Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Obrazy na těle jsou daleko od symboliky příslušnosti ke konkrétní společenské / profesní skupině k neslavnému stigmatu a od něj k módnímu prvku. Dnes se stále více a více dívek snaží takto ozdobit, alespoň s hennou, ale musíte si vybrat tetování s významem, jinak můžete dosáhnout opačného efektu. Co je preferováno?

Hodnota tetování pro dívky

Vysoce kvalifikovaný tetovací umělec, na kterého se klient obrátil, nikdy nevyplní spontánní vzor a vždy varuje, že tento krok by měl být promyšlen. Není to něco, co by se dalo za sekundu opravit, kdyby se nálada náhle změnila. Dívka, která si myslí, že zdobení jejího těla by měla nejprve zvážit všechny varianty tetování a jejich význam. Je lepší, když je význam zkoumán z několika stran a ve všech detailech, zejména pokud je obraz v dohledu.

Rozmanitost těchto kreseb pro dívky lze rozdělit do dvou kategorií:

 • Charakter Květiny, ptáci, zvířata, hvězdy, slunce a měsíc nebo složité vzory z různých náboženství. Můžete vidět abstraktní obrazy, které jsou vnímány chaosem, ale mají skrytý význam, pochopitelný pouze dívce, která je nosí.
 • Text. Fráze, citace, jména, data, jednotlivá čísla. Latina zůstane nejpoužívanějším jazykem, ale populární jsou také tetování s významem pro dívky v angličtině nebo z japonských / čínských znaků.

Tetovací fráze

Pokud je dívka více přitahována k fotografiím s nápisy na rameni, noze, zádech atd., Měla by hledat atraktivní výroky nebo fráze, které si může sama představit. Krásné tetovací fráze s významem pro dívky mohou hovořit o lásce, aspiracích, víře, slibech, pohledu na svět, mají spojení s minulostí nebo přítomností. Můžete je doplnit načrtnutou skicu, která plně odhalí význam tetování.

Několik možností pro tetování pro dívku:

 • Vraťte se zpátky k tomu, co je u konce.
 • Smrt, ale ne nečest.
 • Jezte, modlete se, láska.
 • Světlo ve tmě.

Znaky

Pokud symbolem rozumíme kresby, ne hieroglyfy atd., Pak je volba téměř neomezená. Jakýkoli obrázek lze číst několika způsoby, takže ženské a mužské tetování symboly jsou téměř vždy záhadou, nebo tam, kde je pravda skryta za jasnější obraz. Lotos může znamenat znovuzrození, čistotu nebo dokonalost a griffin může znamenat sílu, rychlost reakce, boj rozumu a zvířecí podstatu. Místo bude také hrát roli: tetování na krku a na rameni se stejnou skicu může mít různé interpretace a různé energie.

Citáty

Mezi známými tvrzeními jsou fráze starověkých myslitelů obzvláště oblíbené u dívek, i když moderní se také začínají zdobit těla mladých lidí. Krásné citace pro tetování z hlediska estetiky - win-win možnost: počet fotografií na sociálních sítích převrátí. Není to však o jedinečnosti stylu v takové situaci, protože existuje vysoká pravděpodobnost, že se s někým setkáte se stejným tetováním. Pokud chcete něco, co patří jen vám (nebo úzkému okruhu lidí), vezměte citace z poezie nebo prózy a neotevírejte nutně nejslavnější díla klasiků.

Tetování nápisy s překladem

Textové tetování může být jakékoliv velikosti a tvaru: od krátké fráze až po pasáž, která vypráví celý příběh. Volba délky nápisu pro tetování s překladem se provádí po určení plochy, na kterou se bude tetování aplikovat. Ale význam této fráze není nutně duplikován vedle sebe - jen to můžete znát, což dodá vašemu obrazu tajemství. Majitel je však povinen znát význam vypchatého tetování, protože jinak se může dostat do velmi nepříjemné situace, která je typická pro dívky, které se hieroglyfy vyplňují jen pro svůj neobvyklý vzhled.

V latině

Latinský jazyk je nejen krásný: fráze na něm se vyznačují speciální filozofií, která umožňuje použití v tetování s významem pro dívku. Pokud si však vyberete běžné fráze, existuje riziko, že se podíváte do trendu, ale ne jedinečně. Odborníci radí nebrat příliš známé nápisy v latině s překladem pro tetování - tj. "Per aspera …", "memento mori" atd. Naučte se úplný seznam frází a vztahujte se k vašemu nápadu. Zvláště zajímavé pro ženské tetování:

 • „As posse ad esse“, což by znamenalo „od možného k reálnému“ a mělo smysl pro cílevědomé lidi, kteří jsou zvyklí proměňovat plány v cíl.
 • „Ad multos annos“ může být spojeno se symbolickým tetováním, protože význam fráze je „mnoho let“ a je vhodný pro ženatou ženu, která chce udržovat lásku svého manžela.
 • „Dum spiro spero“ je ideální pro dívku, jejíž víra není porušena, protože věta zní takto: „zatímco já dýchám, doufám“.
 • "Nil sancti" - nebo "nic svatého."

V ruštině

Fráze v jejich rodném jazyce jsou používány méně často pro tetování dívkami než v cizích jazycích, ale je to také velmi krásné a může znít neuvěřitelně melodicky. Bude obtížné udělat chybu s významem, protože překlad není vyžadován pro vás a pro ty, kteří jsou kolem vás (ve vaší zemi). Myšlenka na tetování nápisy v ruštině je lepší přijít s vlastní, ale pokud literatura není vaše cesta, odborníci radí, abyste se na to podívat ve své oblíbené knize. Často je úspěšné studium poezie.

V angličtině

Tento jazyk je považován za nejběžnější, takže neexistují žádné zvláštní potíže pochopit význam nejkrásnějších frází (na rozdíl od francouzštiny, němčiny atd.). Pokud se rozhodnete udělat si takové tetování, nápisy v angličtině s překladem mohou být vybrány z idiomů - znějí štíhleji než spěšně složené nezávislé věty. Gramaticky, oni jsou často také správnější, takže nebudete mít výsměch ze strany.

Možnosti tetování s významem pro dívky v angličtině:

 • Nevzdávej se - nevzdávej se.
 • Žena vašich snů - může mít srandu, zní jako "dívka vašich snů".
 • Krev, pot a slzy - hledat / dostat přes pot, krev a slzy.

Tattoo symboly

Používat ne dlouhé fráze, ale jediné postavy, to je výhodné jestliže dívka chce nenápadné tetování - více pro sebe než pro ukazování pod vlivem módních trendů. Můžete si vybrat libovolné postavy - od starověkých egyptských a skandinávských až po tajemné hindské, módní čínské / japonské hieroglyfy, arabské písmo, hebrejsky. Mají silnou energii, takže před naplněním takového tetování je třeba studovat symboly a jejich označení co nejpřesněji a co nejpřesněji, aby se mistr seznámil s náčrtem.

Čínské znaky a jejich význam v ruštině

Od té doby je těžké pracovat se skupinou asijských jazyků nejmenší chyba při psaní symbolu vede k úplné změně významu, který je vlastní. Nicméně i bez absence zkreslení v dopise se kuriozity získávají díky několika variantám významu jednoho označení. Totéž platí pro kombinaci několika znaků. Jako výsledek, to je vhodnější zvolit hieroglyfy pro ženské nebo mužské tetování v ruštině, nejlépe s osobou, která zná dobře Hangul, Hancha, Hiragana, etc. \ t Navíc stojí za to pozorně prostudovat fotografii ze spolehlivých zdrojů a jít s ní na pána.

Zvláště populární nápady na tetování pro dívky:

 • 愛 - čte jako „ai“, což znamená „láska“.
 • Gon - draka;
 • Composite - složené označení slova „život“, které v sobě nese význam předurčení osudu každé osoby. Modifikace tohoto tetování s významem pro dívku je 永远, což znamená „navždy“ nebo „pro život“ a může být naplněno na zvláště významný den.

Slovanské symboly

Runy, které byly používány starověkými Slovany, mohou být také silným talismanem, ale stejně jako ostatní talismany, nejsou určeny pro veřejnost. Pokud si vyberete obraz slovanských symbolů, je lepší udělat tetování na krku, dolní části zad, kyčle, nebo jiném místě, které je většinou skryto oblečením, jinak může energie jít nesprávným směrem. Stejně jako u jiných značek (japonština, egyptština atd.) Je lepší zvolit vizuální smysl, ale přesný význam:

 • symboliku travních trav chráněných proti chorobám;
 • kapradina květina znamená statečnost;
 • salard je plodnost, tj. pro budoucí matku;
 • Runa míru může dát vnitřní mír.

Láska Tattoo

Tyto varianty tetování mají sklon především k dívkám ve věku od 15 do 19 let, kdy se vyskytnou první vážné pocity. Je tu touha je udržovat a vaše vlastní tělo je pro to ideální. Nicméně, odborníci nedoporučují pro tetování lásky, aby se jméno svého milence, pouze pokud to není váš manžel, protože všechny pocity mohou zmizí. Může se stát krutá inverze k nenávisti a musíte se zbavit nechtěné připomínky z minulosti. Je lepší se omezit na hluboké fráze myslitelů, obecné symboliky atd. Možnosti tetování:

 • Láska, pokud chcete lásku.
 • Neexistuje žádný lék na lásku.
 • Amor caecus - že silný pocit odstraňuje argumenty rozumu. Anglický ekvivalent - láska je slepá.
 • Amor a čest, nebo "láska a čest."
 • Milujte ne válku - zvolte lásku, ne válku.

Tetování o rodině

Je těžké popřít, že člověk udržuje nejsilnější spojení s nativními lidmi, což by mělo být posíleno tetováním na těle. Některé dívky ji dokonce umístí na hruď, v oblasti srdce. Tetování o rodině nemusí být příliš zřejmé: zajímavý příklad je pozorován u Davida Beckhama, který se naplnil keltským křížem. Nachází se na vnitřní straně předloktí a je interpretován jako „to, co miluji a zbožňuji“, s odkazem na manžela a děti. Pro vnějšího pozorovatele je to jednoduchá kresba.

Varianty tetování s významem rodiny:

 • Máma / táta / sestra / atd., Uzavřená v symbolu nekonečna.
 • Jména / iniciály dětí doplněné daty narození. Tetování je většinou černé a bílé.
 • Náčrt rodinného erbu nebo dokonce motto.

Kde je lepší tetování dívky

Volba místa pro tetování je dána především sociálním statusem. Druhým faktorem je samotná skica, jejíž velikost a tvar může předložit požadavky v zóně, kde se může posadit. Pokud budeme mluvit o tetování nápisy na paži, zde musíme vzít v úvahu zvláštnosti kůže: blíže ke štětce, je aktivně aktualizován, takže obrys se rychle rozostří, barva se může změnit - tenký rukopis není vysoce doporučeno. Na předloktí bude tetování dívky pokračovat několik let. Totéž platí pro záda, boky atd.

Odborníci dávají dívkám následující tipy:

 • Jako varianta populárního tetování jsou nápisy na zápěstí s významem považovány za jeden z nejúspěšnějších: zde si můžete vytvořit celý náramek, přidat čísla, malý vzor, který jde nahoru do paže. To je dobré místo pro párované tetování, prohlášení o lásce, zachování nezapomenutelných okamžiků, zejména pokud je levé zápěstí spojeno se srdcem. Zvažte několik možností na ruce pro dívky.
 • Tetování na noze je vhodné pro děvčata, která nemají dovoleno ukázat šperky těla, oblékání, zejména pokud je na noze, kotníku, atd. Chcete-li vidět tetování může být pouze v létě nebo doma, když dívka chodí naboso. Zde jsou většinou relevantní stejné myšlenky jako pro zápěstí.
 • Pokud potřebujete skrýt tetování, nápisy na zadní straně mohou být také cestou ven, protože v kanceláři bude skryta tlustou látkou. Vzhledem k velké ploše pro tetování na lopatce nebo pod ní, můžete použít velké kousky textu, celé pasáže nebo quatrains a doplnit je kresbami.
 • Jednotlivé postavy (zejména hieroglyfy) jsou dobré jako tetování na krku - podél zadního povrchu. Budou skryty vlasy, pokud jen dívka nebude nosit velmi krátký účes, budou hrát roli talismana.
 • Pokud se dívka rozhodne udělat tetování nápisu na klíční kosti, měla by si vybrat krátké fráze o délce 1 až 2 slova, nebo delší doplnit malým rukopisem, protože jinak to může vypadat drsně.

Naučte se vše o tetování na noze pro dívky.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: