Každá žena sní o tom, že ztratí váhu a postaví své tělo v pořádku, Modelform 18 to pomůže bez poškození těla jedinečnými látkami ve svém složení. Nástroj je vyvinut specialisty na fitness a výživu, vhodný pro dívky ve věku 18-29 let. BAA Modelform s bylinnými složkami snižuje chuť k jídlu, pomáhá normalizovat váhu bez námahy.

Co je to Modelform 18

Podle návodu k použití není Modelform 18 lékem, ale doplňkem stravy, takže je dostupný v lékárnách bez lékařského předpisu. K dispozici v měkkých želatinových kapslích, které jsou odebírány jeden kus denně. Před použitím modelové formy vám lékaři poradí, abyste se poradili na téma nesnášenlivosti s kompozicí nebo individuálními charakteristikami ženského těla.

Vytvořený nástroj německých a ruských odborníků, založený na drogách, je selektivním přístupem - existuje soubor 18 let, od 30 do 40 let. Každá příprava bere v úvahu ty či jiné potřeby ženského těla a vyvinula vlastní metodu hubnutí díky zařazení rostlinných extraktů a prospěšných komplexů. Vývojáři Modelforformu slibují hubnutí a hubnutí žen v každém věku bez úsilí a stravy.

Popis

Na oficiálních stránkách společnosti je uveden následující popis: Modelforma 18: moderní lék, který byl vyvinut speciálně pro dívky ve věku 18-29 let a snaží se zhubnout. V tomto věku lze dosáhnout snížení hmotnosti omezením výživy a cvičení a Modelform pomáhá snižovat chuť k jídlu, chuť na mouku a sladkosti - hlavní produkty, které způsobují přibývání na váze. Biologicky aktivní přísada je bohatá na bylinné složky, nástroj není návykový.

Indikace pro použití

Výrobce uvádí následující údaje pro použití modelu Modelforma 18:

 • má ztrátu hmotnosti;
 • regulace chuti k jídlu;
 • zlepšení výkonu gastrointestinálního traktu;
 • obstrukce ukládání lipidů v těle úpravou jejich absorpce z potravy, obstrukce absorpce sacharidů;
 • zvýšení zdravotního stavu obecně, měkký tonizující účinek produktu;
 • Modelform vám umožní snížit ukládání tuků;
 • snížení chuti k jídlu, zvýšení pocitu plnosti;
 • pomáhá odstranit touhu po mouce a sladkostí;
 • Přípravek se používá jako další zdroj synefrinu, kyseliny korosolové, forskolinu.

Složení

Exkluzivní patentované složení modelu zahrnuje inovativní komplex Inovativní komplex ELEGREENALL Elegrinol a Forskolin. Složení výrobku je doplněno přírodními rostlinnými extrakty, které přispívají k:

 1. 10% extraktu hořkého pomeranče - slouží jako zdroj synefrinu, který aktivuje metabolismus, má schopnost potlačit chuť k jídlu. Snižuje hmotnost, zvyšuje aktivitu, odstraňuje únavu a jemně tóny těla. Extrakt stimuluje proces termogeneze, zvyšuje rychlost štěpení přebytečných tuků a normalizuje metabolismus tuků, postupně jej aktivuje.
 2. Psyllium - vláknina této rostliny snižuje váhu, dává dlouhý pocit sytosti, snižuje hlad. Výsledkem je, že modelka přijímající tobolky snižuje množství potravy. Psyllium činí vstřebávání tuků a sacharidů vyváženějším, normalizuje proces trávení potravy, reguluje funkce střev, otupuje pocit hladu.
 3. Medlar je japonský - jeho extrakt je bohatý na kyselinu korosolovou, draslík, vitamín C a provitamin A. Vědci prokázali, že ovlivňují zrychlení metabolismu, snižují koncentraci tuků, cukrů v krvi. Vzhledem k této regulované přebytečné tukové hmoty.
 4. Forskolin - koncentrace 10% v Model Form snižuje chuť k jídlu, snižuje množství tuku v těle. Získat látku z rostliny Coleus forskolia, její extrakt eliminuje chuť k jídlu s vysokým obsahem sacharidů - mouka, sladká. Forskolin je navíc zodpovědný za regulaci transportu uhlohydrátů do buněk a udržování jejich hladiny v normálním stavu. Jeho účinky jsou zcela bezpečné pro zdraví.

Formulář vydání

Formulářová forma Modelformy se neliší od podobných produktů v řadě - zelené lepenkové krabice obsahující uvnitř 360 mg kapsle. Balení obsahuje 30 kusů, 2 blistry po 15 kapslích, které jsou určeny pro každodenní použití po dobu jednoho měsíce. Tablety Modelform mají zelenou barvu, malou velikost, snadno polykatelné. Želatinové pouzdro pomáhá inovativnímu obsahu nástroje rychle strávit v zažívacím traktu.

Návod k použití Modelforma 18

Uvnitř každého balení se rozumí přiložený návod k použití Modelfor 18, abyste se seznámili se základními informacemi o léku. Doplňky se užívají ráno, nejlépe ráno. Pít lék se doporučuje během jídla nebo po něm, vypít sklenici vody, ne méně. Velké množství vody umožňuje, aby se obsah formy zcela rozpustil a absorboval se o 100%.

Průběh čerpání prostředků v případě potřeby trvá dva měsíce a po konzultaci s lékařem se opakuje. Doba použitelnosti Vzorová forma - tři roky, po tomto období je zakázáno používat potravinové doplňky. Výrobek skladujte řádně v suché místnosti s teplotou nejvýše 25 ° C, chráňte jej před přímým slunečním zářením a dětmi. Instrukce upozorňuje, že se nedoporučuje samo předepisovat doplňky - pouze pacient bere v úvahu individuální vlastnosti pacienta.

Modelform pro muže

Společnost, která tento nástroj vyvinula, trvá na tom, že modelform pro muže není vhodný vzhledem k tvorbě léku pouze s ohledem na vlastnosti ženského těla. S inovativní doplňky, muži nebudou moci zhubnout, a pokud se jim to podaří, účinek nebude tak silný a dlouhý. Tvůrci drogy Modelform doporučují mužům, aby se poradili s lékařem, aby mohli jmenovat speciální program hubnutí.

Kontraindikace

Podle abstraktu jsou pro model 18 následující kontraindikace:

 • alergické na složky, individuální nesnášenlivost kompozice;
 • těhotenství - vědci neprokázali bezpečnost modelové formy v souvislosti s vývojem plodu pod hormonálními účinky, proto, aby se předešlo možným defektům, je doporučeno upustit od užívání léčiva ve všech trimestrech;
 • kojení - při kojení mlékem se mohou toxické složky doplňku stravy dostat do těla dítěte, což může způsobit škodu.

Analogy

Existuje celá řada analogů Modelforma - o aktivní účinné látce a účinku. Liší se cenou, složením a dostupností. Populární analoga znamená:

 • Porciola - k dispozici v kapslích, jako součást léku má inertní bezpečný gel, otok v žaludku.
 • Blokátor tuku je nákladný produkt, obsahuje patentovaný komplex rostlinných výtažků a vitamínů, který zvyšuje hmotnost.
 • Turboslim - celá řada pro příjem v noci, ráno a během dne, je založena na zeleninovém obsahu.
 • Ideální - pilulky, které jsou v ceně podobné modelu, obsahují guatsum a extrakt z rebarbory.
 • Garcinia Forte, pikolinát chromitý - působení přípravků snižuje touhu po sladkostí, což přispívá k hubnutí, nejlevnějším lékům za cenu.
 • Zhubnout v týdnu - potravinové doplňky, občerstvení ve formě tyčinek, snížení chuti k jídlu, jsou populární.
 • Reduxin Light - další drahý lék, obsahuje kyselinu linolovou a yamový extrakt pro tvorbu štíhlé postavy.

Formulář cenového modelu

V závislosti na úrovni lékárny a místa prodeje je cena modelu 18 plus kolísá. Lék lze zakoupit online za nízkou cenu v katalogu (od 750 rublů) nebo objednat od obvyklého lékárenského oddělení (od 900 rublů). V malých lékárnách v Moskvě, Modelform lze nalézt za cenu 815 rublů, velké sítě nabízejí od 950, ale slevy mohou být odstraněny z této ceny.

Modelform 18 recenze videa

Recenze

Anna, 19 let

Model přítelkyně doporučil Modelform pro hubnutí, když jsem si stěžoval na její neschopnost vzdát se sladkostí. V lékárně jsem najednou koupil dva balíčky a začal jsem je brát podle pokynů. Během recepce jsem ztratil pět kilogramů, začal jíst méně čokolády a sladkostí. Nástroj funguje - vidím to!

Julia, 24 let

O Modelform 18 plus jsem se dozvěděl z mého oblíbeného fóra, kde uživatelé sdílejí tajemství, jak zhubnout bez zvláštního úsilí. Líbilo se mi složení, začal jsem brát nástroj, ale bohužel jsem neviděl správný efekt. Neztratil jsem jediný gram, ale bolest v mouce zmizela. Pravděpodobně musí hledat něco účinnějšího.

Veronica, 25 let

Doporučil jsem, aby mi modelku koupila moje sestra, která na tento lék za dva měsíce upustila 10 kg. Byl jsem ohromen výsledkem, takže jsem si ho koupil bez druhé myšlenky. Při prvním vstupu jsem se cítil špatně, na pažích se objevily úly. Ukázalo se, že jsem na jednu ze složek alergický. Je to škoda, půjdu hledat bezpečnější prostředky.

Nellie, 28 let

Slyšel jsem o Modelformu od svých kolegů - každý týden diskutovali, kdo upustil, kolik jich užívalo jednu kapsli denně. Zdálo se mi to zajímavé, a já jsem začal pít tento doplněk stravy. Na začátku jsem ztratil dva kilogramy za týden, inspiroval mě, ale po měsíci přestaly kapsle fungovat a já jsem se vrátil na předchozí váhu. Bylo to velmi zklamáním.

Kategorie: