Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Hromadné naprosté vlasy okamžitě promění vzhled dívky, což ji činí výraznou. Každé ráno, fair sex vykouzlit jejich účes vypadat 100% plné. Existují způsoby, jak vytvořit objem na kořenech po delší dobu? Procedura Boost Up je dobrým řešením!

Co je Boost Up

Chcete získat stabilní objem vlasů na kořenech po dobu 6 měsíců? Ve stejné době prameny nepodléhají tvrdému teplu nebo agresivním chemikáliím. Profesionální kadeřnice Elena Glinka nabízí nový způsob, jak se zaměřit na přírodní krásy. Co je to za vlasy? Jedná se o speciální techniku tvorby bazálního objemu pomocí speciální kosmetiky.

Mistr zpracovává spodní prameny a horní se nedotýká. I když se postup nazývá perm (fleece), vlasy zůstávají rovné a jeho objem se zvyšuje. Jak dlouho trvá výsledek? Odborníci tvrdí, že nejméně šest měsíců. Prameny vypadají husté, silné, zdravé, takže postup je vhodný zejména pro majitele tenkých a řídkých vlasů. Zesílení zůstává po mytí, pokládání, navlhčení v dešti, takový objem se nebojí větru a vysoké vlhkosti.

Výkonová technologie Zvyšte vlasy

Doba trvání procedury je asi 2-3 hodiny a je lepší důvěřovat profesionálovi. Aktivní směs se aplikuje na vlasy, ve kterých je hlavní účinnou látkou hydrochlorid cystaminu - organická látka se strukturou podobnou lidským vlasům. Výrobek je považován za bezpečný i pro volné prameny. Odborníci pracují s kvalitními sloučeninami (Pall Mitchel, Iso Option). Pokud však dojde ke škodě na konstrukci, je lepší nejprve dokončit restaurátorský kurz.

Krátké posílení vlasů

U příliš krátkých řetězců se postup neprovádí, protože účinek může být nepředvídatelný. V ostatních případech má pozitivní účinek krátká srst a střední délka. Master ovlivní pouze kořenovou zónu, takže algoritmus procedury je téměř stejný pro různé délky řetězců. Není nutné se připravovat na biovlnu, pouze se nedoporučuje umývat si vlasy před zasedáním (i když můžete najít i opačné prohlášení). Provedení Boost up prochází v sedmi fázích:

 1. Horní prameny jsou odděleny od většiny vlasů - nejsou ovlivněny během procedury.
 2. Kořenová zóna je navinuta na speciální natáčky nebo vlásenky. To je nejdelší a nejpřísnější krok. Mistr musí mít vysokou profesionalitu. Je důležité nepoužívat kořeny a špičky. Zpracovali 6 - 15 centimetrů z kořenové vzdálenosti.
 3. Na spirálovité prameny položte speciální řešení. Nezasahujte do účinné látky na kořeny a pokožku hlavy - je to nebezpečné.
 4. Kudrlinky zabalené v hliníkové fólii.
 5. Doba zdržení - 5 minut.
 6. Natáčky na vlasy nebo vlásenky jsou odstraněny, hlava je dobře umyta speciálním šamponem a ošetřena kondicionérem na vlasy. Šampon by měl být bez sulfátů (bez SLS).
 7. Make styling. K tomu použijte fén - kadeře musí být dobře vyhlazené, aby nezůstaly žádné vrásky.

Zvyšte postup pro dlouhé vlasy

Jediný rozdíl v tomto případě je délka ošetřených vlasů. Mistr se dotkne asi 15 cm pramenů. Zbývající akce zůstávají stejné. Trvání procedury se významně zvyšuje v závislosti na počtu chlupů. Pokud má žena dlouhé a tlusté prameny, může sedět v kabině až tři až pět hodin. Cena tohoto postupu je velmi závislá na těchto ukazatelích. Aby vlna neztratila svůj vzhled předčasně, stojí za to si umýt vlasy bezsírným šamponem, nejlépe stejnou značkou jako účinná látka.

Je možné vytvořit kořenový objem vlasů

Postup Boost nahoru pro vlasy teoreticky lze provést doma. Je však obtížné jej vykonávat, zejména pro nepřipravenou osobu. Setkáte se s takovými obtížemi:

 • Nezávisle budete vetřít prameny po velmi dlouhou dobu a vaše ruce budou velmi unavené.
 • Důležitým bodem je množství a kvalita speciálního složení. Najít profesionální nástroj není tak snadné, ale v jakém objemu ho aplikovat na vlasy, mistr se zaměřuje na místě.
 • Neméně pečlivý postup - odstranění čepů, a to by mělo být provedeno tak rychle a bezbolestně, jak je to jen možné.
 • Poslední fáze, styling, také vyžaduje určitou úroveň dovednosti.

Pokud jste připraveni na takové potíže, můžete bezpečně vytvořit objem vlastními rukama. Postupujte podle výše uvedeného algoritmu. Jak odstranit Boost nahoru z vlasů, pokud se vám nelíbí výsledek? Odolný objem se můžete zbavit okamžitě kontaktováním salónu krásy. Kadeřníci budou dělat chemické nebo keratin rovnání kadeře. Doma, aby výsledek je téměř nemožné. Jak vlasy rostou, objem se bude postupně snižovat, ale tvar účesu se nezmění k lepšímu.

Má nevýhody postup

Abyste se nepoškodili a nedostali neuspokojivý výsledek, přečtěte si kontraindikace. To je:

 • těhotenství, kojení, menstruace (objem může rychle klesnout);
 • alergický na účinné látky;
 • hormonální léky, silné léky;
 • nadměrná ztráta vlasů, oslabená imunita;
 • prameny obarvené basmou nebo hennou.

Vlasy po posilování se mohou stát křehkými, matnými a bez života. Je možné, že budou mnohem zmatenější, než vznik rohoží. Ztráta pramene je také častým výskytem po biovlně. Existuje několik dalších významných nedostatků: malý počet odborníků v této oblasti, vysoké náklady na postup (z 3500 rublů), obtížnost korigování výsledků, nepohodlí při vytváření Boost Up.

Photo Boost Up: před a po

Atraktivní výsledky, které vidíte na vlastní oči, vždy inspirují více teoretických příběhů. Podívejte se na prezentované fotografie - rozdíl je zřejmý. Dokonce i „elegantní“ prameny po Boost-Up jsou krásně vztyčeny, jako by se nad nimi mistr dlouho vykřikoval. Účes vypadá velmi přirozeně a nejpříjemnější je, že tento efekt trvá několik měsíců.

Video: postup pro tvorbu objemu vlasů u kořenů

Recenze

Oksana, 30 let

Opravdu se mi líbila biovlnka. Kadeřník udělal vše, co bylo v pořádku. Vlasy jsou na místě, nevypadají, krásný objem zůstává. Prameny nejsou tak rychle špinavé, lesknoucí se, lesk na slunci, začaly růst rychleji. Není třeba šetřit peníze za proceduru kvality, pak bude efekt úžasný a trvalý.

Alenka, 25 let

Udělal jsem boost-up asi před rokem, měl jsem pampeliška !!! Mám světlé vlasy, také malované pod blond. Výsledek je zcela nespokojen. Začal hledat způsoby, jak se zbavit problému. Mistr nedoporučil nic rozumného, jen časté laminování, které muselo být prováděno každý týden po tři celé měsíce! Pak prameny rostly a já jsem je odřízl.

Nicku, 31

Můj názor na postup je dvojí. Hned jak to udělali, nemohl jsem toho dostat dost - žádný zdlouhavý styl ráno a vždy vypadáš svěží. Když kadeře začaly růst, mé nadšení zmizelo. Na hlavě u kořenů vypadá hladce a blíže ke středu je objemová. Velmi ošklivé. Je těžké položit takovou „krásu“ normálně.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: