Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Často vzniká otázka, jak najít účastníka podle telefonního čísla. Je důležité určit neznámý kontakt, vypočítat místo, pokud bylo zařízení ztraceno nebo v případě ztráty osoby. Existuje mnoho způsobů, jak vyhledat majitele podle telefonního čísla.

Databáze telefonních čísel

Máte-li počítač a pár minut volného času, můžete se pokusit zjistit úplný název neznámého kontaktu online. Během let své existence na internetu roste rozsáhlá databáze mobilních a pevných čísel, která pomáhá sledovat správnou osobu. Uživatelé mají k dispozici bezplatné a komerční databáze obsahující informace o osobě. Majitelé služeb jsou často podvodníci, takže byste měli pečlivě zvážit před použitím nevyzkoušené placené možnosti.

Určení oblasti podle telefonního čísla

Díky mobilním operátorům (MTS, Beeline, Rostelecom, Megafon, atd.) Můžete zjistit region podle telefonního čísla a najít tak zajímavou osobu. Telekomunikační operátoři vytvořili speciální referenční místa. Alternativní způsob určení regionu je help desk. Tato organizace může poskytnout informace o regionu podle kódu určeného ID volajícího při volání z domovské / městské linky.

Jak zjistit, kdo zaregistroval telefonní číslo

V případě nouze můžete kontaktovat pracovníky donucovacích orgánů, abyste zjistili, komu je telefonní číslo (město / mobil) zaregistrováno. Postup požadavku spočívá v napsání dvou prohlášení (z nichž jedno vám bude vráceno). Po kontrole aplikace se zaměstnanci rozhodnou, zda vám poskytnou informace o tom, kdo vlastní telefonní číslo nebo ne. Informací se rozumí příjmení, křestní jméno a patronymie účastníka a případně adresa bydliště. V případě hrozby můžete stále získat podporu zaměstnanců mobilní společnosti.

Vyhledejte podle telefonního čísla

Umístění můžete zjistit podle telefonního čísla pomocí navigační služby gps (globální systém satelitního sledování) operátorů mobilní sítě. Mobilní aplikace běžící pod operačním systémem iOS, operační systémy Android jsou také schopny zvládnout tento úkol, navíc je možné na mapě zobrazit data o poloze (požadovaný poloměr, okres, region).

Pomocí této funkce a odpovídajících programů je snadné sledovat mobilní zařízení nebo umístění jeho vlastníka. Každý mobilní operátor nabízí služby pro sledování polohy účastníka. Monitorování se provádí nepřetržitě, v některých případech je přístup k mapě možný bez připojení k internetu. Stačí být v oblasti pokrytí vaší mobilní sítě.

Vyhledávání podle telefonního čísla v sociálních sítích

Jak punch telefonní číslo pomocí pouze sociálních sítí? To je velmi jednoduchý způsob. Vyhledávání podle telefonního čísla v sociálních sítích je zpočátku poskytováno virtuálními komunikačními systémy. Chcete-li to provést, stačí zadat telefonní číslo, které vás zajímá v odpovídajícím poli kterékoli sociální sítě, po které bude požadovaný účet zobrazen na obrazovce. Kontakt můžete najít pomocí běžných vyhledávačů (vyhledávačů Yandex, Google, atd.), Proto je nutné zaregistrovat známá data do řádku dotazu a kliknout na tlačítko "Hledat".

Video: jak najít osobu podle telefonního čísla

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: