Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Maska želatiny pro vlasy má úžasný efekt, který lze přirovnat k laminaci pramenů v salonu krásy. Směs pokrývá každé vlasy milimetrovým filmem, vyživuje, obnovuje strukturu bílkovin. Účes se stává objemnější ze dne na den, vypadá dobře upravený a lesklý.

Použití želatiny pro vlasy

Prášek obsahuje keratinové proteiny, které posilují zámky před folikuly. Na rozdíl od jiných látek, jako je vaječný žloutek, se želatinové složky absorbují velmi rychle. Maska obnovuje poškozené oblasti a krmí celou délku pramene. Hlavní použití želatiny pro vlasy spočívá v tom, že výrobek obsahuje stopové prvky, které pomáhají, aby byly vlasy zdravé a silné.

Složení většiny kosmetických přípravků - kondicionérů, masek, sprejů, šamponů zahrnuje silikon. Vytváří pouze vzhled hollywoodského účesu, který zabraňuje absorpci vlhkosti. Dlouhodobé užívání parabenové kosmetiky může oslabit vlasovou kůžičku a způsobit křehkost. Ale přírodní složky domácích masek (včetně želatiny) nezničují strukturu vlasů.

Léčba želatinových vlasů doma

Želatinová směs je naprosto neškodná, pro její použití není důležitý typ a struktura pramenů. Díky účinku laminace se želatina plní porézní, narovnává tvrdé a nepoddajné prameny. Nicméně, maska má své vlastní vlastnosti: želatinová směs schne tipy, takže to nebude fungovat pro majitele suchých pramenů a trvalé.

Systematické ošetření vlasové želatiny doma pomáhá dosáhnout dobrých výsledků v krátkém čase. Příprava a aplikace směsi trvá v průměru 10-20 minut. Želatina a voda jsou považovány za základ, ostatní složky závisí na individuálních vlastnostech pramenů.

Jak udělat želatínovou masku na vlasy

Příprava vlasové masky s efektem laminace potrvá minimálně volný čas. Pro směs musíte vzít:

 • 1 polévková lžíce. Já prášková želatina (můžete si koupit sáček v supermarketu);
 • 1/3 šálek tekutiny (teplý);
 • 1 lžička. přírodní med.
 1. Nejdříve byste měli namočit prášek ve vodě.
 2. Poté roztavte látku ve vodní lázni, zahřejte, ale nevařte.
 3. Když směs získá konzistenci želé - odstraňte z tepla, přidejte med, přiveďte na pokojovou teplotu a aplikujte na vlasy.

Kolik udržet želatínovou masku na vlasech

Když je směs mírně ochlazena, je připravena k použití. Směs se aplikuje na lehce navlhčené, čisté, předem umyté vlasy. Udržujte želatinovou masku na vlasech asi půl hodiny, můžete víc. Na sobě klobouk nebo jednoduchý balíček, potřásl hlavou s ručníkem, můžete dělat domácí práce.

Jak umýt želatínovou masku z vlasů

Po 30 minutách působení směsi důkladně opláchněte hlavu teplou vodou bez šamponu. Mastnoucí masku můžete vymyt z vlasů přidáním kondicionéru, pokud jsou prameny velmi zmatené. Na konci procedury zbývá počkat, až hlava uschne. Je lepší nepoužívat vysoušeč vlasů a sušit prameny přirozeně.

Želatinová vlasová maska - recept

Lesklé prameny vypadají zdravě, mají elegantní vzhled. Vlasová maska s efektem laminace pomůže vytvořit takový obraz. Složení směsi se mění v závislosti na struktuře pramenů, takže pro každou mladou dámu existuje způsob jejich léčby. S pomocí želé, můžete narovnat, posílit, zvlhčit, suché, přidat objem. Složení využívá vejce, mléko, bylinky, hořčici, aktivní uhlí, citron, med atd.

Držitelé křehkých pramenů často mísí želatinu s pravidelnými a esenciálními oleji. Tato kompozice intenzivně vyživuje vlasovou kůžičku, vyhlazuje, odstraňuje poškozené špičky, vyplňuje pórovitost. Pomocí nejlepší receptury želatinové masky pro vlasy můžete dosáhnout dokonalého obrazu.

Je snadné přehánět želatinovou látku. Pomáhá kudrnatým dívkám zbavit se spletených pramenů, ale příliš častá péče o ni s žádostí nepřinese žádné výhody. Zvyk vyrábět želé masku vám umožní dosáhnout dokonalé hladkosti, zbavit se vizuálního „výbuchu“ na hlavě po dalším mytí.

Vlasová maska s želatinou a vejcem

Chcete-li připravit masku, musíte vzít:

 • sáček z želé;
 • 1 vejce;
 • malý šampon.
 1. Je lepší rozpustit suchou látku v teplé vodě, dokud se nerozpustí, podle pokynů.
 2. Přidejte vejce a šlehačem prudce metla.
 3. Směs se zahřívá ve vodní lázni a hmota se nechá bobtnat.
 4. Když je maska na vlasy želatiny a vajec připravena, měla by být rozložena po celé délce čistých pramenů, zabalena do fólie, zabalena do ručníku.
 5. Po uplynutí 40 minut můžete kolagenovou vrstvu bezpečně omýt jemným šamponem.
 6. Je nezbytné provést užitečný postup jednou týdně nebo častěji, pokud si prameny vyžadují zvýšenou výživu.

Vlasová maska s hořčicí a želatinou

Maska na vlasy s hořčicí a želatinou pomůže aktivovat růst vlasových folikulů a zároveň vyrovnat prameny. Hořčice může způsobit alergie, takže po aplikaci směsi, kontrolovat úroveň hoření. Pokud pociťujete silný pocit pálení - okamžitě omyjte studenou vodou a šamponem. Pro přípravu masky budete potřebovat:

 • želatinové balení;
 • 10 g suché hořčice.
 1. Prášek se musí nalijít horkou vodou (v poměru 1 až 4), přidáním hořčice.
 2. Míchání všech složek až do hladké, můžete dát kaše.
 3. Zabalte hlavu ručníkem a udržujte v teple. Nechte působit 35 minut až hodinu. Čím delší je kontakt pramenů s želatinovou želé, tím více se vyhladí.

Naučte se další recepty na výrobu masky na hořčici pro vlasy.

Vlasová maska s želatinou a medem

Kolagenová maska doma s přidáním medu se připravuje velmi rychle. Vzhledem k měkkému změkčujícímu účinku medu je směs vhodná pro velmi suché, melirovannyh nebo vlasy po propuštění. Blondýnky mohou přidat odvar z heřmánku, hnědé vlasy nebo brunetky - infuzi Hypericum. Vlasová maska s želatinou a medem s bylinkami dodá bohatý odstín.

Pro vaření budete potřebovat:

 • pytel želatiny;
 • 1 polévková lžíce. Já med;
 • voda (podle návodu).
 1. Prášek se zředí ve vodní lázni, dokud se nerozpustí.
 2. Složky promíchejte.
 3. Naneste, přidržte po dobu 45 minut a opláchněte.

Maska na vlasy s želatinou a balzámem

Mladé dámy s neposlušnými nebo kudrnatými prameny budou milovat ingredience, které jsou vždy po ruce. Bude vyžadováno:

 • balení želatiny;
 • 1 polévková lžíce. Já balzám kondicionér.
 1. Směs se připraví podle návodu a prášek se zředí vodou.
 2. Na konci přidejte trochu balzámu.
 3. Účinná želatinová maska na vlasy s balzámem se aplikuje po dobu 35 minut, poté se opláchne vodou.

Želatina a šamponová maska na vlasy

Tento recept pomůže posílit prameny a vrátí jim bohatý stín. Pro vaření budete potřebovat:

 • dětský šampon;
 • 1 lžička. želatina.
 1. Smíchejte lžíci šamponu v misce s dávkou jedlého prášku.
 2. Hmota by měla chvíli stát a nabobtnat.
 3. Poté může být vlasová maska želatiny a šamponu rozetřena do hlavového kódu a distribuována po celé délce.
 4. Nechte působit 20 minut a opláchněte. Opakujte postup jednou týdně.

Video: želatina vlasy maska doma

Želatinu rozpusťte ve vodě tak, aby směs byla homogenní a bez hrudek nebude vždy fungovat poprvé. Několik tajemství, jak správně rozpustit želatinový prášek, je uvedeno ve videu níže. Je lepší vidět krok za krokem popis procesu vaření, aby se maska ukázala jako vysoce kvalitní a pomohla oživit suché konce.

Želatinová vlasová maska - Lamination Effect

Maska na růst želatiny

Želatinová maska na vlasy - recenze

Kira, 32 let

Skutečnost, že želatina pro vlasy je účinná, přečtěte si spoustu recenzí. Jen o měsíc později se moje prameny stali poslušnými, hladkými a zářivými. Želatina splnila moje očekávání pro všech tři sta procent! Musel jsem si s přípravou pohrávat, ale tyto snahy se neporovnávají s výsledkem.

Olesya, 20 let

Dlouho jsem nemohl najít hodné produkty péče o mé kadeře. Musel jsem často chodit do salonu, vyrovnat, dokonce i laminát. Musel jsem často chodit do salonu, vyrovnat, dokonce i laminát. Již rok dělám masku s želatinou, což je standardní recept na kokosový olej, který činí vlasy měkčími a poslušnějšími. Doporučuji všem!

Marina, 38 let

Zpočátku jsem si myslel, že hodnocení masek na bázi želé jsou lži, ale rozhodli se vzít šanci. Poprvé jsem celý proces strávil asi hodinu. Výsledek nebyl tak špatný, jak se mi zdálo. Prameny se staly znatelně hladšími, rozdělené konce zmizely. Můj skepticismus se odpařil a často se vracím do želatiny.

Elena, 29 let

Mé prameny byly dokonalé, dokud se dítě nenarodilo. Nebyl čas jít do salonu, tak jsem zkusil masku. Doporučuji maminky, které chtějí vypadat krásně! Zapomněl jsem na rozřezané prameny a můj manžel znovu začal komplimenty.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: