Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Věčný paradox: dívky, kterým příroda udělila kudrlinky, je vždy chtějí narovnat, a majitelé rovných vlasů hledají způsoby, jak své prameny zkroutit. V reakci na tyto dotazy, kosmetický průmysl dnes navrhuje použití stylerů - kleště na vlasy nové generace, které mohou vytvořit styl pro každý vkus!

Co je to styler

Více nedávno, natáčky na vlasy mohly dělat jen kadeře, nebo vlny, jestliže oni byli vybaveni dvojitým válcem. Postupem času, v procesu neustálého zlepšování takového zařízení, byl vytvořen kvalitativně nový přístroj, styler. Nejjednodušší způsob, jak na to lze popsat jako kulmu s tryskami. Novinkou je, že při nákupu jednoho zařízení v konfiguraci je zpravidla několik namontovaných dílů. Umožní vám získat trojnásobný užitek: nejen zvlnit vlasy, ale také vyrovnat nebo vytvořit texturu, například lemované prameny.

Naučte se, jak vybrat správnou kulmu.

Typy vlasových kadeří

Kadeřník je nejen pohodlnější curling stroj, ale také často inovativní zařízení, které dokonce provádí péči o vlasy. Toho je dosaženo díky bezpečným materiálům, z nichž jsou tato zařízení vyrobena. Často jsou stylisté vybaveny dalšími užitečnými funkcemi, jako je ionizační technologie, a přívod páry nebo studeného vzduchu může nahradit vysoušeč vlasů. Výrobci: Brown, Bebilis, Remington, Roventa, Philips a další nabízejí výběr různých modelů, takže určitě najdete nový výrobek, který potřebujete.

Multistyler

Pokud se zamyslíte nad tím, které zařízení lze nazvat nejlepším obchodním stylerem na základě obchodního vedení, napadne vás nejprve multifunkční segment těchto zařízení. Pokud se rozhodnete pro sebe vytvořit takového asistenta při vytváření účesů, díky široké škále trysek budete mít kulmu na vlasy. S takovými stylery, jako jsou Valera, Braun Satin Hair nebo jiné multifunkční modely, které jednoduše mění jednu nebo druhou horní část podle potřeby, můžete snadno určit obrázek pro sebe podle své nálady: narovnat prameny, zkroutit kudrliny nebo udělat zvlnění.

Při výběru zařízení je třeba ještě předem zvážit, které typy stylů hodláte použít pro takové multifunkční kleště, protože za sadu se širokým výběrem trysek od renomovaného výrobce budete muset zaplatit úhledný součet. Pokud nemusíte experimentovat, možná byste měli najít specializovaného stylera. Platíte tedy pouze za funkce, které budete neustále používat.

Specializované

V tomto segmentu stylerů lze zařízení v závislosti na operacích rozdělit do následujících skupin:

 • Kadeřnické kleště na vlasy, například Babyliss Pro Curl Perfect, které vytvářejí automatické navíjení;

 • pro rovnání - Philips Salon Straight s technologií Sonic, která vytváří speciální vibrace tak, aby se vlasy rovnoměrně narovnaly, aniž by tvořily záhyby;

 • summakers - díky speciálnímu rotujícímu válečku dobře vytváří styler Rowenta Volum;
 • pro holení vlasů - Bosh Pro Salon, atd.

Jak si vybrat kadeřnici

Při pohledu na tuto paletu přístrojů se můžete nejprve zmást a podlehnout pochybnostem. Jak se rozhodnout o nákupu s cílem získat maximální užitek a radost z něj? Pokud si přečtete návod a porovnáte zařízení podle následujících kritérií, určitě dostanete optimální stylus pro vaše vlasy.

Napájení

Pro domácí použití, stylery s malou kapacitou - do 0, 1 kW. S pomocí těchto zařízení můžete vytvořit lehké nebo narovnané prameny bez rizika jejich poškození, zejména pokud jsou vaše vlasy volné nebo často barvené. Stylery s kapacitou od 0, 1 do 1, 5 kW pomohou vytvořit složitější účesy.

Počet trysek

V závislosti na typu trysky se dosahuje odlišného zvlnění:

 • kuželový krk dělá kadeře různých velikostí;
 • tryska o šířce větší než 2 cm vytvoří velké kadeře a jemné kadeře se získají pomocí pinzety menší než 2 cm;
 • spirálový krk poskytne jasnou strukturu zvlnění;
 • tryska-gofre pomůže vytvořit načechraný objem;
 • krk s vestavěným hřebenem (ještě lépe, když jsou zuby odstraněny) pomůže při otáčení špiček vlasů;
 • železo trysky ideálně zarovná prameny.

Další funkce

Design některých modelů styleru pomáhá se stylingem také léčí prameny. Například ionizační funkce odstraňuje statický náboj z vlasů a činí vlasy hedvábnými, zatímco infračervené záření zlepšuje vyhlazující účinek a činí vlasy přitažlivějšími.

Pokovování desek

Moderní materiály pro potahovací desky jsou:

 • keramika - rovnoměrně rozkládá teplo, při zahřátí nepoškozujte kudrlinky;
 • turmalín - zabraňuje tvorbě statické elektřiny na vlasech;
 • Keratin - uzavírá vlasové šupiny a klouže hladce podél pramenů, dodává jim přirozený lesk.

Kovový povlak, i když má výhodu rychlého ohřevu, ale s pravidelným použitím, vážně poškozuje vlasy.

Řízení

Rozsah ohřevu stylerů je od 180 do 230 stupňů. Elektronický teplotní senzor umožňuje nastavit teplotu na jeden stupeň a individuálně jej zvolit podle typu vlasů. Mechanické řízení má zpravidla pouze dva režimy a je považováno za zastaralé.

Napájení

Stylery jsou určeny pro elektrickou energii. Při výběru modelu dávejte pozor na délku šňůry, a také tak, že má závěs a snadno se otáčí - to vám poskytne pohodlný účes. Pouze některé bezdrátové modely pracují na bateriích nebo na speciální plynové kazetě. To je výhodné, když používáte styler při cestování, ale bude vyžadovat další náklady na údržbu a nakonec zvýší náklady na zařízení.

Kde koupit a kolik stojí

Cena za kadeřnici se může pohybovat od 1000 do 9000 rublů. V mnoha ohledech záleží na funkčnosti zařízení a na výrobci, ale také si dejte pozor na to, abyste si pořídili falešný produkt s krátkou životností pouze díky své atraktivní ceně. Aby se předešlo zklamání, je lepší si takové zařízení koupit ve specializovaných prodejnách: vystaví vám doklad o koupi a vystaví záruční list. Pokud se rozhodnete objednat styler přes internetový obchod, pokud je to možné, proveďte to prostřednictvím webových stránek výrobce nebo uveďte, jaký druh poprodejního servisu prodávající nabízí.

Video: Bebalis kulma s turmalínovým povlakem

Recenze

Alice, 24 let: Moje automatická kulma Bebilis je jen zázrak! Jaro, které do ní bylo vloženo, bez jakéhokoliv mého úsilí, se fantasticky kroutí - přesně jako na fotografii. I když to není levné, ale plně se ospravedlňuje v práci!

Regina, 32 let: Ze všeho nejvíc mi pomáhá vytvářet objem na kořenech na vlasech s vlnitou tryskou, kterou používám velmi často. Není mi líto, že jsem si koupil multifunkční styler, protože občas chci, abych si udělal kudrlinky nebo perfektní žehlící prameny.

Tatiana, 27 let: Profesionální styler je nákup, který ospravedlňuje. Takový „asistent“ mi zachránil tolik peněz a času na návštěvu v salonu! Doporučuji každému, aby si vybral zařízení s kuželovitým hrotem, pak se ukáže velmi krásný styl.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: