Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kudrlinky - jedna z nejoblíbenějších a nejoblíbenějších možností pro změny s účesem, zejména pro dívky s rovnými prameny. Pouze v takových případech je velmi obtížné udělat kadeře bez poškození, ale jedna metoda je stále tam. To je chemie pro vlasy. Dozvíte se více o typech, možnostech použití různých vlasů, o ceně a technologii takového povolení.

Radikální chemie

Jedním z kritérií pro klasifikaci chemického praní je délka vlasů, na které je nejlepší použít. Pro majitele krátkých účesů je ideální volba. Jedná se o vlasy s úzkými vlasy. Přidává další objem krátkým vláknům. Kromě toho se tento způsob chemického holení používá v případě, kdy kadeře stále drží a vlasy vzrostly zpět. Ze stejného důvodu není účinek postupu dlouhý. Technologie je následující:

 1. Nejprve jsou všechny prameny navinuty na cívkách.
 2. Pak jsou pouze kořeny vlasů ošetřeny perm.

Biochemické

Ve srovnání s jinými metodami je nejpokrokovější a nejškodnější biochemické mávání. Velmi rychle se stala populární. To vše z toho důvodu, že použitá kompozice nemá alkálie nebo škodlivé kyseliny. Jsou nahrazeny látkou, která je téměř identická s molekulami samotného vlasu. Z tohoto důvodu je cena za takový perm vysoká. Mezi jeho výhody patří dlouhodobá odolnost, zejména na původně kudrnatých pramenech.

 1. Nevýhodou biovln je, že je vhodný pouze pro normální nebo tukové typy. Pro poškozené takové technologie je nežádoucí. Samotný postup má 3 fáze:
 2. Kroucení pramenů na natáčky a zpracování speciálního nástroje určeného pro curling.
 3. Aplikace následující látky, která je nezbytná pro koncentraci proteinu. V první fázi měl vlasy nasáklé.
 4. Léčba s nejnovější skladbou, která obnovuje acidobazickou rovnováhu a fixuje kadeře.

Trvalý

Ve skutečnosti je jakékoliv chemické mávání trvalé, tj. konstantní. Vše díky tomu, že to trvá dlouho, což je v průměru 3 až 6 měsíců. Dlouhý efekt je hlavní výhodou permanentního perm. Prakticky pro všechny druhy se používá silná chemická látka. Z tohoto důvodu se lidé permanentní perm nazývají prostě chemie. Před zákrokem se testovaný nástroj testuje na alergie a poté se používá na vlasy zabalené do natáčky na vlasy. Výsledkem je, že se správné kudrlinky udržují po dlouhou dobu.

Typy perm vlasy

Klasifikace chemického mávání je založena na látce použité pro daný postup. Výsledkem je, že druhy se vyznačují bezpečností, stabilitou a samotnou technologií. Všechny jsou považovány za méně škodlivé než ty, které byly použity v minulém století. Vyberte konkrétní typ chemikálie následovaný výsledkem, který chcete vidět. To může být malé nebo velké zkroucení, jen zvýšení objemu u kořenů nebo vertikálních spirál. Chcete-li to provést, měli byste studovat níže uvedené typy chemie.

Vertikální

Majitelé dlouhých vlasů ideální spirály spirály perm. Je dokonce považována za jednu z nejkrásnějších. Pouze s touto metodou získávání kudrlinek je velmi důležitá náležitá péče, protože jak rostou, tak se zvlněná hranice stává jasně viditelnou. Stejný postup spočívá v navíjení pramenů na spirálovité dlouhé natáčky. Mistr to dělá shora dolů. Natáčky jsou umístěny svisle.

Japonština

Japonština perm je zcela bezpečná a užitečná. Jeho další název je lipid-protein. Neutrální ph takové chemické perforace nemá jen pozitivní vliv na vlasy, ale v případě příliš suchých pramenů normalizuje jejich vlhkost. V důsledku toho se kadeře udržují od 2 měsíců do šesti měsíců a během této doby zůstávají objemné a elastické.

Američan

Americké mávání je populárnější u moderních žen. Pro tuto metodu používejte velmi velké natáčky od výrobce Olivia Garden. K sobě mají ostré zuby. Díky nim a velké velikosti natáčky nevedou k záhybům a kudrlinky z něj činí svěží. Výsledkem je elastické velké zkroucení, jak je znázorněno na fotografii.

Řezbářství

Máte-li krátký účes nebo vzácné prameny až 20 cm dlouhé, můžete použít carving curling. Je velmi podobná vertikální metodě. Díky řezbářství se slabé vlasy stávají mnohem bujnější a kadeře jsou velmi přirozené a měkké. Obraz získává speciální styl a svěžest. Kromě toho, řezbářství nepoškozuje vlasy, protože to funguje jen s jejich povrchem.

Sparing

Aminokyselina perm je nejbezpečnější chemie. Nepoškozuje prameny a dokonce je vyživuje a léčí. To vše je způsobeno obsahem proteinů a látkou nazývanou cysteamin ve složení prostředků pro fixaci kadeří. Ten působí jako aminokyselina a obnovuje strukturu vlasů. Kadeře vypadají přirozeně, ale nevydrží dlouho. Pokud jsou prameny dlouhé a tvrdé, rychle se vyvíjejí pod vlastní váhou.

Dlouhé vlasy

Nejlepší volba pro dlouhé vlasy vlasy je vertikální. Řezbářství podobné této variantě je také vynikající. Získejte měkké přírodní kadeře. Máte-li slabé vlasy, měli byste dát přednost kořenové kadeře. Dává účesům chybějící objem a hustotu. Vhodné a aminokyseliny. Pouze je lepší dělat to výhradně na špičkách. Kadeře tak zůstanou déle a účes bude kontrastovat - s hladkými prameny na kořenech a kudrnatými špičkami.

V průměru

Majitelé středně dlouhých účesů byli více šťastní. Jsou vhodné pro téměř všechny typy chemikálií. Vertikální, japonský nebo bazální - každý z nich bude dělat. Častěji je chemie středních vlasů prezentována formou řezbářství. Měkké vlny kudrlinek neváží vlasy, ale prostě je trochu objemnější. Střední vlasy jsou považovány za univerzální, takže na nich můžete bezpečně experimentovat s různými typy kudrlinek.

Krátce

Majitelé krátkých účesů by měli věnovat pozornost radikálnímu chemickému vrtání. Díky této technice se vlasy stávají objemnějšími a zdá se, že jsou mnohem větší. Neméně impozantní jsou pouze tipy perm. Nejodolnější perm pro krátké vlasy je kyselina. Soudě podle recenzí, velký oblouk je obzvláště populární. Vypadá nejlépe na krátkém účesu. I na fotografii je vidět. Další informace o chemii pro krátké vlasy.

Jak si vybrat perm

Pokud se však rozhodnete, že chcete udělat perm doma, pak se budete muset rozhodnout, který typ je pro vás vhodný. Je třeba věnovat pozornost několika kritériím najednou:

 1. Tloušťka vlasů Tenké prameny jsou pro chemické čištění náročnější. Aby se nerozšířili rychle, potřebujete silný nástroj. Silné vlasy lépe drží tvar, takže pro ně je vhodná jednoduchá metoda, jako je řezba.
 2. Citlivost pokožky hlavy. Pokud je příliš vysoká, měli byste použít biovinu nebo neutrální chemii.
 3. Podmíněné řetězce. Jsou-li nudní a unaveni, kyselá chemie je může oživit.
 4. Typ obličeje Velké kudrlinky nebudou fungovat pro jeden kulatý - ani na fotografii vidíte, že malé kadeře budou vypadat lépe. Prodloužený obličej dokonale zdůrazní téměř jakoukoliv velikost a tvar kudrlinek.

Jak dělat perm doma

Cena za chemické přání v salonech je vysoká, takže ne každá žena bude moci o takový postup požádat. A proč, když si uděláte kudrlinky, pracujte doma a doma. Tento postup bude vyžadovat speciální soupravu, která bude zahrnovat natáčky nebo cívky, speciální složení pro upevnění kadeří a několik dalších potřebných nástrojů. Stále potřebujete návod, jak dělat chemii doma. Přečtěte si více o níže uvedené sadě a doporučeních.

Nastavit

Existují speciální sady, které obsahují všechny potřebné nástroje pro chemickou perm v domácnosti. Jejich účinek není tak chladný a netrvá dlouho. Z tohoto důvodu můžete vlasy rychle narovnat. Tato možnost je výhodná, protože nemusíte chodit do salonu pokaždé. Sadu můžete jednoduše použít kdykoliv. Ve většině případů neobsahuje jednu láhev, ale několik - pro chemii samotnou a pro fixaci. Velmi dobré hodnocení má soubor od firmy Schwarzkopf. Cena za to se pohybuje od 500 do 600 rublů.

Kohout

Dalším nezbytným nástrojem v tomto postupu je cívka pro chemii. Vzhledem k nim, různé kadeře. Materiál cívky může být dřevěný nebo plastový. Soudě podle recenzí, první použití je mnohem hezčí. Strom dokonce snižuje agresivitu použitých kompozic. Obecně jsou rozděleny do dvou typů:

 1. Zakřivené. Nutné vytvořit kadeře ve tvaru S. Prameny na ně vítr z centra. Kadeře samy o sobě jsou široké.
 2. Válcový. V důsledku použití těchto cívek se kudrlinky otočí rovně. Prameny pro tento twist od konce.

Složení

Kromě cívek je nezbytným prvkem při tvorbě kudrlinek i kompozice pro perm vlasy. Odborníci v této oblasti doporučují výrobky pouze od renomovaných výrobců. Jejich výrobky se liší složením a cenou. Jakýkoliv z prostředků lze objednat nebo okamžitě zakoupit v internetovém obchodě výrobce. Stránky obsahují kompletní katalogy složení chemických kompozic s popisy a cenami. Mohou to být například:

 • Americký systém Olivia Garden;
 • dikson;
 • Schwarzkopf;
 • Brelil Dynamix Perm Modulární formulační curlingový systém;
 • Alfaparf Best Hair;
 • Selektivní profesionální;
 • Estel Professional;
 • Londastyle Volume Starter.

Perm perm

Pokud máte všechny nástroje a nástroje, které již máte po ruce, pak můžete přistoupit k samotnému postupu změny rovných vlasů na kudrnaté. K tomu budete potřebovat návod, jak provádět perm doma. Postup zahrnuje následující kroky:

 1. Pomocí kompozice proveďte test na alergii. Naneste na kůži za uchem a po 15 minutách. zkontrolujte svědění nebo zarudnutí.
 2. Poté naneste čisté, suché prameny, hřebeny a rychle natočte natáčky.
 3. Nechte působit 40 minut, aplikujte neutralizátor, který je v sadě na perm. Držte dalších 40 min.
 4. Dále zkontrolujte, zda kadeř pro pružnost - uvolněte ji a vyhodnotit stav.
 5. Přímo s natáčky na mytí léku, v případě potřeby, podle instrukcí k němu.

Obnovení vlasů

Chcete-li konsolidovat výsledek, musíte se řádně starat o kadeře a následovat několik doporučení. Hlavní věc - 4-5 dnů po zákroku, neumývejte si vlasy, nevystavujte je barvení, neskládejte a nesušte vysoušečem vlasů. Doporučuje se chránit vlasy před sluncem. Je lepší použít stylingový hřeben se vzácnými zuby. Tipy, jak pečovat o povolené vlasy, jsou následující:

 1. Dopřejte si různé masky na bázi aloe, medu, lopuchu nebo ricinového oleje a dalších přírodních surovin.
 2. Používejte speciální šampony, které prošly chemií. Měly by obsahovat bílkoviny pšenice, vitamíny, aminokyseliny a keratin.
 3. Po umytí neprošroubujte prameny a lehce osušte. Jdi do postele s mokrou hlavou.
 4. Vyčistěte špičky, ošetřete je speciálním krémem.

Cena

Jednou z důležitých otázek, které vyvstanou při výběru takového postupu, je to, kolik nákladů stojí. Cena závisí na použitém typu a složení. Biowave má nejvyšší cenu, ale výsledek můžete dlouho obdivovat. Kromě prostředků a typu ceny za chemii záleží na délce vlasů. Je logické, že z krátkodobého hlediska budou náklady mírně nižší. Nejvyšší cena připadá na dlouhé řetězce. Chemické holení pro krátké je levné. V různých salonech se cena může lišit. Příkladné možnosti, které můžete prozkoumat v tabulce.

Délka vlasů

Biowave

Japonština

Sparing Amino Acid

Vertikální se spirálovým zábalem

Afrostyle

Krátké

1800-4500

S900

4500

7500

Průměr

2200-5200

4400

5200

9000

Dlouho

2500-7100

5700

6900

8500

12.000

Super dlouho

2900-8200

6600

7900

9900

14 000

Video

Recenze

Natalia, 35 let

Jako zkušený kadeřník vám nedoporučuji vůbec provádět chemický obvaz. To kazí účes ještě horší než zabarvení. Jeden z mých klientů už strávil spoustu peněz na restaurování. Kromě toho, v měsíci kudrlinky vás nepotěší, a nebudete schopni umýt je. A když začnou růst prameny, vlasy vypadají ošklivě. Proto nedoporučuji.

Larisa, 29 let

Udělal jsem chemický hrnec a vůbec se mi to nelíbilo. Neustále musel použít gel k tomu, aby se zvlnil. Pokud si jen hřeben vlasy, dostanete načechraný účes, jako po copánky. Podle mého názoru je někdy lepší oponu zavěsit. Pár dní takhle - chci zpátky své rovné vlasy. S chemickým máváním jsem musel chodit 3 měsíce.

Maria, 38 let

Můj přítel z ústavu měl nádherné dlouhé vlasy. Pak chtěla být kudrnatá, tak se rozhodla pro chemii. Jako výsledek, kořeny rychle rostly zpět, což je důvod, proč účes nevypadal tak krásný. Samotné kadeře se staly křehkými. Již půl roku je nemožné vrátit se k starému vzhledu, proto nedoporučuji, zejména v případě dlouhých pramenů.

Alexandra, 24 let

Celý život jsem měl tenké vlasy, ale chtěl jsem delší účes. Rozhodnuto o chemii. Moji přátelé mě odradili a říkali, že nic není, a po kudrnutí nezbylo nic. Udělal jsem to a nelitoval. Krásné kadeře - vypadá velmi přirozeně a v pohodě. Pravidelně dělám dolní perm, když vlasy rostou.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: