Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Extra kilogramy se usadily na bocích, bocích, pasu a nemůžete je porazit? Tisíce žen si vybírají diety, ale nezahrnují fyzickou aktivitu do programu na hubnutí nadměrné hmotnosti. Kombinujte hubnutí s dobrou náladou - vyzkoušejte si sadu tréninků z tance, skákání a řádného dýchání. Takový komplex je krokový aerobik pro hubnutí doma, který má blahodárný zdravotní účinek na tělo. Cvičení na platformě kroku osloví dospělé i děti, protože domácí aerobik je velmi energický a hudební.

Výhody a přínosy krokového aerobiku pro hubnutí

Ne jednorázově, ale pravidelná cvičení pomohou získat tenký pas, aby se odstranily přebytečné tuky ze stran. Pro lidi se špatnou fyzickou zdatností je zde pro začátečníky aerobik a s různými cíli úspěchu si můžete vybrat aqua aerobik, step-interval, wellness, step-aerobik. Taneční aerobik pro hubnutí je velmi univerzální, můžete to udělat i pro těhotné ženy, pokud neexistují žádné kontraindikace. Výhody každé sady tříd jsou oprávněné, protože jsou všechny určeny pro lidi různých staveb a věků.

Jaké jsou výhody krokového aerobiku pro hubnutí doma?

 1. Pro trénink, speciální vybavení je používáno ve formě skokové elevace (nebýt zmatený s krokem). Výška plošiny je vybrána na základě připravenosti, lidské výšky: 15-30 cm pro začátečníky a více než 30 cm pro zkušené. Šířka nadmořské výšky - cca 50 cm.
 2. Trvání tréninku nedává člověku pocit rychlé únavy, proto je možné cvičit s krokem po dlouhou dobu.
 3. Krok aerobní cvičení spálit 250 až 500 kalorií.
 4. Pomocí cvičení s činkami a vážením můžete vždy zvýšit účinnost spalování tuků.
 5. Pocit, že jste již zvládli zátěž začátečníka, můžete komplikovat pohyby na stepích a / nebo prodloužit dobu tréninku aerobiku pro hubnutí.
 6. Rytmická oblíbená hudba je dalším bonusem, třídy pro ohnivé melodie jsou snazší. 120-130 akcentů za minutu bude pro trénink správně.
 7. Pokud není možnost navštěvovat výuku ve fitness centru, můžete tento krok aeorobního komplexu vždy opakovat doma za pomoci běžné malé lavice a dokonce i online učitele.

Co musíte udělat doma

Sportovní set step aerobik pro hubnutí doma se skládá z následujících komponent:

 • Krok platformy

Jinými slovy, krok nebo elevace je vybrána na základě úrovně přípravy, růstu. Začátečník bude pohodlná platforma až 30 cm, a více připravený člověk potřebuje o krok výše. Cena sportovního vybavení je k dispozici, můžete si vybrat podle vkusu a peněženky. Existují plošiny, ve kterých je výška regulována. Nákup vysoké zařízení pro začátečníky nestojí za to, i když chcete velmi rychle ztratit přebytek z boků a pasu. Je pravděpodobné, že bude čelit rychlé únavě a krátkému zaměstnání.

Šířka schodišťové plošiny je 40-50 cm a délka je 1-1, 5 m. Povrch by neměl být posuvný a měl by být dobře upevněn na podlaze zdola. Bezpečnost při třídě musí být respektována tak, aby nedošlo k zranění, takže si vyberte krok s pogumovaným nebo mírně reliéfním povrchem, ze kterého se boty nesklouznou. Výměna plošiny doma může být i malá stolička, ale jen pohodlná.

 • Aerobní činky

Cvičení na stepi lze provádět s dodatečnou zátěží ve formě činek od 1, 5 do 2 kg. Takže člověk bude schopen udržet aerobní tempo a zkomplikovat cvičení.

 • Tenisky s tvrdou podrážkou a absorpcí otřesů

Boty by měly být pohodlné, správně fixovat nohu během aerobiku, ne špetku. V důsledku absorpce nárazů klesá zatížení kloubů, snižuje se riziko dislokace nohy.

 • Speciální oblečení

Tepláky by měly "dýchat", být vybrány přesně ve velikosti, nebránit kroku a pohybu rukama a nohama.

Pravidla pro cvičení doma

Aerobik je sport, který bere v úvahu základní pravidla. Pro dosažení správného tréninku pro hubnutí je nutné dodržet maximální výsledky. Základní pravidla:

 1. Zadní strana by měla být rovná, nedělat, břicho kreslit. Krok by měl být pružný, vstávat na plošině jen celá noha.
 2. Je nemožné náhle zastavit aerobik, jen postupně snižovat tempo, jít o krok dále a obnovit tempo tréninku během několika minut.
 3. Komplex klasických pohybů na skokové platformě zahrnuje zahřívací práci s krokem - krok - dotek - krok - koleno - švih. Existují další kroková aerobní cvičení, ale rozcvička a svalový trénink by měly být povinné.
 4. Cvičení pro hubnutí se opakují pro každou nohu 20 krát.
 5. Poslední fází je přechod obvyklého kroku, obnovení dechových cvičení a hluboký dech, výdech.

Video tutoriály pro začátečníky

Zdravá kondice s plošinovou plošinou je účinnou metodou spalování kalorií a ztráty nadváhy. Při pravidelném cvičení bude intenzivní cvičení s stepí skutečným potěšením pro člověka, který se chce zbavit podkožního tuku. Komplex prvků dechových cvičení a správných kroků pomůže osobě, která nemůže navštěvovat posilovnu, provádět školení doma. Podívejte se na videa, abyste zvýšili efektivitu tříd.

Základní cvičení na nástupišti pro začátečníky

Pokročilá lekce

Nejlepší taneční aerobik

Recenze o výsledcích hubnutí

Kristina, 27 let

Rozhodl jsem se zbavit kil - začal jsem studovat s krokem, o měsíc později jsem viděl výsledek. Ztratil jsem váhu v nohou, vytáhl jsem zadek. Pro mě to nebyl cíl na stupnicích, ale vzhled. Aerobik název kroku je spojen se slovem "krok", což znamená "krok". Při provádění rytmických kroků k hudbě jsem dosáhl hubnutí. Velmi rád chodím do tříd.

Valentine, 31 let

Vzal jsem si aerobik na hubnutí, abych zlepšil svou fyzickou zdatnost. Díky cvičení už nemám při chůzi dušnost, ztratil jsem jednu velikost. Dělám to doma 5 měsíců, zvyšuji intenzitu sportovních vazů s činkami, protože chci vypadat štíhle, jako na fotografii v mých studentských letech.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: