Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Ve snaze o touhu vypadat mladě a přitažlivě, krásná polovina lidstva již dávno vynalezla způsoby, jak barvit vlasy. Pro tento účel byla testována všechna umělá a přírodní barviva, ale ne všechny z nich poskytly požadovaný výsledek. Nyní nejoblíbenější je technika rezervace.

Co je to vlasy brondirovanie

Zbarvení brond je dnes nejmodernější technikou, která učinila kompromis mezi brunetkami a blondýnkami. Termín "brond" je kombinací dvou slov, což znamená příměří v obtížné volbě pro ty, kteří rádi experimentují s vzhledem. Bronding je krásná kombinace světlých a tmavých odstínů se základní kaštanovou nebo světle hnědou barvou vlasů. Výsledkem módního a dobře provedeného postupu je přirozený vzhled. Prameny se lesknou na slunci a účes opticky vypadá objemněji.

Technika bronzování vlasů

Rysy provedení se liší od ombre nebo francouzského melirovanie, že když bronde nepotřebuje odbarvit prameny. Technologie brondirovanie vlasů zahrnuje vícestupňové barvení vlasů v několika různých odstínech, které se liší od základny třemi barvami a ne více. Výsledkem je, že natahovací barvy obarvily všechny prameny, aniž by ovlivnily kořeny. Pro zvýšení efektu kudrlinek vybledlých na slunci se používá výraznější zjasnění korunky. Při správném lakování je obtížné zachytit separaci a kontrast tmavých a světlých odstínů.

Brondirovanie na tmavých vlasech

Bronde technika je obzvláště výhodná na tmavých vlasech. Nenatřelé zámky se zřídka třpytí, ale když se použije takové zbarvení, vytvoří se efekt slunečního záři. Pro dívku je to okouzlující obraz. Bronding tmavých vlasů se provádí na dlouhých i krátkých pramenech. Pro klasické zbarvení je vybráno několik odstínů, které jsou velmi blízko sebe. Jsou aplikovány chaoticky, což v důsledku dělá zámky nerovnoměrné barvy. Existují i jiné typy brondirovaniya, které vypadají nádherně na černých a hnědých pramenech:

 • zonální kalifornský;
 • tónovaná rámová tvář;
 • efekt ombre.

Brondirovanie na blond vlasy

Nová technologie umí zdůraznit styl, přírodní krásu a osobnost ženy. Bronding hnědé vlasy odstraňuje problém šedých kořenů, dává vlákno vizuální hustotu, dodává lesk, lesk. V salonu má postup následující plán:

 • hlavní tón je aplikován ze zadní části hlavy, aniž by to ovlivnilo konce;
 • na oddělovači se vyjasní jeden pramen trojúhelníkového tvaru;
 • konce jsou zpracovány světlejším odstínem;
 • po opláchnutí barvy se hlava umyje, styling se provede.

Bronding na blond vlasy

Brond vypadá nádherně i na dlouhých blond pramenech, ale dívky se stříháním super krátké délky jsou lepší. Brondingové světlé vlasy se liší od popelavě hnědé nebo tmavé verze, takže výsledek je jiný. Navíc, lehké zbarvení je to, že nepotřebují vyblednout blízko kořenů. Zvýraznění se provede o 3 cm od kořenové zóny. O několik dní později se na pruhované prameny nanese štětcem světlejší barva (technika „LEATING“). Výhodou této varianty barvení je nejednotná, do očí bijící blond barva.

Bronding na červené vlasy

Zvláště pečlivě je nutné přistupovat k výběru palety odstínů pro rusovlasé dívky. Často mají přirozeně slušnou kůži, proto med, béžové, světle hnědé a oříškové odstíny budou pro barvení nejpřijatelnější. Bronding červené vlasy na krátký účes nebude vypadat, takže než se rozhodnete pro postup, je lepší pěstovat zámky do 10-12 cm, ale můžete nechat ránu jakékoliv délky. Nejvýraznější a nejvýraznější bude kombinace červené brondirovaniya a módní kaskády.

Jak provést rezervaci doma

Hlavním cílem postupu je dosáhnout hladkého přechodu podobných tónových odstínů. Pokud nejste profesionální, pak je obtížné toho dosáhnout sami, ale je to možné. Nejprve určete typ barvy. To pomůže na internetu, kde fotografie můžete udělat zdarma online. Jakmile se rozhodnete pro barvu, můžete začít malovat. Doma je lepší nezměnit hlavní barvu, ale namalovat jednotlivé prameny. K tomu musí být rozděleny do 6 částí podle oblastí růstu: parietální, centrální, dvě okcipitální, dvě boční. Takže, vlasy bronding doma je krok za krokem:

 1. Prameny každé zóny se stočí do bičíku, upevní se sponou. Připravte barviva v oddělených miskách.
 2. Při nanášení nátěru se nedotýkejte kořenů. Na zadní straně hlavy, vyberte tenký pramen, aby hromadu, pak ve středu použít jeden odstín, na koncích - další (lehčí). Nanášejte barvu lehkými tahy, ale ne na všechny prameny.
 3. Zabalte každý pramen do fólie. Po krku jděte do chrámů. Nechte korunu nenatřenou.
 4. Celá procedura by neměla být delší než 40 minut, jinak nebude barvení rovnoměrné. Namočte barvu po dobu 30-50 minut, poté opláchněte, aplikujte balzám, osušte obvyklým způsobem. Po několika dnech lze výsledek podle potřeby upravit.

Cena za vlasy brondirovanie

Vzhledem k tomu, přírodní barvení je zpět v módě, ceny za to nemůže být nízká. Náklady na postup závisí na profesionalitě mistra, cenové politice salonu, kvalitě vybraných barev. Průměrná cena rezervace v regionu Moskva:

Technika barvení

Cena v rublech

Zonal Californian

od 5000

Klasika

1000-2000

Ombre

1500-3000

Video: brondirovanie na středních vlasech

Recenze

Elena, 18 let

Poté, co viděla fotografii Jennifer Anistonové, rozhodla se udělat takové zbarvení. Přihlásil jsem se na pána na postup bronzu a připravil 400 rublů. Výsledek mě zklamal: výsledek není vůbec jako hvězda. Právě jsem rozjasnil prameny - některé intenzivnější - některé méně, to je vše. Závěr: pro tento postup je nutné hledat odborníka a nechodit na někoho.

Anastasia, 24 let

Minulý rok jsem udělal rezervaci a byl s výsledkem velmi spokojen. Mezi výhody může patřit: snadná péče o vlasy, krásná barva, dlouhotrvající efekt, přírodní zvýraznění. Nevýhodou tohoto postupu je vysoká cena. Vybral jsem si základní barvu - tmavý ořech (mé oči jsou hnědé) a dvě další barvy - med a karamel. Výsledek je nádherný!

Karina, 27 let

Mám opačnou verzi bronzu - tmavé na lehkých pramenech. Vypadá neobvykle a stylově. Aktualizuji svůj účes jednou za rok pro stejného pána. Z tohoto obrazu se kvalita vlasů nezhorší. Dokonce i ženy dělají poklonu mým pramenům, protože vypadají úžasně. V blízké budoucnosti nebudu měnit barvu a techniku.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: