Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Aby se zabránilo opotřebení čalouněného nábytku, prodloužila se jeho životnost, používejte pro něj kryty, které se snadno demontují, smazávají, dokážou přeměnit vzhled, navíc jejich cena je výrazně nižší než cena nového nábytku. A ty hostesky, které mohou šít, mohou rozkládat pohovku vlastníma rukama.

Eurocovers pro pohovky

Eurocovers jsou vyrobeny pro čalouněný nábytek ze speciální tkaniny, který se díky své gumové niti může v libovolném tvaru dostat do jakéhokoliv tvaru. Poprvé byla jejich výroba laděna jednou italskou společností, která rychle našla své fanoušky po celém světě, protože se ukázala být univerzální a funkční ochranou. V případech, kdy se náhlavní souprava, která je používána po mnoho let, stala neatraktivní a nákup nového se neočekává, používají kapitály. Mezi jejich výhody patří:

  1. Praktičnost. Díky speciální konstrukci, která má reliéfní tvar, se materiál špiní mnohem méně často než obvykle. Proto je mytí vyžadováno jen zřídka.
  2. Pro praní je vhodná běžná pračka, program s nízkou teplotou vody. Čalounění neztrácí svůj původní vzhled při zachování svého tvaru.
  3. Snadná instalace. Jeden člověk to zvládne za pár minut.
  4. Elastický materiál dokonale padne. Nemusíte všechno zaniknout, tlačit až na milimetr. Proto si můžete koupit i v internetovém obchodě, aniž byste se obávali, že model bude nevhodný.

Eurocovers se mohou stát prvkem interiéru, když se rozhodnete změnit design místnosti, chtěli byste ušetřit při nákupu nového headsetu. Všechny staré nábytek může být snadno aktualizován tím, že zvedne pláště vhodné pro ně v barvě a struktuře. Pro jejich přizpůsobení používejte tyto látky:

  • žinylka s plyšem pro trvanlivé výrobky, které se mohou natáhnout;
  • Pro každodenní ochranu se používá žakár, který se vyznačuje trvanlivostí a trvanlivostí;
  • Plněné pružnou texturou;
  • mikrovlákno se dokonale rozprostírá, vhodné pro velké sluchátka;
  • Umělá kůže;
  • kožešiny (přírodní nebo umělé).

Eurocovers pro rohové pohovky

Pro rohové pohovky, stejně jako pro nábytek neobvyklého tvaru, by bylo ideální variantou eurocoveru na nábytek. Šijte je - obtížný úkol. Nicméně, můžete si koupit bezrozměrný možnost, která může snadno vzít i ty nejbizarnější formy. Věci lze použít s jakýmkoliv modelem, velikostí, s nebo bez područek, s výčnělky z každé strany. Díky své pružnosti a roztažnosti takový výrobek snadno zaujme nábytek, jehož velikost významně převyšuje velikost samotného výrobku.

Pohovka s pružným potahem

Alternativou k evropským jsou rozkládací potahy na pohovce s gumičkou, která se jednoduše natáhne, drží se za pomoci prošité gumičky. Takovou věc si můžete udělat sami nebo si ji objednat v libovolném studiu. Internet mistři nabízejí vzory vzorů, které lze snadno odstranit, omyvatelný, ale nemůže zapadnout do každého typu čalouněného nábytku. Například, s přizpůsobením výrobku pro pohovku neobvyklého tvaru, mohou nastat problémy. Pro zbytek sluchátek si vyberete pouze vhodnou barvu, abyste získali originální věc ve svém interiéru.

Univerzální rozkládací pohovka

Nazývají to univerzálním výrobkem, protože jeden a tentýž model lze zakoupit do zcela odlišných provedení a velikostí čalouněného nábytku. Ani nemusíte znát přesné rozměry, protože tyto kryty nábytku jsou bezrozměrné, elastické díky dvojité vrstvě speciální tkaniny, mají speciální krejčovství. Nicméně, volba pro roh nebo možnost bez područek, musíte vzít v úvahu některé nuance.

Šití rozkládací pohovky na objednávku

Na internetu jsou různé video tutoriály o tom, jak šít pohovku kryt sami. Za tímto účelem se provedou měření, na papíře se vytvoří vzor, zkušební vzorek z tkaniny, kterou nepotřebujete. Ti, kteří nemají volný čas ani dovednosti šít kryt na pohovku, budou vždy moci svěřit to profesionálům. Tuto službu, včetně modelů rohových, třílůžkových a rozkládacích pohovek, nabízí mnoho ateliérů. Stačí si vybrat model, materiál pro šití, který je uveden v katalogu.

Cena krytu pro pohovku

Hotové kryty pro transformaci jakéhokoliv typu čalouněného nábytku lze zakoupit v internetových obchodech. Cena těchto plášťů se může značně lišit a závisí na řezu, velikosti a použitém materiálu. Cena začíná od 900 rublů, v závislosti na modelu. Můžete si koupit eurocover pro pohovku levně v obchodě Ikea. Průměrná cena produktu je 2500 p. Je také možné objednat krejčovství individuálního setu mistrům ateliéru. Cena takové služby závisí na modelu a materiálu, počínaje 1500 p.

Video: Pokrytí pohovkou

Recenze

Ludmila, 34 let.

Rozhodl jsem se aktualizovat útulnou koženou pohovku. Objednal jsem si v internetovém obchodě napínací kryt pro pohovku. Díky dokonalému roztažení se používají se všemi modely čalouněného nábytku. Výsledek byl potěšen. Proto se dívám na podobné produkty pro pohovku, kterou tam chci koupit.

Valentina Andreevna, 62 let

Děti nám daly dvojitou pohovku. Malá vnoučata často žijí v našem domě a žijí 2 kočky, a aby bylo vše v dobrém stavu, bylo mi doporučeno, aby šili na pohovku kryt. Obrátila se ke studiu, kde se zabývají krejčovstvím. S ohledem na všechny mé požadavky a přání, cena se ukázala být jen 1900 rublů.

Kristina, 29 let

Turecká pohovka s pohovkami se vejde do našeho interiéru. Máme dítě a zdá se, že je to nepraktické. Nicméně, tam byla cesta ven - eurocover, jako způsob, jak udržet nábytek v perfektním stavu. Líbilo se mi to kvůli jeho všestrannosti, to se hodí do jakéhokoli druhu nábytku, bez ohledu na to, kolik metrů dlouhé a jak široký.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: