Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Známá televizní moderátorka, terapeutka a profesorka vyvinula více než jednu dietu, aby zhubla. Mezi nimi jsou i systémy s volným výkonem. Oficiální stránky nabízí nákup stravy, která trvá 4 týdny. Spolu s podrobným menu, člověk dostane velkou krabici s obědovými boxy různých barev a hotových jídel. Tam jsou dny s plnou dávkou a půst dnů pro hubnutí z Elena Malysheva. Nemusíte kupovat hotový set, můžete nahlédnout do menu, základní principy výživy a rychle odstranit tyhle kiláry na vlastní pěst.

Dieta Eleny Malysheva pro hubnutí

Specialista formuloval několik principů správného hubnutí:

  1. Zapomeňte na půst. Musíte jíst tolik, abyste necítili silný hlad. Chcete-li to, jíst potraviny 5-6 krát denně v malých množstvích.
  2. Velikost jedné porce - maximálně 250 g. Pokud nevíte, kolik to je, použijte sklenici. Jídlo, které se do něj vejde, lze najíst najednou. Jíst tak tři týdny, snížíte objem žaludku.
  3. Každý den je třeba vypít 10 sklenic (200 ml) vody. S jedním jídlem je povolen 1 šálek kávy nebo čaje bez přísad.
  4. Výživa Elena Malysheva poskytuje přísný režim: snídaně, obědy, večeře a občerstvení ve stejnou dobu s intervalem 2-3 hodin.

Jak strávit dny nalačno pro hubnutí

Strava z Malysheva Elena zahrnuje jeden výtok za 7 dní. Specialista doporučuje, aby byl umístěn, když jste velmi zaneprázdněni. Půst den pro hubnutí z Elena Malysheva může být na mírně podvařené rýže nebo pohanky. Nejlépe je vařit s vroucí vodou večer předtím, pokud budete vařit s vlastními produkty. Pokud použijete hotovou soupravu, naplňte obsah sáčku horkou vodou. Ráno můžete nalít 1 lžičku do kaše. rostlinných olejů. Mělo by být 8 jídel, každý 125 g.

K dispozici je také dieta Malysheva po dobu 10 dnů. Způsob výživy je vykládka a přispívá ke snížení hmotnosti o 5 kg. Strava je založena na střídání bílkovin-sacharidů: 1 den jedí pouze proteinové potraviny, 2. den - zelenina. Nabídka proteinů vypadá takto:

  1. snídaně: 1 vejce, vařené vařené, zelené;
  2. další jídla: 700 g čerstvého vařeného kuřete, distribuovaného po celý den.

Den sacharidů je použití salátu "štětec". Recept: Syrové zelí (1/2 kg), mrkev (1/2 kg), řepa (1/2 kg) jemně nasekaná nebo roštová. Míchejte, mačkat dobře ruku jít šťávu, zalijeme 1 lžičku. citronová šťáva. Sůl nelze přidat. Dbejte na to, aby byl dodržen vodní režim - 2 litry vody denně. To je celá strava po dobu 10 dnů.

Menu pro hubnutí Elena Malysheva

Nejzajímavější část je praktická. Menu, které vytvořila Elena Malysheva, vypadá takto:

Snídaně

1-kousnutí

Oběd

2. svačina

Večeře

Po

Ovesné vločky

100 g bobulí / 1 jablko / 1 pomeranč

Těstoviny s karbanátky a rajčatovou omáčkou, salát: okurky, rajčata, zelenina

Ovocný bar s meruněk

Polévkové nudle s kuřecím masem a petrželkou, listy salátu

BT

Ovocný bar s ořechy a jablky

100 g bobulí / 1 jablko / 1 pomeranč

Dušená rýže, kuřecí řízek, listy salátu

Směs: ananas, lískový ořech, papája, rozinky

Kuřecí julienne, salát: okurky, rajčata, zelenina

CP

Müsli "4 trávy s dýně"

100 g bobulí / 1 jablko / 1 pomeranč

Fettuccine s kuřecím masem, zapečené se severní omáčkou, salát: okurky, rajčata, zelenina

Ovocný bar s brusinkami a třešněmi

Líné zelí rolích se zeleninovou omáčkou, listy salátu

THU

Müsli se semeny, kandované ovoce, ořechy

100 g bobulí / 1 jablko / 1 pomeranč

Brambory s houbami a staré ruské cibule, listy salátu

Směs: ananas, papája, rozinky a mandle

Brokolicová krémová polévka s krutony, salátem: okurky, rajčata, zelenina

PT

Omeleta: kuřecí vejce, mléko, brokolice

100 g bobulí / 1 jablko / 1 pomeranč

Vařená rýže, kuřecí řízek, salát: okurky, rajčata, zelenina

Smíchejte: mandle, lískové ořechy, sušené ovoce

Dýňová krémová polévka v angličtině, listy salátu

So

Jáhlová kaše s kousky manga

100 g bobulí / 1 jablko / 1 pomeranč

Zrazy s houbami, pohanka, salát

Ovocný bar s ořechy a jablky

Francouzský houba julienne, salát: okurky, rajčata, zelenina

Slunce

Den půstu: 1 kg dušené pohanky / rýže rozdělená do 8 částí

Recepty dieta Malysheva

Všechna jídla ve stravě zakoupené od Malysheva jsou vařena v mikrovlnné troubě po dobu 5-10 minut, dušená, nebo jíst syrové. Pokud to uděláte sami, musíte strávit více času. Zde jsou dva recepty:

  1. Müsli se semeny, kandované ovoce, ořechy. Připravte si směs ovesných vloček, kukuřice, žita, ječmenných vloček, sekaných ořechů a kandovaného ovoce. Smíchejte všechny ingredience, přidejte trochu tekutého medu, vody, skořice. Zahřejte troubu, zpracujte plech s rostlinným olejem, pečte müsli po dobu 30-40 minut (až do zlatohnědé).
  2. Fettuccine, kuřecí maso v omáčce Mornay. Kuře a cibuli smažíme, přidáme petrželku, česnek, cibuli, sůl, černý mletý pepř. Vaříme makarony s tvrdou příchutí až do poloviny vaříme, ochutíme máslem. Make omáčka "Mornay" (vypadá to bechamel, ale ještě je třeba přidat strouhaný sýr). Těstoviny a maso položte na vymastěný plech, nalijte trochu vody, nahoře dejte omáčku a vložte do trouby na čtvrt hodiny (190 ° C).

Další informace o tom, jak správně vést dny nalačno pro hubnutí.

Video: dny půstu na rýži a jiných produktech

Lehké jídlo je obzvláště účinné po prázdninách, během kterých člověk nestačí popírat sám sebe. Jako výsledek - pár liber navíc. Půst dnů pro rychlé hubnutí z Elena Malysheva pomůže obnovit tvar, zmírnit žaludek, slinivky břišní a zlepšit zdraví. Slavní lékaři spolu s profesorem Malysheva vypráví o nejlepších způsobech umírněné výživy.

Recenze

Olesya, 27 let: Jídlo, které Malysheva nabízí, je chutné a pestré. Za peníze přichází levné, zejména pokud člověk není zvyklý na nákup manga a ananasu takhle. Strava je založena na zásadách správné výživy, takže mi nic nového nebylo odhaleno. Za měsíc jsem ztratil 5 kg.

Zhanna, 38 let: Koupila jsem si krabici s jídlem od Malysheva a bylo mi to líto. Mnoho výrobků bylo zmrazeno (musely být položeny na sousední mrazničky) a přeplatek je šílený! Mohl bych si koupit stejné produkty odděleně za polovinu ceny a bylo by to lepší. Jídlo je chutné a zdravé, ale ne za takové peníze!

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: