Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Díky správnému make-upu, je snadné, aby vzhled expresivní, věnovat pozornost výhodám, retušovat nedostatky. Bezedné hnědé oči mají mnoho odstínů, od zelenožluté až po ořechovou. Hořící černovlásky brunetky jsou oblíbené modely pro vizážisty. S tímto barevným typem vzhledu je možné použít nejodvážnější odstíny stínů.

Základní pravidla pro make-up pro hnědé oči a tmavé vlasy

Od narození děvčata s tmavým irisem udělala velkolepý pohled. Čokoládová barva kukátku v kombinaci s černými řasami je již dlouho fascinující pro obdivné pohledy mužů. Správný make-up pro hnědé oči a tmavé vlasy mohou zvýšit hloubku vzhledu. Kosmetika vybírat v závislosti na odstínu duhovky, tmavé nebo světlé barvy kůže, denní doby, události, oblečení, náladu.

Pravidla a triky make-upu:

 1. Odstín obočí pod barvou vlasů se stíny nebo tužkou, dávající malé tahy.
 2. Stínujte jasné čáry, aby vypadaly trochu zakouřeně, jako když provádějí make-up smokey ice.
 3. Zdůrazněte spodní stíny očních víček, abyste viditelně zvýšili incizi očí.
 4. Perleťové stíny se používají k tomu, aby obraz vypadal jemněji.
 5. Jako základ je aplikován zvýrazňovač, který dává zářivý vzhled pokožce, aby zdůraznil obočí, vizuálně zvětšil oči a objem rtů.

Stíny

Vhodné odstíny pro dívky s hnědýma očima - paleta béžové, hnědé, černé, šedé. Tyto barvy jsou kombinovány s šaty jakékoliv barvy. Ideální odstíny pro hnědé oči a tmavé vlasy teplých přírodních tónů, jako je čokoláda, broskev a další, zdůrazňují hloubku vzhledu. Obnovte obraz tmavovlasých brunetek nebo hnědovlasých žen pomůže studeným stříbrným a zlatým odstínům aplikovaným na horní víčko nebo do vnitřních rohů. Odstíny zelené, bažiny, šeříku, jemné modré, švestkové barvy v kombinaci s oblečením nebo doplňky.

Řasenka

Brunetky a hnědé vlasy řasy jsou tmavé, takže řasenka jakékoliv barvy je pro ně vhodná: černá, hnědá, smaragdová, modrá. Nestandardní barvy nevypadají divadelně, protože jsou viditelné pouze v jasném světle nebo pod určitým úhlem. Tužka nebo oční linky pro ukazování šipky fit tmavé tóny. V závislosti na odstínu duhovky, denní době, událostech, oblečení, vyberte odstín od světle hnědé až po dehtovou čerň.

Rtěnka

Velkolepý make-up pro tmavě hnědé brunetky s hnědýma očima by měl být jasnější než dívky se slušnou kůží. Tmavovlasé ženy s hnědýma očima jsou rozděleny do tří typů barev, podle toho, která rtěnka je vybrána. Hořící brunetky jsou vhodné bohaté růžové a béžové odstíny rtěnky pro denní make-up. Ve večerních hodinách se upřednostňují jasnější a sytější barvy - rubínová nebo červená. Pro ženy v hnědovlasých barvách je lepší rozhodnout se pro tmavé odstíny růžové nebo červené barvy, večerní rtěnku z korálů, rubínu a třešňové barvy.

Myšlenky na make-up pro hnědé oči

Technik použití make-upu je obrovské množství, každý má své vlastní vlastnosti a jemnosti. Mezi nejoblíbenější způsoby patří: konturování, aero makeup, strobing, chroming:

 • Stroboskopické a chromové techniky jsou založeny na tom, že se obličejem rozzářil zářivý pohled.
 • Konturování vytváří zdání přirozených stínů.
 • Air makeup se provádí pomocí vzduchového kompresoru (airbrush) a sady speciálně navržených barev.

Jakýkoliv make-up pro hnědé oči a tmavé vlasy začíná aplikací nadace, zakrývá všechny vady obličeje. Pomocí prášku nebo základu různých odstínů obrysy obličeje. Dalším krokem je červenat, který se aplikuje na spodní část lícních kostí a opatrně zastíněn štětcem. V přítomnosti tmavých kruhů pod očima zakrývají závadu korektorem, po kterém pokračují v provádění dekorativního make-upu. Výběr kosmetiky pro každý typ make-upu závisí na tom, na co se zaměřujete: oči, rty, obočí.

Příležitostné

Pro každodenní make-up platí pravidlo jednoho přízvuku - zdůrazňují buď oči nebo rty. Chytlavý make-up vypadá vulgárně ve dne. Pokud jsou oči malované ve stylu ledu Smokey, rtěnka by měla být pastelními odstíny. Pokud chcete, můžete zdůraznit krásu rtů s brilancí sytých barev, na oční víčka se aplikují světlé odstíny. Šipky by měly být sotva znatelné, tenké oční linky by byly ideálním řešením. Hlavní princip každodenního make-upu - měl by být mírný.

Lesní pohádka

Tato verze denního make-upu je chytrý způsob, jak zdůraznit přitažlivost a magnetismus teplého barevného typu vzhledu hnědovlasých nebo hnědovlasých žen. Chcete-li udělat make-up ve stylu "Forest Fairy Tale", postupujte podle pokynů krok za krokem:

 1. Horní víčka mají širokou linii očních linek, vyrobenou pomocí stínů (teplá hnědá, světle zelená a perleťová barva).
 2. Zlaté stíny jsou aplikovány na zbytek oblasti před záhyby.
 3. Plocha záhybů od vnějšího rohu ke středu a dolní části očních víček je zbarvena hnědými odstíny s jemným leskem.
 4. Řasy řas odstínů černé prodlužující řasenka.
 5. Blush oblek lehká terakota.
 6. Pysky pokryté průhledným leskem se zlatými lesklými částicemi.

Obal dívka

Takový lehký denní make-up je vhodný pro stylové dívky s tmavými vlasy a očima. Chcete-li make-up ve stylu „Cover Girl“, proveďte následující kroky:

 1. Horní a dolní víčka jsou orámována jasnými odstíny grafitové barvy.
 2. Řádek řas dolů černá tužka nebo oční linky.
 3. Řasy odstín tmavé řasenky.
 4. Blush vybrat světlé berry odstíny.
 5. Rty kryt matné rtěnky tlumené vínové barvy.

Večer

V noci převládá elektrické osvětlení, pro make-up jsou vybírány syté barvy. Světlé odstíny rtěnky, perlové stíny, výrazné šipky, svěží řasy vytvářejí nezapomenutelný obraz. Tento make-up se provádí na společenských akcích, různých oslavách, večírcích, datech. Nadace, prášek a červenat vybrané tmavší tóny než pro každodenní líčení. Bude vhodné podívat se na blikající efekt na kůži, který je snadno proveditelný pomocí zvýrazňovače.

Zlatá záře

Velkolepý make-up je vhodný pro tematické párty nebo pro vhodné oblečení. Večerní make-up pro bruneta s hnědýma očima "Zlatá záře", instrukce krok za krokem:

 1. Obočí linie zdůrazňují světlý odstín.
 2. Béžové stíny jsou aplikovány na horní víčka.
 3. Vnější rohy očí směrem ke špičkám obočí jsou zbarveny hnědou barvou.
 4. Spodní víčka zdůrazňují perlové stíny smaragdové barvy.
 5. Na centrální části horního a dolního víčka se objevuje zlatý tón.
 6. Na kontury řas kreslí expresivní šipky.
 7. Řasy jsou malovány v několika vrstvách, takže jsou orámovány svěžími "fan" očima.

Romantický večer

Ve stejné době, světlý a jemný make-up, který bude hnědovlasá dívka s tmavými vlasy neodolatelné. Fascinující make-up pro romantický večer se koná ve fázích:

 1. Na horních víčkách působí jemný světle béžový tón.
 2. Počínaje vnitřními rohy očí směrem doprostřed jsou víčka natřena lehkými perlovými stíny.
 3. Od středu k vnějším rohům ukládají broskvové stíny.
 4. Plocha záhybů ve středu je obarvena purpurovou - sotva vnímatelnou z vnitřní strany a více nasycená blíže k vnějším okrajům.
 5. Na kontury řas nakreslete jemné, ale zřetelné linie s černou podšívkou.
 6. Dolní víčka mírně podtržená černými stíny.
 7. Malovat řasy tmavou řasenku.

Smokey Ice

Hlavním rysem make-upu pro oči s efektem zákalu je plynulý přechod stínů z nasycených a tmavých na transparentnější světlo. Při provádění klasické verze make-upu Smokey-Ace byly původně použity všechny odstíny šedo-černé stupnice. V průběhu času, make-up umělců výrazně rozšířil arzenál stínů používaných k vytvoření kouřové make-up.

Klasický kouřový led

Ve sféře krásy zaujímá tento styl stejné místo jako malé černé šaty ve světě módy. Podrobný návod, jak udělat make-up kouřové oči:

 1. Horní a dolní víčka lemují růst řas měkkou, ale ne tekutou tužkou nebo přetrvávajícími tmavými stíny.
 2. Ve vnějších rozích horních víček jemně zvedněte zvednuté šipky.
 3. V horních očních víčkách, od samého okraje šípů v kontaktu s řasami, až po centrální záhyby, jsou linie pečlivě zastíněny podložkou pro stíny nebo štětcem.
 4. V dolních víčkách jsou šípy rozděleny podobně.
 5. Na vnitřním okraji spodní oční tužky nakreslete šipky.
 6. Na ohybu oka oka umístil stín tmavé barvy.
 7. Na pohyblivých očních víčkách po tmavém stínu naneste vrstvu mezilehlého stínu.
 8. Ve vnitřních rozích tvoří barevné akcenty perleťovou barvu.
 9. Od záhybů očních víček až po obočí se aplikuje světlý odstín
 10. Přechody pečlivě stínu do jedné barvy krásně tekly do druhého.
 11. Řasy obarvené v několika vrstvách.

Svatba

Oslava svatby je vždy doprovázena focením a videem. Profesionální světlo "jí" 50% barvy, z tohoto důvodu, svatební make-up by měl být mnohem jasnější než každý den a večer. Svatební líčení nemusí být honosné, ale krémové a pastelové odstíny stínů a rtěnky vypadají vybledlé. Kromě toho, svatební make-up je vybrán v souladu s účes, oblečení, doplňky, šperky, svatební kytice. Hnědé dívky s tmavými vlasy zapadají do tmavších stínů než blondýnky nebo světlovlasé krásy.

Klasické svatební make-up

Make-up bude vypadat perfektně na tvářích brunetek, hnědovlasých dívek s tmavými duhovkami. Krásné slavnostní make-up pro hnědé oči a světle hnědé vlasy, instrukce krok za krokem: \ t

 1. Na celý povrch víčka se nanese základní nátěr, aby se make-up zachoval během celé oslavy.
 2. Na horních pohyblivých očních víčkách je uložen vhodný barevný perlový odstín středního tónu.
 3. Vnější rohy očí vycházejí z tmavého odstínu, který je zastíněn do středu.
 4. Ve vnitřních rozích vytvářejí jiskřivé akcenty světlé třpytivé stíny.
 5. V záhybech oka jsou tmavé stíny aplikovány ve formě oblouku spojujícího vnitřní a vnější rohy očních víček.
 6. Podbrovnye stránky odlehčí teplý písek nebo světle béžové stíny.
 7. Obrys řas je zdůrazněn černou tužkou nebo oční linky.
 8. Střední část horních víček je zdobena jiskrami.
 9. Řasy malovat inkoustem v několika vrstvách.
 10. Blush a rtěnka jsou navzájem sladěny.

Make-up Řezání

Technika použití make-upu je speciálně určena pro tmavovlasé, hnědé oči žen krásného sexu s visícími stoletími. Zvláštnost struktury se vyznačuje tím, že mobilní víčko je zcela nebo zčásti skryto pod horním okem, když jsou oči otevřené. V návaznosti na instrukce krok za krokem můžete zdůraznit krásu hnědého oka a vizuálně opravit visící oční víčka:

 1. Okružní linie očí zdůrazňují hnědé stíny.
 2. Centrální záhyby s tmavou barvou a osrstění.
 3. Pohyblivá oční víčka jsou natřena korektorem, zatímco ve vnějších rozích je kartáč nasměrován ke spánkům a otevírá se tak, aby se vytvořil otevřený vzhled.
 4. Světlo béžové stíny jsou aplikovány přes korektor.
 5. Plocha pod obočím a vnitřními rohy očních víček je osvětlena stíny s třpytem.
 6. Řasy jsou barveny černou nebo hnědou řasenkou.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: