Délka k ramenům nebo mírně nižší je považována za průměrnou. Nejedná se o první sezónu v trendu, protože nevyžaduje tak pečlivou péči jako hlava k pasu, ale není to tak radikální jako ultra krátké účesy. Světlé účesy pro středně dlouhé vlasy pro každý den nebo speciální způsob, jak umožnit diverzifikaci obrazu, vypadají stylově, zaměřují se na zásluhy.

Myšlenky účesu pro střední vlasy

Vlastnosti pokládání střední délky závisí na mnoha faktorech. Přečtěte si základní pokyny pro výběr v následující tabulce.

Typ vlasů

Tenké, tekuté

Je důležité vizuálně přidat objem. Tohoto cíle je dosaženo správným řezem (kaskáda, bob s šikmými rány), barvením (balayazh, shatush). Pokud uděláte vysoký ocas, rozčesávejte si vlasy. Stejná doporučení týkající se copánků. Vizuálně svěží účesy budou dělat copánky a styling s bazálním objemem. Kadeře dobře padnou - kudrlinky vypadají silněji než rovné prameny.

Silný

Majitelé tohoto typu mají štěstí, dobrý účes na nich vypadá dobře i bez stylingu, ale pokud jsou kadeře zlobivé, měly by být vyrovnány před odchodem z domu. Chcete-li "zkrotit" prameny, vytvořit elegantní hladké účesy, vysoké ocasy, copánky copánky. Nedoporučuje se vážit obraz s množstvím dalšího příslušenství na hlavě.

Tvar obličeje

Oval

Ideální forma, dívky s takovou tváří jdou téměř všechny účesy a všechny rány. Doporučuje se vyhnout, pokud příliš vysoký styling, který může protáhnout proporce příliš.

Kolo

Asymetrické účesy s rány, bouffanting, styling částečně dopředu as důrazem na lícní kosti pomůže vizuálně zužovat obličej. Nedoporučuje se hřeben hladce prohrabávat a čistit za ušima.

Náměstí

Účesy pro tento tvar obličeje by neměly mít jasné linie - pak vyhladí ostré rysy a přiblíží proporce k dokonalému oválu. Kromě toho, pro rovnání je lepší použít kulmu, a to i pro večerní out - kudrlinky se zaměřují pouze na čtvercovou bradu.

Trojúhelníkový (špičatý)

Udělejte šikmé příčky a kudrlinkové kadeře pro vyhlazení špičaté brady a věnujte pozornost své hlavní výhodě - vašim očím. Nedoporučuje se vybírat účesy s výrazným bazálním objemem. Perfektní slavnostní účes pro vás - retro kadeře.

Věk

Až 35

Negativní styl, tak módní během několika posledních sezón, je ideální pro mladé dívky. Mohou dělat jednoduché účesy pro střední vlasy, bez obav z pohledu nedbalý. Stylové možnosti zahrnují lehké kadeře, chomáčky a podložku. Komplexnější originální styl je vhodný nejen pro každodenní nošení, ale i pro večer.

Po 35

Oddělení není tak přísné. 35 je přibližný věk, kdy se začínají projevovat počáteční známky stárnutí. U některých žen se objeví o něco dříve, v jiných - o něco později. Jde o to rozdělit mládež a zralost.

Nejdůležitější věc v účesy pro ženy po 35 je důkladná péče o vlasy. Průměrná délka není v žádném případě kontraindikována u zralých žen, pokud styling vypadá jemně, objemně a leskle. V tomto případě můžete nosit vlasy i volně.

Další možnosti: Babette je bouffant (ale nechte spodní prameny na místě a nezdvihněte je na kolébku), malvinki, svazky kudrlinek nebo copánků.

Styl

Klasika

Účesy v tomto stylu jsou vhodné pro kancelář, vypadají přísně, ale moderní. Jedná se o košíky, copánky, vysoce nasbírané vlasy, rovné čtvercové a ostré linie.

Příležitostné (příležitostné)

To zahrnuje jak jednoduché účesy pro střední vlasy pro každý den, tak i neobvyklá a originální řešení - například asymetrie.

Ženský

Měkké kadeře - nejjednodušší a nejromantičtější, na co si můžete myslet. Můžete si je vyrobit sami a nosit je jak pro práci, tak i pro procházku nebo datum.

Pro každý den

Pokud vás unavuje chodit každý den s uvolněnými vlasy a ocas se zdá být zcela nezajímavou možností, podívejte se blíže na tyto jednoduché účesy:

 • Jednoduchá verze každodenního stylu, která byla původně večerní, ale pak to bylo zjednodušené - to je vrchol vlasů. Přidá hlasitost, protože okamžitě celý obraz zesvětlí.
 • Pohodlné vlasy drdol pomůže v každé situaci. Aby to bylo více stylové, nejprve si zaplette cop a pak ho uložte do drdolu.
 • Kadeře. Klasika každodenního obrazu: dívky s vlnitými vlasy je vyrovnávají a stočují je rovnými, ale tento životní hack nikdy nepřestane fungovat, pokud chcete něco nového.
 • Malvinka nebo Malvinka-paprsek (trendová verze). Ideální, ne-li dost času na pokládku.
 • Vysoký ocas. Jeho jediná chyba není pro každého, ale pro ty, kteří jsou vhodní, je to skutečná spása. V závislosti na tvaru obličeje a make-upu, hladce kartáčujte vlasy, když kravatu ocas, nebo bič na kořeny s hřebenem.

Večerní účesy

Existuje mnoho druhů slavnostních účesů pro střední vlasy. Mezi ně patří svatební a promoční styl (viz foto). Jedná se hlavně o:

 • Weave Například, vrkoč koruny - jednoduchý účes, který zábaly kolem hlavy dívky vypadá krásné a slavnostní.
 • Zvlněné vlasy. Malé a velké, Hollywood, kadeře, retro kudrlinky, v blízkosti čela a další.
 • Postroje. Jednodušší druh tkaní, který dává vizuální hlasitost. Stejně jako copánky mohou být popruhy položeny tak, aby byly ovinuty kolem hlavy.
 • Babette Bouffant vlasy nahoru. Zbývající prameny jsou uloženy ve tvaru obruče, pletené v copech nebo vlevo odvíjené.

Rychlá a krásná

Tato kategorie je žádána mezi školačkami, studentkami a těmi, jejichž pracovní den začíná brzy: tolik, že nezbývá čas na pokládku. Můžete vytvořit takové krásné jednoduché účesy pro středně dlouhé vlasy:

 • Svazky. Prýmků, postrojů nebo obráceného ocasu. Ať si vyberete jakoukoliv možnost - bude to vypadat skvěle.
 • Romantické copánky. Vazba z postranních pramenů a zabitá neviditelná na zadní straně hlavy. Jednoduché a cenově dostupné, ale vypadá to neobvykle.
 • Boční ocas. Zajímavá možnost: splétat cop od jednoho ucha k druhému, a navázat zbývající vlasy s gumičkou nebo ji upevnit vlásenkou.

Přísné účesy pro střední vlasy

Takový styl bude užitečný pro ty, kteří pracují v kanceláři s přísným oblečením. Módu a diskrétní styl můžete zkombinovat, pokud vytvoříte jeden z těchto účesů:

 • Francouzská skořápka. Vhodné nejen pro kancelář, ale i pro večerní posezení. To se provádí pomocí Invisibles, na konci je nutné upevnění lakem.
 • Nízký paprsek s copem tkaný přes díl. Neobvyklý doplněk ke standardnímu stylu není v rozporu s oblékáním, ale obnovuje obraz.
 • Objemové dálkové světlo. K provedení této volby budete potřebovat měkký váleček, jinak žádné potíže.
 • Hladký pin-up styl. Aby byl vzhled čistý, použijte pěnu a železo.

Neopatrný

Často se jedná o letní styl, kdy chcete být přirození, ale stylista musí ještě zvládnout zlobivé prameny. Negativní jednoduché účesy pro střední vlasy:

 • Dvojitý prostorový ocas. Trik spočívá v tom, že nejprve zaplníte žvýkačku jen polovinu pramenů a pak všechno.
 • Neopatrný svazek. V roce 2022-2023 se stal hitem a v roce 2022-2023 zůstává populární. Jednou z variant je svazek Malvink.
 • Rychlé kadeře. Kravatu ocas, aplikovat gel a kroucení prameny styler. Koketní kudrlinky na koncích jsou připraveny.
 • Tlustý cop s hromadou. K vytvoření iluze objemu, kořeny jsou kartáčované, a prameny jsou vytáhl trochu z tkaní.

Účesy pro střední vlasy doma

Nejen každodenní účes pro střední vlasy se provádí snadno pomocí vlastních rukou, a to i na dovolenou možnost lze provést na vlastní pěst, pokud vlastníte některé z triků profesionálů. Použijte další materiály a nástroje, aby se styling udržel v pořádku:

 • kleště a svorky;
 • laky, spreje, pěny a pěny;
 • kartáče, hřebeny, kosterní hřebeny;
 • Vysoušeč vlasů s více režimy sušení.

Účes parta na střední vlasy

Krok za krokem návod, jak udělat nejmodernější jednoduchý účes pro střední vlasy v roce 2022-2023. V tomto režimu není nic složitého:

 1. Hřeben.
 2. Aby byl paprsek objemnější, naviňte vlasy na kulmu do středu nebo vytvořte hromadu.
 3. Kravatu "smyčku" (vysoký ocas, ne úplně závit do gumy).
 4. Rozložte to.
 5. Zabalte volný konec „smyčky“ kolem paprsku a zajistěte jej stealth.

Objemový účes

Takový styling je žádoucí mezi majiteli tenkých a řídkých vlasů. Jsou vystaveny několika úkolům: vytvořit bazální objem, zajistit spolehlivou fixaci, vizuálně zvýšit hustotu vláken. Jak toho dosáhnout:

 1. Umyjte a osušte hlavu pěnou.
 2. Kulma dělá malé velké vlny.
 3. Škrábněte každý pramen na kořenech.
 4. Použijte měkký kartáč k vyhlazení vlasů tak, aby ležely úhledně.
 5. Fix lak.

Z ocasu

Od jednoduchých účesů až po střední vlasy, ocas je nejjednodušší, ale také nejprimitivnější. Pokud chcete něco zajímavějšího - zde je podrobný návod, jak vytvořit originální styl:

 1. Otočte kudrlinky stylerem. Rozdělte všechny vlasy na tři části.
 2. Střední zóna je rozdělena na dvě další vodorovnou linií na zadní straně hlavy.
 3. Udělejte hromadu na zadní straně hlavy, otočte prameny do lana.
 4. Zajistěte neviditelný.
 5. Boční části se také otáčejí do svazků. Připevněte ke zbytku vlasů.
 6. Dokončit ocas s transparentní gumovou páskou nebo upevnit s barrette.

S čepy

Romantický obraz lze vytvořit za pouhých pět minut, pokud znáte tajemství. Bude to trvat jen pár cvočků a následovat tento pokyn:

 1. Udělejte vodorovné dělení od ucha k uchu.
 2. Horní díl ve svazku otočte jedním směrem.
 3. Bezpečné stealth.
 4. Opakujte krok 2-3 pro dno.
 5. Ozdobte nějakým příslušenstvím.

S copánky

Tkaní je velmi populární typ stylingu, ale některé jeho varianty jsou opravdu složité. Tento účes lze provést během několika minut:

 1. Rozdělte vlasy na tři části, dvě strany přibližně stejné velikosti + střední, nejhrubší.
 2. Prýmky z postranních dílů upevněte konce průhlednými gumovými pásky.
 3. Spojte tkaní na zadní straně hlavy.
 4. Zajistěte stealth tak, aby konce byly pod copánky.

Vysoký účes pro střední vlasy to udělejte sami

Neobvyklý styling, který bude vyhovovat jak školačkám, tak i starším dívkám, které následují módu. Můžete dělat každý den nebo datum:

 1. Hřeben, kravatu vysoký ocas.
 2. Z ocasu vytvořte „smyčku“.
 3. Rozdělte ji na dvě části.
 4. Překrývejte střed "smyčky" se špičkou ocasu.
 5. Fix to neviditelný pro ocas není přilepená.
 6. Posypeme lakem.

Video

Kategorie: