Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Lék je již dlouho známý v medicíně pro jeho pozitivní účinky na lidské tělo. Tablety hořčíku jsou předepsány pro křeče, ale co s lékem v práškové formě? Čištění s anglickou solí pomáhá odstranit toxiny, zlepšit střeva. Směs se snadno rozpouští ve vodě, takže se užívá orálně nebo jako doplňkový prostředek pro relaxační koupel. Mnozí tvrdí, že magnézie pro hubnutí je nepostradatelná. Pro podrobnější pochopení této skutečnosti si přečtěte materiál uvedený v článku.

Jak aplikovat magnézii na hubnutí

Síran hořečnatý není jen prášek pro čištění střev, ale také vynikající prostředek pro hubnutí. Dokonce i jednorázové použití pomáhá eliminovat toxiny, snižuje chuť k jídlu a pomáhá ztratit pár kilo. Cena léku je velmi cenově dostupná, prodává se v lékárně. Samotná magnézie není schopna spalovat tukovou vrstvu, ale užívání léku spolu s dietou dává hmatatelný výsledek:

 • snížená tělesná hmotnost;
 • zlepšení stavu kůže;
 • zlepšuje činnost trávicího traktu.

Hledání ideálních prostředků ke snížení hmotnosti ženy zkusí spoustu možností. Čištění hořčíkové soli v kombinaci se správnou výživou pomůže urychlit metabolické procesy organismu, odstranit zácpu. Rychlá akce magnézie způsobená tím, že nástroj způsobuje, že žluč se vyrábí rychleji. V důsledku laxativního a diuretického působení léku střevo odstraňuje nahromaděné strusky. Během této doby se doporučuje dodržovat dietu s minimálním množstvím kalorií, vypít velké množství vody.

Je povoleno používat prášek na hubnutí doma, ale pouze po konzultaci s lékařem. Použití magnézie pro hubnutí je povoleno v nepřítomnosti onemocnění jater a žaludku. V opačném případě se může objevit kolický, střevní zánět. Hořčík vede k hojné stolici, která odstraňuje nejen toxiny z těla, ale také prospěšné látky. Pokud se rozhodnete začít ztrácet váhu tímto způsobem, je lepší vzdát se fyzické námahy během diety.

Prášek

Recept na hubnutí s magnezií je jednoduchý:

 1. Denní dávka suspenze se skládá z 25 g suchého prášku ředěného ve sklenici vody nebo mléka. Taková vysoká koncentrace léčiva dráždí střeva a vede k silné stolici.
 2. Během několika hodin po aplikaci jsou zaznamenány hojné a kapalné výboje, produkty nejsou absorbovány, ale jsou přivedeny ven.
 3. Hořčík pro hubnutí dehydratuje tělo, takže v této době je nutné zvýšit množství spotřebované tekutiny.

Je nutné užívat lék nalačno s aktivním uhlím nebo po snídani. Takové čištění pomůže ztratit až 2 kg denně. Vzhledem k vlastnostem ke snížení chuti k jídlu je užívání hořčíku kombinováno se stravou založenou na zelenině a obilovinách. Pomůže snížit množství tuku v těle a očistit. Lék se podává za těchto podmínek:

 • Několik dní před použitím hubnutí prášek, musíte snížit množství tuku ve stravě. Jinak játra dostanou šokovou zátěž.
 • Po užívání léků se doporučuje vypít sklenku kefíru na týden v noci.
 • Při dietě je nutné vyloučit použití okurek.
 • V první den výživy neužívejte síran hořečnatý. To může vést k nevolnosti a průjmům. Pijte lék na 2 týdny hubnutí, když je tělo připraveno na takový postup.

Chcete-li používat hubnutí s použitím anglické soli, doporučuje se, aby ne více než jednou za 3 měsíce. Tato přestávka je považována za optimální pro regeneraci těla po vyčištění. Pokud zkrátíte interval mezi léčbami, dojde k porušení střevní mikroflóry. V důsledku tohoto úbytku hmotnosti se pacient dostane naštvaný žaludek a zvracení.

Vana

Úprava vody síranem hořečnatým má příznivý vliv na lidskou pokožku. Kromě relaxační účinek, lázně s magnesií čistí póry, odstraňuje toxiny. Ti, kteří zhubnou, se doporučuje provést postup po dobu 10 dnů. Chcete-li se vykoupat, musíte:

 1. Zřeďte 4 balíčky magnézie vodou o teplotě 40 ° C.
 2. Tělo ponořte do sedací polohy po dobu 25 minut.
 3. Zvláštní pozornost je třeba věnovat oblasti srdce: nesmí se dotýkat vody.
 4. Síran hořečnatý - univerzální lék na bolesti hlavy, problémy s tlakem.

Balení

Mezi hlavní vlastnosti magnézie patří:

 • zlepšení metabolických procesů;
 • odstranění opuchu;
 • odstranění zánětů.

Díky tomuto působení je používání hořčíku v kosmetologii velmi časté:

 • použití mléka s magnezií odstraní mastný lesk na obličeji;
 • krémy učiní pokožku napnutou;
 • obalení magnézií doma snižuje výskyt celulitidy, odstraňuje toxiny z těla.

Pro zlepšení stavu pleti pomocí léku budete potřebovat:

 • magnézie - 200 g;
 • černá nebo modrá jíl - 300 g;
 • voda - 400 g

Pro přípravu produktu postupujte podle popisu:

 1. Zahřívejte vodu, ale nepřiveďte k varu.
 2. Nalije se síranem hořečnatým, míchá se až do úplného rozpuštění.
 3. Ve výsledné hmotě se přidá jíl a hmota se uvede do homogenní konzistence.

Osprchujte se, pak:

 1. Aplikujte výrobek na problémové oblasti a otočte se filmem.
 2. Pro zvýšení efektu se doporučuje zakrýt přikrývkou a ležet 5-60 minut.
 3. Po uplynutí této doby se krém smývá teplou vodou bez použití mýdla.
 4. Pro léčbu projevů celulitidy dostatek 10-12 procedur.
 5. Pro preventivní účely je nutné jednou týdně zabalit magnézii.

Video: jak vzít síran hořečnatý

V každém domě je jednoduchý lékárenský nástroj, ale jak ho používat? Video níže popisuje pravidla používání anglické soli, škodlivých a prospěšných vlastností léku. Síran hořečnatý pomůže vyčistit střeva, odstranit toxiny a normalizovat stolici. Kromě toho budete zapomínat na bolesti hlavy a dokonce být schopen hodit pár liber. S magnezií budete mít možnost uvést tělo do pořádku, aniž byste museli opustit domov.

Foto před a po

Výsledek použití síranu hořečnatého pro hubnutí je viditelný pouhým okem. Porovnejte prezentované fotografie "před" a "po". Použití magnézie pomohlo odstranit toxiny, zjemnilo kůži a vizuálně snížilo "pomerančovou kůru". Komplexní zábal výrazně snižuje výskyt celulitidy, hojí vzhled těla. Kombinace procedur s fitness nebo jinými fyzickými cvičeními, v krátkém čase dosáhnete stejného efektu jako na obrázku.

Recenze o výsledcích hubnutí

Oksana, 27 let: K očištění žaludku se používá magnézie. Proháněcí účinek je opravdu silný, takže je lepší ho vzít o víkendech, když nemusíte spěchat. Po recepci se cítila lépe, tvář se stala čistší. Stejně jako u jiných prostředků se hmotnost snížila o 2 kg. Ale myslím, že ztráta váhy tímto způsobem je nebezpečná.

Catherine, 30 let: Magnesie, jako prostředek pro hubnutí, není vůbec dobrá. Pokud ho používáte každý den, pak se všechny škodlivé a užitečné prvky z těla vymyjí. Užívám magneziový prášek maximálně 2x ročně, aby se odstranily stagnující strusky ze střev. Chuť roztoku je nepříjemná, ale zapomenete na zácpu. Poté se snažím jíst více vlákniny, ale také pomáhá stolici.

Alina, 38 let: Opravdu ztrácí váhu s síranem hořečnatým je nemožné, protože to nemá vliv na tukovou vrstvu. Magnesia pomáhá čistit střeva a zlepšovat metabolismus, což přispívá k hubnutí. Seděl jsem na dietě s nízkým obsahem kalorií po dobu 14 dnů a předtím jsem vypil jednu dávku roztoku síranu hořečnatého. Vyhodil 6 kg.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: