Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Dívky se vždy chtějí změnit: pak se zvlní a pak narovnají. Pro tento účel existuje mnoho zařízení: vysoušeče vlasů, kulmy, žehličky, kleště. Je to opravdu nutné koupit všechny tyto položky zdůraznit jejich krásu? Ne nutně, dostatek znalostí, jak se zvlnit vlasy železem, a mnoho otázek bude vyřešeno sami. Žehlička (i ze jména je jasná) není určena k vytvoření kudrlinek, ale spíše k jejich narovnání. Navíjení kudrlinek s tímto zařízením je však mnohem rychlejší a jednodušší než jiná zařízení.

Jak si vybrat kulmu na vlasy

Chcete-li vytvořit krásné vlasy, musíte si koupit vhodné zařízení. Volba žehlení by měla být brána vážně. Nejprve musíte odpovědět na 2 otázky:

 1. Jak často bude svítidlo používáno?
 2. Co je potřeba pro: rovnání nebo curling?

Ze správné volby bude záviset na čase stráveném tvorbou účesů, jejím vzhledem a zdravím. Pokud je žehlička potřebná pro rovnání, je lepší zakoupit zařízení se širokou deskou; pro curling preferují úzká zařízení. Nejdůležitějším bodem při výběru kulmy je zakrytí desky. Ovlivňuje jak cenové rozpětí, tak vliv na vlasy při jeho použití. Nyní jsou na trhu tyto typy nátěrů:

 • Kov Jedinou výhodou žehlení s takovou deskou je nízká cena. Jinak to není moc dobré - teplo je nerovnoměrně rozloženo a vlasy jsou často spalující. Volba nízké ceny žehlení, dívky často tráví více času více peněz na obnovu pramenů.
 • Keramika. Rovnoměrně rozděluje teplo, nespaluje kadeře. Ale je zde také mínus - dlouhé vytápění desek.
 • Teflon. Perfektní řešení pro jemné vlasy. Toto železo rovnoměrně rozděluje teplo, jemně odkazuje na pokožku hlavy.
 • Keramika a turmalín. Styler s takovým povlakem se rychle zahřívá, dává účesu dobře upravený vzhled díky své schopnosti vyhladit vlasové šupiny a zbavit se statistického stresu.
 • Keramika s ionty. Nabité částice se aplikují na desku - příznivě ovlivňuje strukturu srsti, obnovu a regeneraci.
 • Mramor a keramika. Tento povlak zajišťuje, že vlasy netrpí vystavením teplu. Keramika je ohřívá a mramor přispívá k okamžitému chlazení.

Profesionální řemeslníci dávají přednost turmalínovým, iontovým a mramorovým povlakům. Pouze oni jsou schopni dát účesu krásný vzhled a zároveň jim minimálně ublížit. Je také důležité dodržovat bezpečnostní opatření při práci se železem pouze šetrným stylerem a správné použití zaručuje krásný a zdravý vzhled vašich vlasů při curlingu nebo narovnávání.

Podívejte se na podrobný přehled, jak si vybrat kulmu.

Příprava postupu

Před vytvořením kudrlinky na hlavě je třeba se trochu připravit. Následující tipy vám ušetří kudrlinky před škodlivými účinky teploty a pomohou vytvořit krásný účes:

 1. Je nutné udělat perm na čistých vlasech, tak před prací je lepší je umýt.
 2. Chcete-li udržet svůj účes déle, aplikujte pěnu nebo pěnu před styling.
 3. Speciální prostředky ochrání vaše prameny před přehřátím: sprej, balzám. Aplikujte je po pěna nebo pěna.
 4. Než se musí curlingové prameny dobře česat, jinak budou zmateni.

Krok za krokem kulmy na železo s fotografií

Někdy je obtížné vytvořit krásné kadeře doma - vlasy jsou zmatené kvůli délce, nebo ruce unavené. Aby takové situace nastaly co nejméně, požádejte o pomoc příbuzného nebo přítelkyni. Cizí vliv v tomto případě nebolí a rozhoduje o takové otázce, jak rychle se vlasy zkroutí železem. Postupem času, budete mít trochu praxe, budete mít své vlastní zkušenosti a příležitost, aby se z vás atraktivní účes.

Vytvořte krátké kadeře

Technika curlingu krátkých kudrlinek má své vlastní vlastnosti. První z nich - použití žehlení malého průměru. Zbytek není nic složitého. Chcete-li získat jednoduchý a krásný účes, který je vhodný pro práci i párty, postupujte takto:

 • Oddělte horní část budoucích kudrlinek ze dna, poražte horní klip, aby nezasahoval.
 • Spodní část opatrně rozčešte hřebenem, ošetřete prostředky pro tepelnou ochranu.
 • Dále je třeba žehličku ohřát a jít přímo na kudrlinku. Oddělte pramen střední šířky, procházejte po celé délce rovnačkou (takže kudrlinky budou lépe držet) a pak otočte špičku zvlnění od obličeje.
 • Curl tímto způsobem celé dno.

 • Sejměte svorku a přejděte do horní části zvlnění, která byla předtím ošetřena prostředky pro tepelnou ochranu. Curl v opačném směru.
 • Vytvořte objem, navíc zvýšíte celý účes.
 • Oddělte vlasy na horní části hlavy, nastříkejte lehkým fixačním lakem. Takže dáváte vlasům ještě větší objem.
 • Rozčesávejte vlasy vzácným hřebenem. Nádherné kudrlinky, ležící vlny, připravené.

Pláž kroutí na vlasy střední délky

Tento účes je milován většinou celebrit a jednoduchých dívek. Styl byl pojmenován vzhledem k tomu, že v ideálním případě by mělo vypadat, jako by se dívka právě vracela z pláže, vlasy ještě nevyschly, byla na nich lehká mořská sůl a teplý mořský vítr je vyděsil. Tento účes je lehce nedbalý, rozcuchaný a neopatrný. Existuje několik způsobů, jak vytvořit plážové kadeře s plochým železem.

1 cesta:

 1. Dopřejte svým vlasům tepelný sprej.
 2. Twist kudrlinky budoucnosti v postrojích (tenčí jsou, tím menší vlny), chodit podél nich žehlení, zastavení na několik vteřin na jednom místě.
 3. Tak zatočte všechny prameny. Není třeba kroucení po celé délce, lepší zvlnění pouze tipy.

2 způsoby:

 1. Použijte tepelnou ochranu.
 2. Zatočte žehlení blíže ke koncům. Zároveň se vyvarujte ideálních a silně zvlněných zámků - měly by být měkké a lehce šikmé.
 3. Tousle kroutí. Plážové vlny jsou připraveny.

Klasické vlny pro dlouhé vlasy

Klasika je vždy v módě. Takže s kudrlinkami. Klasické kadeře se vytvářejí krok za krokem takto:

 1. Po zpracování srsti pomocí spreje na ochranu před teplem oddělte tenký pramen.
 2. Upevněte ji ve vzdálenosti přibližně 15 cm od kořene mezi deskami usměrňovače.
 3. Volná ruka točí pramen na železo.
 4. Plynule proveďte usměrňovač směrem dolů, jako by vyhladil vlasy. Vyjdou z pod deskou, která je již zkroucená.
 5. Udělejte to se všemi prameny.
 6. Fixní lak.

Zjistěte více způsobů, jak vaše vlasy krásné.

Co znamená použít po curlingu

Časté zakřivení železem nějakým způsobem bolí: ještě jednou, jiné méně. Kadeřníci doporučují nepoužívat usměrňovač více než 2x týdně více, ale některé z nich budou hodně. Po zvlnění vlasů vyžadují obnovu. K tomu použijte:

 1. Šampon Používá se k praní vlasů obvyklým způsobem: naneste, napěňte, opláchněte. Dávají přednost šamponům pouze profesionální, osvědčené značky jako Dove, L'Oreal, Salon Professional, Brelil, Londa.
 2. Po šamponu dobře používejte nesmazatelný vlasový kondicionér stejné značky.
 3. Balzámový kondicionér. Rovnoměrně se aplikuje na vlasy hřebenem, ponechá se po dobu 2-3 minut a pak se promyje vodou. Dobrý pomoc balzám Yves Rocher s jojobou, Fructis Sos z Garnier.
 4. Regenerační balzám s efektem masky. Stejně jako u předchozího nástroje, několik minut udržujte a omyjte. Během této doby jsou vlasy dobře obnoveny a krmeny. Balzámy z „Sto receptů krásy“, Dove jsou mezi takovými léky populární.
 5. Vlasová maska. Naneste na vlasy po umytí, stárněte asi 5-15 minut, opláchněte. Masky pro obnovu vlasů jsou populární a efektivní Systém Professional, Londa péče Intenzivní maska na vlasy Rebuilder, maska Wella Professionals Care Enrich, Keratin Restore Luxe Oil Line.
 6. Kapalné krystaly. Aplikujte na čisté, lehce vlhké špičky, neumývejte je. Dobré mezi nimi jsou krystaly Brelil Cristalli Liquidi, Kapous, L'Oreal, Constant Delight.

Doporučení profesionálních kadeřníků a stylistů

Je velmi snadné zvlnit si vlasy železem, zejména pokud budete postupovat podle doporučení odborníků:

 1. Výběr žehličky, ne stint na nákup - záleží na tom, jak dlouho trvá zařízení a kolik to bolí.
 2. Není třeba držet pramen v kleštích po dlouhou dobu, takže je snadné hořet.
 3. Velké kudrlinky se získají, pokud si vezmete tlusté prameny.
 4. Ideální kadeře vyjdou, pokud je otočíte na zaoblených koncích plochého železa.
 5. Špatné vlákno je snadné opravit. Nechte ji chvíli vychladnout a pak si vlasy zkrouťte pomocí žehlení tak, jak to bylo nutné.
 6. Při otočení zadní části hlavy zkontrolujte výsledek pomocí 2 zrcátek umístěných naproti.
 7. Pro vytvoření klasických kudrlinek je železo udržováno rovnoběžně s podlahou, kolmá poloha usměrňovače pomůže vytvořit vertikální kadeře - spirály.
 8. Nevytahujte prameny ze samotného kořene, je lepší ustoupit pár centimetrů. Vyhnete se tak přílišné pompézě od začátku vlasů.
 9. Dokonalé kadeře nejsou trendem. Módní lehkomyslnost jako kudrlinka "Beach curls".

Existuje mnoho způsobů, jak zvlnit vlasy. Nabízíme několik z nich - jak zkroutit kadeře na železo.

Video: hlavní třída kulmy na vlasy se železem a fólií

Curling vlasy železem není tak těžké, jak by se mohlo na první pohled zdát. Podrobné pokyny vám pomohou s tím, a sledování videa níže bude dobrým příkladem toho, jak se vaše vlasy krásně zvlní železem. K tomu, dostatek vaší touhy a touhy vytvořit krásný a neobvyklý účes s vlastními rukama. A která volba zvolit, podívejte se do následující hlavní třídy:

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: