní část je rozdělena na polovinu. Prýmek v klasických copech. Jemně je upevněte pomocí stealth pod hromadou nebo kolem ní, pokud máte dostatek délky.
 5. Fixní lak.

Večerní styling na průměrné vlasy v řeckém stylu

Skvělá volba pro dívky, které hledají lehké večerní účesy pro střední vlasy. Řecký styl se provádí rychle a dobře zapadá do většiny stylů. K jejich vytvoření je zapotřebí speciální bandáž nebo gumička. Jak udělat řecký styl:

 1. Curl čisté vlasy s kleštěmi.
 2. Dejte na hlavu speciální obvaz. To může překročit čelo nebo být umístěn blíže k koruně. Vyzkoušejte obě možnosti a vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašemu typu obličeje.
 3. Počínaje prameny od tváře a postupně se pohybujícími na zadní straně hlavy, naviňte je kolem elastického pásku, abyste je mohli zabalit. Pevně ​​nedotahujte, aby účes vypadal objemně. V případě potřeby použijte lak a stealth pro další fixaci.
 4. Může být uvolněn třesk nebo několik zámků na obličeji, což jim dává krásný tvar s pomocí stylingových výrobků.

Slavnostní účes pro střední vlasy v retro stylu

Starožitný styl se perfektně hodí do obrazů s vintage šaty. Všichni zdůrazňují ženskost, eleganci. Stylové večerní účesy pro střední vlasy:

 • Babette;
 • Vítězné role;
 • neopatrné malé kadeře;
 • kudrlinky položené na válečku;
 • nařídil masivní kudrlinky;
 • svazky se stuhami a jiným příslušenstvím;
 • vysoké ocasy s hromadou.

Níže je průvodce provést jeden z nejoblíbenějších žen retro-styling. Jak vytvořit shell s vysokou hromadou:

 1. Umyjte a osušte.
 2. V horní části, udělat hromadu, posílání všech vlasů zpět nebo rozdělující straně.
 3. Omotejte kolem dlaně volné prameny a upevněte je pod stealth neviditelnosti, aby se vytvořil shell.
 4. Výsledek opravte pomocí laku. Můžete přidat doplňky a dekorace.

Bundle

Jednoduchý účes pod tímto složitým názvem bude vypadat skvěle ve večerním snímku. Balíček může být hladký nebo lehce nedbalý, moderní módní trendy umožňují obě možnosti. K provedení budete potřebovat speciální kulatý válečkový bagel. Musí být vybrán tak, aby odpovídal vlasům. Jak vytvořit balíček:

 1. Pečlivě si rozčesávejte vlasy a sbírejte je do vysokého ocasu. Zajistěte gumičkou.
 2. Nahoře dejte pečivo. Jeden provaz může být ponechán volný zabalit později kolem paprsku.
 3. Rozložte ocasní vlasy rovnoměrně kolem svazku. Top transparentní silikonová pryž.
 4. Omotejte zbývající délku kolem svazku a zajistěte. V dalším provedení jej můžete naplnit pod bagel.
 5. Pokud jste opustili pramen, pak ho oplette copem nebo copem a zabalte ho kolem paprsku.
 6. V případě potřeby přidejte dekorace a všechny laky opravte.

Boho účes

Tento trend je v trendu již několik let. Večerní účesy pro středně dlouhé vlasy jsou lehké a romantické. Každý z nich poskytuje perm. Podrobný návod k provádění jedné z možností:

 1. Z kořenů stočte střední nebo velké kadeře.
 2. Z výše uvedeného udělejte snadný bouffant.
 3. Od středu růstu vlasů cop cop lehké cop, obyčejné nebo reverzní.
 4. Zajistěte ho u ucha. Opravte všechny laky. Můžete uvolnit několik zámků na obličej, aby se váš obrázek více romantické.

Video

Kategorie: