Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Pravidelná jedlá soda je skutečně univerzální látkou. Často se používá v každodenním životě a je v provozu téměř s každou hostitelkou na světě. Spolu se soukromým použitím se uhličitan sodný používá v průmyslových odvětvích, jako jsou léčiva, vaření, metalurgie, chemický průmysl. Zvláštní význam má lékařská aplikace. Komplexní léčba sodou poskytuje vynikající výsledky v boji proti různým onemocněním. Látka se používá při prevenci některých onemocnění. U lidí je jedlá soda součástí acidobazického systému.

Léčivé vlastnosti jedlé sody

Jedinečné léčivé vlastnosti sody jsou vhodné jak pro odstraňování těžkých kovů, tak pro prevenci onkologie. Tajemstvím této látky je eliminace kyselin a normalizace acidobazické rovnováhy lidského těla. Použijte uhličitan sodný jako lék externě i interně. Univerzální prášek reguluje vodní bilanci, má antiseptické vlastnosti.

Co sody léčit a jak ji pít

Univerzální lék se používá v různých oborech medicíny k léčbě různých onemocnění. Soda se mísí s léky nebo se používá v čisté formě. Existuje mnoho populárních receptů na léčbu anginy pectoris, pálení žáhy, bělení zubní skloviny a tak dále. Je však lepší neprovádět takové experimenty bez dozoru ošetřujícího lékaře.

Rakovina

V boji proti této smrtící chorobě se soda používá jako stabilizátor pH média, které na počátku lidského života je 7, 41 pH. Lymfom a melanom se vyskytují, když pH klesne na 5, 41 pH. Jak léčit rakovinu sodou:

 1. Připravte si sklenici teplé vody (200 g).
 2. Jedna čajová lžička uhličitanu sodného se rozpustí.
 3. Užívejte 5-6 krát denně.

Psoriáza

Léčba jedlou sodou psoriázy má dobrý výkon. Jedním z nejjednodušších a nejúčinnějších způsobů je koupání s roztokem hydrogenuhličitanu sodného. Algoritmus léčby:

 1. Vytočte plnou koupel teplé vody.
 2. Přidá se 900 g uhličitanu sodného.
 3. Vezměte si ošetření vody déle než 30 minut.

Drozd

Uhličitan sodný pomáhá zbavit se takových nemocí jako kandidóza (drozd). Mnozí gynekologové doporučují použití prášku z kuchyňské police při prvních projevech symptomů nemoci. Vyskytuje se u žen v důsledku vývoje kvasinkové houby - candida. Pro vyléčení drozdu postupujte následovně:

 1. Připravte si jeden litr převařené vody.
 2. Přidejte 1 polévkovou lžíci. Já lžíce sody, čaj - jód.
 3. Roztok nalijte do malé pánve a ponořte genitálie na 20 minut.

Léčba keratomem

S pomocí roztoků sody se můžete zbavit bradavic. Toto onemocnění se vyskytuje, když se nachází seborrhea, lupy, herpes, a nedostatek vitamínů. Chcete-li odstranit keratom, musíte:

 1. Připravte uhličitan sodný - 1 lžička, ricinový olej - 1 lžíce. l. peroxid vodíku - 1 polévková lžíce. Já
 2. Míchejte až do konzistence pasty.
 3. Naneste na postiženou kůži vatovým tamponem.

Stomatitida

Hlavním zdrojem onemocnění je infekce, která se může dostat přes nemyté ruce. V první fázi se v dutině ústní objevují plaky a vředy, zatímco zanedbávané onemocnění se projevuje svěděním a bolestí. Algoritmus léčby stomatitidy:

 1. Rozpusťte lžičku sodovky v půl sklenice teplé vařené vody.
 2. Otřete ústa vatovým tamponem s roztokem třikrát denně.

Adenomy prostaty

Tato nemoc znepokojuje mnoho mužů po celém světě. Prostatitis je těžké vyléčit, nicméně, jedlá soda je dobrá pomoc pro tento obchod. Je nutné provést jednoduchý postup:

 1. Míchejte 1 polévkovou lžíci. Já uhličitan sodný na litr horké vody.
 2. Umístěte do lázní prostaty po dobu 15 minut.

Pálení žáhy

Pocit pálení epigastrické oblasti je způsoben pronikáním produktů sekrece žaludku do jícnu. Téměř každý člověk měl tyto nepříjemné pocity alespoň jednou v životě. Algoritmus léčby:

 1. Vezměte půlku lžičky. uhličitan sodný.
 2. Míchejte ve sklenici vody 45 stupňů.
 3. Pijte v malých doušcích.

Nehtová houba

S limonádou můžete odstranit houbu, která se vyskytuje na nehtových talířích a chodidlech kvůli příliš úzkým botám, zraněním nebo v případě dlouhodobého vystavení vysoké vlhkosti. Algoritmus léčby:

 1. Připravte si teplou vodu (asi 50 stupňů).
 2. Rozpustit jedno umění. Já sodný prášek na 2 litry vody.
 3. Ponořte ruce / nohy do nádoby.

Dna

Depozice solí v kloubech má pro tělo nepříjemné následky. Zvýšené hladiny kyseliny močové jsou hlavní příčinou dny. Domácí jedlá soda pomáhá zbavit se nemoci. Algoritmus léčby:

 1. Připravte si tři litry teplé vody.
 2. Přidejte 10 kapek jódu a 3 lžičky. uhličitan sodný.
 3. Použijte 10 dnů.

Hrdlo

Často se vyskytují nemoci spojené s bolestmi v krku. Soda se používá jako vykašlávání ve formě roztoku pro oplachování. Chcete-li, aby krk přestal bolet, proveďte následující:

 1. Ve sklenici teplé vody se rozpustí třetina lžičky uhličitanu sodného.
 2. Opláchněte hrdlo, postup opakujte každé 2-3 hodiny.

Kontraindikace

Zneužívání sodovky pro léčebné účely, stejně jako jiných léků, není vítáno. Vzhledem k tomu, že uhličitan sodný nahrazuje kyselinu alkalií, lékaři raději nepoužívají lék často a po dlouhou dobu - hrozí výskyt žaludečního vředu, rakoviny jícnu a dvanáctníku. Prášek z kuchyňské police se nedoporučuje pro osoby s renální insuficiencí.

Vlastnosti použití jedlé sody pro léčebné účely

Při použití sody jako léku, měli byste se řídit některými technikami, které jsou široce pokryty profesory v oblasti medicíny. Vlastnosti aplikace závisí na stupni složitosti onemocnění a jeho zanedbávání. Někteří odborníci tvrdí, že například rakovina je léčena sódou, ale pro tento proces neexistuje žádný vědecký základ.

Jak se soda

To bylo dlouho věřil, že uhličitan sodný je všelék na mnoho nemocí. Tato skutečnost je široce odhalena prací některých lékařských odborníků. Profesor Neumyvakin proto tvrdí, že v těle vzniká v důsledku acidobazické nerovnováhy mnoho onemocnění. Lékaři alternativní medicíny Alexander Ogulov a italský specialista Tulio Simoncini trvají na tom, že alkoholismus, zneužívání návykových látek a dokonce i rakovina mohou být vyléčeny sodou.

Podle Neumyvakina

Mezi populární způsoby, jak se vypořádat s mnoha onemocněními pomocí hydrogenuhličitanu sodného, si lidé volí léčbu sodou podle Neumyvakina doma. Podle receptu tohoto profesora musíte připravit řešení, které pomůže zalkalizovat tělo. Lék se připravuje tímto způsobem:

 1. Polovina čajové lžičky uhličitanu sodného rozpuštěného ve sklenici vroucí vody (studené kapaliny a mléko nemohou).
 2. Zředí se malým množstvím vody a vypije se denně, postupně se zvyšuje dávka.

Podle Ogulova

Profesor Ogulov ve svých spisech doporučuje aplikovat roztoky se sodou každý den od rána, dvacet minut před jídlem. Samotný vědec aplikuje léčbu lidových prostředků. Regulací kyselého prostředí se můžete zbavit:

 • alkoholismus;
 • závislost;
 • bolesti kloubů a další onemocnění.

Přečtěte si o dalších účinných metodách léčení alkoholismu.

Tulio Simoncini

Ital Tulio Simoncini ujišťuje, že rakovinné buňky způsobují Candida houbu, která může být vyléčena jednoduchou sodou. Myšlenky onkologa jsou podporovány mnoha lidmi, ale léčba je alternativou a není vědecky prokázána. „Italskou metodu“ se snaží vyvrátit profesionální lékaři, protože se domnívají, že dlouhodobé externí a intramuskulární užívání sodíku ohrožuje závažné komplikace.

Video o soda léčbu rakoviny na předpis

Taková univerzální substance, jako je uhličitan sodný, se nachází na téměř každé polici a je často používána kuchařským průmyslem. Skutečnost, že můžete použít léčbu pití sody, která pomůže zbavit se různých nemocí, včetně rakoviny, ne každý ví. Z níže uvedeného videa se dozvíte, co je léčba rakoviny plic sodou a který předpis je nejlepší použít.

Recenze výsledků léčby

Marina, 27 let: Často používám roztok sodovky pro léčbu seborrhea. Tato nepříjemná nemoc se ve mně projevuje od dětství kvůli mastné pokožce hlavy. Řešení hodně pomáhá, doporučuji!

Nikita, 35 let: Nevěděl jsem, zda je možné pít sodu v případě onemocnění žaludku. Po doktorově doporučení jsem se za týden zbavil pálení žáhy. Nevěděl jsem, že tento jednoduchý nástroj tak dobře pomáhá.

Eugene, 43 let: Použil jsem sodu v léčbě prostatitidy v komplexu s jinými léky předepsanými lékařem. Po měsíci užívání jsem si nevšiml žádných změn. Roztok uhličitanu sodného je považován za ztrátu času.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: