Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Chcete-li udělat krásný a elegantní make-up, musíte mít nejen dovednosti, které můžete použít, ale také dobré osvětlení. Během dne tato nepříjemnost prakticky nevzniká, zejména pokud jdete do okna. Ve večerních hodinách není dostatek světla, nebo klesá nerovnoměrně. Použití speciálního osvětleného zrcadla pomáhá tento problém vyřešit.

Hlavní typy zrcadel

Velké a malé, kulaté, oválné a obdélníkové typy zařízení jsou velmi funkční. Podsvícený make-up zrcadlo může být různých velikostí a tvarů. Osvětlovací prvky jsou namontovány po obvodu rámu. Tento výrobek je levnější vybaven konvenčními žárovkami (žárovkami), dražšími - LED nebo zářivkami. Pokud chcete vždy dělat bezchybné make-up, koupit zvětšovací zrcadlo se světlem - to ukazuje všechny nepřesnosti make-up.

Univerzální

Toto zrcadlo lze zavěsit na zeď a dát na stůl. Standardní vzorky nejsou příliš velké, což jim umožňuje vzít si s sebou na cestu. Výrobek je upevněn na zeď pomocí magnetických klipů. Vlastnosti:

 1. Pokud je nátěr odolný vůči vlhkosti (má povlak titanu nebo směs stříbra a mědi), můžete příslušenství bezpečně zavěsit do koupelny.
 2. Rozpočtové modely mají amalgámový (lakovaný) nebo hliníkový povlak. Kompozice je špatně odolná vůči vlhkosti.
 3. Univerzální zrcátka tohoto typu jsou umístěna na chodbě nebo umístěna na toaletním stolku.

Nástěnný

Toto zrcadlo s lampami po obvodu je nepohyblivé, upevněné na zdi bez možnosti častého pohybu. Pokud výrobek řádně upevníte, bude vhodné jej používat, protože nemusíte pokaždé nastavovat úhel sklonu a výšku instalace. Některé modely mají "harmonikový" držák pro přiblížení nebo distancování make-up zrcadla od zdi, měnící se úhel sklonu, otáčení. Měkké světlo s make-upem dobře osvětluje obličej, netlačí na oči. Podsvícení je napájeno baterií nebo elektrickou zásuvkou (častá volba vzorku stěny).

Deska stolu

Konstrukce může být upevněna na stole nebo upevněna na mobilní stojan. Mnoho dívek, žen, profesionálních vizážistů preferuje tento vzor díky svým kompaktním rozměrům a funkčnosti. Moderní podsvícená make-up zrcadla mají dvě reflexní strany a jedna z nich má vlastnosti objektivu. Zvýšení může být dvojnásobné i desetinásobné. Výrobek má malou velikost, takže je snadné ho vzít s sebou na výlety.

Podívejte se na video recenzi zrcadla Babyliss.

Jak si vybrat kosmetické zrcadlo se světlem

Než si objednáte příslušenství, odpovězte si na několik otázek a získáte více či méně jasný obraz o tom, jaký výrobek potřebujete. Otázky:

 • V jakém pokoji chcete zrcadlo umístit?
 • Potřebujete často nosit příslušenství?
 • Budete mít s sebou produkt na cestách?
 • Budete používat zrcadlo nejen pro použití make-upu? Možná budete potřebovat položku pro holení, čištění kůže, škubání obočí a další úkoly.
 • Dáváte přednost určitému výrobci?

Velikost

Pokud je výška zrcadla 120 cm, uvidíte svůj odraz až na kolena. V zorném poli 60 cm se horní část těla dostává do pasu, 40 cm - na hrudi. Klasika je čtvercové zrcadlo o rozměrech 50x50 cm, dostatek takových parametrů pro profesionální i domácí použití. Výrobek je velký, takže je často upevněn na zeď. Stolní zrcadlo se světlem pro make-up má menší rozměry - standardní 34x17 cm, 11x11 cm, malé přenosné konstrukce jsou velmi vhodné pro domácnost.

Funkčnost

Kromě standardního zrcadlového zrcadla s podsvíceným zrcadlem může mít následující funkce:

 • Rotace Některé modely se otáčejí o 180 nebo 360 °.
 • Bilaterální reflexe. Jedna strana ukazuje skutečný odraz, druhá se zvyšuje.
 • Mobilita - plná nebo částečná. V prvním případě se jedná o malá zrcadla, která se snadno vejdou do cestovní tašky. Druhý případ - stěna se vzorkem se zapínáním - akordeon.
 • Kombinace s policí, skříňkou. Často jsou instalovány v malých koupelnách, ve kterých je oceňován každý centimetr čtvereční.
 • Zrcadla poslední generace jsou vybavena skrytým monitorem, komunikací s telefonem přes bezdrátovou síť, vyhřívanou (důležitou pro koupelny).

Reflexní vlastnosti

Postříbřené povrchy poskytují nejjasnější odraz. Výrobek se cítí dobře ve vlhkém prostředí, toleruje teplotní přepětí a vystavení přímému slunečnímu záření. Pokud zvolíte titanový povlak, připravte se na to, že odraz bude mírně zkreslený. Aluminium pokovování je nespolehlivé v záležitostech jasnosti. Nezapomeňte na třídy zkreslení, nejpřesnější zrcadla jsou označena M0 a M1, značka M4 označuje mírné zkreslení. Nic víc (před M10) není vhodné pro každodenní použití.

Optické efekty

Ve specializovaných prodejnách můžete často najít produkty s pětinásobným nárůstem, ale pokud budete hledat, najdete výrobek, který se zvyšuje desetkrát. Použijete jej k důkladné péči o obličej (odstranění černých skvrn, sledování stavu kůže a dalších úkolů). Kosmetické výrobky mají tloušťku 4-6 mm. Kvalitní vzorek by neměl způsobit zkreslení, ale na okraji skla jsou povoleny malé chyby.

Zrcadlová světla

Výrobci používají tyto typy lamp:

 • Žhavicí svíčky. Nalezené v levné vzorky, se neliší ve spolehlivosti a životnosti. Nedávno, oni stali se nepopulární, protože oni jsou nahrazení více funkčními zrcadly.
 • Halogen. Podávejte 10-12 krát déle než žárovky. Udržujte zvýšenou vlhkost.
 • Fluorescenční. Dávají světlo co nejblíže dennímu světlu. Takové lampy však blikají, což vede k únavě očí. Životnost systému osvětlení je 50-100 tisíc hodin.
 • Zrcadlo s LED podsvícením (LED). Soudě podle recenzí, nejběžnější a nejspolehlivější možností. Slouží dlouhou dobu, kvalitativně osvětluje, má atraktivní vzhled.

Přehled populárních výrobců

Láska lidí si tyto značky zasloužila:

 • Beurer. Německá kvalita může být sledována ve všem - funkčnost, vnější elegance, přesnost odrazu a životnost. Stolní vzorky jasně odrážejí rysy obličeje a vykazují nedokonalosti pleti. Systém osvětlení je dlouhý a hladký.
 • Babyliss make-up zrcadlo s podsvícením. Výrobce vyrábí výrobky pro každý vkus - zeď, stůl, s možností otáčení, zvýšení, s profesionálním osvětlením. Dokonce i na fotkách vypadají produkty Bebilis elegantní a drahé, ale ve skutečnosti - ještě lépe.
 • IKEA. Produkt za přijatelnou cenu přitahuje zákazníky. Zrcadlo je vhodné pro použití, poskytuje rovnoměrné osvětlení a jasný odraz bez zakřivení.

Kde koupit a kolik je zvětšovací zrcadlo se světlem

Výrobky se prodávají ve specializovaných internetových obchodech a odborných prodejních místech příslušenství pro péči o obličej a tělo. Ověřené organizace nabízejí rychlé a spolehlivé dodávky, takže není třeba se starat o kvalitu přepravy. Make-up zrcadla mají následující cenové rozpětí:

 • desktop Beurer - 2000-6000 str., stěna - 2700 str.;
 • Babyliss - 3500-6000 str.;
 • Napájení baterií IKEA - 1800 str.

Video: jak udělat make-up zrcadlo s vlastními rukama

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: