Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Většina pracujících lidí alespoň jednou ročně někam k odpočinku. To může být úplně jiná země nebo jiná oblast, v obou případech byste měli vědět, jak přepnout na Beeline roaming pro všechny účastníky tohoto operátora. Společnost každoročně vyvíjí nové nabídky, tarify, možnosti a služby pro své uživatele.

Hlavní možnosti a roamingové tarify společnosti Beeline v roce 2022-2023

Nové podmínky pro používání roamingu v Beeline vstoupily 13. dubna tohoto roku. Všechny aktuální a staré nabídky balíčků jsou přesměrovány do archivu a již nejsou k dispozici pro použití. Společnost nyní nabízí všem svým zákazníkům následující tarify:

 • s mezinárodním roamingem získáte nejlevnější internet, bude to stát 5 p. pro jeden megabajt;
 • příchozí a odchozí hovory jsou účtovány ve výši 10 rublů za minutu hovoru, ale ne méně než 100 p. za den (podrobnosti naleznete v popisu služby na internetových stránkách společnosti).

Být v roamingu v Rusku

Před připojením roamingu na Beeline pro použití na území Ruské federace je nutné se seznámit s tarify balíčku. Tato služba je prezentována nabídkou „Moje země“. Všichni účastníci jsou vyzváni k volání nebo odeslání SMS po celém Rusku bez předplatného. Jedná se o ziskovou nabídku bez nutnosti provádět povinné platby každý měsíc, služby jsou připojeny jednou, cena je 25 rublů. Pak se aktivuje automaticky, když účastník opustí hranice svého regionu.

Tato nabídka byla náhradou známého Roaming Light. Hlavní výhodou této služby je, že účastník platí pouze 1 minutu konverzace, vážení následné konverzace bude zcela zdarma. Jedná se o pohodlnou, pohodlnou možnost pro národní turistiku a cestování v zemi původu. Fakturace se provádí za následující ceny:

 • 3 rublů za minutu pro odchozí hovory;
 • pro příchozí hovory se účtuje pouze 1 minuta, poté není hovor účtován;
 • 3 rublů pro SMS, příchozí - zdarma.

Beeline roaming v zahraničí

Ti, kteří nevědí, jak se připojit k roamingu Beeline, by měli vzít v úvahu, že v různých zemích má společnost dohody s místními mobilními telekomunikačními operátory. Z tohoto důvodu bude fakturace probíhat s různými slevami. Například pro země SNS jsou všechny služby počítány za minutu a internet a SMS jsou dost dlouho. Následující ceny platí v Abcházii, Gruzii, Ukrajině, Bělorusku, Kazachstánu:

 • SMS - 10 str. / Ks.
 • Den 10 minut konverzace je 100 p. Pokud je balíček vyčerpán, budou hovory nabíjeny rychlostí 10 p / min.
 • Více než 200 p. Získáte 40 MB internetu. Nad tímto objemem provozu je platba 5 p. / MB.

Pro země v Evropě a další oblíbené destinace tarify je poněkud odlišné. Tato skupina zahrnuje: Egypt, Německo, Turecko, Kanadu, USA, Řecko, Itálii, Španělsko, Bulharsko, Japonsko, Francii (úplný seznam naleznete na oficiálních stránkách společnosti Beeline). Cena pro tuto skupinu je následující:

 • Příchozí / odchozí hovory - 20 minut za 200 s. Když je limit vyčerpán, tariface platí pro 20 p. / Min.
 • Zprávy - 10p. kus
 • Internet - za 200 rublů získáte 40 MB provozu. Po překročení limitu zaplatíte 5 p. / MB.

Pokud je vaše cesta plánována v zahraničí do zemí, které jsou pro turisty nepopulární (Jižní Korea, Afghánistán, Brazílie, Austrálie), cena zahrnuje následující ceny služeb:

 • volání do Ruské federace a dalších zemí - 100 rublů za minutu;
 • příchozí hovory - 25 rublů za minutu;
 • zprávy - 19 str. / min;
 • Internet - 90 str. / MB.

Způsoby připojení Beeline roamingu v Rusku

Mobilní operátor poskytl několik možností, které pomohou přepnout telefon na roaming. To je nutné, pokud cestujete do města z jiné oblasti země, kde se mění intranetové tarify. K připojení roamingu v Rusku můžete použít jakoukoli z metod, jako je například Beeline:

 • odeslání krátkého požadavku;
 • zavolat operátora;
 • návštěva osobní kanceláře;
 • prostřednictvím osobního účtu.

Obraťte se na kancelář společnosti

To je nejjednodušší, ale ne nejrychlejší metoda, jak se připojit k roamingu na Beeline. V mnoha městech Ruské federace se nacházejí reprezentativní kanceláře Beeline, kde můžete přijít s jakýmkoliv požadavkem, který se týká paketových možností operátora mobilní komunikace. Když se obrátíte na specialistu, obdržíte podporu: pomůže vám nastavit váš tarif pro práci v roamingu po odchodu z "domovského" regionu. Pokud jste z nějakého důvodu nepřijali svůj mobilní telefon s kartou, budete muset ukázat svůj pas a přepnout na telefonní číslo.

Kontaktujte přímo technickou podporu

Pro aktivaci roamingu můžete na krátkém čísle 0611 zavolat operátora služby podpory. Nejprve se dostanete do menu hlasu, které nabídne jednu z automatických metod pro provedení nezbytných akcí. Poslechněte si robota, stiskněte příslušné tlačítko pro spojení s odborníkem. Řekni mu o touze přejít na dálkový roaming. Pro potvrzení vlastnictví tohoto čísla vás může zaměstnanec požádat o poskytnutí informací o cestovním pasu a zodpovězení bezpečnostní otázky.

Jak připojit roaming Beeline pomocí požadavku USSD

Použití krátkých požadavků na automatickou aktivaci je nejlepším způsobem, jak rychle aktivovat roaming na Beeline. V současné době mohou účastníci aktivovat pouze službu „My Planet“, ceny tohoto balíčku byly napsány výše. Chcete-li tuto možnost aktivovat, musíte vytočit tento požadavek: * 110 * 0071 # a potom klepněte na tlačítko volání. Po návratu domů má smysl okamžitě zakázat roaming. K tomu můžete také použít požadavek USSD, stačí vytočit * 110 * 0070 # a hovor.

Staňte se roamingovým připojením přes internet

Všichni předplatitelé Beeline mají možnost zaregistrovat osobní účet. Postup je prováděn na oficiálních stránkách, samotný proces trvá minimálně. Musíte provést následující:

 1. Otevřete úvodní stránku společnosti.
 2. Zadejte své telefonní číslo. Obdržíte zprávu s heslem pro přístup k LC.
 3. Zadejte jej, klikněte na "Přihlásit".
 4. Uvnitř skříňky přejděte do sekce s nastavením a nahraďte heslo z SMS vlastním.

To je jeden z nejjednodušších způsobů, jak umožnit roaming na Beeline v zahraničí. Tuto a všechny další možnosti můžete snadno spravovat z odpovídající části účtu. Připojení a odpojení funkce může být několik kliknutí myší. Chcete-li používat počítač, nemusíte nutně potřebovat počítač: v oficiálním obchodě s aplikacemi si můžete stáhnout mobilní verzi programu a plně ji používat ze smartphonu, který má přístup k internetu.

Jak připojit mezinárodní roaming na Beeline

Můžete použít téměř všechny výše popsané metody, jak aktivovat roaming (kromě návštěvy kanceláře). Pokud nemáte po ruce internet, pak je nejjednodušší zavolat operátora a požádat ho, aby službu aktivoval. Chcete-li to provést, vytočte následující číslo +74959748888, je lepší to udělat před cestou. Odborníka můžete kontaktovat na krátkém čísle 0611 (neplatí v zahraničí).

Můžete se připojit pomocí příkazu USSD: musíte vytočit kombinaci * 110 * 131 #. Po návratu domů nezapomeňte tuto funkci vypnout. Pokud máte přístup k Internetu, můžete stále provádět všechna potřebná nastavení z počítače nebo pomocí aplikace prostřednictvím telefonu. V sekci tarify a možnosti stačí aktivovat roaming.

Video: jak povolit Beeline roaming v zahraničí

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: