Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Čisté, dobře upravené vlasy - to je to, o co mnoho dívek usiluje. Vytvářejte efektivní obraz a vypadejte krásně každý den, což pomáhá velkolepému účesu vytvořenému rukama zkušeného mistra. Dívky, které chtějí změnit obrázek, dávají vlasům vizuální hlasitost, budou vypadat jako účes Rapsody. Po mnoho let neztratila svou popularitu. Originální účes vypadá moderně, díky stylovému stylu, který je vhodný pro jakoukoliv délku a typ vlasů, umožňuje snadnou výměnu obrázků. Přečtěte si více o Rhapsody a její technice tvorby níže.

Kdo může použít Rhapsody účes

Rapsody účes vypadá dobře na téměř jakékoliv délce. Nemá žádnou věkovou hranici - vlasy zdobí mladé dívky i dospělé ženy. Je to pramen nerovnoměrně řezaný po celé délce, což činí vzhled vlasů přirozeným a originálním. Ve skutečnosti, účes je založen na technice impozantní prameny na pramenu - díky této metodě vytváření účesů, kadeře, kadeře nebo rovné vlasy vypadají objemně. Majitel tohoto účesu nebude potřebovat denní styling, který ušetří peníze a čas na vytvoření každodenního vzhledu.

Hlavní rys Rhapsody je rozdíl v délce mezi chomáčky vlasů u koruny a v zadní části hlavy, ačkoli tam jsou jiné varianty srážek. Vzhledem k tomu, že prameny jsou nerovnoměrné (kaskádové), bude mnohem snazší hřeben a denní styl bude trvat trochu déle. Když je tento střih vytvořen, vezme se v úvahu typ obličeje a stav vlasů. Varianty originálního účesu pro dívky s různými daty:

 • Oválný obličej. Majitelé formy, která je považována za ideální, si mohou dovolit nejodvážnější možnosti pro rapsódii - s ostrými přechody mezi délkou pramenů, s roztrženými, rovnými nebo asymetrickými rány.
 • Kulatý obličej. Aby se tento typ přiblížil oválu, ostříhaný Rhapsody se provádí se šikmými rány a prameny nahoře jsou kratší, takže na koruně bude větší objem, to bude vizuálně „protahovat“ obličej.
 • Dlouhá tvář. Mírně ho zkraťte a vytvarujte tvar harmoničtěji, aby vám pomohl tlustým ránům.
 • Silné vlasy Pokládka jim pomůže tvar, přidá ještě větší objem.
 • Tenké. Vlasy, jako by byly speciálně vytvořeny pro zdobení dívek s tenkými, ne příliš objemnými vlasy - díky speciální technologii pro stříhání vlasů ve stylu rapsódie dokáže kadeřník dosáhnout pompézní a vizuální hustoty.
 • Kudrnaté vlasy Haircut Rhapsody je ideální pro dívky s kadeřemi, takže vlasy elegantní a dobře upravené. V tomto případě se holiči snaží neřezávat horní vrstvu pramenů příliš krátkou, takže jednotlivé krátké chomáčky srsti se nevysychají.
 • Přímky Hladké nebo mírně kudrnaté vlasy, chlupaté rapsódie dělá to objemný, dává to milost.

Varianty ženského účesu Rhapsody

Rhapsody je univerzální účes, který lze provádět na krátkých, středních nebo dlouhých kudrlinkách. Také účes je ideální pro dívky, které chtějí jít z jedné délky do druhé. Kaskádovitě zdobené prameny rostou krásně a elegantně, vyžadují návštěvu kadeřníka pouze tehdy, když je nutné „osvěžit“ tipy. V každém případě má účes Rhapsody své vlastní charakteristiky, které budou popsány níže.

Na krátkých vlasech

Dívky s malou délkou pramenů si mohou vybrat ze dvou schémat sestřihu ve stylu Rhapsody pro krátké vlasy - přísné nebo odvážné. Když vytvoříte přísnou formu, holiči kaskádovitě vykrajují úhledné přechody mezi šokem v horní a zadní části hlavy. Přední prameny jsou zdobeny elegantním žebříkem, rány mohou být provedeny dodatečně, pokud potřebujete vizuálně upravit tvar obličeje. Schéma účesu Rhapsody pro krátké vlasy, podívejte se na fotografii níže:

Tučná verze je vyříznuta podobným způsobem, ale stručněji. Při vytváření účesů věnují profesionální kadeřníci zvláštní pozornost horní části hlavy, kde je vyříznut hravý, vyčnívající „chomáč“. Tento zajímavý detail Rhapsody dává svému majiteli odvážný pohled a vytváří originální obraz chuligánů. Tato volba je ideální pro mladé dívky.

Středně dlouhé vlasy

Haircut Rhapsody na střední vlasy je obzvláště populární, protože dává dívce příležitost vypadat úžasně každý den, bez jakéhokoliv zvláštního úsilí. Rozdíl mezi úrovněmi stran není příliš znatelný, je zde lehký, vzdušný objem. Haircut s průměrnou délkou Rhapsody vypadá harmonicky, elegantně, pokud si budete přát, můžete si sbírat nebo zkroutit vlasy pro pohodlí, což jim dává romantický vzhled.

Dlouhé vlasy

Majitelé vlasů třetí délky a více vědí, jak těžké je dát jim dokonalý tvar a krásné položit. Haircut Rhapsody pro dlouhé vlasy pomáhá řešit tento problém: dívky už nemusí trávit spoustu času kladením na vlasy, jejich účes bude vždy vypadat elegantně. Existují dvě možnosti pro snížení původní kaskády pro dlouhé vlasy dámy:

 • Kadeře řezané od chrámu k oblouku chrámu, díky této technologii, se hroty symetricky „dívají“ nahoru na obě strany. Rhapsody je plynulý, přírodní, rafinovaný.
 • Kadeřník zkrátí kudrnaté vlasy nebo kadeře podle klasické techniky stříhání vlasů, díky čemuž vypadají vlasy elegantně: prameny jemně padají na sebe.

Schéma a technika stříhání vlasů Rhapsody

Jak udělat Rhapsody účes? Její tvorba je lepší důvěře zkušeným kadeřníkům, protože originální účes vyžaduje „plné ruce“ a profesionalitu. Střih lze provést v klasickém nebo moderním stylu - volba volby závisí na tom, jaký efekt chce dívka vyrobit.

Podívejte se na technologii krok za krokem pro provádění rsódody:

 1. Umyjte si vlasy dobře. Začněte je sušit vysoušečem vlasů, pečlivě česáním. Nechte je být mírně mokré.
 2. Rozdělte vlasy do zón: proveďte hlavní rozloučení, se kterým budete pracovat. Mělo by se dostat od čela k zadní části hlavy a být dokonale vyrovnané.
 3. Nakloňte hlavu osoby, kterou sekáte. Dále oddělte nejvzdálenější pramen blízko čela, rozčesávejte ho dopředu a dělejte vodorovné dělení. Práce přes oddělenou oblast vlasů, hrana by měla být rovná. Zbytek bude probíhat paralelně s prvním.
 4. S dalším ořezáváním vlasů se zaměřte na vertikální dělení: vytvoření účesu by mělo být prováděno na obou stranách. Po práci na první větvi vezměte další, rovnoběžně s obloukovým dělením na čele. Mělo by být řezáno déle než předchozí.
 5. Pokračujte v postupném řezání a vytvořte obloukové oblouky rovnoběžné s předchozí. Pamatujte, že každý další řetězec by měl být delší. Tak si ostříhejte vlasy tak dlouho, jak se dostanete na vrchol hlavy.
 6. Jakmile dosáhnete horní části hlavy, nakloňte hlavu osoby zpět a opakujte kroky podobné předchozímu postupu: každý pramen je delší než poslední.
 7. Udělejte lichoběžníkový účes tak, aby jasně orámoval obličej.
 8. Dokončete vytvoření účesu s řídnutím špiček po celé délce.

Pokud jde o moderní formy původního účesu, zde má profesionální stylista šanci ukázat představivost. Například, aby se větší objem v oblasti koruny, nebo ne mlýn konce, ale spíše opustit jasné, rovná čára. Dokonce v moderní módní verzi to je obvyklé dělat hranice úrovní Rhapsody ne tak elegantní, míchat zámky různých délek.

Vlastnosti a možnosti úpravy účesů

Účes s nerovnoměrně řezanými zámky díky speciálnímu způsobu řezání nevyžaduje zdlouhavý denní styling. Pokud je to však žádoucí, dívka může vytvořit mnoho obrázků pomocí speciálních stylingových produktů (vosk, lak na vlasy, mokrá pěna) a nástrojů (železo, kulmy na kulmy). Jak zabalit vlasy a dát jí zajímavý tvar:

 • Slavnostní obraz. K tomu použijte kadeře nebo kadeře s kleštěmi.
 • Sportovní styl (pro dlouhé vlasy). Udělejte si ohon, vystřelte pár pramenů vpředu.
 • Romantický styl. Shromážděte kudrlinky v buchtě, uvolňující několik nepoddajných přírodních pramenů.
 • Obchodní lady. Použijte žehličku na vlasy, aby vaše vlasy byly dokonale hladké.
 • Večerní možnost. Pomocí laku přidejte objem vlasů na kořeny a lehce otočte špičky.

Video

Pro začínající kadeřníky a ty, kteří se chtějí naučit novou techniku pro provedení zajímavého účesu, byl vytvořen tento vizuální video tutorial. Při stříhání vlasů používá stylista následující metody: tah, válcovaný okraj. Doporučuje se pozorně sledovat polohu rukou a prstů mistra. Na videu můžete vidět, jak stylistka dělá partings, aby si upravili různé úrovně délky pramenů. Účes je vytvořen na středně dlouhých vlasech. Výsledný tvar dělá obraz dívky ženský a stylový. Podívejte se na video tutorial pro neobvyklou verzi rapsódie:

Foto účes Rhapsody s rány a bez

Stylový účes s různými úrovněmi pramenů vypadá dobře s rány a bez. V závislosti na typu obličeje a přání dívky může kadeřník vytvořit rovný, roztrhaný, krátký, šikmý nebo půlkruhový lem. Všichni se harmonicky dívají na Rhapsody a mohou zdůraznit její konturu. Podívejte se na různé možnosti tvorby účesů pro krátké, střední a dlouhé délky na fotografii níže:

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: