Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Starší lidé se často setkávají s osteoartritidou páteře a kloubů, stěžují si na bolest, na chrupavku, která komplikuje život a drží se na každodenních pohybech. V boji proti degenerativním poruchám chrupavky se chondoprotektory používají k zastavení destrukce kostní tkáně.

Teraflex a analogy

S pomocí dobré marketingové kampaně, stejně jako patentované složení, lék Theraflex se stal nejoblíbenější na domácím trhu mezi hondoprotectors. Aktivní složky léčiva - chondroitin (sodná sůl chondroitin sulfátu) a složka glukosamin (glukosamin hydrochlorid) jsou nezbytné pro to, aby tělo obnovilo destrukci tkáně chrupavky a v tandemu a správné dávkování se s tímto úkolem vypořádalo mnohem lépe. Existují další domácí i zahraniční hondoprotectors v širokém přístupu:

 • Mukosat, Hondrozamin - Bělorusko;
 • Arthron Complex, Flex Agel - USA;
 • Artiflex - Ukrajina;
 • Kondronova, Movex, Protecon - Indie;
 • Hondrogluxid, Chondroitin-AKOS, Hondrolon, Elbona - Rusko.

Teraflex a analogy (generika) mají podobné složení. Rozdíl v nich - dávkování složek. Z tohoto důvodu si můžete mezi generiky vybrat drogu se ziskem. Kromě léků uvolňují potravinové doplňky a sportovní doplňky, jako je Artrocels, Animal Flex. Monopreparáty Mucosat nebo Chondroitin-AKOS obsahují pouze jednu složku - chondroitin, která zlepšuje funkci kloubů, snižuje riziko opravy kostní tkáně a snižuje aktivitu enzymů, které ji poškozují. Elbonův lék obsahuje pouze glukosamin, který stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové.

Analogy Teraflexu pro spoje levnější

Tyto generické léky vyrobené na Ukrajině, v Bělorusku a v Rusku obsahují chondroitin sulfát a glukosamin hydrochlorid, ale v různých dávkových formách, dávkování. Levné analogy Teraflexu lze nalézt v každé lékárně, ale před nákupem musíte zhodnotit složení léku, dávkování a počet kapslí (tablet) v balení, abyste zjistili, zda je zvolený analog přípravku Teraflex výhodnější.

Teraflex analoga - ruština

Generika populárního hondoprotectoru jsou vyráběna ruskými výrobci, mezi nimi najdete vynikající analog Teraflex pro spoje:

 • Chondrogluxid - má tabletovou formu, každá tableta obsahuje 500 mg glukosaminu a chondroitinu, vyrobeného v polymerních bankách o 30, 60 nebo 90 tabletách uvnitř;
 • Chondroitin-AKOS - má zapouzdřenou formu, každá tobolka má dávku 200 mg glukosaminu, chondroitinu - 250 mg;
 • Elbon - roztok pro intramuskulární injekci glukosaminu (sulfát chloridu sodného - 500 mg), ampule spolu s injekčním roztokem, 6 ampulí v balení;
 • Chondrolon je monodrug chondroitin sulfátu ve formě prášku, který se ředí v injekčním roztoku, v 1 ampulce je 100 mg účinné látky.

Jak vyměnit teraflex

Můžete si objednat nejen ruské analogy Teraflexu, ale také hondoprotectors zahraničních výrobců v internetovém obchodě nebo jednoduše najít v lékárně. Chcete-li zjistit, jak nahradit Teraflex, přečtěte si anotaci k léku - často jsou tyto produkty kombinovány se sadou minerálů, které pomáhají účinným látkám lépe se stravovat, například:

 • Americký výrobek Flex Agel, který je prezentován ve formě gelu, má kombinovanou směs bohatou na minerály;
 • italský analog Don je prezentován ve formě krystalického glukosaminového prášku ve velkém dávkování, které je lépe absorbováno.

Takové léky jsou dražší, ale biologická dostupnost takových komplexů je mnohem vyšší než u tablet. V samostatné skupině lze rozlišovat léky vyráběné v Indii, protože se liší ve formě použití glukosaminu. Výrobci indických chondroprotektorů používají sulfátovou formu této složky, která ovlivňuje její biologickou dostupnost, která je podstatně nižší ve srovnání s hydrochloridem. Léčivo Artifleks, kromě glukosaminu, se skládá z ibuprofenu, stejně jako ve formě původního Advance, takže se dobře hodí pro úlevu od bolesti.

Jak si vybrat nejlevnější analog Teraflex

První věc, kterou pacient hledá, je, že jim bylo předepsáno pít Teraflex po dlouhou dobu - analogy jsou levnější. Nicméně, ne vždy ty drogy, které mají příznivou cenu, opravdu stojí méně. Jak si vybrat levný analogový Teraflex? Věnujte pozornost následujícím možnostem:

 1. Podívejte se na ceny léků od různých výrobců, vyberte příslušné.
 2. Poté, co se seznámíte s cenami generik, nezapomeňte, že dávkování a složení složek by neměly být horší než původní.
 3. Pokud je dávkování generika levnější než originál, může být obal jednoduše menší počet tablet.
 4. Volba mezi nižšími a vyššími dávkami se počítá tak, aby denní dávka glukosaminu nebyla menší než 1500 mg, chondroitin - 1200 mg, v takových množstvích se dosáhne optimálního terapeutického účinku.
 5. Nezapomeňte na biologickou dostupnost složek: zapouzdřené formy jsou absorbovány lépe než tablety. Levnější náhrada Teraflexu v suspenzi, injekcích a jeho gelových formách by byla tou nejlepší volbou, pokud počítáte s rychlou obnovou tkáně chrupavky.
 6. Věnujte pozornost dalším komponentám, například předponu Advance na jméno Theraflex říká, že kompozice má anestetickou složku ibuprofen, kterou ne všichni snadno snáší.

Cena levného analogu Teraflexu

Můžete si vybrat náhradu léku, který vám byl předepsán, a to prostřednictvím online katalogů lékáren. Cena levného analogu Teraflexu na World Wide Web bude výhodnější a je vždy snazší nakupovat levně z internetového obchodu. S cílem usnadnit výběr a vyhledávání, podívejte se na současné náklady populárních generik ruských a zahraničních farmaceutických společností.

Jméno

Průměrná cena

Země výroby

Mucosat

Roztok pro intramuskulární injekci 100 mg / ml 1 ml:

od 218 do 1122 p.

Roztok pro intramuskulární injekce 100 mg / ml 2 ml:

od 465 do 1076 r.

Bělorusko

Chondrozamin

400 r.

Bělorusko

Komplex Arthron

Arthronův komplex číslo 60 od 4990 s.

Arthron komplex tablety 60 ks. od 2490 r.

Spojené státy

Flеx agel

Od 4800 str.

Spojené státy

Artiflex

od 700 do 1000 p.

Ukrajina

Kondronova

340-520 str.

Indie

Movex

Různé formy léku Movex:

Komfort - cca 800 str. pro 30 tablet;

Aktiva - cca 1000 p. pro 30 kusů;

pro 60 tablet: Active - 1600 str. a výše;

pro 60 tablet: Comfort - 1400 str.

Indie

Chondrogluxid

400-500 rublů.

Rusko

Chondroitin-AKOS

100 mg 600-900 r.

Rusko

Hondrolon

Ampule pro injekce 100 mg, 10 kusů stojí kolem 1000 p.

Rusko

Elbona

1000-1400 r.

Rusko

Dona

1200-1700 r.

Itálie

3 rostliny, které pronikají klouby a obnovují chrupavku 20krát lépe než chemik!

Čtěte více …

Video: Teraflex a jeho analogy

Recenze

Alexandra, 45

Tříměsíční analogový kurz byl snížen levněji než Teraflex Advance - Artiflex Ultra, cítím se lépe, ale stále existují stížnosti. Radili Mukosatovi, chci se poradit s lékařem o účinnosti intramuskulárních injekcí, protože podle instrukcí se jedná o monodrug.

Maria, 54 let

Vyzkoušela jsem mnoho léků zaměřených na obnovu tkáně chrupavky, protože 10 let jsem léčila klouby. První věc, kterou věnuji pozornost při výběru je návod k použití a informace o komponentách, které jsou zde prezentovány. Co se týče jeho složení, komplex Artron byl nejoblíbenější, i když to není levnější generické.

Valentina, 40 let

Po traumatu trpěl lékař doporučením pít Chondroitin AKOS několik měsíců, ale rozhodl jsem se najít podobný lék se silnějším složením. Líbil se mi lék Flex Agel, protože jeho složení obsahuje užitečné minerály. I když je drahý, ale rozhodl se nešetřit na jeho zdraví, tak on učinil objednávku, zkusím to.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: