Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Dívky, jejichž proporce nejsou zdaleka ideální, přinášejí své postavy do pořádku s pomocí kapslí ECA pro hubnutí, které kombinují tyto složky: efedrin, aspirin, kofein. Lék je široce používán v kulturistice a fitness. Pomáhá zhubnout, není zdraví škodlivý, pokud budete postupovat podle návodu k použití. Název tablet je zkratka, která obsahuje první písmena hlavních tří složek tvořících kapsle.

Co je ECA

Efektivní spalovač tuku ECA s doporučenými dávkami se rychle vyrovná s nadváhou. Za pouhých 30 dnů pravidelného používání můžete ztratit až tři kg. Interakce těchto složek v lidském těle má dobrý výsledek, který je mnohem lepší než přijímat každý zvlášť. Mechanismus působení spalovače tuku, jeho účinnost byla testována četnými experimenty. Pro dosažení nejlepších výsledků kombinujte ECA s:

 • cvičení;
 • dieta;
 • dny nalačno.

Složení

Směs ECA pro hubnutí má formu kapslí, jejichž hmotnost je 25 mg. V balení je 90 kusů. Složení kapslí ECA je následující: 25 mg efedrinu, 200 mg kofeinu, 80 mg aspirinu. Lék urychluje proces štěpení lipidů, takže patří do sportovní výživy. I když je ECA patentovaným prostředkem pro hubnutí, měli byste se před použitím poradit se svým lékařem. Zpočátku byly do kapslí ECA zařazeny pouze efedrin a kofein, před 15 lety byl do kompozice přidán aspirin, který pomáhá prodloužit účinný účinek efedrinu v lidském těle.

Jak užívat ECA

Jakýkoliv chemický přípravek má doporučené dávkování. Je nutné vzít ECA na hubnutí ne více než třikrát před jídlem v jedné tobolce. Spalovač tuku je opilý po dobu 14 dnů, pak přestávka na 7 dní, neměli byste pít kapsle před večeří - to může způsobit nespavost. Aby se předešlo závislosti a lék pomohl vyřešit problém nadváhy, je lepší je nezneužívat, aniž by se kurz pravidelně opakoval.

Navzdory skutečnosti, že ECA je možné koupit na volném trhu, je třeba pečlivě si to promyslet. Přísada má závažné vedlejší účinky, které mohou poškodit zdraví. Je lepší rozvíjet vůli vůle a pomocí vážné motivace stimulovat svou vlastní touhu zhubnout pomocí intenzivního tréninku, plavání nebo dnů nalačno.

Vedlejší účinky

Efedrin sám pomáhá s mnoha chorobami - například bronchiální astma, alergie, nízký krevní tlak. Navzdory svým příznivým vlastnostem, jako jsou všechny syntetické léky, mají vedlejší účinky ECA také:

 1. Známé letální výsledky při nedodržení dávky.
 2. Kapsle obsahující koktejl ze tří složek stimuluje centrální nervový systém: v důsledku toho můžete pozorovat nervové poruchy ve formě halucinací.
 3. Silné složky v předávkování narušují metabolismus, vedou k vnitřnímu krvácení, křeči dýchacích cest.

Kontraindikace

Kombinace populárního syntetického léku na hubnutí obsahující efedrin, kofein a aspirin pro hubnutí s jinými léky by měla být užívána po schválení lékařem lékařským předpisem. V případě předávkování musíte naléhavě jít do nemocnice a ne se léčit. Je důležité si uvědomit, že kontraindikace EÚD jsou lidé s těmito chorobami:

 • gastritida;
 • vřed;
 • diabetes mellitus;
 • anémie;
 • zvýšený tlak;
 • srdeční onemocnění;
 • onemocnění trávicího systému;
 • zakázat ECA při ztrátě hmotnosti během laktace, těhotenství.

Cena ECA

Existuje několik možností léků, cena se liší v závislosti na výrobci, objemu. Přibližná cena v tabulce:

Výrobce

Drog

Cena, rublů

Cloma pharma

Red Wasp 25 (8 komponent)

Cocodrene 25

2600

2500

Hi-Tech Pharmaceuticals

Lipodrene

2800

Inovační laboratoře

Hellfire EPH 150

2600

Video

Recenze

Kateřina, 28 let

Trpím nadváhou, rozhodl jsem se zkusit ECA vzít na hubnutí. Doplněk obsahuje takové složky, které ovlivňují snížení chuti k jídlu. V prvním měsíci jsem ztratil 3 kg a nešel jsem na cvičení a neseděl jsem na dietu. Hlavní věcí je dodržovat pravidla pro odběr spalovače tuku ECA, jinak mohou být následky katastrofální.

Marina, 37 let

Vždycky jsem snil o tom, že mám krásnou štíhlou postavu, takže jsem si koupil ECA, abych zhubnul rychleji, cena příplatku je přijatelná, plus dobré recenze. Během měsíce viděl kapsle přesně podle pokynů, v důsledku toho klesl o 2, 5 kg. Pro hubnutí, doporučuji tento lék, je třeba pít, když nejsou žádné zdravotní problémy, přísně 3 kapsle denně.

Oksana, 41 let

Moje proporce nejsou zdaleka ideální, četl jsem dobré recenze o drogách ECA, rozhodl jsem se to zkusit. Řezal 2 týdny a upustil 1 kg, ale neodvážil se pít víc, můj žaludek začal příliš bolet. Doporučuji každému, kdo chce zhubnout, najít jiné alternativní metody, například trénink v posilovně nebo zeleninové stravě.

Elena, 21 let

Přátel doporučil spalovač tuku ECA, respektoval všechny proporce a v důsledku toho klesl o 2 kg bez stravy a dnů nalačno. Doplněk opravdu pomáhá, ale je důležité mít jistotu ve vašem zdraví před přijetím. Silné přísady opravdu spalují tuk. Tento lék se užívá během kulturistiky.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: