Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Pro štíhlé břicho jsou všechny prostředky dobré. Někteří lidé rádi tisknout, někdo dělá různá cvičení, ale nejjednodušší způsob, jak ukázat, že se stát štíhlý doma je trénovat s obručí pro pas. Stačí jen kruh a pár minut volného času. Zda obruč pomáhá, aby se pas, zjistíte dále.

Je užitečné otočit obruč v pase

Ženy jsou připraveny na svou štíhlou postavu. Soudě podle recenzí, tvrdé stravy nebo fyzické námahy pomáhají, ale také kazí náladu a ne vždy těží: kdo bude chtít vzdát své oblíbené pokrmy nebo dát se do posilovny až do sedmého potu. Kruh v tomto případě vyhrává o 100%. Proč točit obruč v pase? Pomáhá hulahup odstranit žaludek? Výhodou obruče již byla prokázána již dlouhou dobu: pomáhá nejen k tomu, aby se tenčí pas, ale také aby se zbavil tuků ze stran, na bocích. Další účinky:

  • Zlepšuje lymfatický oběh.
  • Tam je normalizace metabolismu.
  • Tělo se stává pružnějším.
  • Držení těla se rovná bez jakéhokoli dalšího úsilí.
  • Dýchací systém je vycvičen.
  • Stres, únavový průchod.
  • Úbytek hmotnosti bez intenzivního tréninku.

Je možné zhubnout pomocí obruče

Mnoho dívek, učí o obruč na hubnutí, házet všechny ostatní třídy a zdravou stravu, věřit, že to pomůže jim, aby se stali podobnými modely. To je hluboká mylná představa. Hulahup nemůže vás štíhlý, pokud nechcete a neudělají toto úsilí. Nejprve se musíte postarat o dietu. Měla by obsahovat pouze čerstvé, zdravé potraviny bez barviv nebo jiných škodlivých přísad. Je nutné opustit cukr, mouku nebo omezit jejich spotřebu.

Druhou věc, kterou je třeba udělat, je pravidelně se zabývat hulahupem. Ano, třídy nemusí být velmi dlouhé, ale denně - nutně. V závislosti na tom, kolik chcete ztratit, tolik budete muset dodržovat takový životní styl. Pokud dosáhnete svého cíle, pak byste neměli ihned všechno hodit. Je snazší udržet se štíhlý a krásný, než začít znovu.

Jak točit obruč

Kromě toho, koupit projektil pro hubnutí, stále je třeba se naučit, jak točit obruč, protože i takový jednoduchý simulátor může poškodit vaše tělo. Nezačínejte ho otáčet na prázdný nebo plný žaludek. Ideální doba je hodinu po jídle. Pokud je vaším cílem snížit pas a štíhlejší břicho, pak je třeba kroužek otočit a dát dohromady nohy. Zároveň jsou napjaté břišní svaly a hýždě. Aby se zmenšily boky, musí být nohy rozložené od sebe.

Jak moc potřebujete otočit obruč

Neexistují žádné konkrétní údaje o tom, jak moc potřebujete otočit obruč pro hubnutí. Každý si vybere optimální počet minut. V průměru by jedna hodina neměla být kratší než 15 minut. Je lepší, když se vám podaří opakovat 2 nebo 3 přístupy za den, pak výsledek dosáhnete mnohem rychleji. Zátěž by se měla postupně zvyšovat: přidávat každý den po dobu 1-2 minut, dokud nedosáhnete půl hodiny.

Hoop cvičení

Po sebevědomém otočení hula hoopu můžete přejít na obtížnější - provádět různá cvičení s obručí v pase. To vám pomůže přesunout na jinou úroveň a rozvíjet vaše břišní svaly a zádové svaly ještě lépe. Vyzkoušejte následující cvičení s obručí pro hubnutí břicha:

  • Alternativní kroucení. Výchozí pozice - nohy spolu, prodloužený trup. Otočte obruč nejprve v jednom směru, pak v druhém (střídavě 10krát v každém směru). Pomozte si s rukama. Proveďte 5-6 přístupů.
  • Otočíme se a jdeme pěšky. Začněte otáčet obruč kolem své osy a pomalu dělat kroky tam a zpět (3 kroky). Okamžitě si všimnete, jak jsou aktivovány svaly na nohou a zádech. Efekt není dlouho v příchodu.
  • Dřepy. To je obtížnější: při otáčení obruče se snažte dřepnout, aniž byste ztratili rovnováhu. Opakujte 3 sady 12 dřepů.

Výhody pro hubnutí po těchto cvičeních jsou obrovské. Snažte se je provádět pokaždé, když vezmete obruč do pasu. Nebudete si všimnout, jak ztratit nadváhu, zbavit se tuku záhyby a stát se štíhlejší. Po této přípravě na letní prázdniny, budete chtít ukázat všechny své fotografie na plavky, a ne ty nejkrytější.

Video: gymnastika s obručí

Recenze

Juliana, 35 let

Koupil jsem si masážní kruh, četl jsem recenze na internetu a po konzultaci s lékařem. Vyberte si těžké železo. Zpočátku jsem byl velmi líto, protože mé strany bolely špatně, ale po týdnu jsem si na to zvykl a ten efekt se začal objevovat: pas se ztenčil, tuk někde zmizel. Teď si nedokážu představit den bez obruče.

Karina, 29 let

Od dětství jsem doma měl hliníkový obruč a naučil jsem se, jak ho používat. Každé ráno začíná trénink. Slyšel jsem, že je přínosem nejen pro ženy, ale i pro muže, takže jsem se rozhodl zařadit i svého otce. Obecně platí, že každý den máme fitness a nemusíme nikam chodit, zatímco tělo sklouzne celý den!

Valentina, 32 let

Když každý den potřebujete pracovat a dělat jiné důležité věci, nezbývá vám čas. Našel jsem způsob, jak zhubnout - to je obyčejný kovový obruč, bez jakýchkoliv obložení a vážení. Dvakrát denně po dobu 15 minut a můj pas je tenčí, než když jsem měl 20 let. Je to opravdu účinný a ne vůbec drahý sportovní simulátor.

Elena, 26 let

Vždycky sleduji svou postavu. Obruč pro pas s hroty pro mě je jediný způsob, jak udržet váhu a tvar v normálních podmínkách, když není možnost zúčastnit se tréninku. Hřeby jsou pryžové, kůže neublíží, ale zlepšuje krevní oběh. Můj hulahup může být zvážen, takže efektivita tříd neustále roste.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: