Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Dieta v ovesných vločkách je jednou z účinných metod hubnutí. Její plus v nepřítomnosti hladu, aby se šance na přestávku neustále snižovala. Herculese dieta pro hubnutí, navíc vám umožní upravit práci trávicích orgánů, naplnit tělo vitamíny a užitečné snadno stravitelné látky: jód, fluor, železo, vápník, atd. Hlavním tajemstvím ovesných vloček je nízký glykemický index produktu, díky kterému je sytost poskytována po dlouhou dobu.

Základní pravidla pro hercules dietu

  1. Dieta z ovesných vloček navrhuje 6 jídel v malých porcích.
  2. Je nutné zvolit přírodní produkt, jinak dieta nedává výsledek.
  3. Pro správný úbytek hmotnosti vypijte nejméně 1500-2000 ml vody denně, je však dovoleno pít kapalinu nejméně jednu hodinu po jídle.
  4. Mezi porcemi ovesných vloček můžete jíst různé vařené nebo čerstvé ovoce, s výjimkou brambor, banánů a hroznů. Je také povoleno použít 1 šálek nonfat kefíru denně.
  5. Ovesné vločky pro hubnutí nejsou ochuceny máslem, cukrem nebo solí. Můžete dát jídlo příjemnou chuť pomocí malého množství ořechů, bobulí nebo sušeného ovoce.
  6. Před začátkem diet Hercules je desetidenní průběh čištění rýžovou vodou. Připravte si to takto: 4 lžíce. Já Rýže se nalije 1000 ml vody, nechá se přes noc a ráno se vaří po dobu 60 minut, aniž by se změnila voda. Měli byste získat konzistenci želé. Ochlaďte a namočte tekutinu, vypijte každé ráno místo snídaně snídani a po konzumaci pracího prostředku by neměl být konzumován dříve než za 3-4 hodiny.
  7. Při dodržení Herkulovy diety je zakázáno jíst na hubnutí později než 2, 5-3 hodiny před spaním.

Přečtěte si další recepty na výrobu želé z ovesných vloček.

Dietní možnosti, menu a recepty na hubnutí

V závislosti na zvolené variantě diety Hercules a individuálních vlastnostech těla se můžete zbavit dalších 3-8 liber. Kolik kalorií v kaši hercules? 100 g ovesných vloček obsahuje pouze 84 kcal, pokud jsou vločky řádně vařeny (na vodě, bez másla, cukru). Vzhledem k vysokému obsahu vlákniny v ovesné kaši, i po konzumaci malé porce, jsme dlouho nasyceni. Zvažte možné způsoby, jak zhubnout ovesné vločky.

Rychlá monodieta po dobu 3 dnů

Třídenní dieta z ovesných vloček je nejextrémnější, protože zahrnuje konzumaci pouze ovesných vloček. Cook ovesné kaše by měla pára metoda. K tomu, vezměte 2 lžíce. Já nalijte stejné množství vroucí vody, přikryjte víčkem. Po 4-5 minutách jsou ovesné vločky připraveny k použití. Během dne je dovoleno vařit a jíst nejvýše 250 g suchých vloček, čímž se celkové množství rozdělí na 4-5 porcí. Lékaři nedoporučují držet se Herculese dietu déle než 3 dny, aby nevedli tělo k vyčerpání.

Tvrdý na 7 kg za 7 dní

Jak zhubnout za 7 dní na 7 kg? Herculesova dieta pro hubnutí ovesných vloček je rozdělena do dvou období. V prvních 3 dnech se smí používat pouze ovesná kaše, pití čaje nebo bylinné infuze. Vločky nelze naplnit máslem nebo vařit s mlékem - tento pokrm se snědl. Kaše vařená vodou po dobu 10 minut, pevně zakrytá víkem. Tento způsob vaření je nejpřijatelnější, protože šetří maximální množství živin ovesných vloček. Počínaje čtvrtým až sedmým dnem se smí do denní dávky přidávat 1 jablko a sklenka kefíru.

Snadná volba na ovesné vločky a kefír

Ovesné vločky a kefír jsou dokonale kombinovány ve stravě díky úžasnému čistícímu účinku, který dává tandemu těchto produktů. Dieta Hercules se zařazením do krmiva s nízkotučným fermentovaným mléčným výrobkem má 2 varianty. Nejjednodušším řešením je pít kefír v intervalech mezi hlavním jídlem (ovesné vločky), zatímco jeho denní objem by neměl překročit jeden a půl litru.

Druhá možnost - na sedm dní na snídani - použijte 100 g ovesných vloček namočených ve sklenici kefíru. Chcete-li urychlit proces hubnutí, vyloučit zbytek jídla, kromě koktejlu z kyselého mléka, a snížit dietu na 3 dny. Takže ztráta hmotnosti by měla konzumovat 4-5 sklenic čisticího nápoje denně. Díky rychlé stravě hercules, je možné ztratit asi 2-3 liber navíc.

Jak se dostat ze stravy

Po dokončení diéty hercules během týdne je zdržet se mastných, sladkých, příliš kořeněných potravin a potravin. Pokud je to možné, mělo by být takové jídlo zcela opuštěno, pokud chcete výsledek uložit. Zpočátku, po dietě, je lepší dát přednost obilovin, zeleniny, ovoce, nízkotučné odrůdy ryb / masa, bylinné infuze, fermentované mléčné výrobky s nízkým procentem tuku. Pro upevnění dosaženého efektu budou ideálním řešením sportovní a dlouhé procházky na čerstvém vzduchu.

Video: Je možné zhubnout v ovesných vločkách

Vyberte si dietu, ale chcete najít ekonomickou možnost? Ovesné vločky nezahrnují velké náklady a je snadné vařit. Video odpoví na všechny otázky, ukáže, jak efektivní může být proces hubnutí ovesných vloček a příbuzných produktů. Po jeho pozorování budete pevně přesvědčeni, že strava je dobrá!

Recenze o výsledcích hubnutí

Světlana, 29 let: Ovesné vločky pomohly zhubnout během těhotenství (mínus 6, 5 kg za 2, 5 měsíce). Neopařuji ho však, jak je uvedeno ve většině receptů, ale nalijte ho mlékem a mlékem 1: 1, které jste předtím složili do sklenice s vrstvami vloček a bobulí / plodů. Uzavřete nádobu a přes noc ji vložte do chladničky. 200 g sklenic stačí na 2 porce. I jíst jiné produkty, s výjimkou tuku a smažené, ale 70% denní menu je obsazena ovesné kaše.

Catherine, 34 let: Dlouho jsem používal kaši pro kosmetické účely (dal jsem masky na obličej, vlasy, tělo), ale nedávno jsem se rozhodl sedět na sedmidenní dietě. Nechci se omezovat na jídlo, ale protože jsem získal několik kilogramů, rozhodl jsem se vyložit tělo. Výsledek - minus 4 kg bez sportu a změna dne. Kromě infuze ovesných vloček ráno na lačný žaludek, místo večeře jedli kaši, zbytek nezměnil dietu.

Anna, 42 let: Nemám výrazný problém nadváhy, sledoval jsem dietu herkula, abych vyčistil střeva od strusek. To je můj osvědčený způsob, jak se zbavit nahromaděného znečištění. Za týden jíst obiloviny k snídani a večeři, se mi podaří ztratit 1-2 kg hmotnosti, normalizovat práci gastrointestinálního traktu a znovu cítit lehkost v těle. Kromě toho jsem si všiml, že po takové dietě se bolesti hlavy vyskytují méně často než dříve.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: