Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

V případě plicních onemocnění je důležité pečovat o léčbu včas, při výběru nejbezpečnějších a nejúčinnějších léků. Návod k použití elixíru hrudníku uvádí, že se jedná o bylinný přípravek pro produktivní odstranění sputa. Jmenován na dospělé a děti, ale pouze po konzultaci s ošetřujícím lékařem.

Elixír hrudníku - instrukce

Vzhledem k tomu, že tento přípravek je rostlinného původu, je seznam kontraindikací ekologický. Tímto způsobem mohou být respirační onemocnění léčena i u kojenců v nepřítomnosti alergické reakce na aktivní složky léčiva. Pokyny pro elixír hrudníku určují nejen farmakologický účinek, ale také denní dávku, která je optimální pro pacienty všech věkových kategorií.

Hrudník Elixir - Složení

Terapeutický účinek jakéhokoliv léku je způsoben aktivitou aktivních složek v chemickém vzorci. Složení elixíru prsu poskytuje pouze rostlinné složky, mezi nimiž lékárníci vylučují extrakt lékořice, anýzový olej, vodný amoniak. Každá složka plní svou vlastní jedinečnou funkci, přispívá k rychlému uzdravení. Takže:

  1. Extrakt z kořenů lékořice obsahuje kyselinu glycyrrhizovou, která vykazuje trvalé vykašlávání, protispasmodické, antivirové, imunostimulační, regenerační účinky přímo na průdušky a dýchací systém. Zjemňuje intenzitu reflexu kašle.
  2. Anisová složka s atenolem v jeho přirozeném složení podporuje separaci a produktivní odstranění sputa, tzn. Má vykašlávací účinek, který je nezbytný pro bronchitidu, pneumonii, bronchiální astma. Navíc zmírňuje bronchospasmus.
  3. Amoniak, který má dráždivé vlastnosti, zvyšuje citlivost receptorů, zvyšuje odolnost patogenní infekce. Ve skutečnosti se jedná o amoniak, který v případě nemoci neumožňuje ztrácet čich.

Elixír hrudníku - způsob aplikace

Uvedený sběr rostlin je prezentován ve formě tekutiny, kterou musí pacient vzít ústně - pít. Elixír hrudníku může být objednán a zakoupen v internetovém obchodě, ale ještě před zahájením léčby je třeba se poradit se svým lékařem o jednorázových a denních dávkách. Povrchní self-léčba výrazně oslabuje pozitivní dynamiku, bolí rychlé zotavení. Vlastnosti a způsob použití elixíru hrudníku pro každý den jsou uvedeny níže:

  1. Pomáhá s instrukcemi pro cystickou fibrózu, bronchitidu, laryngitidu, tracheitidu, astma bronchiale, pneumonii, tracheobronchitidu, chřipku, obstrukční plicní onemocnění a dokonce tuberkulózu (jako doplňkovou léčbu).
  2. Jedna dávka léků - 20-40 kapek, vezme instrukce až 3-5 krát denně před jídlem nebo půl hodiny po jídle. Omyjte velkým množstvím tekutiny, nejlépe vodou.
  3. Trvání léčby se pohybuje od 7 do 10 dnů, po kterých je pacient podle instrukcí povinen nahradit předepsaný expektorant jiným mukolytickým bronchodilatátorem.
  4. Opětovné použití podle instrukcí je vhodné po pár týdnech - ne dříve. Je nutné se poradit se svým lékařem, abyste zjistili proveditelnost takové schůzky.
  5. Před předepsáním elixíru na hrudi se musí lékař ujistit, že pacient není alergický na rostlinné složky, jinak existují vedlejší účinky léčby.

Jak užívat elixír hrudníku dospělým

Tento užitečný sirup odstraňuje kašel a nepoškozuje zdraví. Než pijete elixír hrudníku, je důležité poradit se s lékařem, abyste vyloučili riziko interakcí s léčivem. Například, aby se zabránilo blokování reflexu proti kašli, nedoporučuje se kombinovat lék se směsí suchého kašle. Jinak se v bronchopulmonálním systému vytvoří stagnující procesy. Kapky kašle pro kojence pro dospělé, kteří užívají 30-40 kapek až 4krát denně, nejlépe před jídlem. Dodržovat tuto schůzku na týden, pak se poradit s lékařem. Maximální dávka je 1, 2 ml denně.

Jak užívat elixír hrudníku dětem

Pacienti do 12 let mohou také využít této schůzky. Elixír hrudníku pro děti je levný a jeho popis jasně ukazuje, že při správném použití je tento lék naprosto neškodný. Dítě musí pít 20 kapek sirupu a tento postup opakovat ne více než 3krát denně. Jednorázová dávka se předběžně rozpustí ve vodě, trvá půl hodiny před jídlem. Pokud přeceňujete doporučenou dávku, dítě si stěžuje na vyrážku, svědění, otok kůže, trpící nevolností, naprostou nechutenství.

Elixír prsu během těhotenství

Období laktace a gestace plodu nejsou kontraindikací pro použití hrudního elixíru pro pacienta. Instrukce informuje, že tyto kategorie pacientů jsou dále vyšetřovány, proto pod přísným lékařským dohledem mohou mladé nebo budoucí maminky také využít takové účinné léčby kašle. Elixír prsu během těhotenství neproniká placentární bariérou, takže fetální mutace jsou zcela vyloučeny. Během laktace nevyniká mateřským mlékem.

Cena prsou Elixir

Pectorali elixír lze zakoupit v jakékoliv lékárně ve městě, nebo dokonce objednat za výhodnější ceny prostřednictvím internetu prostřednictvím katalogů. V průměru je cena elixíru na hrudi od 50 rublů, dostupná všem pacientům, bez výjimky. Pro takovéto mírné náklady má pacient stabilní terapeutický účinek, minimální vedlejší účinky, rychlou likvidaci nahromaděného sputa a netolerovatelný reflex kašle.

Video: elixír kašle

Hrudník elixír - recenze

Irina, 27 let

Před dávkou elixíru na hrudi je nejlepší kontaktovat pediatra. Nástroj je levný, cenově dostupný, ale velmi nebezpečný. Namísto léčivého účinku na kůži mého dítěte se objevila hrozná vyrážka, svědění bylo neustále, přestalo normálně spát. Kašel se nezmenšil, ale zesílil, protože byl doplněn o záchvaty dětí. Hrozné drogy.

Evgenia, 30 let

Nejprve jsem dostal předepsané tablety Mukaltinu, ale po týdnu příjmu dostanu nulu. Četl jsem recenze o prsním elixíru, seznámil se s anotací a rozhodl jsem se to vyzkoušet sám. Cena je navíc přijatelná. Kašel se stal méně rušivým, začal normálně spát, můžu kašlat. Tento účinek je splněn a je to s mou chronickou bronchitidou.

Karina, 29 let

Během těhotenství mi byl předepsán elixír hrudníku - návod k použití nezakazuje. Podle názoru lékaře by měla být akutní bronchitida vyléčena za týden, ale moje nemoc s takovou neúčinnou léčbou byla zpožděna o měsíc. Myslel jsem, že se stane chronickým. I když je cena levná, nedoporučuji aplikaci - jen ztráta času.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: