Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Přílišná hubenost, stejně jako nadváha, má negativní dopad na zdraví. A otázka, jak přibrat pro dívku, není o nic méně populární než informace o různých dietách. Často to trápí mladé dospívající dívky. K vyřešení problému nestačí jen častěji jíst. Podváha není vždy spojena s podvýživou, na vině může být stres, narušený metabolismus nebo hormonální nerovnováha. Pojďme vymyslet, co dělat, aby se váha alespoň trochu zvýšila.

Jak rychle přibrat doma?

S přesvědčením, že kořen vašeho problému – hubenost – nespočívá ve vážném a zdraví nebezpečném onemocnění, můžete zkusit přibrat na váze sami, aniž byste se museli uchylovat k výživovému poradci. Chcete-li to provést, musíte radikálně revidovat svůj jídelníček. Hmotnost se zvýší, pokud zvýšíte příjem sacharidů, bílkovin a tuků. Jejich poměr by měl být něco jako 60:20:20. Je také nutné vyhýbat se stresovým situacím, nezanedbávat posilovnu.

Jak správně a zdravě jíst pro hubenou dívku?

Jíst při přibírání na váze by mělo být racionální. Nezacházejte do extrémů a jezte pouze rychlé občerstvení. Takové jídlo nepomůže přibrat, ale vážně podkope zdraví. Rozumným řešením by bylo přejít na zdravé potraviny, budete také muset jíst zlomkově 6x denně.Mohou to být tři plnohodnotná jídla a 3 husté svačiny. Níže je seznam potravin, které vám pomohou přibrat na váze, aniž by to ohrozilo vaše zdraví:

 • Těstoviny, pekařské výrobky jsou klasifikovány jako potraviny s vysokým obsahem sacharidů. Rychlé sacharidy tělo primárně přeměňuje na tuk. Je povoleno jíst čerstvý bílý chléb a rohlíky, croissanty, sušenky, pečivo a koláče. Tyto potraviny vám pomohou přibrat na váze a jsou také skvělými svačinami mezi jídly.
 • Neméně účinné jsou při přibírání i mléčné výrobky. Patří mezi ně: mléko, zakysaná smetana, jogurt. Při výběru mléčných výrobků v obchodě si dejte pozor na ty, které mají vysoké procento tuku. Jejich použití umožní nejen přibrat, normalizovat střevní mikroflóru, ale také zlepšit metabolismus.
 • Maso. Bohatý a nenahraditelný zdroj bílkovin. Masový jídelníček by měl obsahovat hovězí, vepřové, drůbeží maso a vždy tučné ryby, které jsou bohaté na omega-3 kyseliny.
 • Zelenina a ovoce. Přítomnost vlákniny v potravinách je velmi důležitá pro správné trávení. Řepa, zelí, dýně, cuketa – bohatý zdroj vitamínů, vlákniny. Tomel, banány, meruňky jsou nejen chutné ovoce, ale také vysoce kalorické.
 • Kaše vařená s mlékem je považována za perfektní snídani, která vám pomůže přibrat na váze. Přidáním kousku másla do kaše ji uděláte výživnější.
 • Čokoláda může nejen podporovat přibírání na váze, ale má také jedinečnou vlastnost, že zlepšuje náladu. Kupujte pouze kvalitní čokoládu vyrobenou z přírodních kakaových bobů.
 • Ovocné šťávy zvyšují chuť k jídlu. Sklenice džusu před jídlem stimuluje zvýšenou produkci žaludeční šťávy, a to přispívá k aktivnímu přibírání na váze.
 • Voda. Musíte vypít až 2-3 litry jakékoli tekutiny denně.

Dietní menu na týden

Dietní jídelníček pro ty, kteří jsou zapálení pro přibírání na váze, nemá žádný pevný rámec. Neměla by vás trápit otázka počítání kalorií, vaším úkolem je jíst malé, ale uspokojující porce. Produkty musí být přírodní a čerstvé, použití polotovarů, stejně jako jiných produktů, které mohou být rychlým občerstvením, je přísně nepřijatelné. Jídlo by se pro vás mělo stát jakýmsi rituálem. Užijte si jídlo a pak bude snadné a příjemné přibírat.

Takto by mělo vypadat vaše ukázkové menu:

 1. Snídaně: Mléčná kaše, toast se sýrem a máslem, sladký čaj nebo kakao.
 2. Druhá snídaně: Džus, jogurt, muffin.
 3. Oběd: Na první chod připravte hustou polévku, jako druhý chod bramborovou kaši s rybou nebo masem. Přidejte čerstvý zeleninový salát. Dokončete jídlo čajem a čokoládou.
 4. Svačina: Jezte zmrzlinu nebo si vychutnejte sušené ovoce a ořechy.
 5. Večeře: Pečené kuřecí nebo rybí maso, zelenina, rýže, bílý chléb. Jako dezert si připrav ovocný salát s medem.
 6. Na noc: Vypijte sklenici kefíru nebo mléka se sušenkami.

Skvělým doplňkem jídelníčku pro přibírání na váze bude použití proteinových koktejlů. Tyto nápoje pomáhají budovat svalovou hmotu. Můžete si koupit hotovou suchou proteinovou směs, zředit ji mlékem nebo vodou. Nebo si takový nápoj připravte sami pomocí proteinových produktů. Všechny níže uvedené ingredience rozmixujte v mixéru a pijte jako každý jiný nápoj.

Zde je to, co potřebujete:

 • 1 banán;
 • 250 ml mléka;
 • 100 g tvarohu;
 • 4 syrové vaječné bílky;
 • 1 lžíce medu;
 • 1 lžička olivového oleje.

Sportovní cvičení pro nabírání svalové hmoty

Jak přibrat pro dívky cvičením? Většina lidí chodí do posilovny, aby zhubla. Ve skutečnosti můžete pomocí tréninku dosáhnout určité hustoty svalů, to znamená, že vaše formy získají kulatost a hranatost zmizí. Správně zvolené cviky v kombinaci s určitým jídelníčkem, ale i jídelníčkem, vám snadno pomohou přibrat. Zde je několik cvičení, která vám pomohou dosáhnout vašeho cíle:

 1. Dělejte základní cviky: dřepy, výpady, mrtvé tahy. Dřepy, výpady - to jsou cvičení, která mohou zvýšit svalový růst v oblasti paží a nohou. Pokud máte problémy s páteří, vzdejte se cvičení s tahem.
 2. Používání strojů je také účinné při přibírání na váze a nabírání svalové hmoty.
 3. Cvičení neprovádějte více než 8krát, ne více než 3-4 série. Příliš mnoho fyzické aktivity se může obrátit proti.
 4. Pomalu, ale jistě zvyšujte zátěž. Pamatujte, že vaším úkolem není plavat tuk, ale díky tomu budovat svaly a zvyšovat svou váhu.
 5. Vyhraďte si samostatné dny na kardio. Nezapomeňte své tělo nasytit energií, aby nabraná kila během tréninku neodešla.

Lidové léky a recepty na přibírání na váze

Téměř všechny lidové léky, které pomáhají přibírat na váze, jsou navrženy tak, aby normalizovaly trávení a zvýšily chuť k jídlu. Zde jsou nejlepší produkty, které se osvědčily lidem, kteří chtějí přibrat:

 • Šípková. Odvar z plodů šípku je bohatý na vitamín C, který zlepšuje chuť k jídlu. Dá se pít místo čaje a v chladném období se stává prostě nepostradatelným nápojem pro zdraví.
 • Máta. Účinný lék na atonické poruchy trávení. 1 litr vroucí vody a 30 gr. bylinky trvají 2-3 hodiny, užívané perorálně před jídlem a po jídle.
 • Dřišťál vám pomůže snadno přibrat. Zlepšuje trávení, zvyšuje chuť k jídlu. 2-3 polévkové lžíce sušených listů dřišťálu zalijte 500 ml vroucí vody, trvejte 2-3 hodiny. Užívá se 30 minut před jídlem.

Které prášky na přibírání fungují?

Existují dva druhy léků, které vám pomohou efektivně přibrat. První kategorie se týká hormonálních léků a druhá je založena na přírodních složkách - pivovarských kvasnicích. Neměli byste si předepisovat hormonální léky pro sebe, než přiberete na váze pomocí pilulek, dívka by měla získat radu odborníka. Pivovarské kvasnice lze zakoupit v lékárnách bez lékařského předpisu a jejich přínosy byly ověřeny časem. Pravidelný příjem přípravků na bázi pivovarských kvasnic po dobu jednoho měsíce vám může pomoci nejen přibrat, ale také:

 • Normalizovat metabolismus;
 • Odstranění toxinů z těla;
 • Přivést váhu člověka na optimální značku;
 • Zvýšit imunitu;
 • Doplňte nedostatek vitamínů a tuků;
 • Posílit krevní cévy.

Video: jak se zlepšit pro dívku bez újmy na zdraví?

Při přibírání je velmi důležité to nepřehánět a neškodit tělu. Je také důležité začít tím, že určíte, zda tato kila navíc potřebujete. Zjistěte, zda potřebujete přibrat (přibrat) a jak to udělat bezpečně v následujícím videu:

Jak přibrat na váze. Skinny Tips

Pozornost! Informace uvedené v článku mají pouze informativní charakter. Materiály článku nevyžadují samoléčbu. Pouze kvalifikovaný lékař může provést diagnózu a poskytnout doporučení pro léčbu na základě individuálních charakteristik konkrétního pacienta.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: